Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Zadovská klasika - Krajský klasifikační závod v běhu na lyžích

Běžecké lyžování
DATUM :30.12.2017 MÍSTO :Zadov, lyžařský stadion Churáňov
POŘADATEL : Ski Klub Šumava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub J Kategorie Čas Ztráta 5 km # 2 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Roč. Klub J Kategorie Čas Ztráta 5 km # 2 km #
1 208 detail závodníka KALIVODA Tomáš 1998 Fischer Ski klub Šumava Vimperk J 1. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:23:04.4 0:00:00.0 16:11.1 [1] 1 06:53.3 [1] 1
2 185 detail závodníka JIROUŠ Samuel 2000 Fischer Ski klub Šumava Vimperk --- 1. /  Starší dorostenci (2000-2001) 0:23:34.1 0:00:29.7 16:24.2 [2] 2 07:09.9 [2] 2
3 201 detail závodníka MÁNEK Jiří 1998 Fischer Ski klub Šumava Vimperk J 2. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:23:53.3 0:00:48.9 16:27.6 [3] 3 07:25.7 [3] 3
4 195 detail závodníka ALBRECHT Matyáš 1999 SKI Sokol Stachy J 3. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:24:10.4 0:01:06.0 16:44.7 [4] 4 07:25.7 [3] 4
5 187 detail závodníka TISCHLER Josef 2000 Fischer Ski klub Šumava Vimperk --- 2. /  Starší dorostenci (2000-2001) 0:24:45.6 0:01:41.2 17:08.7 [5] 5 07:36.9 [7] 5
6 198 detail závodníka ŠIMURDA Richard 1971 USK CS Plzeň --- 4. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:24:56.1 0:01:51.7 17:26.2 [6] 6 07:29.9 [5] 6
7 183 detail závodníka HOJDEKR Jan 2001 SKI Sokol Stachy --- 3. /  Starší dorostenci (2000-2001) 0:25:01.9 0:01:57.5 17:27.9 [7] 7 07:34.0 [6] 7
8 184 detail závodníka VACEK Karel 2000 Fischer Ski klub Šumava Vimperk --- 4. /  Starší dorostenci (2000-2001) 0:25:31.6 0:02:27.2 17:47.6 [8] 8 07:44.0 [8] 8
9 196 detail závodníka ŠIMURDA Martin 1972 Fischer Ski klub Šumava Vimperk --- 5. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:26:03.1 0:02:58.7 18:09.4 [9] 9 07:53.7 [9] 9
10 186 detail závodníka VACHUTA Matěj 2000 Fischer Ski klub Šumava Vimperk --- 5. /  Starší dorostenci (2000-2001) 0:27:20.7 0:04:16.3 18:50.9 [10] 10 08:29.8 [13] 10
11 199 detail závodníka VONDRAŠ Petr 1970 Fischer Ski klub Šumava Vimperk --- 6. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:27:37.1 0:04:32.7 19:14.9 [12] 12 08:22.2 [10] 11
12 209 detail závodníka BERÁNEK Jan 1972 USK CS Plzeň --- 7. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:27:38.9 0:04:34.5 19:12.4 [11] 11 08:26.5 [12] 12
13 202 detail závodníka TOŠNER Michal 1978 LK Slovan Karlovy Vary --- 8. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:28:45.7 0:05:41.3 19:59.6 [13] 13 08:46.1 [15] 13
14 204 detail závodníka ŠVARC Petr 1966 Žižkovský tygři --- 9. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:28:48.3 0:05:43.9 20:23.8 [14] 14 08:24.5 [11] 14
15 194 detail závodníka MALEČEK Martin 1975 Žižkovský tygři --- 10. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:29:30.5 0:06:26.1 20:44.6 [15] 15 08:45.9 [14] 15
16 207 detail závodníka KRÁKORA Petr 1970 Kasper Swix team --- 11. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:31:44.6 0:08:40.2 21:48.7 [16] 16 09:55.9 [16] 16
17 205 detail závodníka KUNEŠ Lukáš 1995 VSK Humanita Praha --- 12. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:35:14.9 0:12:10.5 24:45.7 [17] 17 10:29.2 [17] 17
18 210 detail závodníka BAŠKO Karel 1971 --- --- 13. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:40:05.9 0:17:01.5 27:24.4 [18] 18 12:41.5 [18] 18
19 206 detail závodníka HUSNÍK Petr 1976 --- --- 14. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:42:04.8 0:19:00.4 29:20.3 [19] 19 12:44.5 [19] 19
20 200 detail závodníka KOSNAR Václav 1996 --- --- 15. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:44:11.8 0:21:07.4 30:24.6 [20] 20 13:47.2 [20] 20
21 203 detail závodníka JANUS Petr 1978 --- --- 16. /  Muži a Junioři (1999 a st.) 0:51:06.5 0:28:02.1 36:58.1 [21] 21 14:08.4 [21] 21
--- 188 detail závodníka HOLOUBEK Ondřej 2000 Fischer Ski klub Šumava Vimperk --- . /  Starší dorostenci (2000-2001) DNS --- --- --- --- ---
--- 197 detail závodníka ELIÁŠ Radek 1975 Žižkovský tygři --- . /  Muži a Junioři (1999 a st.) DNS --- --- --- --- ---