Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

47. Internationale Kammlauf - 47. Internationale Kammlauf - neděle

Běžecké lyžování
DATUM :10.3.2019 MÍSTO :Klingenthal, Mühlleithen

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 72 detail závodníka ESCHER Toni GER 1990 adidasXCSteam/ SC Norweger 1896 Annaberg 1. /  Männer 19-30 Jahre 2:58:02.4 0:00:00.0
2 39 detail závodníka EßBACH Jens GER 1977 VSC Klingenthal 1. /  Männer 41-50 Jahre 2:58:03.9 0:00:01.5
3 250 detail závodníka KOCH Moritz GER 2000 ESV Nassau 2. /  Männer 19-30 Jahre 2:59:21.3 0:01:18.9
4 96 detail závodníka GERSTENBERGER Jörg GER 1973 SC Willingen 2. /  Männer 41-50 Jahre 3:00:02.3 0:01:59.9
5 44 detail závodníka KOCH Albin GER 1993 ESV Nassau 3. /  Männer 19-30 Jahre 3:00:09.8 0:02:07.4
6 8 detail závodníka BRÜNNEL Silvio GER 1968 --- 1. /  Männer 51-60 Jahre 3:00:49.6 0:02:47.1
7 70 detail závodníka FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 1. /  Männer 31-40 Jahre 3:02:39.6 0:04:37.1
8 46 detail závodníka KOCH Stephan GER 1962 ESV Nassau 2. /  Männer 51-60 Jahre 3:03:04.5 0:05:02.0
9 41 detail závodníka LEUPOLD Jörg GER 1970 VfA endLOS Dresden 3. /  Männer 41-50 Jahre 3:03:37.0 0:05:34.5
10 45 detail závodníka KOCH Philipp GER 1991 ESV Nassau 4. /  Männer 19-30 Jahre 3:04:08.0 0:06:05.5
11 31 detail závodníka BURKHARDT Steffen GER 1973 Preetzer TSV 4. /  Männer 41-50 Jahre 3:04:47.2 0:06:44.7
12 90 detail závodníka MOLVA František CZE 1994 SKI team VYSOČINA 5. /  Männer 19-30 Jahre 3:06:57.4 0:08:54.9
13 42 detail závodníka THONFELD Frank GER 1979 TSG Bau Hammerbrücke 2. /  Männer 31-40 Jahre 3:07:13.0 0:09:10.5
14 10 detail závodníka FLECHSIG Florian GER 1992 VSC Klingenthal 6. /  Männer 19-30 Jahre 3:07:45.5 0:09:43.0
15 66 detail závodníka STÖTZNER Martin GER 2000 VSC Klingenthal 7. /  Männer 19-30 Jahre 3:07:59.7 0:09:57.2
16 54 detail závodníka ZEHRMANN Ronny GER 1977 Johanngeorgenstadt Bw 5. /  Männer 41-50 Jahre 3:08:37.0 0:10:34.5
17 40 detail závodníka MÜNZNER Michael GER 1969 --- 6. /  Männer 41-50 Jahre 3:08:56.7 0:10:54.2
18 65 detail závodníka HOLZHÄUSER Marc GER 1992 VSC Klingenthal 8. /  Männer 19-30 Jahre 3:09:47.7 0:11:45.2
19 277 detail závodníka WEIKARD Volkmar GER 1969 SKG Gersfeld 7. /  Männer 41-50 Jahre 3:10:04.7 0:12:02.3
20 18 detail závodníka HLAVÁČEK Arnošt CZE 1987 Mercedes-Benz Salomon Team 3. /  Männer 31-40 Jahre 3:10:32.2 0:12:29.7
21 94 detail závodníka HEINICKE Ilmar GER 1972 VSC Klingenthal 8. /  Männer 41-50 Jahre 3:11:57.7 0:13:55.3
22 55 detail závodníka EIGNER Falco GER 2000 ATSV Gebirge Gelobtland 9. /  Männer 19-30 Jahre 3:12:58.7 0:14:56.3
23 28 detail závodníka RÖMHILD Dirk GER 1970 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 9. /  Männer 41-50 Jahre 3:13:14.5 0:15:12.0
24 30 detail závodníka PÄßLER Marko GER 1972 --- 10. /  Männer 41-50 Jahre 3:14:23.5 0:16:21.0
25 47 detail závodníka LANGE Lars GER 1977 WSV 08 Johanngeorgenstadt 11. /  Männer 41-50 Jahre 3:15:11.2 0:17:08.8
26 56 detail závodníka WENIGER Andreas GER 1967 ATSV Gebirge Gelobtland 3. /  Männer 51-60 Jahre 3:15:55.9 0:17:53.4
27 52 detail závodníka BUND Marcel GER 1998 SG Klotzsche 10. /  Männer 19-30 Jahre 3:16:04.6 0:18:02.2
28 85 detail závodníka HARTMANN Sven GER 1970 SSV Geyer 12. /  Männer 41-50 Jahre 3:16:06.0 0:18:03.5
29 26 detail závodníka THÜMMLER Frank GER 1964 SV Lok NO Leipzig e.V. 4. /  Männer 51-60 Jahre 3:18:54.5 0:20:52.0
30 224 detail závodníka REYER Torsten GER 1999 --- 11. /  Männer 19-30 Jahre 3:20:45.8 0:22:43.3
31 49 detail závodníka MÜNZBERG Uwe GER 1968 SV Grün Weiß Pirna 5. /  Männer 51-60 Jahre 3:21:01.5 0:22:59.0
32 263 detail závodníka LÖW Andreas GER 1970 SG Klotzsche 13. /  Männer 41-50 Jahre 3:21:04.9 0:23:02.4
33 33 detail závodníka SELTMANN Jens GER 1974 SV Tanne Thalheim 14. /  Männer 41-50 Jahre 3:21:05.4 0:23:02.9
34 81 detail závodníka SVAB Petr GER 1962 RSC Marktredtwitz 6. /  Männer 51-60 Jahre 3:21:08.8 0:23:06.3
35 58 detail závodníka MÜLLER Katrin GER 1969 SV Grün Weiß Pirna 1. /  Frauen 19-über 60 3:24:17.9 0:26:15.4
36 261 detail závodníka WIELAND Volker GER 1969 SV Rot-Weiss Grumbach 15. /  Männer 41-50 Jahre 3:24:18.0 0:26:15.5
37 59 detail závodníka MÜLLER Frank GER 1965 SV Grün Weiß Pirna 7. /  Männer 51-60 Jahre 3:24:36.3 0:26:33.8
38 237 detail závodníka MÜLLER Frank GER 1967 --- 8. /  Männer 51-60 Jahre 3:26:24.7 0:28:22.2
39 15 detail závodníka KAUFMANN Johannes GER 1961 VfL Reumtengrün 9. /  Männer 51-60 Jahre 3:27:52.0 0:29:49.6
40 87 detail závodníka SCHLOSSER Alexander GER 1976 Team Zwotec 16. /  Männer 41-50 Jahre 3:28:05.7 0:30:03.2
41 74 detail závodníka HARTMANN Thomas GER 1967 Harzfalke Tanne 10. /  Männer 51-60 Jahre 3:28:31.4 0:30:28.9
42 97 detail závodníka UNGER Steffen GER 1961 Sosa 11. /  Männer 51-60 Jahre 3:30:12.8 0:32:10.3
43 9 detail závodníka MELZER Lutz GER 1970 Team Dresdner Laufsportladen 17. /  Männer 41-50 Jahre 3:30:51.6 0:32:49.1
44 92 detail závodníka MEINEL Thomas GER 1977 VSC Klingenthal 18. /  Männer 41-50 Jahre 3:32:52.3 0:34:49.8
45 71 detail závodníka MENDE Stephan GER 1981 Triathlon Team Vogtland 4. /  Männer 31-40 Jahre 3:33:32.1 0:35:29.6
46 20 detail závodníka KÄMMLER Robert GER 1989 SV Tanne Thalheim 12. /  Männer 19-30 Jahre 3:34:43.8 0:36:41.3
47 83 detail závodníka MÖBIUS Andreas GER 1956 Hoburger SV 1. /  Männer über 60 Jahre 3:36:38.8 0:38:36.3
48 219 detail závodníka DREßLER Christian GER 1978 SC 1927 Köthen e.V. 19. /  Männer 41-50 Jahre 3:36:45.3 0:38:42.8
49 229 detail závodníka BAUMERT Torsten GER 1964 --- 12. /  Männer 51-60 Jahre 3:37:39.6 0:39:37.1
50 86 detail závodníka DÖHLER Uwe GER 1964 Fahhrad Grille Bockau 13. /  Männer 51-60 Jahre 3:37:49.1 0:39:46.6
51 11 detail závodníka BUSCH Tino GER 1973 TVW Ski-Snowboard 20. /  Männer 41-50 Jahre 3:37:57.1 0:39:54.6
52 79 detail závodníka ZINN Heiko GER 1968 SV Rot-Weiss Grumbach 14. /  Männer 51-60 Jahre 3:41:28.2 0:43:25.8
53 19 detail závodníka PROSKE Jan GER 1971 Strassenräber Geithain 21. /  Männer 41-50 Jahre 3:41:52.2 0:43:49.7
54 93 detail závodníka HUSTER Mark GER 1977 SV Sachsen 90 Werdau 22. /  Männer 41-50 Jahre 3:42:55.6 0:44:53.1
55 48 detail závodníka KASCHEL Steffen GER 1964 SV Grün-Weiß Pirna 15. /  Männer 51-60 Jahre 3:43:33.7 0:45:31.2
56 37 detail závodníka UNGER Steffen GER 1976 WSV08 Johanngeorgenstadt 23. /  Männer 41-50 Jahre 3:43:38.4 0:45:35.9
57 225 detail závodníka REYER Sven GER 1971 Schöneck 24. /  Männer 41-50 Jahre 3:44:43.9 0:46:41.4
58 254 detail závodníka FLEMMING Jens GER 1964 WSV 08 Johanngeorgenstadt 16. /  Männer 51-60 Jahre 3:44:54.1 0:46:51.6
59 239 detail závodníka WELLER Andreas GER 1963 DRESDEN 17. /  Männer 51-60 Jahre 3:45:11.1 0:47:08.6
60 88 detail závodníka GÜNL Franz GER 1954 --- 2. /  Männer über 60 Jahre 3:45:59.6 0:47:57.1
61 95 detail závodníka THIELE Jens GER 1966 WSV Ilmenau 1908 e.V. 18. /  Männer 51-60 Jahre 3:46:37.0 0:48:34.5
62 258 detail závodníka LÖTZSCH Sophia GER 1972 --- 2. /  Frauen 19-über 60 3:46:50.9 0:48:48.4
63 211 detail závodníka ZIMMERMANN Jörg GER 1972 Skiläufer Uni Magdeburg 25. /  Männer 41-50 Jahre 3:47:42.9 0:49:40.4
64 32 detail závodníka SCHWABE Roy GER 1967 TSG Bau Hammerbrücke 19. /  Männer 51-60 Jahre 3:48:33.2 0:50:30.8
65 272 detail závodníka HARBIG Daniel GER 1977 --- 26. /  Männer 41-50 Jahre 3:48:56.7 0:50:54.3
66 241 detail závodníka ZIMPEL Falk GER 1989 --- 13. /  Männer 19-30 Jahre 3:49:00.5 0:50:58.0
67 35 detail závodníka LEIBIGER Jens GER 1959 --- 20. /  Männer 51-60 Jahre 3:49:04.6 0:51:02.1
68 236 detail závodníka MOTZ Dino GER 1969 ESV LOK Zernsdorf 27. /  Männer 41-50 Jahre 3:49:11.6 0:51:09.1
69 265 detail závodníka BERND Böhm GER 1948 VSC Klingenthal 3. /  Männer über 60 Jahre 3:50:14.0 0:52:11.5
70 233 detail závodníka FICHTER Bert GER 1973 RST Freiberg 28. /  Männer 41-50 Jahre 3:51:23.5 0:53:21.0
71 50 detail závodníka WOHLRAB Jan GER 1973 VSC Klingenthal 29. /  Männer 41-50 Jahre 3:53:10.6 0:55:08.2
72 278 detail závodníka WEIKARD Kathrin GER 1997 SKG Gersfeld 3. /  Frauen 19-über 60 3:53:32.1 0:55:29.7
73 266 detail závodníka KITTEL Henry GER 1974 --- 30. /  Männer 41-50 Jahre 3:55:18.9 0:57:16.4
74 216 detail závodníka BENKE Mario GER 1962 SC DHfK / Skisport 21. /  Männer 51-60 Jahre 3:55:45.6 0:57:43.2
75 273 detail závodníka KÖNIG Thomas GER 1965 Mühle-Laufkultur 22. /  Männer 51-60 Jahre 3:56:26.4 0:58:23.9
76 60 detail závodníka KIRSCHEN Fred GER 1964 ATSV Gebirge Gelobtland 23. /  Männer 51-60 Jahre 3:56:55.2 0:58:52.7
77 73 detail závodníka REUSCHEL Franz GER 1985 Leipziger Tennis club 1990 5. /  Männer 31-40 Jahre 3:58:46.4 1:00:43.9
78 25 detail závodníka STEINBACH Daniel GER 1973 Team Fangt Das Gnu e.V. 31. /  Männer 41-50 Jahre 3:58:58.4 1:00:55.9
79 257 detail závodníka HERFURTH Uwe GER 1971 SV Zwickau 04 32. /  Männer 41-50 Jahre 4:00:24.4 1:02:21.9
80 218 detail závodníka THAN Frank GER 1961 Skiverein Schönheide 24. /  Männer 51-60 Jahre 4:01:02.8 1:03:00.3
81 89 detail závodníka GRÜNER Bodo GER 1966 WEHRSDORF 25. /  Männer 51-60 Jahre 4:01:25.0 1:03:22.6
82 259 detail závodníka THAN Sylvia GER 1965 Skiverein Schönheide e.V. 4. /  Frauen 19-über 60 4:01:54.5 1:03:52.1
83 245 detail závodníka SCHMIDT Uwe GER 1971 Skiverein Schönheide 33. /  Männer 41-50 Jahre 4:03:56.8 1:05:54.3
84 34 detail závodníka WANNEWITZ Helke GER 1947 TV Fürstenwalde 1990 e.V. 4. /  Männer über 60 Jahre 4:04:35.9 1:06:33.5
85 12 detail závodníka ROHMANN Nic GER 1967 MULTISPORT-LOS e.V. 26. /  Männer 51-60 Jahre 4:04:37.3 1:06:34.8
86 255 detail závodníka GRÜNDLER Jochen GER 1962 SG Adelsberg 27. /  Männer 51-60 Jahre 4:05:04.3 1:07:01.8
87 280 detail závodníka SCHNECK Thomas GER 1964 SKG Gersfeld 28. /  Männer 51-60 Jahre 4:05:15.0 1:07:12.6
88 51 detail závodníka BAUMGÄRTEL Katharina GER 1971 Ski-Club Carlsfeld 5. /  Frauen 19-über 60 4:06:55.7 1:08:53.2
89 234 detail závodníka BLAZKOVA Jana CZE 1988 --- 6. /  Frauen 19-über 60 4:07:29.1 1:09:26.6
90 231 detail závodníka HILLIG Frank GER 1960 Chemnitzer Wander- und Bergsport Verein (CWBV) 29. /  Männer 51-60 Jahre 4:07:47.9 1:09:45.5
91 243 detail závodníka SVOBODOVÁ Marta CZE 1985 --- 7. /  Frauen 19-über 60 4:09:07.1 1:11:04.6
92 246 detail závodníka MÜNZNER Günter GER 1941 WSV08 Johanngeorgenstadt 5. /  Männer über 60 Jahre 4:10:22.2 1:12:19.7
93 274 detail závodníka UHLIG Christian GER 1971 Team Fangt Das Gnu e.V. 34. /  Männer 41-50 Jahre 4:10:57.5 1:12:55.0
94 281 detail závodníka STÖHR Joachim GER 1962 SKG Gersfeld 30. /  Männer 51-60 Jahre 4:11:29.8 1:13:27.3
95 282 detail závodníka GÖHLER Janine GER 1977 --- 8. /  Frauen 19-über 60 4:11:54.6 1:13:52.1
96 63 detail závodníka KLINGER Ulrich GER 1961 SV 07 Annaberg 31. /  Männer 51-60 Jahre 4:13:17.8 1:15:15.3
97 23 detail závodníka PERNUTZ Pier GER 1963 Saxonia 32. /  Männer 51-60 Jahre 4:13:55.2 1:15:52.7
98 78 detail závodníka HÜPPE Andreas GER 1956 SG Adelsberg 6. /  Männer über 60 Jahre 4:19:11.5 1:21:09.0
99 91 detail závodníka WOLF Hartmut GER 1957 Monte Arturio 7. /  Männer über 60 Jahre 4:19:19.3 1:21:16.9
100 76 detail závodníka BRADA Pawel GER 1954 --- 8. /  Männer über 60 Jahre 4:19:42.0 1:21:39.5

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru