Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | 11 km | # | 15 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 628 | MUELLER Geri | 1964 | SC Immenstadt /Team Madshus | 1:27:25.8 | 0:00:00.0 | 0:41:59.8 | 2 | 0:57:26.0 | 2 | ||
2 | diplom | 627 | LAUBER Frank | 1964 | VfL Bad Berleburg/SAUERLAND SKI TEAM | 1:27:45.6 | 0:00:19.7 | 0:41:41.5 | 1 | 0:56:36.0 | 1 | ||
3 | diplom | 547 | PESTA Roman | 1968 | SKI Klub Lenora | 1:27:57.1 | 0:00:31.2 | 0:42:43.0 | 4 | 0:58:30.0 | 5 | ||
4 | diplom | 733 | BAUER Gerhard | 1968 | DJK Falkenberg | 1:28:44.1 | 0:01:18.2 | 0:42:14.3 | 3 | 0:57:41.0 | 3 | ||
5 | diplom | 598 | VATER Gerhard | 1964 | Löffler-Skadi Loppet Team | 1:30:13.1 | 0:02:47.2 | 0:42:43.8 | 5 | 0:58:30.0 | 4 | ||
6 | diplom | 638 | WENIGER Andreas | 1967 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1:32:13.6 | 0:04:47.7 | 0:44:34.3 | 6 | 1:01:02.7 | 6 | ||
7 | diplom | 518 | DIETZE Albrecht | 1968 | Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge | 1:34:41.1 | 0:07:15.2 | 0:45:07.0 | 7 | 1:02:04.2 | 7 | ||
8 | diplom | 532 | MACHACEK Karel | 1968 | Rockplast Rovansko | 1:38:55.9 | 0:11:30.0 | 0:47:40.0 | 8 | 1:05:20.5 | 8 | ||
9 | diplom | 662 | VOGT Matthias | 1967 | SC Kottmar | 1:40:26.9 | 0:13:01.0 | 0:48:06.0 | 9 | 1:06:39.0 | 9 | ||
10 | diplom | 702 | WERDER Gerhard | 1968 | TSG Backnang Ski | 1:42:08.1 | 0:14:42.3 | 0:49:11.5 | 11 | 1:07:21.2 | 11 | ||
11 | diplom | 664 | DAUBNER Torsten | 1964 | LAC Erdgas Chemnitz | 1:45:01.9 | 0:17:36.0 | 0:49:37.8 | 12 | 1:08:38.5 | 12 | ||
12 | diplom | 625 | MÜLLER Jens | 1968 | TSV Leuna e.V. | 1:45:52.9 | 0:18:27.0 | 0:48:47.8 | 10 | 1:07:19.8 | 10 | ||
13 | diplom | 736 | DEGEN Vitali | 1966 | --- | 1:48:54.4 | 0:21:28.5 | 0:50:34.5 | 13 | 1:11:03.8 | 13 | ||
14 | diplom | 652 | BAUMANN Werner | 1967 | TV Weitnau | 1:50:57.9 | 0:23:32.0 | 0:53:32.8 | 15 | 1:14:19.3 | 16 | ||
15 | diplom | 696 | BACHMANN Uwe | 1966 | FSV Rempesgrün | 1:53:42.1 | 0:26:16.2 | 0:53:32.0 | 14 | 1:14:04.8 | 15 | ||
16 | diplom | 869 | VAVRA Lumir | 1965 | LK Valum Pro Frenstat | 1:53:52.9 | 0:26:27.0 | 0:53:41.5 | 16 | 1:14:02.8 | 14 | ||
17 | diplom | 721 | STÖRRINGER Thomas | 1966 | MTV Seesen | 1:59:50.4 | 0:32:24.6 | 0:57:48.3 | 18 | 1:18:43.0 | 17 | ||
18 | diplom | 730 | REICHELT Olaf | 1965 | Skiklub Dresden-Niedersedlitz | 2:00:28.7 | 0:33:02.8 | 0:56:44.0 | 17 | 1:18:45.3 | 18 | ||
19 | diplom | 706 | KLEIN Christian | 1965 | --- | 2:02:27.0 | 0:35:01.1 | 0:58:33.5 | 19 | 1:20:03.8 | 19 | ||
20 | diplom | 617 | SCHNEIDER Frank | 1968 | Beierfeld | 2:05:12.5 | 0:37:46.6 | 1:00:41.3 | 24 | 1:23:07.3 | 24 | ||
21 | diplom | 720 | LANG Christian | 1966 | --- | 2:05:59.0 | 0:38:33.1 | 0:59:12.3 | 20 | 1:22:25.8 | 21 | ||
22 | diplom | 824 | BRÜCKLMAYER Stefan | 1966 | --- | 2:06:23.5 | 0:38:57.6 | 0:59:56.3 | 23 | 1:22:18.5 | 20 | ||
23 | diplom | 698 | GIERTH Volkmar | 1965 | Ski Team Polenz-Dresden | 2:06:37.5 | 0:39:11.6 | 0:59:23.3 | 21 | 1:22:56.3 | 22 | ||
24 | diplom | 634 | SEIDLER Tino | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 2:06:42.5 | 0:39:16.6 | 0:59:28.0 | 22 | 1:23:03.5 | 23 | ||
25 | diplom | 678 | LLINKE Frank | 1964 | SC Kottmar | 2:07:33.5 | 0:40:07.6 | 1:01:04.8 | 25 | 1:23:48.5 | 25 | ||
26 | diplom | 708 | JÄHNIG Enrico | 1968 | Biathlonfreunde Reinbek | 2:08:25.7 | 0:40:59.8 | 1:01:54.8 | 27 | 1:25:51.8 | 28 | ||
27 | diplom | 522 | MÜHLBACHER Kurt | 1968 | xc-ski.de A|N Skimarathon Team | 2:09:13.5 | 0:41:47.6 | 1:02:36.3 | 30 | 1:26:18.8 | 29 | ||
28 | diplom | 874 | KNÜPFFER Gunnar | 1966 | --- | 2:09:20.2 | 0:41:54.3 | 1:01:59.5 | 28 | 1:25:00.8 | 26 | ||
29 | diplom | 838 | HICK Manfred | 1964 | Team CM | 2:09:42.5 | 0:42:16.6 | 1:02:21.3 | 29 | 1:26:42.5 | 31 | ||
30 | diplom | 864 | URLINGER Jürgen | 1965 | --- | 2:10:21.2 | 0:42:55.4 | 1:01:44.8 | 26 | 1:25:12.5 | 27 | ||
31 | diplom | 642 | RATZENBERGER Dirk | 1965 | Triathlon jena | 2:12:36.7 | 0:45:10.8 | 1:02:44.6 | 31 | 1:26:32.5 | 30 | ||
32 | diplom | 813 | SCHÖNE Maik | 1964 | SV Lok Eilenburg | 2:22:42.0 | 0:55:16.1 | 1:08:39.1 | 33 | 1:35:11.6 | 33 | ||
33 | diplom | 648 | SCHÜTZ Peter | 1965 | --- | 2:23:06.8 | 0:55:40.9 | 1:07:29.1 | 32 | 1:33:54.1 | 32 | ||
34 | diplom | 854 | HLAVÁČEK Jiří | 1964 | KPC Praha | 2:33:27.0 | 1:06:01.2 | 1:11:25.8 | 35 | 1:44:09.6 | 36 | ||
35 | diplom | 816 | VOGEL Ingo | 1967 | PSV Zittau e.V. | 2:33:54.3 | 1:06:28.4 | 1:12:08.3 | 36 | 1:38:52.6 | 34 | ||
36 | diplom | 742 | MARCHETTI Giorgio | 1966 | SKI CLUB Levanna | 2:38:36.8 | 1:11:10.9 | 1:10:34.6 | 34 | 1:39:31.8 | 35 | ||
37 | diplom | 717 | MANFERDINI Leonardo | 1964 | Acquadela Bologna | 3:04:35.4 | 1:37:09.5 | 1:28:30.1 | 37 | 2:00:16.4 | 37 | ||
--- | 823 | ROCKERMEIER Franz | 1965 | Allianz global Investors blue Runnings | DNS | --- | --- | --- | --- | --- |