Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 11 km | # | 15 km | # | 29 km | # | 33 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 206 | GERSTENGARBE Jörg | 1973 | SC Willingen | 2:17:35.1 | 0:00:00.0 | 0:34:49.9 | 1 | 0:47:02.4 | 1 | 1:32:57.0 | 1 | 1:47:30.7 | 1 | ||
2 | diplom | 51 | KIENE Peter | 1969 | Skimarathon Team Austria | 2:18:44.8 | 0:01:09.7 | 0:35:40.9 | 2 | 0:48:20.9 | 2 | 1:34:29.3 | 2 | 1:49:35.2 | 2 | ||
3 | diplom | 54 | VENHODA Milan | 1971 | SKI Team VYSOCINA | 2:35:03.4 | 0:17:28.2 | 0:39:18.4 | 3 | 0:53:48.9 | 3 | 1:46:42.5 | 3 | 2:03:02.3 | 3 | ||
4 | diplom | 142 | NEUMEIER Michael | 1969 | SC Murnau | 2:41:21.4 | 0:23:46.3 | 0:40:37.6 | 5 | 0:56:17.6 | 5 | 1:49:16.8 | 4 | 2:07:38.0 | 4 | ||
5 | diplom | 63 | DASCHIEL Herbert | 1973 | Stein-St. Georgen/Chiemgau | 2:44:53.2 | 0:27:18.0 | 0:40:10.1 | 4 | 0:55:17.7 | 4 | 1:50:25.3 | 5 | 2:08:57.5 | 5 | ||
6 | diplom | 62 | REICH Michal | 1973 | Atletiko Frymbutk | 2:45:17.9 | 0:27:42.8 | 0:41:24.9 | 7 | 0:56:18.6 | 6 | 1:50:54.0 | 6 | 2:09:49.3 | 6 | ||
7 | diplom | 68 | REICHELT Uwe | 1972 | Klingenthal | 2:45:57.2 | 0:28:22.0 | 0:41:10.9 | 6 | 0:56:31.9 | 7 | 1:53:06.3 | 7 | 2:11:20.5 | 7 | ||
8 | diplom | 201 | MEUSEL Ronald | 1970 | --- | 2:46:10.9 | 0:28:35.8 | 0:42:14.1 | 8 | 0:57:36.9 | 8 | 1:53:20.1 | 8 | 2:11:44.8 | 8 | ||
9 | diplom | 217 | KLEMENT Ulrich | 1972 | SC Nordwald | 2:46:20.7 | 0:28:45.5 | 0:42:52.4 | 10 | 0:58:33.1 | 10 | 1:54:37.3 | 11 | 2:12:13.8 | 9 | ||
10 | diplom | 15 | ŠIMEK Pavel | 1971 | Praha 3 | 2:46:36.7 | 0:29:01.6 | 0:42:46.7 | 9 | 0:58:14.6 | 9 | 1:54:35.8 | 9 | 2:12:22.0 | 10 | ||
11 | diplom | 53 | SCHWARZ Wolfgang | 1969 | --- | 2:47:50.4 | 0:30:15.3 | 0:43:18.6 | 12 | 0:59:13.6 | 12 | 1:54:36.8 | 10 | 2:13:10.0 | 11 | ||
12 | diplom | 223 | GORZOLKA Stani | 1972 | --- | 2:53:03.2 | 0:35:28.1 | 0:43:15.4 | 11 | 0:59:09.1 | 11 | 1:57:26.1 | 12 | 2:16:27.8 | 12 | ||
13 | diplom | 55 | KUNDMÜLLER Matthias | 1973 | xc-ski.de A/N Skimarathon Team | 2:54:17.2 | 0:36:42.1 | 0:45:07.4 | 13 | 1:01:31.6 | 13 | 2:00:42.8 | 13 | 2:19:31.3 | 13 | ||
14 | diplom | 145 | KUPFER Uwe | 1971 | SV Trebsen | 2:58:43.2 | 0:41:08.1 | 0:45:13.1 | 14 | 1:01:43.9 | 14 | 2:01:26.8 | 14 | 2:21:26.1 | 14 | ||
15 | diplom | 67 | RUDOLF Jan | 1971 | Ski klub Jablonec | 3:01:48.7 | 0:44:13.6 | 0:46:44.1 | 18 | 1:04:40.4 | 19 | 2:05:48.3 | 17 | 2:25:27.6 | 15 | ||
16 | diplom | 125 | KLEIN Achim | 1971 | DJK Udenbreth | 3:03:46.5 | 0:46:11.4 | 0:47:01.4 | 19 | 1:04:37.9 | 18 | 2:05:46.3 | 16 | 2:26:43.6 | 18 | ||
17 | diplom | 209 | GEIPEL Markus | 1969 | SZ Neuhaus | 3:04:40.0 | 0:47:04.8 | 0:45:45.6 | 15 | 1:02:46.1 | 15 | 2:05:54.6 | 18 | 2:26:21.6 | 17 | ||
18 | diplom | 113 | FRICKE Jörg | 1970 | SSV Erfurt 02 | 3:05:06.2 | 0:47:31.1 | 0:46:12.2 | 16 | 1:02:59.9 | 16 | 2:05:44.3 | 15 | 2:26:20.3 | 16 | ||
19 | diplom | 202 | KAUL Sven | 1971 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 3:07:48.5 | 0:50:13.4 | 0:48:44.2 | 22 | 1:07:20.1 | 24 | 2:09:48.3 | 21 | 2:30:12.3 | 20 | ||
20 | diplom | 131 | HÖFER Veit | 1972 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3:09:37.5 | 0:52:02.4 | 0:46:36.1 | 17 | 1:04:37.6 | 17 | 2:08:29.8 | 19 | 2:30:04.3 | 19 | ||
21 | diplom | 192 | LISCHKA Joachim | 1969 | Ski Club Borthen | 3:11:07.1 | 0:53:32.0 | 0:47:36.4 | 20 | 1:05:53.1 | 20 | 2:10:43.9 | 22 | 2:32:08.6 | 22 | ||
22 | diplom | 109 | PURIN Christian | 1970 | SV Sulzberg | 3:12:31.8 | 0:54:56.6 | 0:49:49.2 | 26 | 1:08:09.9 | 25 | 2:09:26.4 | 20 | 2:31:22.6 | 21 | ||
23 | diplom | 152 | GEHMANN Jens | 1970 | Skiverein Flügelradbaude | 3:13:07.8 | 0:55:32.6 | 0:48:18.4 | 21 | 1:06:28.4 | 21 | 2:11:40.3 | 23 | 2:33:18.1 | 23 | ||
24 | diplom | 112 | GUNEGGER Dieter | 1972 | --- | 3:14:35.8 | 0:57:00.6 | 0:49:57.2 | 27 | 1:08:47.7 | 27 | 2:14:26.6 | 27 | 2:35:18.1 | 26 | ||
25 | diplom | 174 | BERCHTOLD Axel | 1971 | --- | 3:14:44.3 | 0:57:09.1 | 0:49:25.4 | 24 | 1:07:13.2 | 23 | 2:12:40.1 | 24 | 2:34:33.6 | 25 | ||
26 | diplom | 73 | SEVCIK Petr | 1973 | Fakeer Extreme Sport | 3:14:54.5 | 0:57:19.4 | 0:50:50.2 | 31 | 1:09:45.7 | 31 | 2:13:34.3 | 26 | 2:35:45.3 | 27 | ||
27 | diplom | 191 | WOLF Armin | 1970 | SC Villingen | 3:15:24.5 | 0:57:49.4 | 0:49:13.2 | 23 | 1:07:11.2 | 22 | 2:12:48.3 | 25 | 2:34:06.8 | 24 | ||
28 | diplom | 165 | SEIDEL Andre | 1970 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 3:22:54.0 | 1:05:18.9 | 0:50:25.9 | 29 | 1:09:34.9 | 30 | 2:17:56.6 | 29 | 2:41:44.1 | 29 | ||
29 | diplom | 301 | STARKE Reinhard | 1971 | Skiverein Flügelradbaude | 3:23:14.3 | 1:05:39.2 | 0:50:49.4 | 30 | 1:09:31.2 | 29 | 2:19:12.6 | 31 | 2:41:42.6 | 28 | ||
30 | diplom | 183 | CUSINI Giulio | 1971 | Ski Club Livigno | 3:24:46.8 | 1:07:11.7 | 0:50:12.2 | 28 | 1:09:08.2 | 28 | 2:17:36.4 | 28 | 2:42:32.8 | 30 | ||
31 | diplom | 334 | VAN EIJK Ton Jr | 1972 | Bedaf | 3:26:23.1 | 1:08:47.9 | 0:52:25.9 | 35 | 1:12:00.4 | 34 | 2:21:33.4 | 33 | 2:43:39.3 | 32 | ||
32 | diplom | 147 | LOHSE Ulrich | 1970 | Skiverein Flügelradbaude | 3:28:10.6 | 1:10:35.4 | 0:49:48.2 | 25 | 1:08:36.4 | 26 | 2:18:19.1 | 30 | 2:43:02.6 | 31 | ||
33 | diplom | 326 | JÄRVINEN Jukka | 1971 | --- | 3:29:54.3 | 1:12:19.2 | 0:52:16.2 | 34 | 1:11:58.9 | 33 | 2:21:31.6 | 32 | 2:46:38.4 | 33 | ||
34 | diplom | 216 | MÁDR Pavel | 1969 | Mádr Team | 3:31:26.8 | 1:13:51.7 | 0:51:00.7 | 32 | 1:11:07.2 | 32 | 2:23:31.4 | 34 | 2:47:59.9 | 34 | ||
35 | diplom | 139 | SCHMIDT Michael | 1969 | Ski-Verein Triebes e.V. | 3:35:34.1 | 1:17:58.9 | 0:53:14.0 | 36 | 1:13:02.4 | 36 | 2:26:26.9 | 35 | 2:50:17.9 | 35 | ||
36 | diplom | 211 | GEIPEL Andreas | 1972 | SZ Neuhaus | 3:35:57.1 | 1:18:22.0 | 0:54:31.7 | 37 | 1:15:52.4 | 37 | 2:27:06.9 | 36 | 2:51:52.9 | 36 | ||
37 | diplom | 119 | DIETEL Christian | 1973 | FC Jonas München | 3:37:31.6 | 1:19:56.5 | 0:54:48.9 | 38 | 1:16:08.2 | 38 | 2:28:10.9 | 37 | 2:52:57.6 | 37 | ||
38 | diplom | 309 | SCHMIDT Thorsten | 1970 | TUS Erndtebrück | 3:42:53.9 | 1:25:18.7 | 0:56:59.7 | 40 | 1:18:26.7 | 40 | 2:33:22.6 | 39 | 2:57:17.4 | 38 | ||
39 | diplom | 319 | HOCH Christian | 1970 | SC Schwarzach | 3:47:22.6 | 1:29:47.5 | 0:55:59.7 | 39 | 1:17:47.9 | 39 | 2:35:29.9 | 40 | 2:59:47.9 | 40 | ||
40 | diplom | 115 | HEISS Hubert | 1973 | --- | 3:48:02.1 | 1:30:27.0 | 0:52:12.7 | 33 | 1:13:00.2 | 35 | 2:31:21.9 | 38 | 2:57:50.9 | 39 | ||
41 | diplom | 123 | AMORE Gabriele | 1969 | --- | 3:58:00.7 | 1:40:25.5 | 0:59:57.2 | 41 | 1:22:51.7 | 41 | 2:45:37.7 | 41 | 3:10:55.6 | 41 | ||
42 | diplom | 219 | FRENZEL Bertram | 1972 | DAV Fürth | 4:07:53.7 | 1:50:18.6 | 1:01:36.4 | 42 | 1:25:35.9 | 42 | 2:48:58.2 | 42 | 3:16:40.2 | 42 | ||
43 | diplom | 306 | JACOBSEN Tim | 1972 | Team Erdinger Alkoholfrei | 4:31:33.0 | 2:13:57.9 | 1:11:52.2 | 43 | 1:37:21.0 | 43 | 3:08:58.0 | 43 | 3:39:17.7 | 43 | ||
--- | 167 | VOLLBRECHT Uwe | 1969 | Hohburger SV 1990 | DSQ | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 156 | REUTER Sven | 1970 | SV Lok Eilenburg | DNF | --- | 0:54:03.7 | --- | 1:15:10.9 | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 225 | BUTTLER Henry | 1969 | --- | DNF | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 337 | PETŘÍK Dušan | 1972 | --- | DNF | --- | 1:03:56.2 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 107 | SIGL Maximilian | 1972 | Ski und Bike Deggendorf | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 134 | KARASEK Christian | 1972 | Post SV Nürnberg | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | |||
--- | 312 | FREIER Thomas | 1971 | Skiverein Flügelradbaude | DNS | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |