Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 8 km | # | 26km | # | 33.5km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 35 | TEPLY Robin | 1967 | --- | 2:17:38.9 | 0:00:00.0 | 25:13.9 | 2 | 1:23:49.6 | 2 | 1:55:52.3 | 2 | ||
2 | diplom | 85 | RICHTER Michael | 1967 | xc-ski.de A/N Skimarathon team | 2:17:53.7 | 0:00:14.7 | 24:26.6 | 1 | 1:22:17.0 | 1 | 1:55:39.8 | 1 | ||
3 | diplom | 234 | KULICH Jaroslav | 1963 | Vltava Fun Craft Team | 2:29:35.7 | 0:11:56.7 | 27:31.6 | 4 | 1:30:16.1 | 4 | 2:05:47.6 | 3 | ||
4 | diplom | 220 | LAUBENSTEIN Timo | 1967 | SV Linda | 2:31:16.2 | 0:13:37.3 | 27:14.3 | 3 | 1:30:11.5 | 3 | 2:06:21.6 | 4 | ||
5 | diplom | 15 | FRÖHLICH Mike | 1963 | ssv sayda 1863 | 2:36:11.8 | 0:18:32.8 | 28:18.8 | 7 | 1:34:32.8 | 5 | 2:11:40.6 | 5 | ||
6 | diplom | 77 | GRANAS Anders | 1966 | Dalarnas Forsakringsbolag IF | 2:39:04.5 | 0:21:25.5 | 28:09.3 | 6 | 1:35:05.8 | 6 | 2:13:39.1 | 6 | ||
7 | diplom | 176 | SEIDEL Tino | 1963 | --- | 2:40:38.3 | 0:22:59.3 | 29:56.4 | 12 | 1:36:51.6 | 8 | 2:14:33.4 | 7 | ||
8 | diplom | 13 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 2:42:38.3 | 0:24:59.3 | 29:47.4 | 11 | 1:38:15.1 | 10 | 2:16:31.6 | 9 | ||
9 | diplom | 21 | VOGT Jörg | 1967 | TSV90Neukirch | 2:42:46.3 | 0:25:07.3 | 28:04.6 | 5 | 1:36:47.6 | 7 | 2:16:19.9 | 8 | ||
10 | diplom | 51 | MÜLLER Frank | 1965 | SV Grün-Weiß Pirna | 2:43:51.5 | 0:26:12.6 | 29:39.1 | 9 | 1:38:26.8 | 11 | 2:18:05.1 | 11 | ||
11 | diplom | 352 | VESELY Jan | 1965 | SOKOL SENOHRABY | 2:44:06.8 | 0:26:27.8 | 30:13.9 | 14 | 1:36:59.8 | 9 | 2:17:47.9 | 10 | ||
12 | diplom | 233 | HOLINKA Martin | 1967 | Vltava Fun Craft Team | 2:44:45.3 | 0:27:06.3 | 29:12.9 | 8 | 1:39:25.8 | 13 | 2:19:48.1 | 13 | ||
13 | diplom | 80 | JECKEL Klaus | 1965 | WSV Schwoich | 2:45:08.3 | 0:27:29.3 | 29:42.1 | 10 | 1:38:35.1 | 12 | 2:18:16.9 | 12 | ||
14 | diplom | 225 | GRAMSCH Volker | 1967 | SC Meschede | 2:52:39.6 | 0:35:00.6 | 30:23.6 | 15 | 1:42:19.6 | 14 | 2:24:01.4 | 14 | ||
15 | diplom | 216 | WIESER Johann | 1964 | SC Fieberbrunn | 2:52:51.1 | 0:35:12.1 | 31:09.6 | 18 | 1:42:32.1 | 16 | 2:25:42.9 | 17 | ||
16 | diplom | 195 | EGGER Christian | 1967 | SC Fieberbrunn | 2:52:51.2 | 0:35:12.2 | 31:15.9 | 20 | 1:42:30.3 | 15 | 2:25:45.4 | 18 | ||
17 | diplom | 20 | WEINEL Dietmar | 1964 | SC Lanzenhain | 2:53:12.6 | 0:35:33.6 | 30:05.3 | 13 | 1:42:47.8 | 17 | 2:24:35.9 | 15 | ||
18 | diplom | 108 | HOFMANN Matthias | 1963 | Team Slow | 2:53:30.1 | 0:35:51.1 | 32:15.4 | 26 | 1:44:17.6 | 19 | 2:25:24.1 | 16 | ||
19 | diplom | 135 | SIMANOWSKI Rainer | 1964 | --- | 2:53:47.2 | 0:36:08.2 | 32:19.1 | 29 | 1:44:50.2 | 21 | 2:27:04.7 | 20 | ||
20 | diplom | 171 | ETZOLD Hape | 1966 | SRS Altenkirchen | 2:54:26.7 | 0:36:47.7 | 30:57.7 | 17 | 1:43:56.6 | 18 | 2:25:57.7 | 19 | ||
21 | diplom | 186 | HERR Andreas | 1967 | DAV Ulm | 2:55:02.3 | 0:37:23.3 | 31:15.1 | 19 | 1:44:53.8 | 22 | 2:27:13.6 | 21 | ||
22 | diplom | 109 | GRIESBACH Peter | 1967 | --- | 2:55:55.8 | 0:38:16.9 | 30:51.9 | 16 | 1:44:54.3 | 23 | 2:28:37.7 | 23 | ||
23 | diplom | 87 | HENNIG Manfred | 1967 | --- | 2:56:04.1 | 0:38:25.1 | 31:48.1 | 22 | 1:45:48.6 | 24 | 2:27:29.7 | 22 | ||
24 | diplom | 244 | LEBEDEV Andrej | 1963 | SV Finsterau | 2:56:55.1 | 0:39:16.1 | 32:12.9 | 25 | 1:44:48.8 | 20 | 2:29:43.4 | 25 | ||
25 | diplom | 142 | NAUMANN Henri | 1963 | DAV Plauen-Vogtland | 2:57:56.8 | 0:40:17.9 | 31:26.4 | 21 | 1:45:54.3 | 25 | 2:29:28.2 | 24 | ||
26 | diplom | 318 | SCHNEIDER Falk | 1963 | BSG Talfreunde | 2:59:22.3 | 0:41:43.4 | 32:35.9 | 34 | 1:48:24.3 | 29 | 2:31:21.7 | 26 | ||
27 | diplom | 126 | SOODLA Guido | 1967 | TARTU SKI CLUB | 2:59:30.6 | 0:41:51.6 | 32:33.6 | 33 | 1:47:39.3 | 27 | 2:31:54.4 | 27 | ||
28 | diplom | 241 | KASCHEL Steffen | 1964 | SV Grün-Weiß Pirna | 3:00:23.6 | 0:42:44.6 | 32:59.9 | 37 | 1:49:43.1 | 33 | 2:32:25.2 | 29 | ||
29 | diplom | 57 | PRAHER Stefan | 1964 | SU Eidenberg | 3:00:37.1 | 0:42:58.1 | 32:33.6 | 32 | 1:49:01.9 | 32 | 2:33:19.9 | 31 | ||
30 | diplom | 134 | GRÜNER Bodo | 1966 | Wehrsdorf | 3:00:51.9 | 0:43:12.9 | 31:58.6 | 23 | 1:48:16.1 | 28 | 2:31:56.2 | 28 | ||
31 | diplom | 169 | HUDÁK Petr | 1964 | --- | 3:01:39.4 | 0:44:00.4 | 32:19.1 | 28 | 1:47:22.3 | 26 | 2:32:37.4 | 30 | ||
32 | diplom | 130 | PEČENKA Vojtěch | 1967 | SOKOL SENOHRABY | 3:03:46.1 | 0:46:07.1 | 31:58.6 | 23 | 1:50:04.9 | 34 | 2:35:21.4 | 33 | ||
33 | diplom | 319 | SCHREITER Steffen | 1963 | DAV Plauen-Vogtland | 3:04:16.9 | 0:46:37.9 | 32:41.1 | 35 | 1:48:57.4 | 31 | 2:35:12.4 | 32 | ||
34 | diplom | 199 | BAUMANN Werner | 1967 | TV Weitnau | 3:04:35.1 | 0:46:56.1 | 32:15.6 | 27 | 1:50:34.1 | 35 | 2:35:47.9 | 35 | ||
35 | diplom | 159 | DIEMER Matthias | 1967 | TG48 Schweinfurt | 3:05:27.1 | 0:47:48.1 | 32:23.1 | 30 | 1:48:56.6 | 30 | 2:35:37.7 | 34 | ||
36 | diplom | 340 | SILBERNAGL Kurt | 1965 | Moonlight Classic | 3:07:40.9 | 0:50:01.9 | 32:26.4 | 31 | 1:51:44.9 | 36 | 2:37:55.9 | 36 | ||
37 | diplom | 181 | PROCHÁZKA Pavel | 1965 | KPC Praha | 3:08:14.9 | 0:50:35.9 | 33:31.9 | 38 | 1:53:46.6 | 38 | 2:39:19.2 | 37 | ||
38 | diplom | 347 | TROIDL Anton | 1966 | Ski und Bike Deggendorf | 3:11:18.9 | 0:53:39.9 | 32:59.6 | 36 | 1:52:33.9 | 37 | 2:40:01.2 | 38 | ||
39 | diplom | 359 | KEFER Bernhard | 1966 | Tristar Schaffhausen | 3:14:25.7 | 0:56:46.7 | 34:43.9 | 41 | 1:55:41.9 | 40 | 2:42:30.4 | 39 | ||
40 | diplom | 239 | RITTER Lutz | 1963 | MSC Gräfertonna | 3:15:09.7 | 0:57:30.7 | 34:08.4 | 39 | 1:54:13.6 | 39 | 2:42:46.2 | 40 | ||
41 | diplom | 303 | VOPĚNKA Martin | 1963 | --- | 3:20:22.7 | 1:02:43.7 | 34:22.4 | 40 | 1:57:52.4 | 41 | 2:48:02.2 | 41 | ||
42 | diplom | 112 | PERNUTZ Pier | 1963 | Saxonia | 3:20:38.9 | 1:02:59.9 | 35:27.1 | 43 | 2:01:17.9 | 44 | 2:50:28.7 | 43 | ||
43 | diplom | 161 | VLK Ladislav | 1967 | KPC Praha | 3:21:43.7 | 1:04:04.7 | 35:16.4 | 42 | 1:59:26.6 | 42 | 2:48:24.7 | 42 | ||
44 | diplom | 207 | NIEMIR Aleksander Niemir | 1965 | --- | 3:23:40.9 | 1:06:02.0 | 36:53.4 | 45 | 2:01:30.9 | 45 | 2:52:11.7 | 45 | ||
45 | diplom | 341 | PROFANTER Helmut | 1964 | Moonlight Classic | 3:27:59.7 | 1:10:20.7 | 36:30.4 | 44 | 2:00:52.9 | 43 | 2:51:20.5 | 44 | ||
46 | diplom | 140 | ROHMANN Nic | 1967 | Multisport-LOS e.V. | 3:28:07.6 | 1:10:28.7 | 38:23.4 | 49 | 2:04:00.1 | 46 | 2:55:31.7 | 46 | ||
47 | diplom | 213 | GAREISSEN Christoph | 1967 | Seamaster München | 3:29:02.5 | 1:11:23.5 | 39:26.6 | 50 | 2:04:00.4 | 47 | 2:56:41.7 | 47 | ||
48 | diplom | 227 | KROTTENTHALER Uli | 1966 | --- | 3:37:01.2 | 1:19:22.3 | 38:01.6 | 47 | 2:11:05.4 | 50 | 3:01:57.0 | 48 | ||
49 | diplom | 182 | NIEBLING Frank | 1963 | TSV Heiligenrode | 3:41:32.3 | 1:23:53.3 | 38:01.1 | 46 | 2:09:06.9 | 48 | 3:08:18.5 | 49 | ||
50 | diplom | 315 | SCHÜTZ Peter | 1965 | --- | 3:44:19.5 | 1:26:40.5 | 41:45.9 | 51 | 2:17:54.9 | 51 | 3:09:46.3 | 50 | ||
51 | diplom | 325 | HAVELKA Jan | 1963 | KPC Praha | 3:50:05.5 | 1:32:26.6 | 38:21.9 | 48 | 2:10:55.7 | 49 | 3:10:34.8 | 51 | ||
52 | diplom | 191 | NATTKE Karsten | 1966 | Fsv Eilenburg | 4:03:07.3 | 1:45:28.4 | 43:36.4 | 53 | 2:25:54.6 | 52 | 3:26:36.6 | 52 | ||
53 | diplom | 308 | SELIGER Karsten | 1966 | Trisport Erding | 4:14:00.6 | 1:56:21.6 | 43:44.1 | 54 | 2:27:09.2 | 53 | 3:27:27.5 | 53 | ||
54 | diplom | 316 | RATZENBERGER Dirk | 1965 | Triathlon Jena | 4:14:51.1 | 1:57:12.2 | 42:33.4 | 52 | 2:28:56.7 | 54 | 3:31:14.6 | 55 | ||
55 | diplom | 136 | FEDORONKO Peter | 1963 | TRENKAN | 4:14:57.9 | 1:57:18.9 | 43:54.6 | 55 | 2:29:35.2 | 55 | 3:31:14.1 | 54 | ||
--- | 335 | VIKOLER Thomas | 1966 | Moonlight Classic | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 196 | MÜLLER Markus | 1966 | OSC Kassel | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 229 | MICHALOWSKI Matthias | 1963 | --- | DNF | --- | 31:00.9 | --- | 1:51:37.4 | --- | --- | --- | |||
--- | 124 | COCORDANO Sergio | 1965 | --- | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 304 | HLAVÁČEK Jiří | 1964 | KPC Praha | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |