Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČEZ CITY CROSS SPRINT

Běžecké lyžování
DATUM :10.2.2018 MÍSTO :Ostrava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub fiscode Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub fiscode Kategorie Čas Ztráta
1 72 detail závodníka ARNAULT Clement FRA 1990 Grenoble Isere Nordique FRA 3190370 1. /  muži - kvalifikace 0:00:54.2 0:00:00.0
2 74 detail závodníka OLEX Max GER 1989 Adidaas XCS / SC Partenkirchen 3200435 2. /  muži - kvalifikace 0:00:55.3 0:00:01.0
3 71 detail závodníka JAY Renaud FRA 1991 French national ski team 3190282 3. /  muži - kvalifikace 0:00:55.3 0:00:01.1
4 77 detail závodníka BARTOŇ Jan CZE 1990 Dukla Liberec 3150136 4. /  muži - kvalifikace 0:00:55.4 0:00:01.2
5 83 detail závodníka ŠLOFAR Vladimír CZE 1997 Olfin Car Ski Team Trutnov 3150647 5. /  muži - kvalifikace 0:00:55.6 0:00:01.3
6 73 detail závodníka ŠELLER Luděk CZE 1995 TJ Dukla Liberec 3150549 6. /  muži - kvalifikace 0:00:55.6 0:00:01.4
7 89 detail závodníka MÁKA Daniel CZE 1992 Vltava Fund Craft Team 3150450 7. /  muži - kvalifikace 0:00:56.2 0:00:02.0
8 79 detail závodníka BECCHIS Emanuele ITA 1993 Team Secchis 3290374 8. /  muži - kvalifikace 0:00:56.4 0:00:02.2
9 82 detail závodníka PAAKKONEN Lasse FIN 1986 Pyhäjärven Pohti 3180228 9. /  muži - kvalifikace 0:00:56.7 0:00:02.5
10 75 detail závodníka SCHAAD Fabian SUI 1992 SAS PRO Team 3510416 10. /  muži - kvalifikace 0:00:57.1 0:00:02.9
11 80 detail závodníka KOŽÍŠEK Dušan CZE 1983 Dukla Liberec 3150035 11. /  muži - kvalifikace 0:00:57.2 0:00:03.0
12 76 detail závodníka KLISZ Paweł POL 1992 Zycie na Biegówkach 3430186 12. /  muži - kvalifikace 0:00:57.7 0:00:03.5
13 92 detail závodníka ANTONSEN Vegard NOR 1994 NTNUI --- 13. /  muži - kvalifikace 0:00:58.9 0:00:04.6
14 78 detail závodníka ANTOLEC Jan POL 1990 Życie na Biegówkach 3430141 14. /  muži - kvalifikace 0:00:59.2 0:00:05.0
15 100 detail závodníka KOUKAL Martin CZE 1978 Kempy Martina Koukala --- 15. /  muži - kvalifikace 0:00:59.3 0:00:05.0
16 87 detail závodníka BŘEČKA Dominik CZE 1999 ČKS SKI Jilemnice 3150661 16. /  muži - kvalifikace 0:00:59.6 0:00:05.4
17 91 detail závodníka BIANCHI Eugenio ITA 1985 Sci Club Sormano --- 17. /  muži - kvalifikace 0:01:00.9 0:00:06.7
18 88 detail závodníka BAUER Lukáš CZE 1977 Bauer Ski team 1217350 18. /  muži - kvalifikace 0:01:02.5 0:00:08.3
19 86 detail závodníka RISETH Jonas NOR 1994 NTNUI 3422117 19. /  muži - kvalifikace 0:01:02.7 0:00:08.5
20 90 detail závodníka STANEK Nejc SLO 1994 --- 3560111 20. /  muži - kvalifikace 0:01:03.0 0:00:08.8
21 96 detail závodníka MAYER Stanislav CZE 1989 --- --- 21. /  muži - kvalifikace 0:01:04.4 0:00:10.2
22 99 detail závodníka KOŽÍŠEK Petr CZE 1980 SKP Harrachov --- 22. /  muži - kvalifikace 0:01:06.6 0:00:12.4
23 93 detail závodníka JEZIORSKI Piotr POL 1978 CARAMBA TEAM --- 23. /  muži - kvalifikace 0:01:13.4 0:00:19.1
--- 84 detail závodníka ŠPELIČ Žiga SLO 1999 TSK Triglav Kranj 3560160 . /  muži - kvalifikace DSQ ---
--- 81 detail závodníka MOOSMANN Tobias AUT 1997 SC Kossen 3050266 . /  muži - kvalifikace DNS ---
--- 85 detail závodníka BIELESZ David CZE 1997 TJ TŽ Třinec 3150673 . /  muži - kvalifikace DNS ---
--- 94 detail závodníka KORDAČ Jacob Kordač CZE 1994 Armáda České Republiky --- . /  muži - kvalifikace DNS ---
--- 95 detail závodníka SIŘÍNEK Jakub CZE 1992 --- --- . /  muži - kvalifikace DNS ---
--- 97 detail závodníka KONDERLA Luboš CZE 1998 TJ TŽ Třinec --- . /  muži - kvalifikace DNS ---
--- 98 detail závodníka ŠLECHTA Jiří CZE 1992 --- --- . /  muži - kvalifikace DNS ---
--- 101 detail závodníka GRACLÍK Jan CZE 1995 --- --- . /  muži - kvalifikace DNS ---
--- 102 detail závodníka MARTYNEK Jakub CZE 1990 OUTDOOR&COLOURS --- . /  muži - kvalifikace DNS ---