Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Turieckap UCI C2

MTB
DATUM :15.4.2018 MÍSTO :Turčianske Teplice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # Cieľ #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Klub Kategorie Čas Ztráta 1. kolo # 2. kolo # 3. kolo # Cieľ #
1 302 detail závodníka MERIAČ Tomáš SVK CyS - Akadémia Petra Sagana 1. /  Juniori 1:06:55.4 0:00:00.0 15:20.4 [1] 1 17:14.2 [2] 1 17:17.4 [1] 1 17:03.2 [1] 1
2 319 detail závodníka ŘÍMAN Jakub CZE Cyklo Team Kolarna 2. /  Juniori 1:07:53.3 0:00:57.9 16:05.2 [7] 7 16:55.5 [1] 2 17:38.3 [8] 2 17:14.2 [5] 2
3 308 detail závodníka GARCZYK Pawel POL SGR Specialized 3. /  Juniori 1:08:00.5 0:01:05.0 16:00.4 [3] 3 17:26.5 [6] 5 17:21.1 [3] 3 17:12.4 [3] 3
4 320 detail závodníka HOMOLA Jakub SVK Head Bike TJ Opava 4. /  Juniori 1:08:09.2 0:01:13.8 16:06.2 [8] 8 17:29.0 [8] 8 17:27.9 [5] 7 17:06.1 [2] 4
5 337 detail závodníka CZABOK Konrad POL Warszawski Klub Kolarski 5. /  Juniori 1:08:11.7 0:01:16.3 16:07.4 [9] 9 17:27.5 [7] 7 17:22.7 [4] 6 17:14.0 [4] 5
6 309 detail závodníka PODOBA Kristián SVK KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 6. /  Juniori 1:08:23.3 0:01:27.9 16:00.9 [4] 4 17:24.7 [4] 3 17:29.3 [7] 5 17:28.2 [7] 6
7 306 detail závodníka GÓRAK Dominik POL Warszawski Klub Kolarski 7. /  Juniori 1:08:30.3 0:01:34.9 16:08.2 [10] 10 17:25.5 [5] 6 17:20.3 [2] 4 17:36.2 [8] 7
8 323 detail závodníka TRNKA Marek SVK KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 8. /  Juniori 1:09:11.7 0:02:16.2 16:02.4 [5] 5 17:36.7 [9] 10 17:28.8 [6] 8 18:03.5 [10] 8
9 333 detail závodníka PONÍŽIL Karel CZE 4EVER CYKLO BULIS 9. /  Juniori 1:09:17.4 0:02:21.9 16:09.9 [11] 11 17:58.3 [11] 11 17:48.2 [9] 11 17:20.8 [6] 9
10 307 detail závodníka MALÝ Matěj CZE VRV TEAM 10. /  Juniori 1:09:40.2 0:02:44.8 16:04.7 [6] 6 17:22.0 [3] 4 18:29.3 [11] 10 17:44.1 [9] 10
11 311 detail závodníka JENČUŠ Jakub SVK PROefekt Košice 11. /  Juniori 1:10:27.2 0:03:31.8 15:59.2 [2] 2 17:37.2 [10] 9 18:16.2 [10] 9 18:34.5 [11] 11
12 339 detail závodníka MOISEEV Genadiy UKR National Team Ukraine 12. /  Juniori 1:13:29.4 0:06:34.0 16:15.2 [12] 12 18:35.7 [12] 12 19:07.1 [13] 12 19:31.3 [17] 12
13 336 detail závodníka MALÝ Jakub CZE VRV TEAM 13. /  Juniori 1:13:30.0 0:06:34.5 16:32.7 [13] 13 18:54.0 [13] 13 19:26.5 [14] 13 18:36.7 [12] 13
14 301 detail závodníka KRASTS Arturs LAT NN Sporta klubs 14. /  Juniori 1:15:36.3 0:08:40.8 17:24.2 [15] 15 19:26.2 [17] 15 19:05.0 [12] 14 19:40.7 [18] 14
15 324 detail závodníka SLADKOVSKÝ Tomáš SVK CyS - Akadémia Petra Sagana 15. /  Juniori 1:15:45.3 0:08:49.8 17:34.2 [17] 17 19:15.8 [15] 14 19:53.4 [18] 16 19:01.7 [13] 15
16 332 detail závodníka VINKLÁREK František CZE 4EVER CYKLO BULIS 16. /  Juniori 1:15:52.3 0:08:56.8 17:38.7 [19] 19 19:13.7 [14] 17 19:54.7 [19] 18 19:05.0 [14] 16
17 315 detail závodníka SVÍZELA Tomáš CZE 4EVER CYKLO BULIS 17. /  Juniori 1:15:54.5 0:08:59.0 17:41.7 [20] 20 19:32.2 [20] 20 19:35.2 [15] 19 19:05.3 [15] 17
18 321 detail závodníka LAMICH Adam CZE Superior riders 18. /  Juniori 1:15:58.3 0:09:02.8 17:24.4 [16] 16 19:28.5 [18] 18 19:51.1 [16] 17 19:14.1 [16] 18
19 322 detail závodníka PĚGŘÍM Filip CZE TJ TŽ TŘINEC 19. /  Juniori 1:17:32.5 0:10:37.1 17:20.7 [14] 14 19:30.7 [19] 16 19:51.7 [17] 15 20:49.3 [19] 19
20 325 detail závodníka KMETÍK Matej SVK CyS - Akadémia Petra Sagana 20. /  Juniori 1:19:06.8 0:12:11.3 17:34.7 [18] 18 19:19.5 [16] 19 20:23.5 [20] 20 21:49.0 [21] 20
21 330 detail závodníka KASZYCKI Kamil SVK PROefekt Košice 21. /  Juniori 1:22:39.5 0:15:44.1 18:54.7 [22] 22 20:55.0 [24] 22 21:30.0 [23] 23 21:19.7 [20] 21
22 313 detail závodníka MIKLUŠEK Marián SVK PROefekt team 22. /  Juniori 1:23:14.5 0:16:19.1 19:12.4 [23] 23 20:44.2 [21] 23 21:21.5 [22] 21 21:56.2 [22] 22
23 328 detail závodníka CHVÁLA Tomáš SVK SEGUM BIKE TEAM 23. /  Juniori 1:23:45.8 0:16:50.3 19:12.9 [24] 24 20:44.7 [22] 24 21:20.7 [21] 22 22:27.2 [23] 23
24 335 detail závodníka NOREIKO Bruno LAT NN Sporta klubs 24. /  Juniori 1:24:32.3 0:17:36.8 18:33.7 [21] 21 20:57.2 [25] 21 21:49.5 [24] 24 23:11.7 [25] 24
25 329 detail závodníka BARAN Adam SVK CKM Poprad 25. /  Juniori 1:26:04.8 0:19:09.3 19:21.4 [27] 27 22:04.2 [28] 27 22:01.5 [25] 26 22:37.5 [24] 25
26 316 detail závodníka POLAK Kryštof SVK KAKTUS BIKE-TEAM Bratislava 26. /  Juniori 1:26:07.6 0:19:12.2 19:14.4 [25] 25 20:51.2 [23] 25 22:20.5 [26] 25 23:41.4 [27] 26
27 317 detail závodníka SVRBÍK Jakub SVK Finančné Centrum Team 27. /  Juniori 1:28:10.7 0:21:15.2 19:41.4 [28] 28 22:04.2 [27] 28 22:45.5 [27] 27 23:39.4 [26] 27
28 340 detail závodníka SURŽIN Jakub SVK CYKLO SPIŠ 28. /  Juniori 1:29:39.8 0:22:44.3 19:16.7 [26] 26 21:58.0 [26] 26 23:28.5 [28] 28 24:56.4 [28] 28
29 331 detail závodníka ŠTEFÁN Filip SVK PROefekt Košice 29. /  Juniori 1:13:51.5 - 1 Lap(s) 22:51.4 [29] 29 24:52.7 [29] 29 26:07.2 [29] 29 --- ---
--- 303 detail závodníka HÝBL Radim CZE AMENITY-EXTREM SPORT . /  Juniori DNF --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 304 detail závodníka KURNICKÝ Roman SVK CyS - Akadémia Petra Sagana . /  Juniori DNF --- 16:04.2 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 305 detail závodníka HELIZANOWICZ Lukasz POL UCI MTB TEAM JBG-2 CRYOSPACE . /  Juniori DNF --- 16:11.2 [-] --- 33:33.4 [-] --- 50:56.7 [-] --- --- ---
--- 310 detail závodníka JAROŠ Oliver SVK CKM Poprad . /  Juniori DNF --- --- --- --- --- --- --- --- ---
--- 312 detail závodníka KOMORA Andrej SVK ŠKC Dubnica n. Váhom . /  Juniori DNF --- 17:54.7 [-] --- 37:10.9 [-] --- --- --- --- ---
--- 314 detail závodníka NAZAREJ Adam SVK CKM Poprad . /  Juniori DNF --- 21:14.9 [-] --- --- --- --- --- --- ---
--- 334 detail závodníka KULAS Jakub POL DĘBICKI KLUB KOLARSKI GRYF . /  Juniori DNF --- 17:30.9 [-] --- --- --- --- --- --- ---