Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

11. Skimarathon Saalfelden 2018 - Mini-skimarathon Saalfelden

Běžecké lyžování
DATUM :3.2.2018 MÍSTO :Saalfelden

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Výsledky - | Do aktualizace výsledků zbývá :
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 23 detail závodníka OBERSCHNEIDER Rudolf AUT 2007 SK Saalfelden 1. /  Kinder II männlich 0:08:58.6 0:00:00.0
2 24 detail závodníka SCHÜTTER Simon AUT 2007 SK Saalfelden 2. /  Kinder II männlich 0:08:58.8 0:00:00.2
3 22 detail závodníka OBERSCHNEIDER Florian AUT 2008 SK Saalfelden 3. /  Kinder II männlich 0:09:19.3 0:00:20.7
4 16 detail závodníka EISCHER Elias AUT 2007 USC Atomic St. Leonhard 4. /  Kinder II männlich 0:09:22.8 0:00:24.2
5 19 detail závodníka GRUBER Stefan AUT 2007 SK Maria Alm 5. /  Kinder II männlich 0:10:01.3 0:01:02.7
6 20 detail závodníka HECHENBERGER Simon AUT 2007 SK Maria Alm 6. /  Kinder II männlich 0:10:03.1 0:01:04.5
7 5 detail závodníka OBERSCHNEIDER Philipp AUT 2009 SK Saalfelden 1. /  Kinder I männlich 0:10:09.2 0:01:10.6
8 27 detail závodníka WALLNER Manuel AUT 2007 SK Maishofen 7. /  Kinder II männlich 0:10:11.2 0:01:12.6
9 17 detail závodníka BAUER Marco AUT 2008 SC Leogang 8. /  Kinder II männlich 0:10:15.5 0:01:16.9
10 28 detail závodníka WIEDMAIR Luca AUT 2008 SK Saalfelden 9. /  Kinder II männlich 0:10:23.7 0:01:25.1
11 36 detail závodníka HANSMANN Nele AUT 2008 SK Saalfelden 1. /  Kinder II weiblich 0:10:25.7 0:01:27.1
12 33 detail závodníka FAIST Stefanie AUT 2008 SK Maria Alm 2. /  Kinder II weiblich 0:10:33.1 0:01:34.5
13 38 detail závodníka STEINER Jana AUT 2007 SC Leogang 3. /  Kinder II weiblich 0:10:49.5 0:01:50.9
14 30 detail závodníka EDER Simone AUT 2008 SC Leogang 4. /  Kinder II weiblich 0:10:52.8 0:01:54.2
15 1 detail závodníka ALLAN Alberto AUS 2010 Union Raika Obertilliach 2. /  Kinder I männlich 0:10:53.7 0:01:55.1
16 18 detail závodníka BERNSTEINER Mario AUT 2008 HSV Saalfelden 10. /  Kinder II männlich 0:11:03.4 0:02:04.8
17 21 detail závodníka MARGESIN Daniel AUT 2007 SC Leogang 11. /  Kinder II männlich 0:11:04.5 0:02:05.9
18 14 detail závodníka PÖHL Kira AUT 2009 HSV Saalfelden 1. /  Kinder I weiblich 0:11:06.3 0:02:07.7
19 32 detail závodníka ESPINAL Alexandra AUT 2007 SK Saalfelden 5. /  Kinder II weiblich 0:11:07.4 0:02:08.8
20 11 detail závodníka MARQUES Rosa AUT 2010 HSV Saalfelden 2. /  Kinder I weiblich 0:11:08.5 0:02:09.9
21 25 detail závodníka STREITBERGER Kristian AUT 2007 SK Maishofen 12. /  Kinder II männlich 0:11:11.4 0:02:12.8
22 26 detail závodníka VOITHOFER Laurens AUT 2007 SC MITTERSILL 13. /  Kinder II männlich 0:11:22.1 0:02:23.5
23 3 detail závodníka HERZOG Simon AUT 2009 SK Saalfelden 3. /  Kinder I männlich 0:11:24.4 0:02:25.8
24 6 detail závodníka SÖLLNER Christoph AUT 2009 SK Saalfelden 4. /  Kinder I männlich 0:11:33.8 0:02:35.2
25 15 detail závodníka SEIDL Verena AUT 2009 SK Maria Alm 3. /  Kinder I weiblich 0:11:41.8 0:02:43.2
26 29 detail závodníka EBERL Linda AUT 2008 SC Leogang 6. /  Kinder II weiblich 0:11:44.5 0:02:45.9
27 39 detail závodníka STEMPER Elli AUT 2008 SC MITTERSILL 7. /  Kinder II weiblich 0:11:45.8 0:02:47.2
28 37 detail závodníka RIEDLSPERGER Laura AUT 2008 SC Leogang 8. /  Kinder II weiblich 0:11:51.2 0:02:52.6
29 2 detail závodníka BOSCHELE Luca AUT 2009 --- 5. /  Kinder I männlich 0:12:33.1 0:03:34.5
30 9 detail závodníka HIRSCHBICHLER Leonie AUT 2009 SC Leogang 4. /  Kinder I weiblich 0:12:50.4 0:03:51.8
31 35 detail závodníka GRUBER Eva AUT 2008 SK Maria Alm 9. /  Kinder II weiblich 0:12:59.8 0:04:01.2
32 31 detail závodníka ERNST Ronja AUT 2007 SC Bruck 10. /  Kinder II weiblich 0:13:01.4 0:04:02.8
33 13 detail závodníka OBERSCHNEIDER Fanny AUT 2010 SK Saalfelden 5. /  Kinder I weiblich 0:13:02.1 0:04:03.5
34 10 detail závodníka MARGESIN Carolina AUT 2009 SC Leogang 6. /  Kinder I weiblich 0:13:34.1 0:04:35.5
35 34 detail závodníka FLATSCHER Nina AUT 2007 SC Bruck 11. /  Kinder II weiblich 0:14:26.5 0:05:27.9
36 7 detail závodníka ETTL Lea AUT 2009 SC Leogang 7. /  Kinder I weiblich 0:14:43.5 0:05:44.9
--- 4 detail závodníka MÜLLAUER Noa AUT 2011 HSV Saalfelden . /  Kinder I männlich DNS ---
--- 8 detail závodníka FEUERSINGER Paula AUT 2009 SC Bruck . /  Kinder I weiblich DNS ---
--- 12 detail závodníka MAYRHOFER Anna AUT 2009 SC Leogang . /  Kinder I weiblich DNS ---