Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

ČSOB Bratislava Marathon 2018

Běh
DATUM :8.4.2018 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Penalty 1 člen 2 člen 3 člen 4 člen Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Penalty 1 člen 2 člen 3 člen 4 člen Kategorie Čas Ztráta Čistý čas
1 6612 detail závodníka BEHAME.SK --- Valent René Jablokov Alexander Kakas Tibor BEHAME.sk BEHAME.sk 1. /  Maratónska štafeta 2:34:03 0:00:00 2:34:03
2 6619 detail závodníka ADIDAS RUNNERS BUDAPEST SPEEDSQUAD Penalty 10 min. Kiss Áron Kazi Tamás Pápai Márton Kaszab Máté 2. /  Maratónska štafeta 2:39:24 0:05:21 2:39:21
3 6524 detail závodníka BŠK BANSKÁ BYSTRICA --- Tabak Matej Abrahám Ladislav Gregor Štefan Urbán Peter 3. /  Maratónska štafeta 2:49:45 0:15:42 2:49:44
4 6594 detail závodníka RUN FOR FUN --- Salatek Pavol Mikus Miroslav Hrcka Lubomir Nemcek Filip 4. /  Maratónska štafeta 3:00:08 0:26:05 2:59:30
5 6517 detail závodníka ŠKP BRATISLAVA Penalty 10 min. Ondraško Miroslav Uher Kristián Fedák Matej Tvrdoň Ľubomír 5. /  Maratónska štafeta 3:02:30 0:28:27 3:02:13
6 6508 detail závodníka MATTONI FREERUN ZLÍN 1 --- Fussová Markéta Komín Bohuslav Slováček Jiří Kubíček Jiří 6. /  Maratónska štafeta 3:06:06 0:32:03 3:05:49
7 6573 detail závodníka AK VETERÁN --- Gregor Michal Almáši Marián Likavský Peter Viernus Vladimír 7. /  Maratónska štafeta 3:07:23 0:33:20 3:07:17
8 6519 detail závodníka SVK TORPEDOS --- Žiška Michal Pospíšil Tomáš Chudík Andrej Žiška Pavol 8. /  Maratónska štafeta 3:16:34 0:42:31 3:15:53
9 6548 detail závodníka ADIENT RELAY RUN --- Rehák Marek Junasová Lucia Gajdosik - Hrabovska Katarína Kraicova Petra 9. /  Maratónska štafeta 3:23:26 0:49:23 3:22:53
10 6503 detail závodníka ADIDAS RUNNERS BRATISLAVA - ARMY PIME --- Nováková Petra Pavko Martin Steberl Eva Jamnický Ivan 10. /  Maratónska štafeta 3:26:21 0:52:18 3:26:18
11 6532 detail závodníka GALANTSKÁ ELITA --- Bogdányi Ľuboš Hrvolová Beáta Mrva Tomáš Šutová Zuzana 11. /  Maratónska štafeta 3:26:32 0:52:29 3:26:04
12 6606 detail závodníka ADIDAS RUNNERS SUSEDIA --- Domény Ján Domény Zuzana Kopecká Katarína Majo Pavol 12. /  Maratónska štafeta 3:28:03 0:54:00 3:28:00
13 6603 detail závodníka #BUZICHAT --- Mihala Peter Lysý Tomas Bilik Michal Ďurčenka Peter 13. /  Maratónska štafeta 3:30:06 0:56:03 3:29:57
14 6526 detail závodníka ADIDAS RUNNERS BRATISLAVA - SHORTSRUNNERS --- Glatzová Katarína Hiklová Mária Horváthová Dominika Sčepka Daniel 14. /  Maratónska štafeta 3:31:36 0:57:33 3:31:34
15 6509 detail závodníka BUDAPEST RUNNERS Penalty 10 min. Bedecs Adam RÖA-Pölöskei Santiago Dénes Keresztes David Bodrogi Gábor 15. /  Maratónska štafeta 3:36:06 1:02:03 3:35:58
16 6580 detail závodníka BEH S ROZVAHOU --- Buček Vladimír Črep Branislav Nilaš Tibor Orban Andrej 16. /  Maratónska štafeta 3:36:08 1:02:05 3:35:26
17 6516 detail závodníka TRNAVSKÍ BÍLI MEDVEDI --- Gažo Peter Hečko Marián Balažovič Marek Sorád Anton 17. /  Maratónska štafeta 3:37:13 1:03:10 3:37:03
18 6535 detail závodníka PRESSBURG HULVATS --- Pakši Ľuboš Pakši Ondrej Kisel Peter Ďuris Adam 18. /  Maratónska štafeta 3:38:33 1:04:30 3:38:07
19 6621 detail závodníka BUCKLE UP Penalty 10 min. Záhorec Lukáš Zlámala Filip Kovács Jakub Janickova Maria 19. /  Maratónska štafeta 3:39:29 1:05:26 3:39:19
20 6579 detail závodníka KRKA RUNNERS --- Dzurilla Viktor Bella Juraj Noskovic Alex Hudak Peter 20. /  Maratónska štafeta 3:40:15 1:06:12 3:39:33
21 6609 detail závodníka BABUSKA --- Babuska Frantisek Borik Jozef Danc Matus Suran Peter 21. /  Maratónska štafeta 3:41:58 1:07:55 3:41:11
22 6546 detail závodníka ADIENT RELAY RUN --- Lacka Marek Pavlovič Michal Duchoň Michal Mikolasek David 22. /  Maratónska štafeta 3:42:37 1:08:34 3:37:33
23 6529 detail závodníka SRTG KN II. --- Rusnakova Zlatice Juhász Peter Pataky Július Horváth Július 23. /  Maratónska štafeta 3:43:05 1:09:02 3:42:18
24 6523 detail závodníka ELEKTRIKÁRI --- Čierťaský Matúš Podhajeczky Dominik Neumann Adam Lapšanský Martin 24. /  Maratónska štafeta 3:46:12 1:12:09 3:45:53
25 6561 detail závodníka ADIENT 4X50MINUTOVKA --- Vavro Branislav Grófová Elena Verbová Emília Gajdoš Tomáš 25. /  Maratónska štafeta 3:46:42 1:12:39 3:45:59
26 6558 detail závodníka MUSCULAR BOYS --- Hlava Ján Pohančeník Matúš Kromka Adrán Kysel Jozef 26. /  Maratónska štafeta 3:46:51 1:12:48 3:46:09
27 6620 detail závodníka NEOPUSTAJ SA! Penalty 10 min. Chodas Michal Cech Tomas Marendiak Martin Hamar Dusan 27. /  Maratónska štafeta 3:47:01 1:12:58 3:45:49
28 6505 detail závodníka GUMIBEARS --- Mrázek Maroš Tokovská Denisa Mrázek Milan Mrázek Martin 28. /  Maratónska štafeta 3:47:05 1:13:02 3:46:22
29 6616 detail závodníka ZACHRANNA ZDRAVOTNA SLUZBA BRATISLAVA M --- Onačila Marek Toma Stanislav Suchý Ján Nýdr Martin 29. /  Maratónska štafeta 3:48:25 1:14:22 3:47:37
30 6562 detail závodníka LENOVO MINIONS --- Malina Jakub Hallon Erik Husarčík Miloš Gazdik Michal 30. /  Maratónska štafeta 3:49:05 1:15:02 3:48:52
31 6626 detail závodníka NEULOGY --- Laco Michal Kilián Peter Kolesár Peter Straka Daniel 31. /  Maratónska štafeta 3:49:58 1:15:55 3:49:19
32 6623 detail závodníka ASSECO CE CSS --- Kepencay Miroslav Lajčin Tomáš Czanik Martin Kaluza Frantisek 32. /  Maratónska štafeta 3:50:04 1:16:01 3:49:25
33 6624 detail závodníka POŠTOVÁ BANKA --- Morávek Michal Klimo Peter Sovičová Petra Banák Peter 33. /  Maratónska štafeta 3:51:35 1:17:32 3:50:51
34 6604 detail závodníka SLOW MOTION --- Podmajerska Daniela Simoncik Matej Bujak Tomas Hagarova Jana 34. /  Maratónska štafeta 3:52:52 1:18:49 3:52:07
35 6601 detail závodníka CLICK & RUN BB --- Dávid Tomáš Cambel Matúš Bereš Peter Hudák Štefan 35. /  Maratónska štafeta 3:53:01 1:18:58 3:52:20
36 6592 detail závodníka BRMBOLEC Penalty 10 min. Chabada Miloš Pasuth Pavol Roosen Charles Maťková Petra 36. /  Maratónska štafeta 3:53:28 1:19:25 3:52:54
37 6610 detail závodníka FRITSCH --- Fritsch Daniel Molnar Maros Ondruskova Lucia Polackova Denisa 37. /  Maratónska štafeta 3:55:41 1:21:38 3:54:53
38 6531 detail závodníka SRTG KN I. --- Slančík Viktor Rusňák Miroslav Chnapko Radovan Gábor Zsuzsanna 38. /  Maratónska štafeta 3:55:48 1:21:45 3:55:01
39 6578 detail závodníka BK SLIMÁK --- Dymová Barbora Dymo Denis Gazda Juraj Hošo Jakub 39. /  Maratónska štafeta 3:56:00 1:21:57 3:55:47
40 6593 detail závodníka B&A FAMILY RUN --- Brachtl Laco Brachtlova Lucia Andrejsin Michal Brachtl Peter 40. /  Maratónska štafeta 3:56:07 1:22:04 3:56:01
41 6577 detail závodníka GLOBSEC 8 --- Karabin Kevin Babíková Martina Mičuda Ján Cingel Ján 41. /  Maratónska štafeta 3:56:08 1:22:05 3:55:41
42 6525 detail závodníka COFACE / FOR SAFER TRADE Penalty 10 min. Kňažko Miroslav Bilková Monika Hanzlíček Patrik Buček Roman 42. /  Maratónska štafeta 3:56:25 1:22:22 3:55:27
43 6514 detail závodníka GLOBSEC 2 --- Theisen Nolan Persyn Pieter Tran Claudia Blaško Ronald 43. /  Maratónska štafeta 3:56:41 1:22:38 3:56:15
44 6607 detail závodníka 3M SLOVAKIA --- Burkovec Michal Cieniková Viera Cieniková Katarína Vrbická Janka 44. /  Maratónska štafeta 3:59:01 1:24:58 3:58:32
45 6520 detail závodníka SLADKÉ DRIEVKO --- Jurdová Adriána Čunderlíková Andrea Kulhánek Josef Tryzňa Miroslav 45. /  Maratónska štafeta 3:59:13 1:25:10 3:58:34
46 6543 detail závodníka KPMG SNEŽIENKY A ŠULO --- Sýkora Andrej Kostka Miroslav Šulavík Peter Begán Rastislav 46. /  Maratónska štafeta 4:00:53 1:26:50 4:00:09
47 6557 detail závodníka IRONWO-MAN Penalty 10 min. Blašková Denisa Blaško Ján Kormoš Filip Baránková Lucia 47. /  Maratónska štafeta 4:01:04 1:27:01 4:00:16
48 6559 detail závodníka RSC SK7 --- Salánci Marek Halbritter Alexander Berger Philipp Paul Futák Šimon 48. /  Maratónska štafeta 4:01:23 1:27:20 4:00:38
49 6539 detail závodníka RESCO.RUN --- Rosko Martin Stanovsky Matus Estok Marek Skalicky Simon 49. /  Maratónska štafeta 4:02:38 1:28:35 4:01:53
50 6560 detail závodníka NOHA K NOHE --- Nemethova Michaela Uricova Lenka Sugarova Martina Liptak Jaroslav 50. /  Maratónska štafeta 4:04:02 1:29:59 4:04:02
51 6627 detail závodníka LENOVO --- Yance Castro Jairo Manuel Serra Ramirez Juan Carlos Mihkelsoo Sirli Hrnčiarová Zuzana 51. /  Maratónska štafeta 4:04:19 1:30:16 4:03:40
52 6522 detail závodníka STEFANIK WOMEN --- Luptáková Veronika Nosková Zuzka Švihoríková Janka Kubíková Michaela 52. /  Maratónska štafeta 4:04:24 1:30:21 4:04:09
53 6545 detail závodníka TAYLORWESSING 1 --- Vivoda Juraj Anderle Marek Javor Adam Leontiev Andrej 53. /  Maratónska štafeta 4:04:25 1:30:22 4:03:36
54 6618 detail závodníka HRABEC --- Hrabec František Špaček Miroslav Bartlík Zdeněk Baránek Lukáš 54. /  Maratónska štafeta 4:04:40 1:30:37 3:59:06
55 6591 detail závodníka ZURICH MEZZANIN --- Portesova Andrea Fuchs Ladislav Sipicki Marek Varga Roland 55. /  Maratónska štafeta 4:05:05 1:31:02 4:04:19
56 6541 detail závodníka METRO LESKY´S RUNNERS --- Meňhartová Vlasta Kadlečík Michal Michalcová Ľubica Kudlicska Kristína 56. /  Maratónska štafeta 4:05:25 1:31:22 4:04:45
57 6566 detail závodníka LEN-RUNNERS --- Nester Maria Kovanova Katarina Moravcikova Alena Gazi Lukas 57. /  Maratónska štafeta 4:05:35 1:31:32 4:05:21
58 6527 detail závodníka ILUMINÁTI 21 --- Čársky Peter Čársky Matej Kocsisová Katarína Smatana Branislav 58. /  Maratónska štafeta 4:06:09 1:32:06 4:05:20
59 6602 detail závodníka JANG END BJUTIFL --- Cvengros Peter Frolo Martin Struhar Andrej Furakova Kristina 59. /  Maratónska štafeta 4:06:09 1:32:06 4:05:38
60 6564 detail závodníka TEAM BÁRA --- Vicen Šimon Vicenová Radka Bolek Matúš Novocká Barbora 60. /  Maratónska štafeta 4:06:31 1:32:28 4:06:11
61 6563 detail závodníka JELLYFISH Penalty 10 min. Medveď Tomáš Jelačič Matej Hruška Matej Filip Michal 61. /  Maratónska štafeta 4:07:54 1:33:51 4:06:45
62 6575 detail závodníka CISÁR Penalty 10 min. Cisár Rastislav Rejko Peter Kolembus Lukáš Marko Marcel 62. /  Maratónska štafeta 4:08:22 1:34:19 4:07:17
63 6504 detail závodníka RUN ZADAR --- Erlić Ana Skorić Rojc Marina Zekanović Ivana Zekanović Nikola 63. /  Maratónska štafeta 4:08:29 1:34:26 4:07:47
64 6608 detail závodníka ZBYTOČNÝ CHAOS --- Smolinsky Lukáš Korčok Marek Zima Jozef Macko Patrik 64. /  Maratónska štafeta 4:08:49 1:34:46 4:08:03
65 6600 detail závodníka TAYLORWESSING 2 --- Smolenova Eva Davies Gavin Csaplarova Judit Kordikova Zuzana 65. /  Maratónska štafeta 4:09:12 1:35:09 4:09:12
66 6550 detail závodníka HAPPILO --- Cicmancova Barbora Suchil Rodrigo Barrios David Tokolyi Ivan 66. /  Maratónska štafeta 4:09:46 1:35:43 4:09:02
67 6540 detail závodníka ŽIHADLÁ Z BERNOLÁKOVA, BUZITKY A PRŠE --- Sekereš Pavel Donáthová Katarína Donáthová Veronika Červienka Richard 67. /  Maratónska štafeta 4:11:46 1:37:43 4:11:20
68 6507 detail závodníka MATTONI FREERUN ZLÍN 2 --- Sklenářová Marcela Slováčková Monika Kotasová Jana Běťáková Martina 68. /  Maratónska štafeta 4:11:58 1:37:55 4:11:40
69 6611 detail závodníka PRAVDA SA UKÁŽE --- Andrejčák Tomáš Šteffek František Grófová Hana Pilc Ľuboš 69. /  Maratónska štafeta 4:12:51 1:38:48 4:12:06
70 6596 detail závodníka MIKLANEK --- miklanek peter fedorkova natasa dancak vladimir vranjes danijel 70. /  Maratónska štafeta 4:13:00 1:38:57 4:12:14
71 6549 detail závodníka ADIENT RELAY RUN --- Straka Peter Hičko Ján Dobošová Gabriela Čamajová Lenka 71. /  Maratónska štafeta 4:13:04 1:39:01 4:12:21
72 6542 detail závodníka OLIGOMÉRY --- Zahoranová Anna Procházka Michal Hucáková Monika Habánková Eva 72. /  Maratónska štafeta 4:13:46 1:39:43 4:13:06
73 6572 detail závodníka TELEKOMPASS --- Reclova Zuzana Flimer Peter Kovacik Peter Palansky Jan 73. /  Maratónska štafeta 4:13:57 1:39:54 4:13:09
74 6599 detail závodníka OMG IM DZIN --- Hargaš Martin Lehnartová Petra Rogožník Robert Faryna Robert 74. /  Maratónska štafeta 4:14:34 1:40:31 4:14:12
75 6615 detail závodníka VIENNA HOUSE EASY BRATISLAVA --- Hain Peter Bezděková Zuzana Szép Lukáš Olgyay Rastislav 75. /  Maratónska štafeta 4:16:12 1:42:09 4:15:43
76 6544 detail závodníka MARATHON BB TEAM --- Holková Petra Petrášová Božena Žigmundová Zlatica Macošková Zuzana 76. /  Maratónska štafeta 4:17:44 1:43:41 4:17:06
77 6533 detail závodníka DIARUM --- Žákovičová Eva Elanová Andrea Čisáriková Zuzana Adamovičová Miriam 77. /  Maratónska štafeta 4:19:01 1:44:58 4:18:17
78 6551 detail závodníka ADIENT RUNNING STARS --- Podhradska Natalia Vicianova Marcela Tacovska Barbora Nemcekova Blanka 78. /  Maratónska štafeta 4:19:16 1:45:13 4:18:33
79 6530 detail závodníka VAJNORY --- galbova zuzana haviar martin borza miroslav skubakova andrea 79. /  Maratónska štafeta 4:20:08 1:46:05 4:19:20
80 6569 detail závodníka ADASTRA BORCI --- Kadlečíková Hana Dorotík Erik Michalka Vladimír Jediný Tomáš 80. /  Maratónska štafeta 4:20:58 1:46:55 4:20:15
81 6518 detail závodníka QUATRO RADIOLGGI --- Lakomá Patrícia Pokorný Stanislav Sádovská Dagmar Petrová Zuzana 81. /  Maratónska štafeta 4:21:00 1:46:57 4:20:15
82 6597 detail závodníka RYCHLA ROTA --- Kožár Michal Kraváriková Ivana Malik Adam Wladar marek 82. /  Maratónska štafeta 4:21:29 1:47:26 4:20:42
83 6613 detail závodníka MATADOR GROUP --- Sluk Radomír Szabadosová Nikola Kele Martin Kruľ Rastislav 83. /  Maratónska štafeta 4:21:55 1:47:52 4:21:14
84 6534 detail závodníka CHODCI --- Gajdoš Štefan Hubcejová Ivana Hubcej Ľubomír Gombitová Katarína 84. /  Maratónska štafeta 4:22:59 1:48:56 4:22:09
85 6510 detail závodníka DEEREAM TEAM --- Sladen Andrew Hodgson Sue Lancaster Peter Richardson Peter 85. /  Maratónska štafeta 4:24:08 1:50:05 4:23:25
86 6598 detail závodníka ZURICH LLAMAS --- Jakubovic Andrej Hajek Tomas Durcik Matej Pupatto Mariano 86. /  Maratónska štafeta 4:24:24 1:50:21 4:23:39
87 6567 detail závodníka FANTASTIC 4 --- Pilecka Kristina Simekova Monika Sedlakova Dasa Laurincova Vladimira 87. /  Maratónska štafeta 4:25:00 1:50:57 4:24:14
88 6622 detail závodníka JURASSIC TEAM --- Mich?le GALMICHE Patrick CHAMOUTON Patrick ROBERT Patrice VIENOT 88. /  Maratónska štafeta 4:25:07 1:51:04 4:24:21
89 6568 detail závodníka ICO IN TRANSIT Penalty 10 min. Hrncirik Lukas Mihalik Marcel Ferova Monika Lipták Juraj 89. /  Maratónska štafeta 4:26:00 1:51:57 4:25:03
90 6521 detail závodníka TEAM FLASH --- Kotrádyová Lenka Tomaškovičová Júlia Belisová Eliška Antal Juraj 90. /  Maratónska štafeta 4:27:48 1:53:45 4:27:08
91 6512 detail závodníka BJÖRNSONOVA VÍNNA MUŠKA --- Ďurič Igor Ďuričová Nataša Fábry Martin Vitáriušová Eva 91. /  Maratónska štafeta 4:28:07 1:54:04 4:27:24
92 6538 detail závodníka SCHACHERMAYER TEAM --- Kadlečík Marek Černická Katarína Zajacová Puhallová Zuzana Halásová Anna 92. /  Maratónska štafeta 4:30:13 1:56:10 4:27:11
93 6552 detail závodníka POWER RANGERS --- Mandincova Danica Cerna Zofia Kedzierski Vojtech Mika Marian 93. /  Maratónska štafeta 4:31:10 1:57:07 4:30:29
94 6629 detail závodníka AMAZON Penalty 10 min. Marett Dominika Kaiser Adam Orčíková Alexandra Tatru Doina 94. /  Maratónska štafeta 4:31:27 1:57:24 4:30:10
95 6570 detail závodníka NÁHODNÝVÝBEH Penalty 10 min. Dostál Marek Hauskrecht Emanuel Matta Norbert Malíková Martina 95. /  Maratónska štafeta 4:31:55 1:57:52 4:31:03
96 6511 detail závodníka "BH3 ""DREAM TEAM""" --- HAMER BOB RAYNER MATTHEW HAMER MARY HORNER RUTH 96. /  Maratónska štafeta 4:33:13 1:59:10 4:32:31
97 6537 detail závodníka KB SLOVAKIA TEAM --- Gombitová Františka Hajduková Zuzana Petrikovič Milan Hvižďáková Daniela 97. /  Maratónska štafeta 4:33:27 1:59:24 4:33:15
98 6574 detail závodníka PROCARE --- Škumátová Jana Pôbišová Alena Sahánková Tatiana Lipiansky Tibor 98. /  Maratónska štafeta 4:37:36 2:03:33 4:37:05
99 6513 detail závodníka GLOBSEC 1 --- Podracká Zuzana Janičinová Martina Mašánová Eva Stopjaková Lenka 99. /  Maratónska štafeta 4:38:02 2:03:59 4:37:35
100 6528 detail závodníka WFM KE --- Juhásová Jana Miklodová Klaudia Kosárová Henrieta Morvayová Henrieta 100. /  Maratónska štafeta 4:39:32 2:05:29 4:38:50