Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Žitavský duatlon

Triatlon
DATUM :21.4.2018 MÍSTO :Dvory nad Žitavou

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Klub Kategorie Čas Ztráta Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Klub Kategorie Čas Ztráta Beh1 # D1 # Bicykel # D2 # Beh2 #
1 34 detail závodníka VERBOVSKÝ Matúš SVK ŠK Atóm Levice 1. /  Muži 0:55:24.7 0:00:00.0 16:02.7 [2] 2 00:22.8 [2] 2 30:41.0 [3] 2 00:25.2 [6] 3 07:53.0 [1] 1
2 20 detail závodníka KUBO Ondrej SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 2. /  Muži 0:55:27.3 0:00:02.6 16:03.5 [4] 4 00:22.9 [3] 3 30:40.3 [2] 3 00:22.4 [2] 2 07:58.2 [2] 2
3 7 detail závodníka FAZEKAŠ Tadeáš SVK ŠK Atóm Levice 3. /  Muži 0:56:00.0 0:00:35.3 16:03.2 [3] 3 00:23.7 [4] 4 30:39.1 [1] 1 00:22.9 [4] 1 08:31.1 [5] 3
4 29 detail závodníka SIMONIDES Samuel SVK Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 4. /  Muži 0:57:34.8 0:02:10.1 15:45.6 [1] 1 00:24.1 [5] 1 32:30.5 [23] 6 00:26.0 [11] 6 08:28.6 [4] 4
5 107 detail závodníka SZABO Jaroslav SVK Pro-body triatlon klub Košice 5. /  Muži 0:57:34.9 0:02:10.2 16:09.8 [6] 6 00:27.3 [17] 6 32:10.4 [15] 16 00:22.6 [3] 11 08:24.8 [3] 5
6 30 detail závodníka SMETANA Marek SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Muži 0:57:48.7 0:02:24.0 16:46.9 [9] 9 00:27.6 [19] 8 31:25.9 [12] 7 00:25.9 [10] 7 08:42.4 [6] 6
7 17 detail závodníka KOZLOVSKÝ Matúš SVK Triax Bratislava 7. /  Muži 0:57:51.1 0:02:26.4 16:45.2 [8] 8 00:32.1 [39] 9 31:22.3 [11] 5 00:25.8 [8] 5 08:45.7 [7] 7
8 19 detail závodníka KRAVIANSKY Daniel SVK pro-body triatlon team Košice 8. /  Muži 0:58:01.1 0:02:36.4 16:22.9 [7] 7 00:26.0 [12] 7 31:49.8 [14] 4 00:28.4 [19] 8 08:54.0 [9] 8
9 113 detail závodníka ŠTILLA Peter SVK Trian ŠK UMB 9. /  Muži 0:58:02.3 0:02:37.6 16:05.4 [5] 5 00:22.3 [1] 5 32:14.3 [16] 10 00:29.9 [27] 14 08:50.4 [8] 9
10 22 detail závodníka MÉSZÁROS Jakub SVK ŠK Atóm Levice 10. /  Muži 0:58:09.7 0:02:45.0 17:01.8 [15] 15 00:29.7 [30] 14 31:13.1 [9] 14 00:27.0 [13] 13 08:58.1 [11] 10
11 56 detail závodníka BARTO Aurel SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  Dorastenci 0:58:14.0 0:02:49.3 17:01.3 [12] 12 00:28.0 [22] 12 31:12.5 [8] 9 00:25.4 [7] 9 09:06.8 [12] 11
12 87 detail závodníka OZORÁK Miroslav SVK Tk Nové Zámky 1. /  Veteráni 1 0:58:17.3 0:02:52.6 17:14.2 [19] 19 00:27.0 [15] 17 30:59.5 [4] 8 00:27.8 [16] 10 09:08.8 [14] 12
13 78 detail závodníka HOLIGA Ján SVK Klub bežeckého lyžovania ŠKP Martin 2. /  Veteráni 1 0:58:25.8 0:03:01.1 16:57.5 [10] 10 00:36.7 [51] 15 31:11.2 [7] 15 00:29.1 [20] 15 09:11.3 [15] 13
14 27 detail závodníka POLÁK Juraj SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 11. /  Muži 0:58:30.2 0:03:05.5 17:01.5 [14] 14 00:25.8 [10] 11 31:15.2 [10] 11 00:22.2 [1] 4 09:25.5 [19] 14
15 6 detail závodníka CINTULA Lukáš SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 12. /  Muži 0:58:53.3 0:03:28.6 17:13.8 [18] 18 00:27.8 [20] 18 31:01.1 [5] 12 00:32.6 [42] 16 09:38.0 [22] 15
16 81 detail závodníka HRČKA Ľubomír SVK Run for Fun - Triathlon 3. /  Veteráni 1 0:59:05.6 0:03:40.9 17:01.3 [12] 12 00:28.4 [24] 13 31:43.1 [13] 17 00:33.9 [49] 17 09:18.9 [16] 16
17 110 detail závodníka ROZIAK Ján SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 13. /  Muži 0:59:26.5 0:04:01.8 17:13.5 [16] 16 00:25.9 [11] 16 31:04.1 [6] 13 00:27.6 [14] 12 10:15.4 [33] 17
18 86 detail závodníka ORLICKÝ Andrej SVK Triatlon Team Trnava 4. /  Veteráni 1 1:00:22.3 0:04:57.6 17:00.8 [11] 11 00:25.4 [8] 10 33:16.0 [35] 18 00:32.4 [39] 18 09:07.7 [13] 19
19 82 detail závodníka JÁNOŠ Slavomír SVK ŠK Atóm Levice 5. /  Veteráni 1 1:00:37.7 0:05:13.0 17:55.5 [29] 29 00:27.9 [21] 26 32:24.0 [20] 23 00:29.6 [25] 21 09:20.7 [17] 20
20 16 detail závodníka KOVALANČÍK Martin SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 14. /  Muži 1:00:42.9 0:05:18.2 17:30.0 [22] 22 00:36.0 [49] 22 32:41.6 [25] 24 00:30.6 [33] 25 09:24.7 [18] 21
21 84 detail závodníka KOVAL - PENALTY 30 S Pavol SVK Triatlon Team Trnava 6. /  Veteráni 1 1:00:43.6 0:05:18.9 17:54.4 [26] 26 00:35.7 [47] 30 32:15.3 [17] 22 00:32.2 [38] 24 08:56.0 [10] 18
22 5 detail závodníka BUCEK Michal SVK - nezistený - 15. /  Muži 1:00:46.3 0:05:21.6 17:54.8 [27] 27 00:28.6 [25] 26 32:21.9 [19] 21 00:31.7 [35] 21 09:29.3 [20] 22
23 63 detail závodníka VRÁBEL Jozef SVK Slovenská triatlonová akadémia 2. /  Dorastenci 1:01:19.7 0:05:55.0 17:53.8 [24] 24 00:30.9 [34] 28 32:24.9 [21] 26 00:26.5 [12] 20 10:03.6 [26] 24
24 25 detail závodníka OŤAPKA Miroslav SVK ŠK Atóm Levice 16. /  Muži 1:01:28.3 0:06:03.6 17:16.5 [21] 21 00:52.2 [80] 23 32:44.3 [26] 28 00:30.5 [31] 28 10:04.8 [27] 25
25 24 detail závodníka ONDREJ - PENALTY 30 S Michal SVK CNS Academy 17. /  Muži 1:01:41.8 0:06:17.1 17:55.4 [28] 28 00:24.8 [6] 25 32:28.1 [22] 25 00:29.2 [21] 23 09:54.3 [25] 23
26 35 detail závodníka ZÁMEČNÍK Lukáš SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 18. /  Muži 1:01:53.2 0:06:28.5 17:54.3 [25] 25 00:25.5 [9] 24 32:31.3 [24] 27 00:30.2 [28] 27 10:31.9 [37] 26
27 77 detail závodníka FOTUL Gregor SVK Triatlonový klub Košice 7. /  Veteráni 1 1:02:00.5 0:06:35.8 17:58.4 [30] 30 00:29.0 [27] 29 32:16.6 [18] 20 00:35.0 [54] 26 10:41.5 [41] 27
28 61 detail závodníka ULBRICHT Adam SVK Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 3. /  Dorastenci 1:02:08.0 0:06:43.3 17:15.1 [20] 20 00:29.9 [31] 19 32:57.2 [27] 18 00:32.4 [39] 18 10:53.4 [49] 28
29 45 detail závodníka TEŠOVIČOVÁ Diana SVK - nezistený - 1. /  Ženy 1:02:53.5 0:07:28.8 18:37.4 [35] 35 00:38.9 [58] 35 33:17.6 [36] 36 00:42.0 [70] 37 09:37.6 [21] 29
30 40 detail závodníka KURIAČKOVÁ Ivana SVK ŠK Atóm Levice 2. /  Ženy 1:03:04.3 0:07:39.6 18:54.3 [39] 39 00:27.1 [16] 36 33:08.7 [32] 32 00:27.6 [14] 30 10:06.6 [28] 30
31 58 detail závodníka OČIPA Lukáš SVK - nezistený - 4. /  Dorastenci 1:03:07.7 0:07:43.0 17:58.8 [31] 31 00:44.3 [69] 31 33:33.8 [39] 29 00:41.5 [69] 32 10:09.3 [29] 31
32 106 detail závodníka BUKVA Dušan SVK TRIAX 5. /  Dorastenci 1:03:25.3 0:08:00.6 18:30.4 [34] 34 00:33.8 [42] 34 33:27.8 [37] 33 00:25.8 [8] 31 10:27.5 [36] 32
33 70 detail závodníka MICHALIČKOVÁ Zuzana SVK KPŠ Nereus Žilina 1. /  Dorastenky 1:03:27.7 0:08:03.0 18:53.4 [37] 37 00:31.4 [36] 37 33:08.4 [31] 35 00:32.4 [39] 35 10:22.1 [35] 33
34 94 detail závodníka CELERIN Milan SVK T.A.T. Martin 1. /  Veteráni 2 1:03:41.0 0:08:16.3 18:59.7 [40] 40 00:26.9 [14] 40 33:06.5 [30] 34 00:24.1 [5] 29 10:43.8 [42] 34
35 62 detail závodníka VICEN Matúš SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Dorastenci 1:03:56.7 0:08:32.0 17:33.3 [23] 23 00:31.3 [35] 21 35:36.8 [65] 41 00:30.2 [28] 41 09:45.1 [23] 35
36 57 detail závodníka KOREŇ Matúš Jakub SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 7. /  Dorastenci 1:03:56.8 0:08:32.1 18:53.5 [38] 38 00:32.0 [38] 39 33:04.4 [29] 31 00:29.3 [22] 33 10:57.6 [52] 36
37 50 detail závodníka PURGAT Lukáš SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 1. /  Juniori 1:03:56.9 0:08:32.2 19:45.8 [49] 49 00:25.1 [7] 49 33:30.0 [38] 40 00:28.3 [18] 39 09:47.7 [24] 37
38 59 detail závodníka TOMA Jakub SVK ŠK Atóm Levice 8. /  Dorastenci 1:04:11.8 0:08:47.1 18:49.9 [36] 36 00:35.3 [46] 38 33:09.0 [33] 37 00:36.1 [56] 36 11:01.5 [53] 38
39 1 detail závodníka AMBRUS Peter SVK - nezistený - 19. /  Muži 1:04:20.5 0:08:55.8 17:13.6 [17] 17 00:45.3 [71] 20 35:39.9 [66] 38 00:29.4 [23] 38 10:12.3 [31] 39
40 69 detail závodníka JENČUŠOVÁ Nora SVK ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 2. /  Dorastenky 1:04:20.8 0:08:56.1 19:14.7 [43] 43 00:27.5 [18] 43 33:59.3 [48] 42 00:28.0 [17] 40 10:11.3 [30] 40
41 67 detail závodníka HAZUCHOVÁ Líza SVK Mestský plavecký klub Dolný Kubín 3. /  Dorastenky 1:04:53.8 0:09:29.1 19:29.3 [47] 47 00:33.3 [41] 46 33:39.5 [42] 43 00:32.7 [44] 43 10:39.0 [40] 41
42 71 detail závodníka ADAMČA Norbert SVK motigo 8. /  Veteráni 1 1:05:12.2 0:09:47.5 19:49.7 [53] 53 00:37.3 [52] 52 33:12.2 [34] 39 00:39.8 [65] 44 10:53.2 [48] 42
43 64 detail závodníka BIČANOVÁ Margaréta SVK KPŠ Nereus Žilina 4. /  Dorastenky 1:05:16.3 0:09:51.6 19:27.8 [46] 46 00:30.5 [32] 44 33:45.2 [44] 44 00:30.3 [30] 42 11:02.5 [54] 43
44 114 detail závodníka GAJDOŠ Peter SVK ŠK Atom Levice 9. /  Veteráni 1 1:05:19.9 0:09:55.2 18:23.7 [33] 33 00:35.8 [48] 32 35:35.2 [64] 50 00:31.7 [35] 50 10:13.5 [32] 44
45 15 detail závodníka KOCHAN Lukas SVK Parada Fly Nitra 20. /  Muži 1:05:24.5 0:09:59.8 19:46.6 [50] 50 00:39.0 [59] 51 34:05.5 [50] 46 00:35.2 [55] 49 10:18.2 [34] 45
46 18 detail závodníka KRAJČOVIČ Ján SVK 3atletik Prievidza 21. /  Muži 1:05:38.3 0:10:13.6 19:03.8 [42] 42 00:26.2 [13] 42 32:59.4 [28] 30 00:32.6 [42] 34 12:36.3 [75] 46
47 93 detail závodníka BERNÁTH František SVK TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 2. /  Veteráni 2 1:05:41.0 0:10:16.3 19:51.4 [55] 55 00:38.7 [57] 54 34:02.7 [49] 49 00:29.6 [25] 46 10:38.6 [39] 47
48 31 detail závodníka SMETANA Martin SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 22. /  Muži 1:05:53.7 0:10:29.0 20:13.7 [62] 62 00:29.5 [29] 58 33:51.8 [45] 51 00:29.4 [23] 48 10:49.3 [45] 48
49 60 detail závodníka TÓTH Šimon SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 9. /  Dorastenci 1:05:55.6 0:10:30.9 19:49.1 [51] 51 00:28.1 [23] 50 34:18.2 [53] 52 00:31.7 [35] 51 10:48.5 [44] 49
50 109 detail závodníka OTEPKA Igor SVK --- 3. /  Veteráni 2 1:05:59.4 0:10:34.7 20:13.3 [61] 61 00:46.7 [76] 62 33:36.8 [41] 55 00:36.1 [56] 56 10:46.5 [43] 50
51 76 detail závodníka DUBA Gabriel SVK ŠK Atóm Levice 10. /  Veteráni 1 1:06:24.4 0:10:59.7 20:06.8 [59] 59 00:42.8 [65] 59 33:41.7 [43] 47 00:40.2 [67] 53 11:12.9 [56] 51
52 23 detail závodníka OBAL Tomáš SVK Triatlon Team Trnava 23. /  Muži 1:06:30.9 0:11:06.2 19:50.8 [54] 54 00:38.5 [56] 53 34:06.2 [51] 53 00:33.1 [46] 52 11:22.3 [57] 52
53 51 detail závodníka DRAHOVSKÁ Lýdia SVK ŠBR Piešťany 1. /  Juniorky 1:06:53.9 0:11:29.2 20:25.7 [63] 63 00:31.8 [37] 60 33:35.2 [40] 48 00:30.5 [31] 47 11:50.7 [65] 53
54 8 detail závodníka FÚRIK Martin SVK Športový Triatlonový Klub Pezinok 24. /  Muži 1:07:06.4 0:11:41.7 19:58.3 [58] 58 00:42.7 [64] 56 33:55.0 [46] 54 00:43.6 [72] 57 11:46.8 [64] 54
55 12 detail závodníka HAJTMAN Benjamín SVK - nezistený - 25. /  Muži 1:07:07.7 0:11:43.0 19:57.7 [57] 57 00:45.2 [70] 57 33:55.9 [47] 57 00:33.7 [48] 55 11:55.2 [67] 55
56 47 detail závodníka FRLIČKA Eduard SVK ŠK IGLOVIA Spišská Nová Ves 2. /  Juniori 1:08:02.9 0:12:38.2 19:16.4 [44] 44 00:42.5 [63] 45 34:38.1 [54] 56 00:34.9 [53] 54 12:51.0 [79] 56
57 14 detail závodníka KANKA Daniel SVK Športový Triatlonový Klub Pezinok 26. /  Muži 1:08:09.0 0:12:44.3 19:49.5 [52] 52 00:43.7 [68] 55 36:07.8 [68] 61 00:38.7 [62] 62 10:49.3 [45] 57
58 66 detail závodníka ČELLÁROVÁ Veronika SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 5. /  Dorastenky 1:08:14.4 0:12:49.7 20:55.1 [68] 68 00:32.8 [40] 64 35:15.1 [61] 63 00:34.5 [52] 61 10:56.9 [51] 58
59 28 detail závodníka RUSZNYÁK Ľudovít SVK TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 27. /  Muži 1:08:36.7 0:13:12.0 18:20.0 [32] 32 00:43.6 [67] 33 36:31.9 [69] 58 00:48.1 [81] 58 12:13.1 [68] 59
60 74 detail závodníka CIBULA Roman SVK TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 11. /  Veteráni 1 1:08:39.6 0:13:14.9 21:07.1 [75] 75 00:28.9 [26] 68 35:03.5 [58] 60 00:33.2 [47] 60 11:26.9 [59] 60
61 65 detail závodníka BRNČALOVÁ Lea SVK TRIAN ŠK UMB Banská Bystrica 6. /  Dorastenky 1:09:03.8 0:13:39.1 20:53.8 [66] 66 00:36.0 [49] 65 35:09.3 [59] 59 00:30.8 [34] 59 11:53.9 [66] 61
62 2 detail závodníka ÁRON Dominik SVK pro-body triatlon team Košice 28. /  Muži 1:09:06.0 0:13:41.3 21:00.8 [72] 72 00:49.4 [77] 71 34:57.4 [57] 66 00:47.3 [80] 66 11:31.1 [60] 62
63 21 detail závodníka MAYER Matej SVK Bratislava 29. /  Muži 1:09:09.6 0:13:44.9 20:53.8 [66] 66 01:06.1 [89] 74 34:42.2 [55] 62 01:01.1 [84] 67 11:26.4 [58] 63
64 26 detail závodníka PERINA Juraj SVK Fenix3Club 30. /  Muži 1:10:10.6 0:14:45.9 21:15.5 [76] 76 00:41.7 [62] 73 34:47.4 [56] 64 00:38.6 [61] 63 12:47.4 [78] 64
65 33 detail závodníka ŠVIKRUHA Tomáš SVK - nezistený - 31. /  Muži 1:10:31.6 0:15:06.9 20:45.4 [64] 64 00:46.4 [75] 66 35:15.2 [62] 65 00:45.0 [75] 64 12:59.6 [80] 65
66 105 detail závodníka BRUNOVSKÝ Simon SVK TRIAX 32. /  Muži 1:10:35.1 0:15:10.4 19:00.5 [41] 41 00:29.0 [27] 41 34:15.3 [52] 45 00:37.2 [58] 45 16:13.1 [96] 66
67 52 detail závodníka KAŠUBOVÁ Aneta SVK KPŠ Nereus Žilina 2. /  Juniorky 1:11:02.8 0:15:38.1 20:58.4 [70] 70 00:34.8 [44] 67 35:20.3 [63] 67 00:39.3 [63] 65 13:30.0 [83] 67
68 100 detail závodníka DRAHOŠOVÁ Alena SVK Športový Triatlonový Klub Pezinok 1. /  Veteránky 1:11:15.7 0:15:51.0 20:57.8 [69] 69 00:49.6 [78] 70 37:04.0 [70] 69 00:39.8 [65] 68 11:44.5 [63] 68
69 3 detail závodníka BALÁŽ Erik SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 33. /  Muži 1:11:26.7 0:16:02.0 20:58.6 [71] 71 00:54.0 [83] 72 37:15.2 [72] 71 00:46.5 [78] 70 11:32.4 [61] 69
70 36 detail závodníka ZIMAN Peter SVK ŠK Atóm Levice 34. /  Muži 1:11:48.9 0:16:24.2 19:26.1 [45] 45 00:40.6 [60] 47 39:59.1 [84] 74 00:50.3 [82] 74 10:52.8 [47] 70
71 44 detail závodníka SUCHÁ Radka SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 3. /  Ženy 1:11:54.5 0:16:29.8 21:56.2 [78] 78 00:38.2 [54] 76 37:10.2 [71] 73 00:33.0 [45] 72 11:36.9 [62] 71
72 79 detail závodníka HOLLY Martin SVK Bratislava - Záhorská Bystrica 12. /  Veteráni 1 1:12:16.5 0:16:51.8 21:46.1 [77] 77 01:03.1 [86] 78 35:52.7 [67] 68 01:06.9 [86] 69 12:27.7 [72] 72
73 32 detail závodníka ŠULKO Stanislav SVK Triatlon Team Trnava 35. /  Muži 1:12:47.9 0:17:23.2 20:12.2 [60] 60 00:51.3 [79] 63 38:07.4 [74] 72 01:16.4 [93] 73 12:20.6 [70] 73
74 80 detail závodníka HOLLY Peter SVK - nezistený - 13. /  Veteráni 1 1:12:49.1 0:17:24.4 22:47.4 [82] 82 01:05.4 [88] 83 35:11.0 [60] 70 01:10.6 [87] 71 12:34.7 [74] 74
75 41 detail závodníka MOZOLANIOVÁ Jana SVK Run for Fun - Triathlon 4. /  Ženy 1:13:12.9 0:17:48.2 19:52.0 [56] 56 01:07.2 [90] 61 40:23.8 [85] 78 01:13.9 [91] 78 10:36.0 [38] 75
76 90 detail závodníka ŠKARBA Roman SVK ŠK Atóm Levice 14. /  Veteráni 1 1:13:42.8 0:18:18.1 21:01.7 [73] 73 00:45.5 [73] 69 38:54.6 [79] 76 00:43.1 [71] 75 12:17.9 [69] 76
77 42 detail závodníka PIVARČIOVÁ Lucia SVK ŠK Atóm Levice 5. /  Ženy 1:13:46.3 0:18:21.6 19:29.9 [48] 48 00:38.3 [55] 48 42:08.3 [89] 80 00:34.1 [50] 79 10:55.7 [50] 77
78 83 detail závodníka KAZIMÍR Marián SVK - nezistený - 15. /  Veteráni 1 1:14:21.1 0:18:56.4 21:03.9 [74] 74 01:17.5 [91] 75 38:19.7 [76] 75 01:18.0 [94] 77 12:22.0 [71] 78
79 96 detail závodníka JANOVČÍK Miroslav SVK Tk Nové Zámky 4. /  Veteráni 2 1:15:42.9 0:20:18.2 22:27.3 [80] 80 00:57.7 [84] 80 38:48.6 [78] 79 00:45.1 [76] 80 12:44.2 [76] 79
80 53 detail závodníka MINÁRIKOVÁ Alexandra SVK KPŠ Nereus Žilina 3. /  Juniorky 1:16:21.9 0:20:57.2 22:20.7 [79] 79 00:30.5 [32] 79 38:13.8 [75] 77 00:43.9 [73] 76 14:33.0 [88] 80
81 13 detail závodníka ISTVÁN Madarász HUN - nezistený - 36. /  Muži 1:16:31.3 0:21:06.6 23:04.9 [83] 83 00:37.4 [53] 82 39:39.4 [80] 82 00:40.4 [68] 82 12:29.2 [73] 81
82 89 detail závodníka RYZEK Jozef SVK - nezistený - 16. /  Veteráni 1 1:17:02.1 0:21:37.4 22:46.8 [81] 81 00:53.9 [82] 81 38:39.9 [77] 81 00:39.5 [64] 81 14:02.0 [86] 82
83 108 detail závodníka DRAHOVSKÝ Jozef SVK ŠBR Piestany 17. /  Veteráni 1 1:18:51.5 0:23:26.8 24:41.3 [88] 88 01:01.6 [85] 87 37:46.8 [73] 83 01:12.8 [90] 83 14:09.0 [87] 83
84 111 detail závodníka DIAN Marek SVK --- 37. /  Muži 1:19:26.5 0:24:01.8 20:51.8 [65] 65 01:56.6 [98] 77 43:10.4 [92] 84 02:21.5 [99] 90 11:06.2 [55] 84
85 101 detail závodníka JÁNOŠOVÁ Miroslava SVK ŠK Atóm Levice 2. /  Veteránky 1:19:52.5 0:24:27.8 25:49.5 [92] 92 00:34.8 [44] 91 39:48.8 [82] 88 00:34.1 [50] 84 13:05.3 [81] 85
86 68 detail závodníka JÁNOŠOVÁ Karin SVK ŠK Atóm Levice 7. /  Dorastenky 1:20:07.2 0:24:42.5 24:24.9 [86] 86 00:41.2 [61] 84 41:03.2 [88] 85 00:44.1 [74] 86 13:13.8 [82] 86
87 91 detail závodníka VÁLKY Milan SVK - nezistený - 18. /  Veteráni 1 1:20:17.2 0:24:52.5 24:15.8 [85] 85 01:21.6 [94] 86 40:41.4 [86] 89 01:12.5 [89] 89 12:45.9 [77] 87
88 39 detail závodníka JEŽÍKOVÁ Zuzana SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Ženy 1:21:10.5 0:25:45.8 24:58.7 [89] 89 00:45.9 [74] 88 40:53.9 [87] 90 00:46.2 [77] 88 13:45.8 [84] 88
89 104 detail závodníka MIKLÓŠOVÁ Jana SVK ŠK Atóm Levice 3. /  Veteránky 1:22:25.3 0:27:00.6 25:50.2 [93] 93 00:34.4 [43] 92 39:45.1 [81] 86 00:38.3 [60] 85 15:37.3 [93] 89
90 10 detail závodníka GULÁŠ Michal SVK - nezistený - 38. /  Muži 1:23:26.0 0:28:01.3 25:36.1 [90] 90 00:45.3 [71] 90 39:50.5 [83] 87 00:46.5 [78] 87 16:27.6 [97] 90
91 85 detail závodníka MATIS Daniel SVK TK TRIATLON Dvory nad Žitavou 5. /  Veteráni 2 1:26:12.7 0:30:48.0 24:03.5 [84] 84 01:19.5 [93] 85 44:00.2 [93] 91 01:34.3 [95] 91 15:15.2 [91] 91
92 102 detail závodníka KOLENOVÁ Blanka SVK Aquapark Triatlon Turčianske Teplice 4. /  Veteránky 1:27:05.6 0:31:40.9 27:21.8 [97] 97 01:50.2 [97] 96 42:43.1 [90] 94 01:14.7 [92] 93 13:55.8 [85] 92
93 11 detail závodníka HAJNALA Juraj SVK - nezistený - 39. /  Muži 1:27:14.4 0:31:49.7 24:27.5 [87] 87 01:31.1 [95] 89 44:28.2 [94] 92 01:50.7 [98] 92 14:56.9 [89] 93
94 46 detail závodníka VÁCZYOVÁ Hana SVK - nezistený - 7. /  Ženy 1:29:09.8 0:33:45.1 26:19.0 [95] 95 02:57.7 [99] 97 43:03.7 [91] 95 01:44.8 [96] 96 15:04.6 [90] 94
95 37 detail závodníka HAJTMANOVÁ Kristína SVK - nezistený - 8. /  Ženy 1:29:16.5 0:33:51.8 25:39.7 [91] 91 00:52.2 [80] 93 46:15.4 [97] 96 00:52.0 [83] 95 15:37.2 [92] 95
96 97 detail závodníka KESZÖCZE Martin SVK 3NITY Triathlon team Bratislava 6. /  Veteráni 2 1:29:38.7 0:34:14.0 25:52.7 [94] 94 01:17.8 [92] 94 44:39.3 [95] 93 01:47.9 [97] 94 16:01.0 [94] 96
97 103 detail závodníka MIHÁLY Ambruš SVK --- 40. /  Muži 1:32:27.2 0:37:02.5 29:06.8 [98] 98 01:05.2 [87] 98 45:00.3 [96] 97 01:04.3 [85] 97 16:10.6 [95] 97
98 112 detail závodníka MACHO Jozef SVK --- 41. /  Muži 1:41:28.1 0:46:03.4 27:08.1 [96] 96 01:35.1 [96] 95 52:05.0 [99] 98 01:12.1 [88] 98 19:27.8 [98] 98
99 55 detail závodníka ZIMANOVÁ Miroslava SVK ŠK Atóm Levice 4. /  Juniorky 1:46:17.0 0:50:52.3 33:25.9 [99] 99 00:43.0 [66] 99 51:18.8 [98] 99 00:37.7 [59] 99 20:11.6 [99] 99
--- 43 detail závodníka POLÁKOVÁ Katarína SVK Triax Bratislava . /  Ženy DNF --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ---