Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 11 km | # | 15 km | # | 29 km | # | 33 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 45 | BRIGADOI Mauro | 1992 | Team Trentino Robinson | 1. / H21 | 1:55:51.8 | 0:00:00.0 | 0:30:18.4 | 1 | 0:40:23.6 | 1 | 1:18:33.5 | 1 | 1:30:38.2 | 1 | ||
2 | diplom | 6 | ROCAREK Jiri | 1983 | Vltava Fund Ski team | 1. / H36 | 1:58:13.2 | 0:02:21.4 | 0:30:33.4 | 4 | 0:41:08.8 | 4 | 1:20:33.7 | 2 | 1:32:46.4 | 2 | ||
3 | diplom | 58 | ŠRAIL Jan | 1990 | Edsystem Bauer Team | 2. / H21 | 1:58:16.2 | 0:02:24.4 | 0:30:19.1 | 2 | 0:41:07.6 | 3 | 1:20:34.5 | 3 | 1:32:47.2 | 3 | ||
4 | diplom | 2 | ROHDE Florian | 1984 | Atomic/Leki Nordic Team SC/TV Gefrees | 1. / H31 | 1:58:18.7 | 0:02:26.9 | 0:30:24.1 | 3 | 0:41:07.3 | 2 | 1:20:36.2 | 4 | 1:33:03.7 | 4 | ||
5 | diplom | 1 | FERRARI Francesco | 1994 | Team Trentino Robinson | 3. / H21 | 2:03:29.0 | 0:07:37.2 | 0:31:00.4 | 6 | 0:42:34.8 | 7 | 1:24:43.7 | 7 | 1:37:23.5 | 7 | ||
6 | diplom | 59 | ONDRASEK Pavel | 1992 | Fischer Racing Team | 4. / H21 | 2:03:32.2 | 0:07:40.4 | 0:31:22.6 | 8 | 0:43:04.8 | 8 | 1:24:41.7 | 6 | 1:37:23.0 | 6 | ||
7 | diplom | 5 | FREIMUTH Thomas | 1980 | xc-ski.de/A I N Skimarathon-Team | 2. / H36 | 2:04:03.8 | 0:08:12.0 | 0:30:46.6 | 5 | 0:41:28.8 | 5 | 1:22:23.5 | 5 | 1:36:04.7 | 5 | ||
8 | diplom | 46 | VARESCO Simone | 1996 | Team Trentino Robinson | 5. / H21 | 2:05:27.3 | 0:09:35.5 | 0:31:20.6 | 7 | 0:42:33.8 | 6 | 1:25:02.5 | 8 | 1:38:14.0 | 8 | ||
9 | diplom | 60 | SELTER Benjamin | 1996 | TV Attendorn | 6. / H21 | 2:14:51.8 | 0:19:00.0 | 0:33:43.1 | 9 | 0:45:38.3 | 9 | 1:30:32.0 | 9 | 1:45:31.5 | 9 | ||
10 | diplom | 206 | GERSTENGARBE Jörg | 1973 | SC Willingen | 1. / H46 | 2:17:35.1 | 0:21:43.3 | 0:34:49.9 | 12 | 0:47:02.4 | 12 | 1:32:57.0 | 10 | 1:47:30.7 | 10 | ||
11 | diplom | 36 | KOCH Moritz | 2000 | ESV Nassau | 1. / JunH | 2:18:30.8 | 0:22:39.0 | 0:34:32.1 | 11 | 0:46:52.1 | 11 | 1:33:52.0 | 12 | 1:49:03.5 | 11 | ||
12 | diplom | 44 | HOLLENSTEIN Johannes | 1978 | SAUERLAND SKI TEAM/SK WUNDERTHAUSEN | 1. / H41 | 2:18:39.8 | 0:22:48.0 | 0:35:11.1 | 15 | 0:47:39.6 | 14 | 1:34:27.0 | 14 | 1:49:11.0 | 13 | ||
13 | diplom | 51 | KIENE Peter | 1969 | Skimarathon Team Austria | 2. / H46 | 2:18:44.8 | 0:22:53.0 | 0:35:40.9 | 16 | 0:48:20.9 | 16 | 1:34:29.3 | 15 | 1:49:35.2 | 14 | ||
14 | diplom | 49 | KOCH Philipp | 1991 | ESV Nassau | 7. / H21 | 2:19:02.8 | 0:23:11.0 | 0:35:05.9 | 13 | 0:47:37.4 | 13 | 1:34:19.3 | 13 | 1:49:38.2 | 15 | ||
15 | diplom | 32 | SVOBODA Jan | 1966 | Silvini Madshus team | 1. / H51 | 2:19:03.8 | 0:23:12.0 | 0:35:42.4 | 18 | 0:48:23.1 | 17 | 1:34:31.5 | 16 | 1:49:40.5 | 16 | ||
16 | diplom | 52 | FRITZSCH Nick | 1999 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 2. / JunH | 2:19:40.8 | 0:23:49.0 | 0:34:02.6 | 10 | 0:46:50.1 | 10 | 1:33:22.3 | 11 | 1:49:06.2 | 12 | ||
17 | diplom | 4 | KUHN Matthias | 1988 | Salomon Nordic Team Austria | 2. / H31 | 2:20:02.6 | 0:24:10.8 | 0:35:41.6 | 17 | 0:48:24.6 | 18 | 1:37:08.8 | 19 | 1:52:18.2 | 19 | ||
18 | diplom | 61 | STEURER Thomas | 1977 | Toms´coaching | 2. / H41 | 2:20:51.5 | 0:24:59.7 | 0:36:28.9 | 21 | 0:49:51.6 | 23 | 1:38:05.0 | 21 | 1:53:03.7 | 20 | ||
19 | diplom | 50 | TEPLY Robin | 1967 | Rolnici | 2. / H51 | 2:21:19.1 | 0:25:27.3 | 0:36:27.1 | 20 | 0:49:27.9 | 20 | 1:36:39.0 | 18 | 1:51:56.0 | 18 | ||
20 | diplom | 47 | KOCH Albin | 1993 | ESV Nassau | 8. / H21 | 2:22:51.6 | 0:26:59.8 | 0:35:07.6 | 14 | 0:47:49.9 | 15 | 1:35:02.5 | 17 | 1:51:41.0 | 17 | ||
21 | diplom | 48 | KOCH Stephan | 1962 | ESV Nassau | 1. / H56 | 2:23:01.6 | 0:27:09.8 | 0:36:23.1 | 19 | 0:49:21.1 | 19 | 1:37:53.5 | 20 | 1:53:11.2 | 21 | ||
22 | diplom | 37 | RICHTER Phillipp | 1999 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3. / JunH | 2:23:17.4 | 0:27:25.6 | 0:36:32.1 | 23 | 0:50:02.1 | 25 | 1:38:05.3 | 22 | 1:53:12.0 | 22 | ||
23 | diplom | 426 | BOUDIKOVA Adela | 1986 | Fischer Racing Team | 1. / D31 | 2:24:03.3 | 0:28:11.5 | 0:36:30.1 | 22 | 0:49:44.8 | 21 | 1:38:08.2 | 23 | 1:53:34.2 | 23 | ||
24 | diplom | 17 | LECHERMANN Thomas | 1984 | Hopfen und Malz Racing-Team | 3. / H31 | 2:24:23.9 | 0:28:32.1 | 0:36:59.1 | 25 | 0:50:01.6 | 24 | 1:38:34.0 | 24 | 1:54:03.2 | 24 | ||
25 | diplom | 35 | SEIDEL Thomas | 1983 | VSC Klingenthal | 3. / H36 | 2:25:01.4 | 0:29:09.6 | 0:36:34.1 | 24 | 0:49:51.4 | 22 | 1:39:11.0 | 25 | 1:54:34.8 | 25 | ||
26 | diplom | 31 | MOEHRS Sascha | 1974 | xc-ski.de A/N Skimarathon Team | 3. / H41 | 2:25:09.8 | 0:29:18.0 | 0:37:29.6 | 28 | 0:50:41.4 | 28 | 1:39:47.8 | 26 | 1:55:03.7 | 26 | ||
27 | diplom | 12 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 4. / H36 | 2:27:47.4 | 0:31:55.6 | 0:38:24.1 | 34 | 0:51:43.1 | 32 | 1:41:51.3 | 30 | 1:57:19.2 | 29 | ||
28 | diplom | 38 | HAAS Erwin | 1957 | RC Allgäu | 1. / H61 | 2:28:14.6 | 0:32:22.8 | 0:38:27.4 | 36 | 0:52:38.4 | 37 | 1:42:59.0 | 34 | 1:58:57.8 | 32 | ||
29 | diplom | 13 | HENNING Michael | 1985 | Zipps Team | 4. / H31 | 2:28:15.6 | 0:32:23.8 | 0:37:07.1 | 26 | 0:50:32.1 | 26 | 1:40:43.5 | 28 | 1:56:39.5 | 27 | ||
30 | diplom | 99 | SCHÖNBERGER Matthias | 1987 | Löffler-Skadi Loppet Team | 5. / H31 | 2:28:39.9 | 0:32:48.1 | 0:37:16.1 | 27 | 0:50:40.0 | 27 | 1:40:21.8 | 27 | 1:56:54.7 | 28 | ||
31 | diplom | 200 | GROß Sebastian | 1974 | SC Norweger Annaberg | 4. / H41 | 2:29:01.9 | 0:33:10.1 | 0:38:26.1 | 35 | 0:52:09.6 | 35 | 1:41:51.8 | 31 | 1:57:52.3 | 31 | ||
32 | diplom | 69 | DARGATZ Tobias | 1990 | xc-ski.de A/N Skimarathon Team | 9. / H21 | 2:29:23.1 | 0:33:31.3 | 0:37:34.6 | 30 | 0:50:51.4 | 29 | 1:41:05.0 | 29 | 1:57:37.8 | 30 | ||
33 | diplom | 155 | MOLVA František | 1994 | SKI team VYSOČINA | 10. / H21 | 2:30:09.1 | 0:34:17.3 | 0:37:30.4 | 29 | 0:51:20.1 | 30 | 1:42:22.8 | 32 | 1:59:11.8 | 34 | ||
34 | diplom | 404 | VIRTANEN Niina | 1991 | Kouvolan hiihtoseura | 1. / D21 | 2:31:26.4 | 0:35:34.5 | 0:37:58.6 | 31 | 0:51:43.6 | 33 | 1:42:32.8 | 33 | 1:59:08.7 | 33 | ||
35 | diplom | 16 | BRÜNNEL Silvio | 1968 | SC Norweger Annaberg | 3. / H51 | 2:31:55.1 | 0:36:03.3 | 0:38:44.9 | 39 | 0:52:56.4 | 40 | 1:44:04.5 | 37 | 2:00:49.5 | 37 | ||
36 | diplom | 161 | POSPISEK Marek | 1989 | Medic Dream Team | 11. / H21 | 2:32:10.4 | 0:36:18.6 | 0:38:00.6 | 33 | 0:51:56.4 | 34 | 1:43:30.0 | 35 | 2:00:13.0 | 35 | ||
37 | diplom | 218 | ZIMMERMANN Manuel | 1995 | SC Gefrees | 12. / H21 | 2:33:11.6 | 0:37:19.8 | 0:39:33.6 | 48 | 0:53:40.9 | 45 | 1:44:42.5 | 41 | 2:01:03.5 | 39 | ||
38 | diplom | 402 | DONZALLAZ Nicole | 1982 | Team First Caution | 1. / D36 | 2:33:24.4 | 0:37:32.5 | 0:38:35.4 | 38 | 0:52:46.1 | 38 | 1:45:07.3 | 42 | 2:01:48.5 | 40 | ||
39 | diplom | 9 | REGER Christoph | 1980 | --- | 5. / H36 | 2:33:37.1 | 0:37:45.3 | 0:39:04.1 | 41 | 0:52:52.6 | 39 | 1:44:32.3 | 39 | 2:00:56.0 | 38 | ||
40 | diplom | 336 | EBNER Martin | 1988 | TSV Regen/Sparte Ski | 6. / H31 | 2:34:03.1 | 0:38:11.3 | 0:39:00.9 | 40 | 0:53:04.9 | 41 | 1:43:59.3 | 36 | 2:00:48.5 | 36 | ||
41 | diplom | 54 | VENHODA Milan | 1971 | SKI Team VYSOCINA | 3. / H46 | 2:35:03.4 | 0:39:11.6 | 0:39:18.4 | 43 | 0:53:48.9 | 47 | 1:46:42.5 | 46 | 2:03:02.3 | 45 | ||
42 | diplom | 75 | MASUR Marco | 1982 | Triathlon Bautzen | 6. / H36 | 2:35:15.1 | 0:39:23.3 | 0:40:03.9 | 51 | 0:54:13.1 | 50 | 1:46:10.0 | 45 | 2:03:03.0 | 46 | ||
43 | diplom | 41 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 2. / H56 | 2:35:18.9 | 0:39:27.1 | 0:38:32.4 | 37 | 0:52:12.9 | 36 | 1:44:40.3 | 40 | 2:01:51.3 | 41 | ||
44 | diplom | 129 | EIGNER Falco | 2000 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 4. / JunH | 2:35:32.9 | 0:39:41.1 | 0:39:21.4 | 45 | 0:53:27.4 | 44 | 1:45:37.5 | 44 | 2:02:24.0 | 43 | ||
45 | diplom | 20 | HAU Heinrich | 1961 | SC Lanzenhain | 3. / H56 | 2:36:52.9 | 0:41:01.1 | 0:37:59.6 | 32 | 0:51:34.9 | 31 | 1:44:30.5 | 38 | 2:01:54.8 | 42 | ||
46 | diplom | 330 | WINKLER Benjamin | 1997 | TRI-TEAM-Kleinwalsertal | 13. / H21 | 2:37:12.9 | 0:41:21.1 | 0:39:22.9 | 46 | 0:53:21.1 | 42 | 1:45:36.5 | 43 | 2:02:26.8 | 44 | ||
47 | diplom | 140 | WANNER Stefan | 1980 | TriTeam SC Leutasch | 7. / H36 | 2:37:20.2 | 0:41:28.4 | 0:40:01.4 | 50 | 0:54:10.9 | 49 | 1:47:11.3 | 47 | 2:04:08.8 | 47 | ||
48 | diplom | 323 | ECKHARDT-BEIER Lars | 1977 | Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge | 5. / H41 | 2:37:57.6 | 0:42:05.8 | 0:40:55.1 | 60 | 0:55:50.0 | 59 | 1:48:24.1 | 49 | 2:05:27.0 | 49 | ||
49 | diplom | 150 | WEIßBACH Martin | 1993 | RSV Team Auto-Riedel | 14. / H21 | 2:39:20.9 | 0:43:29.1 | 0:39:23.4 | 47 | 0:53:24.6 | 43 | 1:48:02.3 | 48 | 2:04:51.8 | 48 | ||
50 | diplom | 7 | TEMKIN Pavel | 1986 | SC Alfa-Bitza | 7. / H31 | 2:39:32.2 | 0:43:40.4 | 0:39:19.1 | 44 | 0:53:44.6 | 46 | 1:48:42.1 | 50 | 2:06:08.3 | 50 | ||
51 | diplom | 10 | KOLOMEETS Anatoly | 1991 | --- | 15. / H21 | 2:39:52.9 | 0:44:01.1 | 0:40:18.1 | 54 | 0:55:03.4 | 54 | 1:49:01.9 | 53 | 2:06:20.3 | 52 | ||
52 | diplom | 428 | GATTERMANN Kathi | 1989 | SV Bayer. Eisenstein / Maloja glide to live Team | 2. / D21 | 2:40:26.9 | 0:44:35.1 | 0:40:07.1 | 52 | 0:54:48.3 | 52 | 1:49:16.3 | 54 | 2:06:57.3 | 54 | ||
53 | diplom | 27 | GABRIEL Carl | 1997 | SV Großwaltersdorf | 16. / H21 | 2:40:52.7 | 0:45:00.9 | 0:39:15.1 | 42 | 0:54:03.4 | 48 | 1:49:01.0 | 52 | 2:06:15.5 | 51 | ||
54 | diplom | 141 | RUPNIK Marko | 1968 | --- | 4. / H51 | 2:40:53.9 | 0:45:02.1 | 0:40:47.1 | 58 | 0:55:18.6 | 57 | 1:49:22.5 | 57 | 2:07:28.3 | 56 | ||
55 | diplom | 194 | OSIPOV Vitaly | 1988 | TGV Schotten | 8. / H31 | 2:41:10.4 | 0:45:18.6 | 0:40:44.9 | 57 | 0:55:07.1 | 55 | 1:49:16.3 | 55 | 2:06:23.5 | 53 | ||
56 | diplom | 30 | LEUKERT Torsten | 1977 | SV Dorfchemnitz | 6. / H41 | 2:41:13.9 | 0:45:22.1 | 0:39:50.4 | 49 | 0:54:41.1 | 51 | 1:48:58.0 | 51 | 2:07:01.5 | 55 | ||
57 | diplom | 142 | NEUMEIER Michael | 1969 | SC Murnau | 4. / H46 | 2:41:21.4 | 0:45:29.6 | 0:40:37.6 | 56 | 0:56:17.6 | 62 | 1:49:16.8 | 56 | 2:07:38.0 | 57 | ||
58 | diplom | 126 | VELICER Gregory | 1967 | --- | 5. / H51 | 2:41:26.3 | 0:45:34.5 | 0:41:04.4 | 61 | 0:56:17.4 | 61 | 1:50:43.8 | 61 | 2:08:04.5 | 60 | ||
59 | diplom | 21 | LAUBENSTEIN Timo | 1967 | SV-Linda | 6. / H51 | 2:41:49.4 | 0:45:57.6 | 0:41:14.4 | 63 | 0:55:58.1 | 60 | 1:49:45.8 | 58 | 2:07:50.3 | 59 | ||
60 | diplom | 19 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | --- | 7. / H51 | 2:42:10.2 | 0:46:18.4 | 0:41:36.9 | 68 | 0:56:40.1 | 65 | 1:51:03.1 | 63 | 2:08:25.0 | 61 | ||
61 | diplom | 188 | KRÄMER Felix | 1998 | WSV Oberhof 05 | 17. / H21 | 2:42:24.4 | 0:46:32.6 | 0:40:52.9 | 59 | 0:55:44.4 | 58 | 1:51:24.1 | 64 | 2:08:59.5 | 63 | ||
62 | diplom | 70 | VERSEN Lennert | 1985 | SAUERLAND SKI TEAM | 9. / H31 | 2:43:04.1 | 0:47:12.3 | 0:42:23.9 | 71 | 0:57:46.4 | 71 | 1:52:27.0 | 65 | 2:09:42.5 | 64 | ||
63 | diplom | 420 | LANE Margaret | 1995 | --- | 3. / D21 | 2:43:27.1 | 0:47:35.3 | 0:40:27.1 | 55 | 0:54:48.6 | 53 | 1:50:09.8 | 59 | 2:07:39.8 | 58 | ||
64 | diplom | 308 | WITKE Thomas | 1965 | Dresden | 8. / H51 | 2:44:14.9 | 0:48:23.1 | 0:41:29.9 | 66 | 0:57:13.1 | 67 | 1:52:58.1 | 66 | 2:10:31.0 | 66 | ||
65 | diplom | 135 | LISKA Pavel | 1963 | CTC FORT SMC | 4. / H56 | 2:44:37.2 | 0:48:45.4 | 0:42:53.1 | 79 | 0:58:27.4 | 78 | 1:53:07.3 | 68 | 2:11:09.3 | 67 | ||
66 | diplom | 63 | DASCHIEL Herbert | 1973 | Stein-St. Georgen/Chiemgau | 5. / H46 | 2:44:53.2 | 0:49:01.4 | 0:40:10.1 | 53 | 0:55:17.7 | 56 | 1:50:25.3 | 60 | 2:08:57.5 | 62 | ||
67 | diplom | 62 | REICH Michal | 1973 | Atletiko Frymbutk | 6. / H46 | 2:45:17.9 | 0:49:26.1 | 0:41:24.9 | 64 | 0:56:18.6 | 63 | 1:50:54.0 | 62 | 2:09:49.3 | 65 | ||
68 | diplom | 64 | FISNAR Jiri | 1976 | Vltava Fund Ski team | 7. / H41 | 2:45:45.2 | 0:49:53.4 | 0:41:26.4 | 65 | 0:57:25.6 | 68 | 1:53:09.3 | 69 | 2:11:12.5 | 68 | ||
69 | diplom | 68 | REICHELT Uwe | 1972 | Klingenthal | 7. / H46 | 2:45:57.2 | 0:50:05.4 | 0:41:10.9 | 62 | 0:56:31.9 | 64 | 1:53:06.3 | 67 | 2:11:20.5 | 69 | ||
70 | diplom | 201 | MEUSEL Ronald | 1970 | --- | 8. / H46 | 2:46:10.9 | 0:50:19.1 | 0:42:14.1 | 70 | 0:57:36.9 | 70 | 1:53:20.1 | 71 | 2:11:44.8 | 71 | ||
71 | diplom | 217 | KLEMENT Ulrich | 1972 | SC Nordwald | 9. / H46 | 2:46:20.7 | 0:50:28.9 | 0:42:52.4 | 78 | 0:58:33.1 | 80 | 1:54:37.3 | 74 | 2:12:13.8 | 72 | ||
72 | diplom | 26 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 9. / H51 | 2:46:27.2 | 0:50:35.4 | 0:43:33.4 | 89 | 0:59:00.1 | 83 | 1:55:10.1 | 78 | 2:12:27.3 | 74 | ||
73 | diplom | 15 | ŠIMEK Pavel | 1971 | Praha 3 | 10. / H46 | 2:46:36.7 | 0:50:44.9 | 0:42:46.7 | 75 | 0:58:14.6 | 73 | 1:54:35.8 | 72 | 2:12:22.0 | 73 | ||
74 | diplom | 53 | SCHWARZ Wolfgang | 1969 | --- | 11. / H46 | 2:47:50.4 | 0:51:58.6 | 0:43:18.6 | 87 | 0:59:13.6 | 86 | 1:54:36.8 | 73 | 2:13:10.0 | 75 | ||
75 | diplom | 72 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 5. / H56 | 2:47:56.7 | 0:52:04.9 | 0:42:48.9 | 77 | 0:57:48.4 | 72 | 1:54:45.1 | 75 | 2:13:31.3 | 76 | ||
76 | diplom | 56 | BINDER Jürgen | 1989 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 18. / H21 | 2:48:00.7 | 0:52:08.9 | 0:43:01.1 | 80 | 0:58:29.4 | 79 | 1:55:15.3 | 79 | 2:13:35.5 | 78 | ||
77 | diplom | 311 | HANISCH Rene | 1976 | SC Kottmar | 8. / H41 | 2:48:05.4 | 0:52:13.6 | 0:42:45.9 | 74 | 0:58:25.4 | 76 | 1:55:20.6 | 80 | 2:13:33.5 | 77 | ||
78 | diplom | 175 | MAYER Johannes | 1965 | SC Scardanal Bonaduz | 10. / H51 | 2:48:14.4 | 0:52:22.6 | 0:41:30.6 | 67 | 0:56:54.1 | 66 | 1:53:13.3 | 70 | 2:11:41.3 | 70 | ||
79 | diplom | 25 | SCHUSTER Lars | 1975 | Team Erdinger Alkoholfrei | 9. / H41 | 2:48:41.2 | 0:52:49.4 | 0:42:47.4 | 76 | 0:58:15.1 | 74 | 1:55:05.1 | 77 | 2:13:39.8 | 79 | ||
80 | diplom | 43 | DIEZEL Thomas | 1960 | TSV Carlsgrün | 6. / H56 | 2:49:59.2 | 0:54:07.4 | 0:42:34.9 | 72 | 0:58:25.4 | 77 | 1:56:06.8 | 81 | 2:14:46.5 | 80 | ||
81 | diplom | 24 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 10. / H41 | 2:50:32.4 | 0:54:40.6 | 0:44:04.1 | 91 | 1:00:01.1 | 91 | 1:57:18.3 | 83 | 2:16:04.3 | 84 | ||
82 | diplom | 28 | FRIEDEMANN Ullrich | 1946 | SC Norweger Annaberg | 1. / H71 | 2:50:45.9 | 0:54:54.1 | 0:44:54.2 | 98 | 1:00:35.1 | 95 | 1:58:17.8 | 86 | 2:15:56.6 | 83 | ||
83 | diplom | 414 | MÜLLER Katrin | 1969 | SV Grün -Weiß - Pirna | 1. / D46 | 2:51:18.3 | 0:55:26.5 | 0:43:07.9 | 82 | 0:58:22.4 | 75 | 1:56:08.3 | 82 | 2:15:34.5 | 81 | ||
84 | diplom | 76 | SEIDEL Tino | 1963 | SC Adelzhausen | 7. / H56 | 2:52:09.9 | 0:56:18.1 | 0:45:02.9 | 101 | 1:01:33.4 | 101 | 1:59:11.1 | 91 | 2:17:10.0 | 86 | ||
85 | diplom | 221 | KROISS Konrad | 1962 | Ski und Bike Deggendorf | 8. / H56 | 2:52:35.0 | 0:56:43.2 | 0:41:51.4 | 69 | 0:57:30.4 | 69 | 1:54:52.1 | 76 | 2:15:48.5 | 82 | ||
86 | diplom | 223 | GORZOLKA Stani | 1972 | --- | 12. / H46 | 2:53:03.2 | 0:57:11.4 | 0:43:15.4 | 86 | 0:59:09.1 | 85 | 1:57:26.1 | 84 | 2:16:27.8 | 85 | ||
87 | diplom | 23 | SCHLECHTER Vojtěch | 1982 | Zizkovsky tygri | 8. / H36 | 2:53:05.9 | 0:57:14.1 | 0:46:12.4 | 110 | 1:02:26.6 | 105 | 1:59:09.8 | 90 | 2:18:18.3 | 91 | ||
88 | diplom | 146 | HEIDRICH-MEISNER Karl | 1999 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 5. / JunH | 2:53:09.4 | 0:57:17.6 | 0:43:14.9 | 85 | 1:00:08.1 | 92 | 1:58:54.1 | 89 | 2:17:56.0 | 90 | ||
89 | diplom | 196 | WETTERLING Max | 1997 | WSV Elbingerode | 19. / H21 | 2:53:33.2 | 0:57:41.4 | 0:44:40.1 | 95 | 1:00:34.9 | 94 | 1:59:32.8 | 93 | 2:18:32.0 | 92 | ||
90 | diplom | 39 | VOGT Jörg | 1967 | TSV 90 Neukirch | 11. / H51 | 2:53:58.2 | 0:58:06.4 | 0:43:46.1 | 90 | 0:59:52.9 | 89 | 1:58:38.8 | 88 | 2:17:51.5 | 88 | ||
91 | diplom | 8 | NAGIBIN Andrey | 1985 | --- | 10. / H31 | 2:54:06.2 | 0:58:14.4 | 0:42:42.4 | 73 | 0:58:49.4 | 82 | 1:58:02.6 | 85 | 2:17:48.3 | 87 | ||
92 | diplom | 18 | FÖRSTER Michael | 1976 | xc-ski.de A/N Skimarathon Team | 11. / H41 | 2:54:06.5 | 0:58:14.7 | 0:43:08.9 | 84 | 0:59:02.1 | 84 | 1:58:19.3 | 87 | 2:17:53.3 | 89 | ||
93 | diplom | 55 | KUNDMÜLLER Matthias | 1973 | xc-ski.de A/N Skimarathon Team | 13. / H46 | 2:54:17.2 | 0:58:25.4 | 0:45:07.4 | 103 | 1:01:31.6 | 100 | 2:00:42.8 | 101 | 2:19:31.3 | 96 | ||
94 | diplom | 29 | MÜLLER Frank | 1965 | --- | 12. / H51 | 2:54:39.7 | 0:58:47.9 | 0:44:11.6 | 93 | 1:00:41.9 | 97 | 2:01:01.8 | 102 | 2:19:35.0 | 99 | ||
95 | diplom | 329 | MORETTI Angelo | 1966 | Polisportiva Vobarno | 13. / H51 | 2:54:51.2 | 0:58:59.4 | 0:45:33.9 | 105 | 1:01:45.4 | 104 | 2:00:23.1 | 98 | 2:19:34.3 | 98 | ||
96 | diplom | 65 | WUTTE Toni | 1958 | DSG-Sele-Zell | 2. / H61 | 2:55:15.5 | 0:59:23.7 | 0:44:36.6 | 94 | 1:00:36.9 | 96 | 2:00:18.1 | 96 | 2:19:32.8 | 97 | ||
97 | diplom | 98 | HARTMANN Rainer | 1987 | TB 1888 Erlangen | 11. / H31 | 2:55:17.9 | 0:59:26.1 | 0:45:00.9 | 99 | 1:01:28.4 | 99 | 2:00:10.6 | 95 | 2:19:02.0 | 95 | ||
98 | diplom | 418 | SPERGER Eva | 1979 | Gore Wear | 2. / D36 | 2:56:33.4 | 1:00:41.6 | 0:44:42.4 | 97 | 0:59:26.6 | 87 | 2:00:04.8 | 94 | 2:19:01.8 | 94 | ||
99 | diplom | 432 | MAYER Melina | 1996 | xc-ski.de AIN Skimarathon Team | 4. / D21 | 2:57:02.9 | 1:01:11.1 | 0:43:03.4 | 81 | 0:58:47.1 | 81 | 1:59:30.6 | 92 | 2:18:46.0 | 93 | ||
100 | diplom | 22 | SEMMLER Georg | 1993 | SV Großwaltersdorf | 20. / H21 | 2:57:11.0 | 1:01:19.2 | 0:43:08.6 | 83 | 0:59:54.7 | 90 | 2:00:19.1 | 97 | 2:19:57.8 | 100 |