Karlův běh České spořitelny - Karlův běh České spořitelny - sobota
DATUM : | 10.2.2018 | MÍSTO : | Boží Dar |
---|
POŘADATEL : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | Mezičas | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 518 | PROVOD Ladislav | 1968 | USK CS Plzeň | 0:56:34.3 | 0:00:00.0 | 17:23.4 | 1 | ||
2 | diplom | 521 | BRABEC Miroslav | 1967 | BIKE BRDY | 0:56:44.1 | 0:00:09.8 | --- | --- | ||
3 | diplom | 519 | HOLUB Petr | 1966 | Kaper Swix Team | 0:57:37.5 | 0:01:03.2 | 18:23.1 | 3 | ||
4 | diplom | 687 | LEHNUNG Kai-Uwe | 1968 | S.V.Grün-Weiß Pirna | 0:58:51.3 | 0:02:17.0 | 18:18.9 | 2 | ||
5 | diplom | 631 | ČADA Tomáš | 1964 | REDPOiNT Eleven team | 0:59:29.3 | 0:02:55.0 | 18:26.7 | 4 | ||
6 | diplom | 515 | TEPLY Robin | 1967 | Rob | 1:00:03.8 | 0:03:29.5 | 18:28.9 | 5 | ||
7 | diplom | 525 | ŠVARC Petr | 1966 | Žižkovský tygři | 1:00:14.5 | 0:03:40.2 | 18:41.4 | 7 | ||
8 | diplom | 707 | KUHN Viktor | 1962 | OLFIN-CAR SKI TEAM | 1:01:07.5 | 0:04:33.2 | 18:40.1 | 6 | ||
9 | diplom | 510 | PETRŽELA Pavel | 1963 | Kasper Swix Team | 1:01:15.8 | 0:04:41.5 | 19:14.9 | 10 | ||
10 | diplom | 636 | BREU Georg | 1963 | Solestar Racingteam TV Vohenstrauß | 1:01:31.5 | 0:04:57.2 | 19:15.6 | 11 | ||
11 | diplom | 506 | KAUFMANN Gottfried | 1965 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 1:02:12.3 | 0:05:38.0 | 19:13.6 | 9 | ||
12 | diplom | 562 | BULAVA František | 1966 | TT Loko Beroun | 1:02:20.8 | 0:05:46.5 | 19:16.1 | 12 | ||
13 | diplom | 511 | POLÍVKA Petr | 1963 | OMO Free Sport | 1:03:17.3 | 0:06:43.0 | 18:54.4 | 8 | ||
14 | diplom | 558 | BLAŽEK Jiří | 1961 | SKI Nordic Mar. Lázně | 1:03:19.8 | 0:06:45.5 | 19:38.6 | 15 | ||
15 | diplom | 567 | KARLÍK Michal | 1964 | Olfin Car Ski Team Trutnov | 1:03:25.6 | 0:06:51.3 | 19:23.2 | 13 | ||
16 | diplom | 647 | BLAŽEK Jiří | 1963 | AUTHOR masters | 1:03:27.5 | 0:06:53.2 | 19:51.1 | 17 | ||
17 | diplom | 663 | ESCHER Hendrik | 1966 | SC Norweger 1896 Annaberg e.V. | 1:03:45.6 | 0:07:11.3 | 19:34.6 | 14 | ||
18 | diplom | 547 | LEIBIGER Jens | 1959 | --- | 1:05:48.3 | 0:09:14.0 | 21:00.2 | 21 | ||
19 | diplom | 696 | HÄNEL Lutz | 1960 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 1:06:09.0 | 0:09:34.7 | 19:43.4 | 16 | ||
20 | diplom | 622 | VALENTA Michal | 1962 | --- | 1:06:30.5 | 0:09:56.2 | 20:33.6 | 18 | ||
21 | diplom | 575 | ŽÁKOVEC Pavel | 1966 | Sokol Kolinec | 1:07:14.3 | 0:10:40.0 | 20:47.9 | 19 | ||
22 | diplom | 565 | SANTO Pavel | 1962 | Team BaNO | 1:08:02.3 | 0:11:28.0 | 22:04.6 | 27 | ||
23 | diplom | 586 | ZOLD Stefan | 1962 | --- | 1:08:20.3 | 0:11:46.0 | 21:49.4 | 25 | ||
24 | diplom | 580 | WITKE Thomas | 1965 | --- | 1:08:41.8 | 0:12:07.5 | 20:49.7 | 20 | ||
25 | diplom | 566 | HRBEK Luděk | 1967 | Kanoistika Chomutov | 1:09:24.6 | 0:12:50.3 | 21:08.4 | 22 | ||
26 | diplom | 652 | TOMS Jiří | 1959 | Team Bike Březová | 1:09:51.6 | 0:13:17.2 | 21:36.6 | 23 | ||
27 | diplom | 688 | WALTHER Jörg | 1967 | --- | 1:11:28.8 | 0:14:54.5 | 21:48.7 | 24 | ||
28 | diplom | 708 | NOVÁČEK Jan | 1968 | --- | 1:13:18.1 | 0:16:43.8 | 21:57.7 | 26 | ||
29 | diplom | 672 | DÖHLER Uwe | 1964 | VfL Wildenfels | 1:13:40.6 | 0:17:06.3 | 22:38.9 | 28 | ||
30 | diplom | 723 | VÁGNER Jan | 1967 | --- | 1:13:46.9 | 0:17:12.5 | 22:54.4 | 32 | ||
31 | diplom | 571 | ČECH Pavel | 1964 | SKI PAX Horní Maxov | 1:13:53.9 | 0:17:19.5 | 22:39.4 | 29 | ||
32 | diplom | 514 | ŠVÁB Karel | 1968 | BICYKL KŘÍŽ TEAM | 1:14:01.6 | 0:17:27.3 | 22:47.2 | 30 | ||
33 | diplom | 632 | DOLEČEK Libor | 1967 | LOUNY | 1:17:17.1 | 0:20:42.8 | 24:26.7 | 34 | ||
34 | diplom | 596 | ZIMOLA Pavel | 1963 | United Becheries | 1:18:07.8 | 0:21:33.5 | 22:51.9 | 31 | ||
35 | diplom | 579 | NOVÁK Zdeněk | 1964 | DARTEK - HONDA STIHL BEROUN | 1:20:51.6 | 0:24:17.3 | 25:37.4 | 37 | ||
36 | diplom | 607 | HNYK Michal | 1960 | VTKŽlutice | 1:21:01.6 | 0:24:27.3 | 25:01.2 | 36 | ||
37 | diplom | 655 | SMOLKA Jan | 1966 | --- | 1:21:10.3 | 0:24:36.0 | 24:52.9 | 35 | ||
38 | diplom | 501 | BRODINA Stanislav | 1967 | --- | 1:21:15.8 | 0:24:41.5 | 24:11.9 | 33 | ||
39 | diplom | 628 | CHUM Jaroslav | 1966 | želva | 1:22:45.1 | 0:26:10.8 | 25:44.7 | 38 | ||
40 | diplom | 608 | DOLANSKÝ Pavel | 1965 | Hobýci Most | 1:25:54.4 | 0:29:20.1 | 26:20.7 | 39 | ||
41 | diplom | 714 | PETRÁK Milan | 1961 | Refil | 1:27:11.9 | 0:30:37.6 | 27:13.0 | 41 | ||
42 | diplom | 582 | DOLEŽAL Jiří | 1959 | Factor Bike Team | 1:27:31.1 | 0:30:56.8 | 26:51.9 | 40 | ||
43 | diplom | 721 | ČUDA Vladimír | 1967 | --- | 1:32:17.6 | 0:35:43.3 | 28:49.2 | 43 | ||
44 | diplom | 613 | KREJSA Dalibor | 1964 | --- | 1:35:16.7 | 0:38:42.3 | 27:52.2 | 42 | ||
45 | diplom | 749 | PETR Jiří | 1967 | --- | 1:39:09.4 | 0:42:35.1 | 29:12.4 | 44 | ||
--- | 597 | KELBICH Petr | 1961 | Squadra di Alto Forno | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 668 | LAUBENSTEIN Timo | 1967 | --- | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 675 | MACEČEK Dušan | 1962 | SK Hubertus K. Vary | DNS | --- | --- | --- | |||
--- | 1091 | WROBEL Jiří | 1965 | --- | DNS | --- | --- | --- |