Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Skadi Loppet - SUBARU Skadi Loppet

Běžecké lyžování
DATUM :17.3.2019 MÍSTO :Bodenmais

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 11 km # 15 km # 29 km # 33 km #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 11 km # 15 km # 29 km # 33 km #
1 45 detail závodníka BRIGADOI Mauro ITA 1992 Team Trentino Robinson 1. /  H21 1:55:51.8 0:00:00.0 0:30:18.4 1 0:40:23.6 1 1:18:33.5 1 1:30:38.2 1
2 6 detail závodníka ROCAREK Jiri CZE 1983 Vltava Fund Ski team 1. /  H36 1:58:13.2 0:02:21.4 0:30:33.4 4 0:41:08.8 4 1:20:33.7 2 1:32:46.4 2
3 58 detail závodníka ŠRAIL Jan CZE 1990 Edsystem Bauer Team 2. /  H21 1:58:16.2 0:02:24.4 0:30:19.1 2 0:41:07.6 3 1:20:34.5 3 1:32:47.2 3
4 2 detail závodníka ROHDE Florian GER 1984 Atomic/Leki Nordic Team SC/TV Gefrees 1. /  H31 1:58:18.7 0:02:26.9 0:30:24.1 3 0:41:07.3 2 1:20:36.2 4 1:33:03.7 4
5 1 detail závodníka FERRARI Francesco ITA 1994 Team Trentino Robinson 3. /  H21 2:03:29.0 0:07:37.2 0:31:00.4 6 0:42:34.8 7 1:24:43.7 7 1:37:23.5 7
6 59 detail závodníka ONDRASEK Pavel CZE 1992 Fischer Racing Team 4. /  H21 2:03:32.2 0:07:40.4 0:31:22.6 8 0:43:04.8 8 1:24:41.7 6 1:37:23.0 6
7 5 detail závodníka FREIMUTH Thomas GER 1980 xc-ski.de/A I N Skimarathon-Team 2. /  H36 2:04:03.8 0:08:12.0 0:30:46.6 5 0:41:28.8 5 1:22:23.5 5 1:36:04.7 5
8 46 detail závodníka VARESCO Simone ITA 1996 Team Trentino Robinson 5. /  H21 2:05:27.3 0:09:35.5 0:31:20.6 7 0:42:33.8 6 1:25:02.5 8 1:38:14.0 8
9 60 detail závodníka SELTER Benjamin GER 1996 TV Attendorn 6. /  H21 2:14:51.8 0:19:00.0 0:33:43.1 9 0:45:38.3 9 1:30:32.0 9 1:45:31.5 9
10 206 detail závodníka GERSTENGARBE Jörg GER 1973 SC Willingen 1. /  H46 2:17:35.1 0:21:43.3 0:34:49.9 12 0:47:02.4 12 1:32:57.0 10 1:47:30.7 10
11 36 detail závodníka KOCH Moritz GER 2000 ESV Nassau 1. /  JunH 2:18:30.8 0:22:39.0 0:34:32.1 11 0:46:52.1 11 1:33:52.0 12 1:49:03.5 11
12 44 detail závodníka HOLLENSTEIN Johannes GER 1978 SAUERLAND SKI TEAM/SK WUNDERTHAUSEN 1. /  H41 2:18:39.8 0:22:48.0 0:35:11.1 15 0:47:39.6 14 1:34:27.0 14 1:49:11.0 13
13 51 detail závodníka KIENE Peter AUT 1969 Skimarathon Team Austria 2. /  H46 2:18:44.8 0:22:53.0 0:35:40.9 16 0:48:20.9 16 1:34:29.3 15 1:49:35.2 14
14 49 detail závodníka KOCH Philipp GER 1991 ESV Nassau 7. /  H21 2:19:02.8 0:23:11.0 0:35:05.9 13 0:47:37.4 13 1:34:19.3 13 1:49:38.2 15
15 32 detail závodníka SVOBODA Jan CZE 1966 Silvini Madshus team 1. /  H51 2:19:03.8 0:23:12.0 0:35:42.4 18 0:48:23.1 17 1:34:31.5 16 1:49:40.5 16
16 52 detail závodníka FRITZSCH Nick GER 1999 ATSV Gebirge/Gelobtland 2. /  JunH 2:19:40.8 0:23:49.0 0:34:02.6 10 0:46:50.1 10 1:33:22.3 11 1:49:06.2 12
17 4 detail závodníka KUHN Matthias AUT 1988 Salomon Nordic Team Austria 2. /  H31 2:20:02.6 0:24:10.8 0:35:41.6 17 0:48:24.6 18 1:37:08.8 19 1:52:18.2 19
18 61 detail závodníka STEURER Thomas AUT 1977 Toms´coaching 2. /  H41 2:20:51.5 0:24:59.7 0:36:28.9 21 0:49:51.6 23 1:38:05.0 21 1:53:03.7 20
19 50 detail závodníka TEPLY Robin CZE 1967 Rolnici 2. /  H51 2:21:19.1 0:25:27.3 0:36:27.1 20 0:49:27.9 20 1:36:39.0 18 1:51:56.0 18
20 47 detail závodníka KOCH Albin GER 1993 ESV Nassau 8. /  H21 2:22:51.6 0:26:59.8 0:35:07.6 14 0:47:49.9 15 1:35:02.5 17 1:51:41.0 17
21 48 detail závodníka KOCH Stephan GER 1962 ESV Nassau 1. /  H56 2:23:01.6 0:27:09.8 0:36:23.1 19 0:49:21.1 19 1:37:53.5 20 1:53:11.2 21
22 37 detail závodníka RICHTER Phillipp GER 1999 ATSV Gebirge/Gelobtland 3. /  JunH 2:23:17.4 0:27:25.6 0:36:32.1 23 0:50:02.1 25 1:38:05.3 22 1:53:12.0 22
23 426 detail závodníka BOUDIKOVA Adela CZE 1986 Fischer Racing Team 1. /  D31 2:24:03.3 0:28:11.5 0:36:30.1 22 0:49:44.8 21 1:38:08.2 23 1:53:34.2 23
24 17 detail závodníka LECHERMANN Thomas GER 1984 Hopfen und Malz Racing-Team 3. /  H31 2:24:23.9 0:28:32.1 0:36:59.1 25 0:50:01.6 24 1:38:34.0 24 1:54:03.2 24
25 35 detail závodníka SEIDEL Thomas GER 1983 VSC Klingenthal 3. /  H36 2:25:01.4 0:29:09.6 0:36:34.1 24 0:49:51.4 22 1:39:11.0 25 1:54:34.8 25
26 31 detail závodníka MOEHRS Sascha GER 1974 xc-ski.de A/N Skimarathon Team 3. /  H41 2:25:09.8 0:29:18.0 0:37:29.6 28 0:50:41.4 28 1:39:47.8 26 1:55:03.7 26
27 12 detail závodníka FLADE Matthias GER 1979 SC Münchberg 4. /  H36 2:27:47.4 0:31:55.6 0:38:24.1 34 0:51:43.1 32 1:41:51.3 30 1:57:19.2 29
28 38 detail závodníka HAAS Erwin GER 1957 RC Allgäu 1. /  H61 2:28:14.6 0:32:22.8 0:38:27.4 36 0:52:38.4 37 1:42:59.0 34 1:58:57.8 32
29 13 detail závodníka HENNING Michael GER 1985 Zipps Team 4. /  H31 2:28:15.6 0:32:23.8 0:37:07.1 26 0:50:32.1 26 1:40:43.5 28 1:56:39.5 27
30 99 detail závodníka SCHÖNBERGER Matthias GER 1987 Löffler-Skadi Loppet Team 5. /  H31 2:28:39.9 0:32:48.1 0:37:16.1 27 0:50:40.0 27 1:40:21.8 27 1:56:54.7 28
31 200 detail závodníka GROß Sebastian GER 1974 SC Norweger Annaberg 4. /  H41 2:29:01.9 0:33:10.1 0:38:26.1 35 0:52:09.6 35 1:41:51.8 31 1:57:52.3 31
32 69 detail závodníka DARGATZ Tobias GER 1990 xc-ski.de A/N Skimarathon Team 9. /  H21 2:29:23.1 0:33:31.3 0:37:34.6 30 0:50:51.4 29 1:41:05.0 29 1:57:37.8 30
33 155 detail závodníka MOLVA František CZE 1994 SKI team VYSOČINA 10. /  H21 2:30:09.1 0:34:17.3 0:37:30.4 29 0:51:20.1 30 1:42:22.8 32 1:59:11.8 34
34 404 detail závodníka VIRTANEN Niina FIN 1991 Kouvolan hiihtoseura 1. /  D21 2:31:26.4 0:35:34.5 0:37:58.6 31 0:51:43.6 33 1:42:32.8 33 1:59:08.7 33
35 16 detail závodníka BRÜNNEL Silvio GER 1968 SC Norweger Annaberg 3. /  H51 2:31:55.1 0:36:03.3 0:38:44.9 39 0:52:56.4 40 1:44:04.5 37 2:00:49.5 37
36 161 detail závodníka POSPISEK Marek CZE 1989 Medic Dream Team 11. /  H21 2:32:10.4 0:36:18.6 0:38:00.6 33 0:51:56.4 34 1:43:30.0 35 2:00:13.0 35
37 218 detail závodníka ZIMMERMANN Manuel GER 1995 SC Gefrees 12. /  H21 2:33:11.6 0:37:19.8 0:39:33.6 48 0:53:40.9 45 1:44:42.5 41 2:01:03.5 39
38 402 detail závodníka DONZALLAZ Nicole SUI 1982 Team First Caution 1. /  D36 2:33:24.4 0:37:32.5 0:38:35.4 38 0:52:46.1 38 1:45:07.3 42 2:01:48.5 40
39 9 detail závodníka REGER Christoph GER 1980 --- 5. /  H36 2:33:37.1 0:37:45.3 0:39:04.1 41 0:52:52.6 39 1:44:32.3 39 2:00:56.0 38
40 336 detail závodníka EBNER Martin GER 1988 TSV Regen/Sparte Ski 6. /  H31 2:34:03.1 0:38:11.3 0:39:00.9 40 0:53:04.9 41 1:43:59.3 36 2:00:48.5 36
41 54 detail závodníka VENHODA Milan CZE 1971 SKI Team VYSOCINA 3. /  H46 2:35:03.4 0:39:11.6 0:39:18.4 43 0:53:48.9 47 1:46:42.5 46 2:03:02.3 45
42 75 detail závodníka MASUR Marco GER 1982 Triathlon Bautzen 6. /  H36 2:35:15.1 0:39:23.3 0:40:03.9 51 0:54:13.1 50 1:46:10.0 45 2:03:03.0 46
43 41 detail závodníka GEISSLER Roland GER 1960 SWV Lauchhammer 2. /  H56 2:35:18.9 0:39:27.1 0:38:32.4 37 0:52:12.9 36 1:44:40.3 40 2:01:51.3 41
44 129 detail závodníka EIGNER Falco GER 2000 ATSV Gebirge/Gelobtland 4. /  JunH 2:35:32.9 0:39:41.1 0:39:21.4 45 0:53:27.4 44 1:45:37.5 44 2:02:24.0 43
45 20 detail závodníka HAU Heinrich GER 1961 SC Lanzenhain 3. /  H56 2:36:52.9 0:41:01.1 0:37:59.6 32 0:51:34.9 31 1:44:30.5 38 2:01:54.8 42
46 330 detail závodníka WINKLER Benjamin GER 1997 TRI-TEAM-Kleinwalsertal 13. /  H21 2:37:12.9 0:41:21.1 0:39:22.9 46 0:53:21.1 42 1:45:36.5 43 2:02:26.8 44
47 140 detail závodníka WANNER Stefan AUT 1980 TriTeam SC Leutasch 7. /  H36 2:37:20.2 0:41:28.4 0:40:01.4 50 0:54:10.9 49 1:47:11.3 47 2:04:08.8 47
48 323 detail závodníka ECKHARDT-BEIER Lars GER 1977 Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge 5. /  H41 2:37:57.6 0:42:05.8 0:40:55.1 60 0:55:50.0 59 1:48:24.1 49 2:05:27.0 49
49 150 detail závodníka WEIßBACH Martin GER 1993 RSV Team Auto-Riedel 14. /  H21 2:39:20.9 0:43:29.1 0:39:23.4 47 0:53:24.6 43 1:48:02.3 48 2:04:51.8 48
50 7 detail závodníka TEMKIN Pavel RUS 1986 SC Alfa-Bitza 7. /  H31 2:39:32.2 0:43:40.4 0:39:19.1 44 0:53:44.6 46 1:48:42.1 50 2:06:08.3 50
51 10 detail závodníka KOLOMEETS Anatoly RUS 1991 --- 15. /  H21 2:39:52.9 0:44:01.1 0:40:18.1 54 0:55:03.4 54 1:49:01.9 53 2:06:20.3 52
52 428 detail závodníka GATTERMANN Kathi GER 1989 SV Bayer. Eisenstein / Maloja glide to live Team 2. /  D21 2:40:26.9 0:44:35.1 0:40:07.1 52 0:54:48.3 52 1:49:16.3 54 2:06:57.3 54
53 27 detail závodníka GABRIEL Carl GER 1997 SV Großwaltersdorf 16. /  H21 2:40:52.7 0:45:00.9 0:39:15.1 42 0:54:03.4 48 1:49:01.0 52 2:06:15.5 51
54 141 detail závodníka RUPNIK Marko SLO 1968 --- 4. /  H51 2:40:53.9 0:45:02.1 0:40:47.1 58 0:55:18.6 57 1:49:22.5 57 2:07:28.3 56
55 194 detail závodníka OSIPOV Vitaly RUS 1988 TGV Schotten 8. /  H31 2:41:10.4 0:45:18.6 0:40:44.9 57 0:55:07.1 55 1:49:16.3 55 2:06:23.5 53
56 30 detail závodníka LEUKERT Torsten GER 1977 SV Dorfchemnitz 6. /  H41 2:41:13.9 0:45:22.1 0:39:50.4 49 0:54:41.1 51 1:48:58.0 51 2:07:01.5 55
57 142 detail závodníka NEUMEIER Michael GER 1969 SC Murnau 4. /  H46 2:41:21.4 0:45:29.6 0:40:37.6 56 0:56:17.6 62 1:49:16.8 56 2:07:38.0 57
58 126 detail závodníka VELICER Gregory USA 1967 --- 5. /  H51 2:41:26.3 0:45:34.5 0:41:04.4 61 0:56:17.4 61 1:50:43.8 61 2:08:04.5 60
59 21 detail závodníka LAUBENSTEIN Timo GER 1967 SV-Linda 6. /  H51 2:41:49.4 0:45:57.6 0:41:14.4 63 0:55:58.1 60 1:49:45.8 58 2:07:50.3 59
60 19 detail závodníka MÜNZBERG Uwe GER 1968 --- 7. /  H51 2:42:10.2 0:46:18.4 0:41:36.9 68 0:56:40.1 65 1:51:03.1 63 2:08:25.0 61
61 188 detail závodníka KRÄMER Felix GER 1998 WSV Oberhof 05 17. /  H21 2:42:24.4 0:46:32.6 0:40:52.9 59 0:55:44.4 58 1:51:24.1 64 2:08:59.5 63
62 70 detail závodníka VERSEN Lennert GER 1985 SAUERLAND SKI TEAM 9. /  H31 2:43:04.1 0:47:12.3 0:42:23.9 71 0:57:46.4 71 1:52:27.0 65 2:09:42.5 64
63 420 detail závodníka LANE Margaret USA 1995 --- 3. /  D21 2:43:27.1 0:47:35.3 0:40:27.1 55 0:54:48.6 53 1:50:09.8 59 2:07:39.8 58
64 308 detail závodníka WITKE Thomas GER 1965 Dresden 8. /  H51 2:44:14.9 0:48:23.1 0:41:29.9 66 0:57:13.1 67 1:52:58.1 66 2:10:31.0 66
65 135 detail závodníka LISKA Pavel CZE 1963 CTC FORT SMC 4. /  H56 2:44:37.2 0:48:45.4 0:42:53.1 79 0:58:27.4 78 1:53:07.3 68 2:11:09.3 67
66 63 detail závodníka DASCHIEL Herbert GER 1973 Stein-St. Georgen/Chiemgau 5. /  H46 2:44:53.2 0:49:01.4 0:40:10.1 53 0:55:17.7 56 1:50:25.3 60 2:08:57.5 62
67 62 detail závodníka REICH Michal CZE 1973 Atletiko Frymbutk 6. /  H46 2:45:17.9 0:49:26.1 0:41:24.9 64 0:56:18.6 63 1:50:54.0 62 2:09:49.3 65
68 64 detail závodníka FISNAR Jiri CZE 1976 Vltava Fund Ski team 7. /  H41 2:45:45.2 0:49:53.4 0:41:26.4 65 0:57:25.6 68 1:53:09.3 69 2:11:12.5 68
69 68 detail závodníka REICHELT Uwe GER 1972 Klingenthal 7. /  H46 2:45:57.2 0:50:05.4 0:41:10.9 62 0:56:31.9 64 1:53:06.3 67 2:11:20.5 69
70 201 detail závodníka MEUSEL Ronald GER 1970 --- 8. /  H46 2:46:10.9 0:50:19.1 0:42:14.1 70 0:57:36.9 70 1:53:20.1 71 2:11:44.8 71
71 217 detail závodníka KLEMENT Ulrich AUT 1972 SC Nordwald 9. /  H46 2:46:20.7 0:50:28.9 0:42:52.4 78 0:58:33.1 80 1:54:37.3 74 2:12:13.8 72
72 26 detail závodníka THÜMMLER Frank GER 1964 SV Lok NO Leipzig e.V. 9. /  H51 2:46:27.2 0:50:35.4 0:43:33.4 89 0:59:00.1 83 1:55:10.1 78 2:12:27.3 74
73 15 detail závodníka ŠIMEK Pavel CZE 1971 Praha 3 10. /  H46 2:46:36.7 0:50:44.9 0:42:46.7 75 0:58:14.6 73 1:54:35.8 72 2:12:22.0 73
74 53 detail závodníka SCHWARZ Wolfgang AUT 1969 --- 11. /  H46 2:47:50.4 0:51:58.6 0:43:18.6 87 0:59:13.6 86 1:54:36.8 73 2:13:10.0 75
75 72 detail závodníka HOPPE Hermann GER 1962 SC Rosenheim 5. /  H56 2:47:56.7 0:52:04.9 0:42:48.9 77 0:57:48.4 72 1:54:45.1 75 2:13:31.3 76
76 56 detail závodníka BINDER Jürgen GER 1989 xc-ski.de A|N Skimarathon Team 18. /  H21 2:48:00.7 0:52:08.9 0:43:01.1 80 0:58:29.4 79 1:55:15.3 79 2:13:35.5 78
77 311 detail závodníka HANISCH Rene GER 1976 SC Kottmar 8. /  H41 2:48:05.4 0:52:13.6 0:42:45.9 74 0:58:25.4 76 1:55:20.6 80 2:13:33.5 77
78 175 detail závodníka MAYER Johannes SUI 1965 SC Scardanal Bonaduz 10. /  H51 2:48:14.4 0:52:22.6 0:41:30.6 67 0:56:54.1 66 1:53:13.3 70 2:11:41.3 70
79 25 detail závodníka SCHUSTER Lars GER 1975 Team Erdinger Alkoholfrei 9. /  H41 2:48:41.2 0:52:49.4 0:42:47.4 76 0:58:15.1 74 1:55:05.1 77 2:13:39.8 79
80 43 detail závodníka DIEZEL Thomas GER 1960 TSV Carlsgrün 6. /  H56 2:49:59.2 0:54:07.4 0:42:34.9 72 0:58:25.4 77 1:56:06.8 81 2:14:46.5 80
81 24 detail závodníka SELTMANN Jens GER 1974 SV Tanne Thalheim 10. /  H41 2:50:32.4 0:54:40.6 0:44:04.1 91 1:00:01.1 91 1:57:18.3 83 2:16:04.3 84
82 28 detail závodníka FRIEDEMANN Ullrich GER 1946 SC Norweger Annaberg 1. /  H71 2:50:45.9 0:54:54.1 0:44:54.2 98 1:00:35.1 95 1:58:17.8 86 2:15:56.6 83
83 414 detail závodníka MÜLLER Katrin GER 1969 SV Grün -Weiß - Pirna 1. /  D46 2:51:18.3 0:55:26.5 0:43:07.9 82 0:58:22.4 75 1:56:08.3 82 2:15:34.5 81
84 76 detail závodníka SEIDEL Tino GER 1963 SC Adelzhausen 7. /  H56 2:52:09.9 0:56:18.1 0:45:02.9 101 1:01:33.4 101 1:59:11.1 91 2:17:10.0 86
85 221 detail závodníka KROISS Konrad GER 1962 Ski und Bike Deggendorf 8. /  H56 2:52:35.0 0:56:43.2 0:41:51.4 69 0:57:30.4 69 1:54:52.1 76 2:15:48.5 82
86 223 detail závodníka GORZOLKA Stani POL 1972 --- 12. /  H46 2:53:03.2 0:57:11.4 0:43:15.4 86 0:59:09.1 85 1:57:26.1 84 2:16:27.8 85
87 23 detail závodníka SCHLECHTER Vojtěch CZE 1982 Zizkovsky tygri 8. /  H36 2:53:05.9 0:57:14.1 0:46:12.4 110 1:02:26.6 105 1:59:09.8 90 2:18:18.3 91
88 146 detail závodníka HEIDRICH-MEISNER Karl GER 1999 Skiklub Dresden-Niedersedlitz 5. /  JunH 2:53:09.4 0:57:17.6 0:43:14.9 85 1:00:08.1 92 1:58:54.1 89 2:17:56.0 90
89 196 detail závodníka WETTERLING Max GER 1997 WSV Elbingerode 19. /  H21 2:53:33.2 0:57:41.4 0:44:40.1 95 1:00:34.9 94 1:59:32.8 93 2:18:32.0 92
90 39 detail závodníka VOGT Jörg GER 1967 TSV 90 Neukirch 11. /  H51 2:53:58.2 0:58:06.4 0:43:46.1 90 0:59:52.9 89 1:58:38.8 88 2:17:51.5 88
91 8 detail závodníka NAGIBIN Andrey RUS 1985 --- 10. /  H31 2:54:06.2 0:58:14.4 0:42:42.4 73 0:58:49.4 82 1:58:02.6 85 2:17:48.3 87
92 18 detail závodníka FÖRSTER Michael GER 1976 xc-ski.de A/N Skimarathon Team 11. /  H41 2:54:06.5 0:58:14.7 0:43:08.9 84 0:59:02.1 84 1:58:19.3 87 2:17:53.3 89
93 55 detail závodníka KUNDMÜLLER Matthias GER 1973 xc-ski.de A/N Skimarathon Team 13. /  H46 2:54:17.2 0:58:25.4 0:45:07.4 103 1:01:31.6 100 2:00:42.8 101 2:19:31.3 96
94 29 detail závodníka MÜLLER Frank GER 1965 --- 12. /  H51 2:54:39.7 0:58:47.9 0:44:11.6 93 1:00:41.9 97 2:01:01.8 102 2:19:35.0 99
95 329 detail závodníka MORETTI Angelo ITA 1966 Polisportiva Vobarno 13. /  H51 2:54:51.2 0:58:59.4 0:45:33.9 105 1:01:45.4 104 2:00:23.1 98 2:19:34.3 98
96 65 detail závodníka WUTTE Toni AUT 1958 DSG-Sele-Zell 2. /  H61 2:55:15.5 0:59:23.7 0:44:36.6 94 1:00:36.9 96 2:00:18.1 96 2:19:32.8 97
97 98 detail závodníka HARTMANN Rainer GER 1987 TB 1888 Erlangen 11. /  H31 2:55:17.9 0:59:26.1 0:45:00.9 99 1:01:28.4 99 2:00:10.6 95 2:19:02.0 95
98 418 detail závodníka SPERGER Eva GER 1979 Gore Wear 2. /  D36 2:56:33.4 1:00:41.6 0:44:42.4 97 0:59:26.6 87 2:00:04.8 94 2:19:01.8 94
99 432 detail závodníka MAYER Melina SUI 1996 xc-ski.de AIN Skimarathon Team 4. /  D21 2:57:02.9 1:01:11.1 0:43:03.4 81 0:58:47.1 81 1:59:30.6 92 2:18:46.0 93
100 22 detail závodníka SEMMLER Georg GER 1993 SV Großwaltersdorf 20. /  H21 2:57:11.0 1:01:19.2 0:43:08.6 83 0:59:54.7 90 2:00:19.1 97 2:19:57.8 100

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru