Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1064 | MUTSCHELLER Uli | 1966 | Fischer Racing Team | 1:39:36.1 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 1343 | REIFENMÜLLER Mario | 1965 | TSU-Waldmark | 1:41:55.1 | 0:02:19.0 | ||
3 | diplom | 1010 | HENNIG Manfred | 1967 | --- | 1:44:59.4 | 0:05:23.2 | ||
4 | diplom | 1015 | FRÖHLICH Mike | 1963 | ssv sayda 1863 | 1:47:18.9 | 0:07:42.7 | ||
5 | diplom | 1221 | WEBER Andreas | 1966 | TGV Schotten | 1:48:03.4 | 0:08:27.2 | ||
6 | diplom | 1174 | GRODA Anselm | 1965 | Regensburger Rennstall | 1:48:09.4 | 0:08:33.2 | ||
7 | diplom | 1060 | PALATA Miroslav | 1963 | VSK FEL CVUT Praha | 1:48:28.9 | 0:08:52.7 | ||
8 | diplom | 1180 | CORVIN Stefan | 1966 | SC Haag | 1:50:47.3 | 0:11:11.1 | ||
9 | diplom | 1013 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 1:51:36.4 | 0:12:00.2 | ||
10 | diplom | 1208 | DEGEN Vitali | 1966 | --- | 1:51:44.1 | 0:12:07.9 | ||
11 | diplom | 1186 | EGGER Christian | 1967 | SC Fieberbrunn | 1:52:14.9 | 0:12:38.7 | ||
12 | diplom | 1018 | WEINEL Dietmar | 1964 | SC Lanzenhain | 1:52:48.7 | 0:13:12.5 | ||
13 | diplom | 1046 | MÜLLER Frank | 1965 | SV Grün-Weiß Pirna | 1:52:49.7 | 0:13:13.5 | ||
14 | diplom | 1061 | ESCHER Hendrik | 1966 | --- | 1:53:56.2 | 0:14:20.0 | ||
15 | diplom | 1211 | PURNINS Janis | 1966 | Loppet Team Latvija | 1:54:47.7 | 0:15:11.5 | ||
16 | diplom | 1135 | SIMANOWSKI Rainer | 1964 | --- | 1:55:15.9 | 0:15:39.8 | ||
17 | diplom | 1204 | WIESER Johann | 1964 | SC Fieberbrunn | 1:55:34.4 | 0:15:58.3 | ||
18 | diplom | 1122 | LANKES Anton | 1967 | TV Kötzting | 1:56:17.7 | 0:16:41.5 | ||
19 | diplom | 1185 | ZAKOVEC Pavel | 1966 | Sokol Kolinec | 1:58:23.9 | 0:18:47.8 | ||
20 | diplom | 1220 | FASCHING Gerald | 1966 | OID und JUNG | 1:58:34.0 | 0:18:57.8 | ||
21 | diplom | 1167 | SCHNITZLER Gerhard | 1963 | AllgäuBW | 1:58:45.5 | 0:19:09.3 | ||
22 | diplom | 1348 | BELIOV Petr | 1963 | Albrechtice nad Orlicí | 1:59:58.2 | 0:20:22.0 | ||
23 | diplom | 1126 | SOODLA Guido | 1967 | TARTU SKI CLUB | 2:00:38.7 | 0:21:02.5 | ||
24 | diplom | 1108 | PRZYBILLA Harald Christian | 1966 | --- | 2:02:03.1 | 0:22:26.9 | ||
25 | diplom | 1129 | JEDRZEJEWSKI Pawel | 1963 | Fun Wind | 2:05:00.2 | 0:25:24.1 | ||
26 | diplom | 1155 | VÖLKER Tino | 1967 | Dietzhausen | 2:06:05.2 | 0:26:29.1 | ||
27 | diplom | 1139 | ROHMANN Nic | 1967 | Multisport-LOS e.V. | 2:06:24.7 | 0:26:48.6 | ||
28 | diplom | 1088 | TRÖBER Maik | 1967 | SV Grün Weiß Pirna | 2:06:59.5 | 0:27:23.3 | ||
29 | diplom | 1187 | MÜLLER Markus | 1966 | OSC Kassel | 2:07:04.2 | 0:27:28.1 | ||
30 | diplom | 1154 | DIEMER Matthias | 1967 | TG48 Schweinfurt | 2:07:35.2 | 0:27:59.1 | ||
31 | diplom | 1086 | FERSTL Sepp | 1964 | --- | 2:08:31.5 | 0:28:55.3 | ||
32 | diplom | 1141 | KIRSCHEN Fred | 1964 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 2:10:12.7 | 0:30:36.6 | ||
33 | diplom | 1205 | FOIDL Thomas | 1964 | SC Fieberbrunn | 2:14:44.3 | 0:35:08.1 | ||
34 | diplom | 1227 | ASTNER Manfred | 1966 | --- | 2:15:11.8 | 0:35:35.6 | ||
35 | diplom | 1104 | KÖNIGBAUER Thomas | 1966 | Team Baier Landshut | 2:15:36.6 | 0:36:00.5 | ||
36 | diplom | 1195 | ARDIGO Luca | 1967 | Sci Nordico Varese | 2:21:27.8 | 0:41:51.6 | ||
37 | diplom | 1310 | NOVAK Zdenek | 1964 | DARTEK - Honda Stihl Beroun | 2:26:29.8 | 0:46:53.6 | ||
38 | diplom | 1326 | HENSCHE Silvio | 1964 | --- | 2:30:13.8 | 0:50:37.6 | ||
39 | diplom | 1320 | SALGARO Giampietro | 1964 | --- | 2:35:01.1 | 0:55:24.9 | ||
--- | 1074 | JECKEL Klaus | 1965 | WSV Schwoich | DNF | --- | |||
--- | 1105 | GRAßMAIR Wolfgang | 1967 | sv rinn | DNS | --- | |||
--- | 1121 | COCORDANO Sergio | 1965 | --- | DNS | --- |