Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota
DATUM : | 10.2.2018 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 5272 | KOLOVRATOVÁ Terezka | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / Dívky 11-12 let | 0:07:50.5 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 5269 | BAUEROVÁ Anetička | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 2. / Dívky 11-12 let | 0:08:46.5 | 0:00:56.0 | ||
3 | diplom | 5136 | PEŠTOVÁ Kamila | 2007 | USK CS Plzeň | 3. / Dívky 11-12 let | 0:08:52.7 | 0:01:02.2 | ||
4 | diplom | 5184 | HOLÍKOVÁ Petra | 2006 | TJ RADON Vysoká Pec | 4. / Dívky 11-12 let | 0:09:50.0 | 0:01:59.5 | ||
5 | diplom | 5273 | PÁTKOVÁ Viktorka | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 5. / Dívky 11-12 let | 0:09:54.6 | 0:02:04.1 | ||
6 | diplom | 5271 | PEŘINOVÁ Eliška | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 6. / Dívky 11-12 let | 0:09:55.2 | 0:02:04.7 | ||
7 | diplom | 5270 | ŘEHÁKOVÁ Mirečka | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 7. / Dívky 11-12 let | 0:10:05.0 | 0:02:14.5 | ||
8 | diplom | 5193 | CIPRYSOVÁ Alžběta | 2009 | LK Slovan Karlovy Vary | 1. / Dívky 9-10 let | 0:10:22.4 | 0:02:31.9 | ||
9 | diplom | 5143 | MRÁZOVÁ Julie | 2006 | Spartak Praha 4 | 8. / Dívky 11-12 let | 0:10:27.9 | 0:02:37.3 | ||
10 | diplom | 5164 | DROBNÁ Terezie | 2006 | Biatlon Klub Ostrov | 9. / Dívky 11-12 let | 0:10:29.7 | 0:02:39.2 | ||
11 | diplom | 5163 | DROBNÁ Viktorie | 2006 | Biatlon Klub Ostrov | 10. / Dívky 11-12 let | 0:10:38.1 | 0:02:47.6 | ||
12 | diplom | 5230 | KONRÁDYOVÁ Karolína | 2007 | Sport Club Plzeň | 11. / Dívky 11-12 let | 0:10:44.7 | 0:02:54.2 | ||
13 | diplom | 5162 | KOTLÁNOVÁ Kristýna | 2007 | Biatlon Klub Ostrov | 12. / Dívky 11-12 let | 0:10:53.2 | 0:03:02.7 | ||
14 | diplom | 5232 | LEGÁTOVÁ Magdaléna | 2007 | Sport Club Plzeň | 13. / Dívky 11-12 let | 0:10:58.0 | 0:03:07.5 | ||
15 | diplom | 5205 | HOLÁ Valerie | 2006 | LK Slovan Karlovy Vary | 14. / Dívky 11-12 let | 0:11:04.1 | 0:03:13.6 | ||
16 | diplom | 5203 | RYBÁKOVÁ Sára | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 15. / Dívky 11-12 let | 0:11:13.4 | 0:03:22.8 | ||
17 | diplom | 5202 | FRÜHAUFOVÁ Julie | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 16. / Dívky 11-12 let | 0:11:19.9 | 0:03:29.4 | ||
18 | diplom | 5156 | RYBÁKOVÁ Lucie | 2009 | Biatlon Klub Ostrov | 2. / Dívky 9-10 let | 0:11:25.4 | 0:03:34.8 | ||
19 | diplom | 5204 | SOUKUPOVÁ Silvie | 2007 | LK Slovan Karlovy Vary | 17. / Dívky 11-12 let | 0:11:26.6 | 0:03:36.1 | ||
20 | diplom | 5195 | BÁRTOVÁ Kornelie | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 3. / Dívky 9-10 let | 0:11:50.0 | 0:03:59.5 | ||
21 | diplom | 5231 | NYKLESOVÁ Markéta | 2007 | Sport Club Plzeň | 18. / Dívky 11-12 let | 0:12:04.1 | 0:04:13.6 | ||
22 | diplom | 5197 | VÁŇOVÁ Eliška | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 4. / Dívky 9-10 let | 0:12:12.6 | 0:04:22.1 | ||
23 | diplom | 5198 | BURŠÍKOVÁ Michaela | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 5. / Dívky 9-10 let | 0:12:17.5 | 0:04:27.0 | ||
24 | diplom | 5267 | HAVLOVÁ Kateřina | 2007 | Olfincar - Vella | 19. / Dívky 11-12 let | 0:12:36.4 | 0:04:45.9 | ||
25 | diplom | 5187 | DÁŇOVÁ Klára | 2008 | TJ RADON Vysoká Pec | 6. / Dívky 9-10 let | 0:12:58.3 | 0:05:07.7 | ||
26 | diplom | 5234 | SMETANKOVÁ Barbora | 2006 | Ski Team Jinočany | 20. / Dívky 11-12 let | 0:13:30.7 | 0:05:40.2 | ||
27 | diplom | 5194 | NEDBALOVÁ Kamila | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | 7. / Dívky 9-10 let | 0:14:16.0 | 0:06:25.5 | ||
28 | diplom | 5139 | ČARNÁ Karolína | 2008 | --- | 8. / Dívky 9-10 let | 0:14:28.5 | 0:06:38.0 | ||
29 | diplom | 5246 | LEPÍKOVÁ Barbora | 2008 | --- | 9. / Dívky 9-10 let | 0:14:40.5 | 0:06:50.0 | ||
30 | diplom | 5237 | APOLÍNOVÁ Nela | 2007 | --- | 21. / Dívky 11-12 let | 0:15:08.4 | 0:07:17.9 | ||
31 | diplom | 5235 | PHIPHITSALA Hana | 2007 | --- | 22. / Dívky 11-12 let | 0:15:27.2 | 0:07:36.7 | ||
32 | diplom | 5241 | MAŠKOVÁ Lucie | 2007 | --- | 23. / Dívky 11-12 let | 0:16:01.8 | 0:08:11.2 | ||
33 | diplom | 5240 | ŠUNKOVÁ Berta | 2008 | --- | 10. / Dívky 9-10 let | 0:16:56.5 | 0:09:06.0 | ||
34 | diplom | 5154 | ŠÁROVÁ Ema | 2008 | AC Praha 1890 | 11. / Dívky 9-10 let | 0:17:19.5 | 0:09:29.0 | ||
35 | diplom | 5245 | RITTEROVÁ Lída | 2008 | --- | 12. / Dívky 9-10 let | 0:17:44.5 | 0:09:54.0 | ||
36 | diplom | 5256 | VYSKOČILOVÁ Magdalena | 2009 | LK Slovan K. Vary | 13. / Dívky 9-10 let | 0:20:56.4 | 0:13:05.9 | ||
--- | 5138 | MIŠEKOVÁ Kateřina | 2007 | TJ SOKOL SENOHRABY | . / Dívky 11-12 let | DNS | --- | |||
--- | 5196 | ŠPERLOVÁ Iva | 2008 | LK Slovan Karlovy Vary | . / Dívky 9-10 let | DNS | --- | |||
--- | 5249 | VÁCHOVÁ Vendula | 2009 | --- | . / Dívky 9-10 let | DNS | --- |