Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

71. Národný beh Devín - Bratislava

Běh
DATUM :15.4.2018 MÍSTO :Bratislava

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 9624 detail závodníka PATUC Jakub SVK 2003 ŠK Vital Bratislava 1. /  Chlapci 13-15 r. 0:10:15 0:00:00
2 6931 detail závodníka BIELEK Filip SVK 2003 Kryha 2. /  Chlapci 13-15 r. 0:10:21 0:00:06
3 9098 detail závodníka BALAŽOVJECHOVÁ Hana SVK 2003 Kajakslavia BA 1. /  Dievčatá 13-15 r. 0:10:26 0:00:11
4 9505 detail závodníka JAMRICH Daniel SVK 2004 --- 3. /  Chlapci 13-15 r. 0:10:29 0:00:14
5 9639 detail závodníka PODHORNÝ Šimon SVK 2003 ŠTK PEZINOK 4. /  Chlapci 13-15 r. 0:10:35 0:00:20
6 9424 detail závodníka DÓKA Lukáš SVK 2000 Beh Senec 1. /  Rekreační bežci - MIX 0:10:38 0:00:23
7 9780 detail závodníka HOLKA Lukáš SVK 2003 --- 5. /  Chlapci 13-15 r. 0:10:41 0:00:26
8 9282 detail závodníka SOJKA Viliam SVK 2003 Tilgnerka 6. /  Chlapci 13-15 r. 0:10:46 0:00:31
9 9438 detail závodníka FARKAS Jakub SVK 2003 YOUNG BUSINESSMAN 7. /  Chlapci 13-15 r. 0:10:48 0:00:33
10 9671 detail závodníka SALAZAR Francesco SVK 2006 3NT Bratislava 1. /  Chlapci 10-12 r. 0:10:53 0:00:38
11 9455 detail závodníka GARGULÁKOVÁ Alžbeta SVK 2006 AKM Zvolen 1. /  Dievčatá 10-12 r. 0:10:58 0:00:43
12 9377 detail závodníka BEKE Ema SVK 2004 Bratislava 2. /  Dievčatá 13-15 r. 0:11:03 0:00:48
13 9387 detail závodníka BERGENDI Marko SVK 2006 VK Zlaté piesky 2. /  Chlapci 10-12 r. 0:11:06 0:00:51
14 9549 detail závodníka KOVÁČ Adam SVK 2003 AK Bojničky 8. /  Chlapci 13-15 r. 0:11:17 0:01:02
15 9575 detail závodníka LELKES Adam SVK 2007 AK Veterán Bratislava 3. /  Chlapci 10-12 r. 0:11:29 0:01:14
16 9071 detail závodníka POLKORÁB Viktor SVK 2003 GYMPABA 9. /  Chlapci 13-15 r. 0:11:30 0:01:15
17 9393 detail závodníka BODNAR Maxim SVK 2003 --- 10. /  Chlapci 13-15 r. 0:11:32 0:01:17
18 9673 detail závodníka SALAZAR Stefania SVK 2005 3NT Bratislava 3. /  Dievčatá 13-15 r. 0:11:33 0:01:18
19 9372 detail závodníka BAKSAY Jakub SVK 2003 ZŠ Pavla Horova Bratislava 11. /  Chlapci 13-15 r. 0:11:37 0:01:22
20 6928 detail závodníka HOEVENAASS Mark Max SVK 2004 The British International School Running Team 12. /  Chlapci 13-15 r. 0:11:38 0:01:23
21 9603 detail závodníka MRAVCOVÁ Ema SVK 2006 --- 2. /  Dievčatá 10-12 r. 0:11:39 0:01:24
22 9001 detail závodníka DROBNÝ Matej SVK 2007 3NT Bratislava 4. /  Chlapci 10-12 r. 0:11:41 0:01:26
23 9638 detail závodníka PILÁT Samuel SVK 2004 --- 13. /  Chlapci 13-15 r. 0:11:41 0:01:26
24 9392 detail závodníka BLAŠČÁK Viktor SVK 2005 --- 14. /  Chlapci 13-15 r. 0:11:42 0:01:27
25 9246 detail závodníka FÖLDEŠ Michal SVK 2006 Škola Felix 5. /  Chlapci 10-12 r. 0:11:44 0:01:29
26 9412 detail závodníka ČERNÝ Matej SVK 2005 AK Bojničky 15. /  Chlapci 13-15 r. 0:11:45 0:01:30
27 9728 detail závodníka VAŠKO Martin SVK 2006 --- 6. /  Chlapci 10-12 r. 0:11:47 0:01:32
28 9283 detail závodníka SÝKORA Tristan SVK 2006 Tilgnerka 7. /  Chlapci 10-12 r. 0:11:47 0:01:32
29 9002 detail závodníka KESZOCZE Jakub SVK 2003 3NT Bratislava 16. /  Chlapci 13-15 r. 0:11:55 0:01:40
30 9138 detail závodníka BALUŠÍK Adam SVK 1998 nevidiaci - Lions Club Istropolis 2. /  Rekreační bežci - MIX 0:11:55 0:01:40
31 9004 detail závodníka KELBEL Marko SVK 2005 Adidas Runners Bratislava 17. /  Chlapci 13-15 r. 0:11:55 0:01:40
32 9076 detail závodníka GRMANOVÁ Laura SVK 2006 Chlpaté Gazely 3. /  Dievčatá 10-12 r. 0:11:58 0:01:43
33 9286 detail závodníka TEREŠTÍK Branislav SVK 2003 VK Zlaté piesky 18. /  Chlapci 13-15 r. 0:11:59 0:01:44
34 9394 detail závodníka BODNAR Michal SVK 2006 --- 8. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:00 0:01:45
35 9497 detail závodníka HUSARČÍK Tomáš SVK 2006 --- 9. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:01 0:01:46
36 9444 detail závodníka FERENCIK Tadeas SVK 2006 Run for Fun 10. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:02 0:01:47
37 9711 detail závodníka TÓTH Tomáš SVK 2008 Alfa Sport 11. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:05 0:01:50
38 9100 detail závodníka BARTOLČIČ Jakub SVK 2008 Kajakslavia BA 12. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:06 0:01:51
39 9588 detail závodníka MARŠÁLEK Maxim SVK 2005 VškUK 19. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:07 0:01:52
40 9236 detail závodníka KRAJČÍK Michal SVK 2007 ŠK Nová Dedinka 13. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:08 0:01:53
41 9120 detail závodníka BUZAŠI Andrej SVK 2005 Lezecká akadémia & FK Rača 20. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:08 0:01:53
42 9124 detail závodníka SLOBODOVÁ Natália SVK 2004 Lezecká akadémia 4. /  Dievčatá 13-15 r. 0:12:09 0:01:54
43 9519 detail závodníka JURSA Filip SVK 2003 --- 21. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:12 0:01:57
44 6956 detail závodníka MELIŠ Matej SVK 2005 Royal swimming 22. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:13 0:01:58
45 9442 detail závodníka FERENCIK Jakub SVK 2004 Run for Fun 23. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:14 0:01:59
46 9346 detail závodníka FARSKÝ Ondrej SVK 2005 ZŠ Matky Alexie 24. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:16 0:02:01
47 9598 detail závodníka MENCZER Matúš SVK 2005 Royal swimming 25. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:19 0:02:04
48 9461 detail závodníka GESEOVÁ Lea SVK 2003 AK Bojničky 5. /  Dievčatá 13-15 r. 0:12:20 0:02:05
49 9311 detail závodníka KURTA Matej SVK 2003 ZŠ Grosslingova 26. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:21 0:02:06
50 9541 detail závodníka KOSTEREC Kristián SVK 2005 --- 27. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:22 0:02:07
51 9682 detail závodníka SKLENAR Tomas SVK 2005 --- 28. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:22 0:02:07
52 9483 detail závodníka HIADLOVSKÝ Matej SVK 2007 Bratislava 14. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:25 0:02:10
53 9536 detail závodníka KONOPKA Samuel SVK 2005 --- 29. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:27 0:02:12
54 9439 detail závodníka FATUL Samuel SVK 2003 ŠK Lido 30. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:29 0:02:14
55 9687 detail závodníka SOPKOVÁ Lucia SVK 2007 Trnava 4. /  Dievčatá 10-12 r. 0:12:31 0:02:16
56 9663 detail závodníka ROMANČÍK Martin SVK 2005 Royal swimming 31. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:39 0:02:24
57 6966 detail závodníka VRBATOVIČ Vratko SVK 2009 --- 15. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:40 0:02:25
58 9520 detail závodníka JURSA Šimon SVK 2006 --- 16. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:41 0:02:26
59 9699 detail závodníka ŠVORCOVÁ Ivona SVK 2003 ZŠ Riazanská 75, Bratislava 6. /  Dievčatá 13-15 r. 0:12:42 0:02:27
60 9573 detail závodníka LEDÉNYI Juraj SVK 2003 --- 32. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:47 0:02:32
61 9297 detail závodníka BEŇADIK Jakub SVK 2003 ZŠ Grosslingova 33. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:48 0:02:33
62 9414 detail závodníka DANIELOVA Tana SVK 2005 3NT Bratislava 7. /  Dievčatá 13-15 r. 0:12:49 0:02:34
63 9202 detail závodníka KALNÝ Ondrej SVK 2003 Sporka Sport Team 34. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:49 0:02:34
64 9647 detail závodníka POSPISIL Richard SVK 2004 --- 35. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:51 0:02:36
65 9566 detail závodníka KUDLICSKA Simon SVK 2004 MAC Rača 36. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:51 0:02:36
66 9660 detail závodníka RAK Pavol SVK 1977 Noerr 3. /  Rekreační bežci - MIX 0:12:52 0:02:37
67 9042 detail závodníka RAK Martin SVK 2007 Deutsche Schule Bratislava 17. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:52 0:02:37
68 9108 detail závodníka HUTKO Juraj SVK 2004 Kajakslavia BA 37. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:54 0:02:39
69 9279 detail závodníka MARTYSCAK Vlado SVK 2006 Tilgnerka 18. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:54 0:02:39
70 9238 detail závodníka VADOVIČ Jaroslav SVK 2007 ŠK Nová Dedinka 19. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:55 0:02:40
71 9489 detail závodníka HRČKA Roman SVK 2003 --- 38. /  Chlapci 13-15 r. 0:12:56 0:02:41
72 9443 detail závodníka FERENCIK Milos SVK 1975 Run For FUN/ F2 Partners 4. /  Rekreační bežci - MIX 0:12:58 0:02:43
73 9262 detail závodníka KRIVJANSKY Oliver SVK 2008 The British International School Running Team 20. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:58 0:02:43
74 6552 detail závodníka PATÓCS Jakub SVK 2008 Bratislava 21. /  Chlapci 10-12 r. 0:12:58 0:02:43
75 9249 detail závodníka LENČÉŠ Richard SVK 2007 Prestigio Realiz Team 22. /  Chlapci 10-12 r. 0:13:00 0:02:45
76 9716 detail závodníka URBAN Richard SVK 2007 VŠK UK Bratislava 23. /  Chlapci 10-12 r. 0:13:00 0:02:45
77 9411 detail závodníka ČERNÝ Lukáš SVK 2008 AK Bojničky 24. /  Chlapci 10-12 r. 0:13:00 0:02:45
78 9240 detail závodníka BOLEDOVIČ Martin SVK 2008 Škola Felix 25. /  Chlapci 10-12 r. 0:13:02 0:02:47
79 9604 detail závodníka MURÁNI Matej SVK 2007 --- 26. /  Chlapci 10-12 r. 0:13:03 0:02:48
80 9155 detail závodníka KEŠEĽÁK Michal SVK 2003 nevidiaci a slabozraki - SŠI Levoča 39. /  Chlapci 13-15 r. 0:13:03 0:02:48
81 9648 detail závodníka PRIECINSKY David SVK 2004 Envyra 40. /  Chlapci 13-15 r. 0:13:06 0:02:51
82 9559 detail závodníka KRASLAN Richard SVK 2008 --- 27. /  Chlapci 10-12 r. 0:13:07 0:02:52
83 5792 detail závodníka ALBERTOVÁ Laura SVK 2005 Kostolište 8. /  Dievčatá 13-15 r. 0:13:10 0:02:55
84 9121 detail závodníka ĎURKOVÁ Sofia SVK 2005 Lezecká akadémia 9. /  Dievčatá 13-15 r. 0:13:12 0:02:57
85 9446 detail závodníka FRATRIČ Maximilián SVK 2003 --- 41. /  Chlapci 13-15 r. 0:13:12 0:02:57
86 9105 detail závodníka DURČO Oskar SVK 2007 Kajakslavia BA 28. /  Chlapci 10-12 r. 0:13:14 0:02:59
87 6909 detail závodníka KOCIÁN Viktor Rastislav SVK 2004 SDM domino Bratislava 42. /  Chlapci 13-15 r. 0:13:15 0:03:00
88 6913 detail závodníka ZEMANOVÁ Mia SVK 2006 ŠPORT HROU 5. /  Dievčatá 10-12 r. 0:13:17 0:03:02
89 9186 detail závodníka ZVOZIL Lukáš SVK 2006 NMŠK 1922 29. /  Chlapci 10-12 r. 0:13:17 0:03:02
90 9122 detail závodníka FÁBRIC Jakub SVK 2003 Lezecká akadémia 43. /  Chlapci 13-15 r. 0:13:17 0:03:02
91 9574 detail závodníka LEDÉNYI Tomáš SVK 2003 --- 44. /  Chlapci 13-15 r. 0:13:19 0:03:04
92 9261 detail závodníka KRISTOFOVICOVA Alexandra SVK 2004 The British International School Running Team 10. /  Dievčatá 13-15 r. 0:13:21 0:03:06
93 9118 detail závodníka VADKERTI Michal SVK 2004 Kajakslavia BA 45. /  Chlapci 13-15 r. 0:13:22 0:03:07
94 6957 detail závodníka KRIDLOVÁ Michaela SVK 2005 --- 11. /  Dievčatá 13-15 r. 0:13:23 0:03:08
95 9184 detail závodníka PODOLSKÝ Jakub SVK 2006 NMŠK 1922 30. /  Chlapci 10-12 r. 0:13:25 0:03:10
96 9398 detail závodníka BRIEDA Patrik SVK 2005 Čulen a partner 46. /  Chlapci 13-15 r. 0:13:26 0:03:11
97 6959 detail závodníka RUŽA Pavol SVK 2006 --- 31. /  Chlapci 10-12 r. 0:13:27 0:03:12
98 9324 detail závodníka SZABO Tomáš SVK 2006 ZŠ Grosslingova 32. /  Chlapci 10-12 r. 0:13:28 0:03:13
99 6903 detail závodníka HALÁSZ Adam SVK 2006 Bratislava 33. /  Chlapci 10-12 r. 0:13:28 0:03:13
100 6992 detail závodníka KUBÍK Vladimír SVK 2005 Bratislava 47. /  Chlapci 13-15 r. 0:13:29 0:03:14