Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

47. Internationale Kammlauf - 47. Internationale Kammlauf - sobota

Běžecké lyžování
DATUM :9.3.2019 MÍSTO :Klingenthal, Mühlleithen

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 162 detail závodníka STRELOW Justus GER 1996 SG Stahl Schmiedeberg 1. /  Männer 19-30 Jahre 1:16:23.0 0:00:00.0
2 110 detail závodníka HELDT Markus GER 1999 WSC Erzgebirge Oberwiesenthal 2. /  Männer 19-30 Jahre 1:16:23.2 0:00:00.2
3 78 detail závodníka HAHN Martin GER 1997 VSC Klingenthal 3. /  Männer 19-30 Jahre 1:17:43.5 0:01:20.4
4 58 detail závodníka SCHREIER Michel GER 1997 Fischer Racing Team/SV Stützengrün 4. /  Männer 19-30 Jahre 1:19:46.5 0:03:23.4
5 14 detail závodníka KALIBA Štěpán CZE 1993 Mercedes-Benz Salomon Team 5. /  Männer 19-30 Jahre 1:20:09.3 0:03:46.2
6 62 detail závodníka KRETZSCHMAR Denis GER 1981 VSC Klingenthal 1. /  Männer 31-40 Jahre 1:22:48.2 0:06:25.2
7 4 detail závodníka OETTEL Patrick GER 1983 SC Norweger 1896 Annaberg e.V. 2. /  Männer 31-40 Jahre 1:22:49.5 0:06:26.4
8 27 detail závodníka SIMA Jan CZE 1970 www.autopneu-servis.cz 1. /  Männer 41-50 Jahre 1:23:15.5 0:06:52.4
9 94 detail závodníka FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 3. /  Männer 31-40 Jahre 1:23:37.0 0:07:13.9
10 5 detail závodníka CERVINKA Maxim GER 2000 Bertsdorfer SV 6. /  Männer 19-30 Jahre 1:23:42.5 0:07:19.5
11 1 detail závodníka HUŠEK Martin CZE 1990 Mercedes-Benz Salomon Team 7. /  Männer 19-30 Jahre 1:23:47.5 0:07:24.5
12 37 detail závodníka VOJTA Pavel CZE 1975 Žižkovský tygři 2. /  Männer 41-50 Jahre 1:24:10.5 0:07:47.5
13 104 detail závodníka HEINRICH Tom GER 1998 WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL 8. /  Männer 19-30 Jahre 1:24:22.0 0:07:59.0
14 77 detail závodníka ENGLERT Lars GER 1984 WSV 08 Johanngeorgenstadt 4. /  Männer 31-40 Jahre 1:24:24.0 0:08:00.9
15 42 detail závodníka LANGE Lars GER 1977 WSV 08 Johanngeorgenstadt 3. /  Männer 41-50 Jahre 1:24:37.8 0:08:14.7
16 100 detail závodníka LÖSCHKE Jessica GER 2000 TSV Leuna e.V. SGOthal 1. /  Frauen 19-30 Jahre 1:24:50.8 0:08:27.7
17 93 detail závodníka KIESEL Jens GER 1977 TSG Bau Hammerbrücke 4. /  Männer 41-50 Jahre 1:24:53.8 0:08:30.7
18 99 detail závodníka HEIMCKE Ilmar GER 1972 VSC Klingenthal 5. /  Männer 41-50 Jahre 1:24:54.8 0:08:31.7
19 60 detail závodníka REICHELT Nico GER 1976 TSG Bau Hammerbrücke 6. /  Männer 41-50 Jahre 1:25:00.0 0:08:37.0
20 103 detail závodníka MEISCHNER Rene GER 1975 SC Norweger 1896 Annaberg e.V. 7. /  Männer 41-50 Jahre 1:25:10.3 0:08:47.2
21 75 detail závodníka HENDEL Helen-Theses GER 1995 VSC Klingenthal 2. /  Frauen 19-30 Jahre 1:26:03.0 0:09:40.0
22 107 detail závodníka NEUBERT Hans GER 1997 WSV 08 Johanngeorgenstadt 9. /  Männer 19-30 Jahre 1:26:42.3 0:10:19.2
23 74 detail závodníka BEETZ Christian GER 1984 VSC Klingenthal 5. /  Männer 31-40 Jahre 1:27:00.0 0:10:37.0
24 3 detail závodníka MEDACK Thomas GER 1976 --- 8. /  Männer 41-50 Jahre 1:27:00.3 0:10:37.2
25 196 detail závodníka DSAAK Nico GER 2004 SK Dresden-Niedersedlih 1. /  Jugend männlich 1:27:24.8 0:11:01.7
26 6 detail závodníka SCHULZE Rico GER 1981 WSC Erzg. Oberwiesenthal 6. /  Männer 31-40 Jahre 1:27:30.8 0:11:07.7
27 72 detail závodníka HAHL Cedric GER 2002 TSV Poppenhausen 2. /  Jugend männlich 1:27:42.3 0:11:19.2
28 47 detail závodníka MÜNZBERG Uwe GER 1968 SV Grün Weiß Pirna 1. /  Männer 51-60 Jahre 1:28:20.0 0:11:57.0
29 155 detail závodníka WITKE Thomas GER 1965 --- 2. /  Männer 51-60 Jahre 1:28:34.3 0:12:11.2
30 63 detail závodníka MÜLLER Marcus GER 1989 WSV Schmiedefeld 10. /  Männer 19-30 Jahre 1:28:49.0 0:12:26.0
31 2 detail závodníka FREYER Gerald GER 1958 PULLschlag Neuhausen 1. /  Männer über 60 Jahre 1:28:53.8 0:12:30.7
32 84 detail závodníka HOESCH-VIAL Ansgar GER 2002 SG Klotzsche Ski 3. /  Jugend männlich 1:28:56.6 0:12:33.5
33 66 detail závodníka DLOUHÝ Petr CZE 1973 AK Sokolov 9. /  Männer 41-50 Jahre 1:29:14.8 0:12:51.7
34 56 detail závodníka NOLL Pablo GER 2001 TSV Poppenhausen 4. /  Jugend männlich 1:29:18.0 0:12:55.0
35 80 detail závodníka KÖLBEL Frank GER 1962 Auerbach 3. /  Männer 51-60 Jahre 1:29:49.3 0:13:26.2
36 105 detail závodníka BAUER Gerhard GER 1968 DJK Falkenberg 4. /  Männer 51-60 Jahre 1:30:13.1 0:13:50.0
37 211 detail závodníka LÖW Andreas GER 1970 SG Klotzsche 10. /  Männer 41-50 Jahre 1:30:14.8 0:13:51.7
38 21 detail závodníka THÜMMLER Frank GER 1964 SV Lok NO Leipzig e.V. 5. /  Männer 51-60 Jahre 1:30:30.0 0:14:07.0
39 65 detail závodníka MÜLLER Frank GER 1965 SV Grün Weiß Pirna 6. /  Männer 51-60 Jahre 1:30:40.1 0:14:17.0
40 86 detail závodníka LEMCKE Julius GER 2003 VSC Klingenthal 5. /  Jugend männlich 1:30:41.0 0:14:18.0
41 106 detail závodníka FISCHER Ralf GER 1966 Lessing Gymnasium Plauen 7. /  Männer 51-60 Jahre 1:30:47.8 0:14:24.7
42 55 detail závodníka BUND Marcel GER 1998 SG Klotzsche 11. /  Männer 19-30 Jahre 1:31:18.5 0:14:55.5
43 166 detail závodníka RAUCHMAUL Rainer GER 1968 WSV Scheibe Alsbach 8. /  Männer 51-60 Jahre 1:31:50.1 0:15:27.0
44 79 detail závodníka EICHELBERGER Toni GER 2002 VSC Klingenthal 6. /  Jugend männlich 1:32:08.8 0:15:45.7
45 17 detail závodníka ANWAND Tino GER 1979 SV Blau Weiss Albernau 7. /  Männer 31-40 Jahre 1:32:14.8 0:15:51.7
46 203 detail závodníka FLECHSIG Bernd GER 1963 SBB Papstdorf 9. /  Männer 51-60 Jahre 1:32:23.8 0:16:00.7
47 101 detail závodníka BARTOS Vitezslav GER 1958 KARLOVY VARY 2. /  Männer über 60 Jahre 1:32:32.5 0:16:09.5
48 222 detail závodníka HEINEMANN Anne GER 1973 SV Robotron Dresden 1. /  Frauen 41-50 Jahre 1:32:40.5 0:16:17.5
49 61 detail závodníka KOTHER Sven GER 1976 --- 11. /  Männer 41-50 Jahre 1:32:53.8 0:16:30.7
50 83 detail závodníka THALMANN Walter GER 1997 --- 12. /  Männer 19-30 Jahre 1:33:10.1 0:16:47.0
51 206 detail závodníka KÖHLER Markus GER 2004 SV Neudorf e.V. 7. /  Jugend männlich 1:33:22.5 0:16:59.5
52 90 detail závodníka GOTTSCHLICH René GER 1975 --- 12. /  Männer 41-50 Jahre 1:33:22.6 0:16:59.5
53 82 detail závodníka TUNGER Björn GER 1998 VSC Klingenthal 13. /  Männer 19-30 Jahre 1:34:01.3 0:17:38.2
54 29 detail závodníka SELTMANN Jens GER 1974 SV Tanne Thalheim 13. /  Männer 41-50 Jahre 1:34:28.8 0:18:05.7
55 64 detail závodníka MÜLLER Katrin GER 1969 SV Grün Weiß Pirna 2. /  Frauen 41-50 Jahre 1:34:47.8 0:18:24.7
56 18 detail závodníka WERNER Rico GER 1985 SV Grün Weiß Pirna 8. /  Männer 31-40 Jahre 1:34:49.1 0:18:26.0
57 19 detail závodníka BOCK Thomas GER 1966 SG Adelsberg 10. /  Männer 51-60 Jahre 1:34:50.0 0:18:27.0
58 70 detail závodníka HÖLZL Wolfgang GER 1969 TSV Regen 14. /  Männer 41-50 Jahre 1:34:56.1 0:18:33.0
59 49 detail závodníka MATATKO Matthias GER 1969 SV Grün Weiß Pirna 15. /  Männer 41-50 Jahre 1:35:04.8 0:18:41.7
60 25 detail závodníka KÖNIG Stefan GER 1982 SV TU Ilmenau 9. /  Männer 31-40 Jahre 1:35:07.3 0:18:44.2
61 92 detail závodníka MENDE Stephan GER 1981 Triathlon Team Vogtland 10. /  Männer 31-40 Jahre 1:35:22.0 0:18:59.0
62 46 detail závodníka ULLMANN Timo GER 2005 SV Stützengrün 8. /  Jugend männlich 1:36:29.3 0:20:06.3
63 85 detail závodníka GLATHE Joy GER 2003 VSC Klingenthal 1. /  Jugend weiblich 1:36:37.8 0:20:14.7
64 215 detail závodníka GEORGI Torsten GER 1974 SC Carlsfeld 16. /  Männer 41-50 Jahre 1:36:41.8 0:20:18.7
65 225 detail závodníka DEHNEL Thomas GER 1979 --- 11. /  Männer 31-40 Jahre 1:37:26.1 0:21:03.0
66 45 detail závodníka MÜLLER Dirk GER 1975 Rennsteiglaufverein 17. /  Männer 41-50 Jahre 1:37:38.1 0:21:15.0
67 186 detail závodníka ZOLD Stefan GER 1962 KARLOVY VARY 11. /  Männer 51-60 Jahre 1:37:46.3 0:21:23.3
68 35 detail závodníka ENKE Sebastian GER 1991 --- 14. /  Männer 19-30 Jahre 1:38:02.6 0:21:39.5
69 102 detail závodníka MEISCHNER Marie GER 2000 SC Norwege Annaberg 3. /  Frauen 19-30 Jahre 1:38:08.3 0:21:45.3
70 108 detail závodníka MAUERSBERGER Ronny GER 1977 --- 18. /  Männer 41-50 Jahre 1:38:21.8 0:21:58.8
71 28 detail závodníka SCHWABE Roy GER 1967 TSG Bau Hammerbrücke 12. /  Männer 51-60 Jahre 1:38:26.1 0:22:03.0
72 31 detail závodníka LEIBIGER Jens GER 1959 --- 13. /  Männer 51-60 Jahre 1:39:42.3 0:23:19.3
73 220 detail závodníka MAUERSBERGER Thomas GER 1975 Reichstädt 19. /  Männer 41-50 Jahre 1:39:50.3 0:23:27.3
74 24 detail závodníka DREßLER Silvio GER 1978 --- 20. /  Männer 41-50 Jahre 1:40:05.1 0:23:42.0
75 36 detail závodníka SCHMIEDER Hubert GER 1953 --- 3. /  Männer über 60 Jahre 1:40:12.6 0:23:49.5
76 153 detail závodníka BAUMERT Torsten GER 1964 --- 14. /  Männer 51-60 Jahre 1:40:39.1 0:24:16.0
77 34 detail závodníka STAAB Victor GER 1986 SC Carlsfeld 12. /  Männer 31-40 Jahre 1:41:02.8 0:24:39.8
78 223 detail závodníka TOMS Jiří GER 1959 team bike brezova 15. /  Männer 51-60 Jahre 1:41:22.8 0:24:59.8
79 20 detail závodníka SCHMIDT Karsten GER 1980 Traktor Albernau 13. /  Männer 31-40 Jahre 1:41:58.8 0:25:35.8
80 171 detail závodníka KLAUS Katrin GER 1969 ATSV Gebirge/Gelobtland 3. /  Frauen 41-50 Jahre 1:42:25.8 0:26:02.8
81 161 detail závodníka JACHIM Jaroslav CZE 1979 KV_Rachlici 14. /  Männer 31-40 Jahre 1:42:34.1 0:26:11.0
82 197 detail závodníka LORENZ Dirk GER 1976 Eibenstock 21. /  Männer 41-50 Jahre 1:42:36.8 0:26:13.8
83 191 detail závodníka ARNOLD Daniel GER 1982 Jägerhaus 15. /  Männer 31-40 Jahre 1:42:46.8 0:26:23.8
84 182 detail závodníka WEIGERT Susan GER 1980 VfB Lengenfeld 1. /  Frauen 31-40 Jahre 1:42:58.6 0:26:35.5
85 200 detail závodníka KREBS Tobias GER 1998 SV Pesterwitz 15. /  Männer 19-30 Jahre 1:43:22.6 0:26:59.5
86 76 detail závodníka TÜNNERMANN Dirk GER 1955 Mtv Seesen 4. /  Männer über 60 Jahre 1:43:35.1 0:27:12.0
87 221 detail závodníka HEINEMANN Björn GER 1973 SV Robotron Dresden 22. /  Männer 41-50 Jahre 1:43:37.3 0:27:14.3
88 33 detail závodníka ZENS Frank GER 1967 Skiläufer Uni Magdeburg 16. /  Männer 51-60 Jahre 1:44:13.6 0:27:50.5
89 202 detail závodníka MÜLLER Anna GER 1998 SV Grün-Weiß Pirna 4. /  Frauen 19-30 Jahre 1:44:31.4 0:28:08.3
90 96 detail závodníka HESS Andreas GER 1979 TSG Bau Hammerbrücke 16. /  Männer 31-40 Jahre 1:44:36.6 0:28:13.5
91 87 detail závodníka SICKER Ken Alex GER 2004 VSC Klingenthal 9. /  Jugend männlich 1:45:21.3 0:28:58.3
92 159 detail závodníka METSCHNABL Tino GER 1976 --- 23. /  Männer 41-50 Jahre 1:45:26.6 0:29:03.5
93 50 detail závodníka GROßE Annett GER 1973 VSC Klingenthal 4. /  Frauen 41-50 Jahre 1:45:39.1 0:29:16.0
94 208 detail závodníka PRAT Alexander GER 1956 --- 5. /  Männer über 60 Jahre 1:45:44.4 0:29:21.3
95 194 detail závodníka BEIER Andreas GER 1960 zschorlau 17. /  Männer 51-60 Jahre 1:45:54.3 0:29:31.3
96 187 detail závodníka JAROSCH Stefan GER 1977 DSC 1898 e.V. 24. /  Männer 41-50 Jahre 1:45:57.8 0:29:34.8
96 218 detail závodníka THÜMMEL Mario GER 1971 SG Hennersdorf 09 e.V. 24. /  Männer 41-50 Jahre 1:45:57.8 0:29:34.8
98 97 detail závodníka HENNEBERG Stefan GER 1981 TSG Bau Hammerbrücke 17. /  Männer 31-40 Jahre 1:45:58.4 0:29:35.3
99 11 detail závodníka ROHMANN Nic GER 1967 MULTISPORT-LOS e.V. 18. /  Männer 51-60 Jahre 1:46:01.3 0:29:38.3
100 219 detail závodníka GÖPFERT Jens GER 1968 SG Hennersdorf 09 e.V. 19. /  Männer 51-60 Jahre 1:46:02.3 0:29:39.3

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru