47. Internationale Kammlauf - 47. Internationale Kammlauf - sobota
DATUM : | 9.3.2019 | MÍSTO : | Klingenthal, Mühlleithen |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 162 | STRELOW Justus | 1996 | SG Stahl Schmiedeberg | 1. / Männer 19-30 Jahre | 1:16:23.0 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 110 | HELDT Markus | 1999 | WSC Erzgebirge Oberwiesenthal | 2. / Männer 19-30 Jahre | 1:16:23.2 | 0:00:00.2 | ||
3 | diplom | 78 | HAHN Martin | 1997 | VSC Klingenthal | 3. / Männer 19-30 Jahre | 1:17:43.5 | 0:01:20.4 | ||
4 | diplom | 58 | SCHREIER Michel | 1997 | Fischer Racing Team/SV Stützengrün | 4. / Männer 19-30 Jahre | 1:19:46.5 | 0:03:23.4 | ||
5 | diplom | 14 | KALIBA Štěpán | 1993 | Mercedes-Benz Salomon Team | 5. / Männer 19-30 Jahre | 1:20:09.3 | 0:03:46.2 | ||
6 | diplom | 62 | KRETZSCHMAR Denis | 1981 | VSC Klingenthal | 1. / Männer 31-40 Jahre | 1:22:48.2 | 0:06:25.2 | ||
7 | diplom | 4 | OETTEL Patrick | 1983 | SC Norweger 1896 Annaberg e.V. | 2. / Männer 31-40 Jahre | 1:22:49.5 | 0:06:26.4 | ||
8 | diplom | 27 | SIMA Jan | 1970 | www.autopneu-servis.cz | 1. / Männer 41-50 Jahre | 1:23:15.5 | 0:06:52.4 | ||
9 | diplom | 94 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 3. / Männer 31-40 Jahre | 1:23:37.0 | 0:07:13.9 | ||
10 | diplom | 5 | CERVINKA Maxim | 2000 | Bertsdorfer SV | 6. / Männer 19-30 Jahre | 1:23:42.5 | 0:07:19.5 | ||
11 | diplom | 1 | HUŠEK Martin | 1990 | Mercedes-Benz Salomon Team | 7. / Männer 19-30 Jahre | 1:23:47.5 | 0:07:24.5 | ||
12 | diplom | 37 | VOJTA Pavel | 1975 | Žižkovský tygři | 2. / Männer 41-50 Jahre | 1:24:10.5 | 0:07:47.5 | ||
13 | diplom | 104 | HEINRICH Tom | 1998 | WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL | 8. / Männer 19-30 Jahre | 1:24:22.0 | 0:07:59.0 | ||
14 | diplom | 77 | ENGLERT Lars | 1984 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 4. / Männer 31-40 Jahre | 1:24:24.0 | 0:08:00.9 | ||
15 | diplom | 42 | LANGE Lars | 1977 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 3. / Männer 41-50 Jahre | 1:24:37.8 | 0:08:14.7 | ||
16 | diplom | 100 | LÖSCHKE Jessica | 2000 | TSV Leuna e.V. SGOthal | 1. / Frauen 19-30 Jahre | 1:24:50.8 | 0:08:27.7 | ||
17 | diplom | 93 | KIESEL Jens | 1977 | TSG Bau Hammerbrücke | 4. / Männer 41-50 Jahre | 1:24:53.8 | 0:08:30.7 | ||
18 | diplom | 99 | HEIMCKE Ilmar | 1972 | VSC Klingenthal | 5. / Männer 41-50 Jahre | 1:24:54.8 | 0:08:31.7 | ||
19 | diplom | 60 | REICHELT Nico | 1976 | TSG Bau Hammerbrücke | 6. / Männer 41-50 Jahre | 1:25:00.0 | 0:08:37.0 | ||
20 | diplom | 103 | MEISCHNER Rene | 1975 | SC Norweger 1896 Annaberg e.V. | 7. / Männer 41-50 Jahre | 1:25:10.3 | 0:08:47.2 | ||
21 | diplom | 75 | HENDEL Helen-Theses | 1995 | VSC Klingenthal | 2. / Frauen 19-30 Jahre | 1:26:03.0 | 0:09:40.0 | ||
22 | diplom | 107 | NEUBERT Hans | 1997 | WSV 08 Johanngeorgenstadt | 9. / Männer 19-30 Jahre | 1:26:42.3 | 0:10:19.2 | ||
23 | diplom | 74 | BEETZ Christian | 1984 | VSC Klingenthal | 5. / Männer 31-40 Jahre | 1:27:00.0 | 0:10:37.0 | ||
24 | diplom | 3 | MEDACK Thomas | 1976 | --- | 8. / Männer 41-50 Jahre | 1:27:00.3 | 0:10:37.2 | ||
25 | diplom | 196 | DSAAK Nico | 2004 | SK Dresden-Niedersedlih | 1. / Jugend männlich | 1:27:24.8 | 0:11:01.7 | ||
26 | diplom | 6 | SCHULZE Rico | 1981 | WSC Erzg. Oberwiesenthal | 6. / Männer 31-40 Jahre | 1:27:30.8 | 0:11:07.7 | ||
27 | diplom | 72 | HAHL Cedric | 2002 | TSV Poppenhausen | 2. / Jugend männlich | 1:27:42.3 | 0:11:19.2 | ||
28 | diplom | 47 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV Grün Weiß Pirna | 1. / Männer 51-60 Jahre | 1:28:20.0 | 0:11:57.0 | ||
29 | diplom | 155 | WITKE Thomas | 1965 | --- | 2. / Männer 51-60 Jahre | 1:28:34.3 | 0:12:11.2 | ||
30 | diplom | 63 | MÜLLER Marcus | 1989 | WSV Schmiedefeld | 10. / Männer 19-30 Jahre | 1:28:49.0 | 0:12:26.0 | ||
31 | diplom | 2 | FREYER Gerald | 1958 | PULLschlag Neuhausen | 1. / Männer über 60 Jahre | 1:28:53.8 | 0:12:30.7 | ||
32 | diplom | 84 | HOESCH-VIAL Ansgar | 2002 | SG Klotzsche Ski | 3. / Jugend männlich | 1:28:56.6 | 0:12:33.5 | ||
33 | diplom | 66 | DLOUHÝ Petr | 1973 | AK Sokolov | 9. / Männer 41-50 Jahre | 1:29:14.8 | 0:12:51.7 | ||
34 | diplom | 56 | NOLL Pablo | 2001 | TSV Poppenhausen | 4. / Jugend männlich | 1:29:18.0 | 0:12:55.0 | ||
35 | diplom | 80 | KÖLBEL Frank | 1962 | Auerbach | 3. / Männer 51-60 Jahre | 1:29:49.3 | 0:13:26.2 | ||
36 | diplom | 105 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 4. / Männer 51-60 Jahre | 1:30:13.1 | 0:13:50.0 | ||
37 | diplom | 211 | LÖW Andreas | 1970 | SG Klotzsche | 10. / Männer 41-50 Jahre | 1:30:14.8 | 0:13:51.7 | ||
38 | diplom | 21 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 5. / Männer 51-60 Jahre | 1:30:30.0 | 0:14:07.0 | ||
39 | diplom | 65 | MÜLLER Frank | 1965 | SV Grün Weiß Pirna | 6. / Männer 51-60 Jahre | 1:30:40.1 | 0:14:17.0 | ||
40 | diplom | 86 | LEMCKE Julius | 2003 | VSC Klingenthal | 5. / Jugend männlich | 1:30:41.0 | 0:14:18.0 | ||
41 | diplom | 106 | FISCHER Ralf | 1966 | Lessing Gymnasium Plauen | 7. / Männer 51-60 Jahre | 1:30:47.8 | 0:14:24.7 | ||
42 | diplom | 55 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche | 11. / Männer 19-30 Jahre | 1:31:18.5 | 0:14:55.5 | ||
43 | diplom | 166 | RAUCHMAUL Rainer | 1968 | WSV Scheibe Alsbach | 8. / Männer 51-60 Jahre | 1:31:50.1 | 0:15:27.0 | ||
44 | diplom | 79 | EICHELBERGER Toni | 2002 | VSC Klingenthal | 6. / Jugend männlich | 1:32:08.8 | 0:15:45.7 | ||
45 | diplom | 17 | ANWAND Tino | 1979 | SV Blau Weiss Albernau | 7. / Männer 31-40 Jahre | 1:32:14.8 | 0:15:51.7 | ||
46 | diplom | 203 | FLECHSIG Bernd | 1963 | SBB Papstdorf | 9. / Männer 51-60 Jahre | 1:32:23.8 | 0:16:00.7 | ||
47 | diplom | 101 | BARTOS Vitezslav | 1958 | KARLOVY VARY | 2. / Männer über 60 Jahre | 1:32:32.5 | 0:16:09.5 | ||
48 | diplom | 222 | HEINEMANN Anne | 1973 | SV Robotron Dresden | 1. / Frauen 41-50 Jahre | 1:32:40.5 | 0:16:17.5 | ||
49 | diplom | 61 | KOTHER Sven | 1976 | --- | 11. / Männer 41-50 Jahre | 1:32:53.8 | 0:16:30.7 | ||
50 | diplom | 83 | THALMANN Walter | 1997 | --- | 12. / Männer 19-30 Jahre | 1:33:10.1 | 0:16:47.0 | ||
51 | diplom | 206 | KÖHLER Markus | 2004 | SV Neudorf e.V. | 7. / Jugend männlich | 1:33:22.5 | 0:16:59.5 | ||
52 | diplom | 90 | GOTTSCHLICH René | 1975 | --- | 12. / Männer 41-50 Jahre | 1:33:22.6 | 0:16:59.5 | ||
53 | diplom | 82 | TUNGER Björn | 1998 | VSC Klingenthal | 13. / Männer 19-30 Jahre | 1:34:01.3 | 0:17:38.2 | ||
54 | diplom | 29 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 13. / Männer 41-50 Jahre | 1:34:28.8 | 0:18:05.7 | ||
55 | diplom | 64 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV Grün Weiß Pirna | 2. / Frauen 41-50 Jahre | 1:34:47.8 | 0:18:24.7 | ||
56 | diplom | 18 | WERNER Rico | 1985 | SV Grün Weiß Pirna | 8. / Männer 31-40 Jahre | 1:34:49.1 | 0:18:26.0 | ||
57 | diplom | 19 | BOCK Thomas | 1966 | SG Adelsberg | 10. / Männer 51-60 Jahre | 1:34:50.0 | 0:18:27.0 | ||
58 | diplom | 70 | HÖLZL Wolfgang | 1969 | TSV Regen | 14. / Männer 41-50 Jahre | 1:34:56.1 | 0:18:33.0 | ||
59 | diplom | 49 | MATATKO Matthias | 1969 | SV Grün Weiß Pirna | 15. / Männer 41-50 Jahre | 1:35:04.8 | 0:18:41.7 | ||
60 | diplom | 25 | KÖNIG Stefan | 1982 | SV TU Ilmenau | 9. / Männer 31-40 Jahre | 1:35:07.3 | 0:18:44.2 | ||
61 | diplom | 92 | MENDE Stephan | 1981 | Triathlon Team Vogtland | 10. / Männer 31-40 Jahre | 1:35:22.0 | 0:18:59.0 | ||
62 | diplom | 46 | ULLMANN Timo | 2005 | SV Stützengrün | 8. / Jugend männlich | 1:36:29.3 | 0:20:06.3 | ||
63 | diplom | 85 | GLATHE Joy | 2003 | VSC Klingenthal | 1. / Jugend weiblich | 1:36:37.8 | 0:20:14.7 | ||
64 | diplom | 215 | GEORGI Torsten | 1974 | SC Carlsfeld | 16. / Männer 41-50 Jahre | 1:36:41.8 | 0:20:18.7 | ||
65 | diplom | 225 | DEHNEL Thomas | 1979 | --- | 11. / Männer 31-40 Jahre | 1:37:26.1 | 0:21:03.0 | ||
66 | diplom | 45 | MÜLLER Dirk | 1975 | Rennsteiglaufverein | 17. / Männer 41-50 Jahre | 1:37:38.1 | 0:21:15.0 | ||
67 | diplom | 186 | ZOLD Stefan | 1962 | KARLOVY VARY | 11. / Männer 51-60 Jahre | 1:37:46.3 | 0:21:23.3 | ||
68 | diplom | 35 | ENKE Sebastian | 1991 | --- | 14. / Männer 19-30 Jahre | 1:38:02.6 | 0:21:39.5 | ||
69 | diplom | 102 | MEISCHNER Marie | 2000 | SC Norwege Annaberg | 3. / Frauen 19-30 Jahre | 1:38:08.3 | 0:21:45.3 | ||
70 | diplom | 108 | MAUERSBERGER Ronny | 1977 | --- | 18. / Männer 41-50 Jahre | 1:38:21.8 | 0:21:58.8 | ||
71 | diplom | 28 | SCHWABE Roy | 1967 | TSG Bau Hammerbrücke | 12. / Männer 51-60 Jahre | 1:38:26.1 | 0:22:03.0 | ||
72 | diplom | 31 | LEIBIGER Jens | 1959 | --- | 13. / Männer 51-60 Jahre | 1:39:42.3 | 0:23:19.3 | ||
73 | diplom | 220 | MAUERSBERGER Thomas | 1975 | Reichstädt | 19. / Männer 41-50 Jahre | 1:39:50.3 | 0:23:27.3 | ||
74 | diplom | 24 | DREßLER Silvio | 1978 | --- | 20. / Männer 41-50 Jahre | 1:40:05.1 | 0:23:42.0 | ||
75 | diplom | 36 | SCHMIEDER Hubert | 1953 | --- | 3. / Männer über 60 Jahre | 1:40:12.6 | 0:23:49.5 | ||
76 | diplom | 153 | BAUMERT Torsten | 1964 | --- | 14. / Männer 51-60 Jahre | 1:40:39.1 | 0:24:16.0 | ||
77 | diplom | 34 | STAAB Victor | 1986 | SC Carlsfeld | 12. / Männer 31-40 Jahre | 1:41:02.8 | 0:24:39.8 | ||
78 | diplom | 223 | TOMS Jiří | 1959 | team bike brezova | 15. / Männer 51-60 Jahre | 1:41:22.8 | 0:24:59.8 | ||
79 | diplom | 20 | SCHMIDT Karsten | 1980 | Traktor Albernau | 13. / Männer 31-40 Jahre | 1:41:58.8 | 0:25:35.8 | ||
80 | diplom | 171 | KLAUS Katrin | 1969 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3. / Frauen 41-50 Jahre | 1:42:25.8 | 0:26:02.8 | ||
81 | diplom | 161 | JACHIM Jaroslav | 1979 | KV_Rachlici | 14. / Männer 31-40 Jahre | 1:42:34.1 | 0:26:11.0 | ||
82 | diplom | 197 | LORENZ Dirk | 1976 | Eibenstock | 21. / Männer 41-50 Jahre | 1:42:36.8 | 0:26:13.8 | ||
83 | diplom | 191 | ARNOLD Daniel | 1982 | Jägerhaus | 15. / Männer 31-40 Jahre | 1:42:46.8 | 0:26:23.8 | ||
84 | diplom | 182 | WEIGERT Susan | 1980 | VfB Lengenfeld | 1. / Frauen 31-40 Jahre | 1:42:58.6 | 0:26:35.5 | ||
85 | diplom | 200 | KREBS Tobias | 1998 | SV Pesterwitz | 15. / Männer 19-30 Jahre | 1:43:22.6 | 0:26:59.5 | ||
86 | diplom | 76 | TÜNNERMANN Dirk | 1955 | Mtv Seesen | 4. / Männer über 60 Jahre | 1:43:35.1 | 0:27:12.0 | ||
87 | diplom | 221 | HEINEMANN Björn | 1973 | SV Robotron Dresden | 22. / Männer 41-50 Jahre | 1:43:37.3 | 0:27:14.3 | ||
88 | diplom | 33 | ZENS Frank | 1967 | Skiläufer Uni Magdeburg | 16. / Männer 51-60 Jahre | 1:44:13.6 | 0:27:50.5 | ||
89 | diplom | 202 | MÜLLER Anna | 1998 | SV Grün-Weiß Pirna | 4. / Frauen 19-30 Jahre | 1:44:31.4 | 0:28:08.3 | ||
90 | diplom | 96 | HESS Andreas | 1979 | TSG Bau Hammerbrücke | 16. / Männer 31-40 Jahre | 1:44:36.6 | 0:28:13.5 | ||
91 | diplom | 87 | SICKER Ken Alex | 2004 | VSC Klingenthal | 9. / Jugend männlich | 1:45:21.3 | 0:28:58.3 | ||
92 | diplom | 159 | METSCHNABL Tino | 1976 | --- | 23. / Männer 41-50 Jahre | 1:45:26.6 | 0:29:03.5 | ||
93 | diplom | 50 | GROßE Annett | 1973 | VSC Klingenthal | 4. / Frauen 41-50 Jahre | 1:45:39.1 | 0:29:16.0 | ||
94 | diplom | 208 | PRAT Alexander | 1956 | --- | 5. / Männer über 60 Jahre | 1:45:44.4 | 0:29:21.3 | ||
95 | diplom | 194 | BEIER Andreas | 1960 | zschorlau | 17. / Männer 51-60 Jahre | 1:45:54.3 | 0:29:31.3 | ||
96 | diplom | 187 | JAROSCH Stefan | 1977 | DSC 1898 e.V. | 24. / Männer 41-50 Jahre | 1:45:57.8 | 0:29:34.8 | ||
96 | diplom | 218 | THÜMMEL Mario | 1971 | SG Hennersdorf 09 e.V. | 24. / Männer 41-50 Jahre | 1:45:57.8 | 0:29:34.8 | ||
98 | diplom | 97 | HENNEBERG Stefan | 1981 | TSG Bau Hammerbrücke | 17. / Männer 31-40 Jahre | 1:45:58.4 | 0:29:35.3 | ||
99 | diplom | 11 | ROHMANN Nic | 1967 | MULTISPORT-LOS e.V. | 18. / Männer 51-60 Jahre | 1:46:01.3 | 0:29:38.3 | ||
100 | diplom | 219 | GÖPFERT Jens | 1968 | SG Hennersdorf 09 e.V. | 19. / Männer 51-60 Jahre | 1:46:02.3 | 0:29:39.3 |