47. Internationale Kammlauf - 47. Internationale Kammlauf - sobota
DATUM : | 9.3.2019 | MÍSTO : | Klingenthal, Mühlleithen |
---|
Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 560 | OSKAR Böhme | 2007 | Skiverein Stützengrün e.V. | 1. / S12-männlich | 0:13:35.9 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 561 | FABIO Speri | 2007 | Skiverein Stützengrün e.V. | 2. / S12-männlich | 0:15:16.7 | 0:01:40.7 | ||
3 | diplom | 554 | SCHWARZENBERGER Cedrik | 2007 | TSG Bau Hammerbrücke | 3. / S12-männlich | 0:15:46.7 | 0:02:10.7 | ||
4 | diplom | 505 | KADNER Felix | 2008 | SV Grün Weiß Pirna | 1. / S11-männlich | 0:16:29.2 | 0:02:53.2 | ||
5 | diplom | 564 | DECKER Matous | 2007 | Sport Club Plzeň | 4. / S12-männlich | 0:16:39.2 | 0:03:03.2 | ||
6 | diplom | 510 | HANISCH Christopher | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 5. / S12-männlich | 0:17:05.4 | 0:03:29.5 | ||
7 | diplom | 546 | METSCHNABL Konstantin | 2009 | VSC Klingenthal | 1. / S10-männlich | 0:17:19.2 | 0:03:43.2 | ||
8 | diplom | 508 | SIEGEL Felix | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 6. / S12-männlich | 0:17:34.9 | 0:03:59.0 | ||
9 | diplom | 515 | KÜHNE Arne | 2008 | SV Grün Weiß Pirna | 2. / S11-männlich | 0:17:52.4 | 0:04:16.5 | ||
10 | diplom | 534 | SCHENDERLEIN Alex | 2007 | SV Grünbach | 7. / S12-männlich | 0:18:07.9 | 0:04:32.0 | ||
11 | diplom | 556 | LEIMBACH Mika | 2008 | OLV Ohrdruf | 3. / S11-männlich | 0:18:12.4 | 0:04:36.5 | ||
12 | diplom | 547 | GÖTZEL Aaron | 2010 | VSC Klingenthal | 1. / S9-männlich | 0:19:08.0 | 0:05:32.0 | ||
13 | diplom | 509 | GOROGRANZ Olofson | 2008 | SV Grün Weiß Pirna | 4. / S11-männlich | 0:19:16.5 | 0:05:40.5 | ||
14 | diplom | 562 | LOHR Philipp Paul | 2007 | WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL | 8. / S12-männlich | 0:19:18.2 | 0:05:42.2 | ||
15 | diplom | 517 | SCHOß Moritz | 2008 | SV Grün Weiß Pirna | 5. / S11-männlich | 0:19:23.7 | 0:05:47.7 | ||
16 | diplom | 552 | KIESEL Nick | 2010 | TSG Bau Hammerbrücke | 2. / S9-männlich | 0:19:42.5 | 0:06:06.5 | ||
17 | diplom | 513 | PYKA Julian | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 9. / S12-männlich | 0:19:54.7 | 0:06:18.7 | ||
18 | diplom | 512 | SCHIPPERS Finn | 2009 | SV Grün Weiß Pirna | 2. / S10-männlich | 0:19:56.0 | 0:06:20.0 | ||
19 | diplom | 571 | EISERMANN Till | 2009 | Skiverein Schönheide e.V. | 3. / S10-männlich | 0:20:21.5 | 0:06:45.5 | ||
20 | diplom | 538 | BACHMANN Albert | 2010 | SV Grünbach | 3. / S9-männlich | 0:20:48.0 | 0:07:12.0 | ||
21 | diplom | 569 | LEICHSENRING Niklas | 2009 | Skiverein Schönheide e.V. | 4. / S10-männlich | 0:21:00.5 | 0:07:24.5 | ||
22 | diplom | 514 | PETZKA Bruno | 2007 | SV Grün Weiß Pirna | 10. / S12-männlich | 0:21:06.0 | 0:07:30.0 | ||
22 | diplom | 563 | LOHR Maximilian | 2009 | WSC - ERZGEBIRGE OBERWIESENTHAL | 5. / S10-männlich | 0:21:06.0 | 0:07:30.0 | ||
24 | diplom | 559 | ANTON Sommermann | 2010 | Skiverein Stützengrün e.V. | 4. / S9-männlich | 0:21:31.2 | 0:07:55.2 | ||
25 | diplom | 568 | RICHTER Alfons | 2010 | Skiverein Schönheide e.V. | 5. / S9-männlich | 0:21:36.0 | 0:08:00.0 | ||
26 | diplom | 572 | MÜLLER Kenny | 2008 | Skiverein Schönheide e.V. | 6. / S11-männlich | 0:21:37.5 | 0:08:01.5 | ||
27 | diplom | 504 | GÖTZ Johann | 2011 | SV Grün Weiß Pirna | 6. / S9-männlich | 0:22:14.5 | 0:08:38.5 | ||
28 | diplom | 551 | WEIDLICH Kimi | 2009 | VSC Klingenthal | 6. / S10-männlich | 0:23:10.7 | 0:09:34.7 | ||
29 | diplom | 566 | JAROSCH Carl | 2010 | DSC 1898 e.V. | 7. / S9-männlich | 0:23:42.5 | 0:10:06.5 | ||
30 | diplom | 555 | SCHÜRER Tom | 2010 | TSG Bau Hammerbrücke | 8. / S9-männlich | 0:24:01.7 | 0:10:25.7 | ||
31 | diplom | 525 | VORRATH Etienne | 2009 | TSV Leuna e.V. | 7. / S10-männlich | 0:24:25.0 | 0:10:49.0 | ||
32 | diplom | 523 | STEINMETZER Elias | 2011 | TSV Leuna e.V. | 9. / S9-männlich | 0:32:02.5 | 0:18:26.5 | ||
--- | 520 | KNOTH Konrad | 2007 | SV Tanne Thalheim e.V. | . / S12-männlich | DNS | --- | |||
--- | 524 | HELBING Jakob | 2010 | TSV Leuna e.V. | . / S9-männlich | DNS | --- | |||
--- | 526 | MENNICKE Jamie | 2009 | TSV Leuna e.V. | . / S10-männlich | DNS | --- | |||
--- | 527 | DOHNAL Richard | 2008 | TSV Leuna e.V. | . / S11-männlich | DNS | --- | |||
--- | 537 | STIER Enno | 2009 | SV Grünbach | . / S10-männlich | DNS | --- | |||
--- | 548 | HEINICKE Predo | 2010 | VSC Klingenthal | . / S9-männlich | DNS | --- |