Národný beh Devín Bratislava 2019 - Malý Devín - 72. Národný beh Devín Bratislava 2019
DATUM : | 14.4.2019 | MÍSTO : | Bratislava |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 9287 | ZUBÁK Adam | 2004 | ŠK Jablonica | 1. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:09:31 | 0:00:00 | ||
2 | diplom | 9733 | PAŠKO Michal | 1999 | Naša Atletika | 1. / Rekreační bežci - MIX | 0:09:57 | 0:00:26 | ||
3 | diplom | 9664 | JAMRICH Daniel | 2004 | --- | 2. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:10:01 | 0:00:30 | ||
4 | diplom | 9413 | DUBRAVÍK Šimon | 2004 | 3nt triatlon team Bratislava | 3. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:10:13 | 0:00:42 | ||
5 | diplom | 9460 | HOEVENAARS Marc Max | 2004 | --- | 4. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:10:18 | 0:00:47 | ||
6 | diplom | 9113 | TÓTH Tomáš | 2008 | Alfa Sport | 1. / Chlapci 10-12 rokov | 0:10:18 | 0:00:47 | ||
7 | diplom | 9725 | DANILOV Ivan | 2003 | Bratislava | 2. / Rekreační bežci - MIX | 0:10:19 | 0:00:48 | ||
8 | diplom | 9285 | VAŠKOVÁ Adriana | 2005 | ŠK Jablonica | 1. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:10:19 | 0:00:48 | ||
9 | diplom | 9284 | REŽNÁKOVÁ Lucia | 2004 | ŠK Jablonica | 2. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:10:22 | 0:00:51 | ||
10 | diplom | 9366 | BEKE Ema | 2004 | Bratislava | 3. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:10:33 | 0:01:02 | ||
11 | diplom | 9581 | SALAZAR Francesco | 2006 | 3NT Bratislava | 5. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:10:35 | 0:01:04 | ||
12 | diplom | 9737 | VOLKO Ján | 1996 | Naša Atletika | 3. / Rekreační bežci - MIX | 0:10:38 | 0:01:07 | ||
13 | diplom | 9148 | ORAVEC Dušan | 2005 | Kaktus BIKE team | 6. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:10:39 | 0:01:08 | ||
14 | diplom | 9217 | CABAJ Ivan | 2006 | Príma B Gamča | 7. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:10:40 | 0:01:09 | ||
15 | diplom | 9508 | KRIDLOVÁ Katarína | 2004 | Bratislava | 4. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:10:46 | 0:01:15 | ||
16 | diplom | 9732 | BARILLA Arne | 2004 | Naša Atletika | 8. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:05 | 0:01:34 | ||
17 | diplom | 9493 | KOSTEREC Kristián | 2005 | --- | 9. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:07 | 0:01:36 | ||
18 | diplom | 9328 | KURTA Matej | 2003 | ZŠ Grösslingova | 4. / Rekreační bežci - MIX | 0:11:09 | 0:01:38 | ||
19 | diplom | 9283 | KOPTÁKOVÁ Michaela | 2005 | ŠK Jablonica | 5. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:11:09 | 0:01:38 | ||
20 | diplom | 9293 | FÖLDEŠ Michal | 2006 | Škola Felix | 10. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:10 | 0:01:39 | ||
21 | diplom | 9225 | FERENCIK Jakub | 2004 | Run For Fun/ F2partners | 11. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:14 | 0:01:43 | ||
22 | diplom | 9580 | SALAZAR Stefania | 2005 | 3NT Bratislava | 6. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:11:15 | 0:01:44 | ||
23 | diplom | 9715 | GRMANOVÁ Laura | 2006 | Šport HROU | 7. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:11:18 | 0:01:47 | ||
24 | diplom | 9633 | URGELOVÁ Viktória | 2004 | BB trener.sk | 8. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:11:19 | 0:01:48 | ||
25 | diplom | 9622 | TEŠOVIČ Oliver | 2009 | 3nity | 2. / Chlapci 10-12 rokov | 0:11:19 | 0:01:48 | ||
26 | diplom | 9567 | PODOLINCAK Viktoria | 2007 | 1. Laufclub Parndorf | 1. / Dievčatá 10-12 rokov | 0:11:19 | 0:01:48 | ||
27 | diplom | 9634 | VADILA Ondrej | 2004 | --- | 12. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:23 | 0:01:52 | ||
28 | diplom | 9282 | ČUVALOVÁ Megan | 2005 | ŠK Jablonica | 9. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:11:24 | 0:01:53 | ||
29 | diplom | 9343 | FARSKÝ Ondrej | 2005 | ZŠ Matky Alexie | 13. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:25 | 0:01:54 | ||
30 | diplom | 9819 | BREZINA Matej | 2006 | Vital Bratislava | 14. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:26 | 0:01:55 | ||
31 | diplom | 9136 | DURČO Oskar | 2007 | Kajakslavia BA | 3. / Chlapci 10-12 rokov | 0:11:28 | 0:01:57 | ||
32 | diplom | 9490 | KONOPKA Samuel | 2005 | --- | 15. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:29 | 0:01:58 | ||
33 | diplom | 9762 | KOVÁČ Adam | 2006 | Prestigio Realiz Team | 16. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:29 | 0:01:58 | ||
34 | diplom | 9739 | HARASLIN Roman | 2003 | Naša Atletika | 5. / Rekreační bežci - MIX | 0:11:31 | 0:02:00 | ||
35 | diplom | 9001 | ČERNÝ Matej | 2005 | Atletický klub Bojničky | 17. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:35 | 0:02:04 | ||
36 | diplom | 9166 | BALUŠÍK Adam | 1998 | nevidiaci - Lions Club Istropolis | 6. / Rekreační bežci - MIX | 0:11:37 | 0:02:06 | ||
37 | diplom | 9598 | SOPKOVÁ Lucia | 2007 | Trnava | 2. / Dievčatá 10-12 rokov | 0:11:39 | 0:02:08 | ||
38 | diplom | 9593 | SLOBODOVÁ Natália | 2004 | Lezecká akadémia | 10. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:11:40 | 0:02:09 | ||
39 | diplom | 9288 | KRAJČÍK Michal | 2007 | ŠK Nová Dedinka | 4. / Chlapci 10-12 rokov | 0:11:41 | 0:02:10 | ||
40 | diplom | 9457 | HIADLOVSKÝ Matej | 2007 | Naša Atletika | 5. / Chlapci 10-12 rokov | 0:11:42 | 0:02:11 | ||
41 | diplom | 9818 | KUBÁN Michal | 2006 | XBS swimming | 18. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:43 | 0:02:12 | ||
42 | diplom | 9364 | BARNÁŠ Michal | 2004 | Team Sigeward | 19. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:43 | 0:02:12 | ||
43 | diplom | 9431 | GAVULA Cyril | 2005 | Vškuk | 20. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:45 | 0:02:14 | ||
44 | diplom | 9761 | KLOBUŠNÍK Šimon | 2007 | Prestigio Realiz Team | 6. / Chlapci 10-12 rokov | 0:11:56 | 0:02:25 | ||
45 | diplom | 9215 | PRIECINSKY David | 2004 | Prico Bros | 21. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:59 | 0:02:28 | ||
46 | diplom | 9820 | HORVÁTH David | 2005 | Tilgnerka | 22. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:11:59 | 0:02:28 | ||
47 | diplom | 9213 | SLÁVIK Ján | 2008 | Prestigio Realiz Team | 7. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:00 | 0:02:29 | ||
48 | diplom | 9286 | ZMEKOVÁ Kristína | 2005 | ŠK Jablonica | 11. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:12:00 | 0:02:29 | ||
49 | diplom | 9212 | SLÁVIK Milan | 1978 | Prestigio Realiz Team | 7. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:02 | 0:02:31 | ||
50 | diplom | 9090 | CHOVANCOVA Livia | 2005 | ESET | 12. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:12:14 | 0:02:43 | ||
51 | diplom | 9705 | PAŠMÍKOVÁ Monika | 2007 | Speed4dogs | 3. / Dievčatá 10-12 rokov | 0:12:14 | 0:02:43 | ||
52 | diplom | 9106 | KOSTOLNÝ Patrik | 2009 | FKP Dubravka Bratislava | 8. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:15 | 0:02:44 | ||
53 | diplom | 9002 | ČERNÝ Lukáš | 2008 | Atletický klub Bojničky | 9. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:16 | 0:02:45 | ||
54 | diplom | 9226 | FERENCIK Tadeas | 2006 | Run For Fun/ F2partners | 23. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:12:20 | 0:02:49 | ||
55 | diplom | 9206 | TARKOŠ Timotej | 2001 | nevidiaci a slabozraki - SŠI Svrčia, BA | 8. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:20 | 0:02:49 | ||
56 | diplom | 9423 | FRAŇO Jakub | 2005 | karlovka basket | 24. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:12:22 | 0:02:51 | ||
57 | diplom | 9104 | CHUDÝ Ivan | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 10. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:23 | 0:02:52 | ||
58 | diplom | 9516 | KULKOVSKÝ Andrej | 1996 | --- | 9. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:23 | 0:02:52 | ||
59 | diplom | 9595 | SLUKOVÁ Matilda | 2007 | --- | 4. / Dievčatá 10-12 rokov | 0:12:23 | 0:02:52 | ||
60 | diplom | 9734 | FEDERIČ Filip | 2004 | Naša Atletika | 25. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:12:23 | 0:02:52 | ||
61 | diplom | 9553 | PATOCS Jakub | 2010 | --- | 11. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:25 | 0:02:54 | ||
62 | diplom | 9631 | URBAN Richard | 2007 | VŠK UK Bratislava | 12. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:28 | 0:02:57 | ||
63 | diplom | 9093 | CHOVANEC Andrej | 2008 | ESET | 13. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:30 | 0:02:59 | ||
64 | diplom | 9257 | KRAJČÍK Ondrej | 2009 | SPS ASISSI | 14. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:31 | 0:03:00 | ||
65 | diplom | 9485 | KLUČÁR Juraj | 2009 | mitouzze | 15. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:31 | 0:03:00 | ||
66 | diplom | 9719 | RYŠAVÝ Filip | 2009 | Bratislava | 16. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:32 | 0:03:01 | ||
67 | diplom | 9650 | VRBATOVIČ Vratko | 2009 | Smart Light | 17. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:33 | 0:03:02 | ||
68 | diplom | 9107 | KRASLAN Richard | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 18. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:34 | 0:03:03 | ||
69 | diplom | 9146 | TUČKA Jakub | 2005 | Kajakslavia BA | 26. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:12:34 | 0:03:03 | ||
70 | diplom | 9509 | KRIDLOVÁ Michaela | 2005 | LK Victory | 13. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:12:34 | 0:03:03 | ||
71 | diplom | 9722 | DROBNÝ Matej | 2007 | 3NT Bratislava | 19. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:35 | 0:03:04 | ||
72 | diplom | 9165 | BALÁŽ Marian | 1975 | nevidiaci - Lions Club Istropolis | 10. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:37 | 0:03:06 | ||
73 | diplom | 9321 | JÓZSA Matúš | 2009 | ZŠ Grösslingova | 20. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:40 | 0:03:09 | ||
74 | diplom | 9123 | KOMENDA Michal | 2006 | Gymnázium Matky Alexie | 27. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:12:42 | 0:03:11 | ||
75 | diplom | 9721 | VAJDA Andrej | 2008 | 3NT Bratislava | 21. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:43 | 0:03:12 | ||
76 | diplom | 9756 | NIŇAJOVÁ Linda | 2004 | Bratislava | 14. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:12:44 | 0:03:13 | ||
77 | diplom | 9703 | ADAMEC Maroš | 2007 | Bratislava | 22. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:45 | 0:03:14 | ||
78 | diplom | 9495 | KOTIAN Samuel | 2006 | --- | 28. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:12:47 | 0:03:16 | ||
79 | diplom | 9422 | FERENCIK Milos | 1975 | Run For FUN/ F2 Partners | 11. / Rekreační bežci - MIX | 0:12:47 | 0:03:16 | ||
80 | diplom | 9340 | VANČO Jakub | 2009 | ZŠ Grösslingova | 23. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:48 | 0:03:17 | ||
81 | diplom | 9708 | SEDLAČKO Marko | 2006 | --- | 29. / Chlapci 13-15 r.okov | 0:12:50 | 0:03:19 | ||
82 | diplom | 9472 | CHROMEKOVÁ Adriana | 2006 | --- | 15. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:12:51 | 0:03:20 | ||
83 | diplom | 9112 | TOMKA Matej | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 24. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:52 | 0:03:21 | ||
84 | diplom | 9459 | HLAVÁČOVÁ Rebeka | 2007 | Naša Atletika | 5. / Dievčatá 10-12 rokov | 0:12:56 | 0:03:25 | ||
85 | diplom | 9757 | VANOVČANOVÁ Klára | 2004 | Naša Atletika | 16. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:12:56 | 0:03:25 | ||
86 | diplom | 9110 | SORBYOVÁ Ivana | 2007 | FKP Dubravka Bratislava | 6. / Dievčatá 10-12 rokov | 0:12:57 | 0:03:26 | ||
87 | diplom | 9587 | SKORICOVA Martina | 2007 | --- | 7. / Dievčatá 10-12 rokov | 0:12:58 | 0:03:27 | ||
88 | diplom | 9109 | SAČUROVSKÝ Oliver | 2008 | FKP Dubravka Bratislava | 25. / Chlapci 10-12 rokov | 0:12:59 | 0:03:28 | ||
89 | diplom | 9398 | COPÁK Jakub | 2008 | --- | 26. / Chlapci 10-12 rokov | 0:13:01 | 0:03:30 | ||
90 | diplom | 9141 | KRIST Sebastian | 2009 | Kajakslavia BA | 27. / Chlapci 10-12 rokov | 0:13:03 | 0:03:32 | ||
91 | diplom | 9512 | KUDJAK Jerguš | 2009 | --- | 28. / Chlapci 10-12 rokov | 0:13:04 | 0:03:33 | ||
92 | diplom | 9749 | PALVÚCHOVÁ Lucia | 2006 | Naša Atletika | 17. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:13:04 | 0:03:33 | ||
93 | diplom | 9837 | MAKOVÁ Karen | 2004 | --- | 18. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:13:05 | 0:03:34 | ||
94 | diplom | 9826 | KRASLANOVÁ Hana | 2006 | Lezecká akadémia | 19. / Dievčatá 13-15 rokov | 0:13:05 | 0:03:34 | ||
95 | diplom | 9765 | DUNAJČÍK Jerguš | 2008 | Brasko Kids Team | 29. / Chlapci 10-12 rokov | 0:13:06 | 0:03:35 | ||
96 | diplom | 9360 | BADALÍK Boris | 2003 | Tilgnerka | 12. / Rekreační bežci - MIX | 0:13:08 | 0:03:37 | ||
97 | diplom | 9637 | VALENTOVIČOVÁ Lara | 2009 | Golden Team Stupava | 8. / Dievčatá 10-12 rokov | 0:13:08 | 0:03:37 | ||
98 | diplom | 9497 | KOVACOVA Eva | 2007 | --- | 9. / Dievčatá 10-12 rokov | 0:13:11 | 0:03:40 | ||
99 | diplom | 9218 | LETAŠI Richard | 2007 | Príma B Gamča | 30. / Chlapci 10-12 rokov | 0:13:12 | 0:03:41 | ||
100 | diplom | 9440 | GREGAN Simon | 2007 | --- | 31. / Chlapci 10-12 rokov | 0:13:16 | 0:03:45 |