Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | 8.1 km | # | 13.0 km | # | 18.5 km | # | 23.4 km | # | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 1051 | SVARC Martin | 1994 | Ski klub Jablonec | 1. / H21 | 1:34:59.4 | 0:00:00.0 | 26:32.9 | 2 | 0:39:33.5 | 1 | 0:57:11.5 | 2 | 1:10:57.1 | 2 | ||
2 | diplom | 1001 | SIEGEL Jonas | 1991 | WSV Schönsee | 2. / H21 | 1:35:17.2 | 0:00:17.7 | 26:32.4 | 1 | 0:39:37.0 | 2 | 0:57:11.0 | 1 | 1:10:56.6 | 1 | ||
3 | diplom | 1022 | FROHMADER Paul | 1999 | WSV Weissenstadt | 1. / Jun | 1:35:59.7 | 0:01:00.2 | 26:39.9 | 4 | 0:39:41.0 | 3 | 0:57:36.3 | 3 | 1:11:20.3 | 3 | ||
4 | diplom | 1033 | VOJTA Pavel | 1975 | Zizkovsky tygri | 1. / H41 | 1:40:35.9 | 0:05:36.5 | 28:09.7 | 10 | 0:42:15.8 | 10 | 1:01:09.0 | 9 | 1:15:24.6 | 8 | ||
5 | diplom | 1043 | SCHREIER Michael | 1997 | Fischer Racing Team | 3. / H21 | 1:40:42.3 | 0:05:42.8 | 26:41.4 | 5 | 0:40:52.0 | 5 | 1:00:07.6 | 6 | 1:15:16.3 | 4 | ||
6 | diplom | 1168 | GRILLMAIER Gernot | 1978 | Team Wipfelwanderweglauf | 2. / H41 | 1:40:50.4 | 0:05:51.0 | 28:05.4 | 8 | 0:42:00.0 | 8 | 1:00:28.0 | 7 | 1:15:18.8 | 7 | ||
7 | diplom | 1044 | MUTSCHELLER Uli | 1966 | Fischer Racing Team | 1. / H51 | 1:40:54.7 | 0:05:55.2 | 28:12.6 | 11 | 0:42:14.5 | 9 | 1:01:08.3 | 8 | 1:15:27.1 | 9 | ||
8 | diplom | 1053 | FALK Stefan | 1997 | SC Großberg | 4. / H21 | 1:41:21.2 | 0:06:21.7 | 26:39.4 | 3 | 0:40:51.2 | 4 | 1:00:04.3 | 4 | 1:15:17.8 | 6 | ||
9 | diplom | 1047 | CIPRIAN Stefano | 1972 | Ottica Mottes | 1. / H46 | 1:41:27.7 | 0:06:28.2 | 26:44.4 | 6 | 0:41:06.0 | 6 | 1:00:06.5 | 5 | 1:15:17.3 | 5 | ||
10 | diplom | 1161 | KRÄMER Felix | 1998 | WSV Oberhof 05 | 5. / H21 | 1:41:39.0 | 0:06:39.5 | 28:18.4 | 13 | 0:42:59.8 | 13 | 1:01:46.0 | 11 | 1:16:25.6 | 11 | ||
11 | diplom | 1003 | DOHNAL Tomas | 1976 | TSV Leuna e.V. | 3. / H41 | 1:43:03.4 | 0:08:04.0 | 26:55.9 | 7 | 0:41:42.0 | 7 | 1:01:10.5 | 10 | 1:16:06.3 | 10 | ||
12 | diplom | 1034 | HEROLD Lars | 1985 | GESUNDHEITSPARK Dreiländereck | 1. / H31 | 1:43:53.2 | 0:08:53.7 | 28:07.7 | 9 | 0:42:17.8 | 11 | 1:01:51.8 | 12 | 1:16:54.8 | 12 | ||
13 | diplom | 1024 | BOKOVIKOV Alexey | 1984 | --- | 2. / H31 | 1:44:36.3 | 0:09:36.9 | 28:13.9 | 12 | 0:42:46.3 | 12 | 1:02:04.8 | 13 | 1:17:18.8 | 13 | ||
14 | diplom | 1136 | KOLOMEETS Anatoly | 1991 | --- | 6. / H21 | 1:46:38.8 | 0:11:39.4 | 29:14.2 | 14 | 0:44:11.8 | 14 | 1:04:17.3 | 16 | 1:19:32.3 | 15 | ||
15 | diplom | 1123 | GASSER Lukas | 1994 | --- | 7. / H21 | 1:46:44.3 | 0:11:44.9 | 29:46.4 | 18 | 0:44:28.9 | 17 | 1:04:09.8 | 14 | 1:19:31.1 | 14 | ||
16 | diplom | 1005 | LECHERMANN Thomas | 1984 | Hopfen und Malz Racing-Team | 3. / H31 | 1:46:54.7 | 0:11:55.2 | 29:14.4 | 15 | 0:44:20.8 | 16 | 1:04:16.0 | 15 | 1:19:39.6 | 17 | ||
17 | diplom | 1119 | TEMKIN Pavel | 1986 | SC Alfa-Bitza | 4. / H31 | 1:47:16.6 | 0:12:17.1 | 29:19.9 | 16 | 0:44:13.3 | 15 | 1:04:26.5 | 17 | 1:19:39.6 | 16 | ||
18 | diplom | 1027 | DIETZE Albrecht | 1968 | Pulsschlag Neuhausen Erzgebirge | 2. / H51 | 1:47:34.9 | 0:12:35.5 | 31:10.7 | 32 | 0:46:19.3 | 26 | 1:05:48.3 | 22 | 1:21:09.4 | 20 | ||
19 | diplom | 1190 | RIEXINGER Jochen | 1983 | SZ Römerstein | 1. / H36 | 1:47:58.7 | 0:12:59.3 | 29:49.4 | 19 | 0:45:09.3 | 19 | 1:05:16.5 | 19 | 1:21:03.6 | 19 | ||
20 | diplom | 1015 | TCAREV Sergey | 1968 | --- | 3. / H51 | 1:48:01.5 | 0:13:02.0 | 29:52.4 | 20 | 0:45:08.0 | 18 | 1:05:27.8 | 21 | 1:21:11.6 | 22 | ||
21 | diplom | 1036 | INNEREBNER Sigmar | 1979 | LLC Sarntal | 2. / H36 | 1:48:22.4 | 0:13:23.0 | 29:52.9 | 21 | 0:45:09.3 | 20 | 1:05:09.3 | 18 | 1:20:53.9 | 18 | ||
22 | diplom | 1010 | SCHMID Thomas | 1981 | SpVgg Lam Ski Nordisch | 3. / H36 | 1:49:27.5 | 0:14:28.0 | 29:58.2 | 23 | 0:45:13.0 | 22 | 1:05:17.8 | 20 | 1:21:10.6 | 21 | ||
23 | diplom | 1007 | FIEDLER Marcel | 1997 | WSV Eppenschlag | 8. / H21 | 1:50:20.5 | 0:15:21.0 | 29:54.9 | 22 | 0:45:35.3 | 23 | 1:06:17.3 | 25 | 1:22:11.1 | 24 | ||
24 | diplom | 1004 | FLADE Matthias | 1979 | SC Münchberg | 4. / H36 | 1:50:22.7 | 0:15:23.3 | 29:45.7 | 17 | 0:45:10.5 | 21 | 1:06:14.8 | 23 | 1:22:10.9 | 23 | ||
25 | diplom | 1006 | MÜNZBERG Uwe | 1968 | SV Grün-Weiß Pirna | 4. / H51 | 1:50:43.0 | 0:15:43.6 | 30:16.4 | 25 | 0:45:56.3 | 25 | 1:06:30.5 | 26 | 1:22:26.1 | 26 | ||
26 | diplom | 1014 | THÜMMLER Frank | 1964 | SV Lok NO Leipzig e.V. | 5. / H51 | 1:50:48.7 | 0:15:49.3 | 31:10.7 | 32 | 0:46:38.0 | 27 | 1:07:05.3 | 27 | 1:23:00.1 | 27 | ||
27 | diplom | 1008 | HOPPE Hermann | 1962 | SC Rosenheim | 1. / H56 | 1:51:19.7 | 0:16:20.3 | 33:03.2 | 53 | 0:48:39.0 | 44 | 1:08:29.6 | 32 | 1:24:06.4 | 29 | ||
28 | diplom | 1021 | BUND Marcel | 1998 | SG Klotzsche e.V. | 9. / H21 | 1:51:26.2 | 0:16:26.8 | 30:49.4 | 26 | 0:46:40.3 | 28 | 1:07:35.8 | 28 | 1:23:44.4 | 28 | ||
29 | diplom | 1025 | GEISSLER Roland | 1960 | SWV Lauchhammer | 2. / H56 | 1:52:00.7 | 0:17:01.3 | 30:15.4 | 24 | 0:45:48.0 | 24 | 1:06:17.0 | 24 | 1:22:24.6 | 25 | ||
30 | diplom | 1116 | GABRIEL Carl | 1997 | SV Großwaltersdorf | 10. / H21 | 1:52:16.0 | 0:17:16.5 | 31:05.7 | 30 | 0:47:29.5 | 35 | 1:08:27.5 | 31 | 1:24:36.6 | 31 | ||
31 | diplom | 1185 | OSIPOV Vitaly | 1988 | TGV Schotten | 5. / H31 | 1:52:17.0 | 0:17:17.5 | 31:15.0 | 34 | 0:47:00.3 | 30 | 1:08:16.5 | 29 | 1:24:23.6 | 30 | ||
32 | diplom | 1175 | BOŘÁNEK Petr | 1970 | USK Praha | 2. / H46 | 1:52:25.5 | 0:17:26.0 | 32:30.7 | 47 | 0:48:24.8 | 41 | 1:09:01.7 | 36 | 1:24:59.4 | 34 | ||
33 | diplom | 1146 | RUPNIK Marko | 1968 | --- | 6. / H51 | 1:52:57.0 | 0:17:57.6 | 31:05.4 | 29 | 0:47:02.5 | 31 | 1:08:23.0 | 30 | 1:24:51.1 | 32 | ||
34 | diplom | 1108 | MYHR Kasper | 1954 | Klaebu il | 1. / H61 | 1:53:04.8 | 0:18:05.3 | 31:33.7 | 36 | 0:47:25.0 | 34 | 1:08:50.8 | 35 | 1:24:56.9 | 33 | ||
35 | diplom | 1134 | NAGIBIN Andrey | 1985 | --- | 6. / H31 | 1:53:39.0 | 0:18:39.6 | 31:59.9 | 42 | 0:48:11.5 | 38 | 1:09:05.8 | 37 | 1:25:25.4 | 36 | ||
36 | diplom | 1009 | SEMMLER Georg | 1993 | SV Großwaltersdorf | 11. / H21 | 1:55:06.4 | 0:20:07.0 | 30:52.2 | 27 | 0:46:55.8 | 29 | 1:08:43.0 | 33 | 1:25:04.6 | 35 | ||
37 | diplom | 1155 | HARBAUER Georg | 1971 | LG Würzburg | 3. / H46 | 1:55:57.7 | 0:20:58.3 | 32:21.7 | 45 | 0:48:13.8 | 40 | 1:09:33.8 | 39 | 1:26:08.6 | 37 | ||
38 | diplom | 1127 | PURNINS Janis | 1966 | Loppet Team Latvija | 7. / H51 | 1:56:14.2 | 0:21:14.8 | 31:58.4 | 40 | 0:48:35.3 | 43 | 1:10:03.8 | 40 | 1:27:13.5 | 42 | ||
39 | diplom | 1013 | KINDL Robert | 1972 | --- | 4. / H46 | 1:56:17.0 | 0:21:17.5 | 32:20.9 | 44 | 0:48:45.3 | 47 | 1:10:25.8 | 45 | 1:27:25.1 | 43 | ||
40 | diplom | 1054 | SELIGER Matthias | 1989 | Team Comfortskates | 12. / H21 | 1:56:43.7 | 0:21:44.3 | 31:39.7 | 37 | 0:48:09.8 | 37 | 1:10:15.3 | 42 | 1:26:53.4 | 40 | ||
41 | diplom | 1320 | OLIVER Alraun | 1992 | --- | 13. / H21 | 1:56:55.2 | 0:21:55.7 | 31:59.7 | 41 | 0:48:12.0 | 39 | 1:10:16.5 | 43 | 1:27:12.1 | 41 | ||
42 | diplom | 1106 | WANNER Stefan | 1980 | TriTeam SC Leutasch | 5. / H36 | 1:57:04.0 | 0:22:04.5 | 31:07.4 | 31 | 0:47:19.5 | 33 | 1:09:28.0 | 38 | 1:26:30.6 | 38 | ||
43 | diplom | 1018 | REYER Torsten | 1999 | Schöneck | 2. / Jun | 1:57:15.7 | 0:22:16.3 | 32:05.2 | 43 | 0:48:39.8 | 45 | 1:11:12.0 | 47 | 1:28:02.1 | 45 | ||
44 | diplom | 1102 | WEINEL Dietmar | 1964 | SC Lanzenhain | 8. / H51 | 1:57:38.2 | 0:22:38.8 | 33:33.7 | 56 | 0:50:01.0 | 54 | 1:11:47.3 | 49 | 1:28:26.4 | 48 | ||
45 | diplom | 1032 | SCHWARZ Daniel | 1989 | SpVgg Lam Ski Nordisch | 14. / H21 | 1:57:53.5 | 0:22:54.0 | 32:42.4 | 49 | 0:49:29.1 | 49 | 1:11:20.8 | 48 | 1:28:15.4 | 46 | ||
46 | diplom | 1011 | SELTMANN Jens | 1974 | SV Tanne Thalheim | 4. / H41 | 1:58:25.7 | 0:23:26.3 | 32:55.7 | 51 | 0:49:39.3 | 51 | 1:11:53.0 | 51 | 1:28:51.1 | 50 | ||
47 | diplom | 1184 | LANDL Toni | 1961 | --- | 3. / H56 | 1:58:34.7 | 0:23:35.3 | 33:28.7 | 55 | 0:50:01.3 | 55 | 1:11:59.0 | 54 | 1:28:52.9 | 52 | ||
48 | diplom | 1167 | WALLINGER Patrick | 1995 | SC Kuchl | 15. / H21 | 1:58:39.2 | 0:23:39.8 | 31:25.7 | 35 | 0:47:54.8 | 36 | 1:10:05.0 | 41 | 1:27:57.1 | 44 | ||
49 | diplom | 1050 | HENNIG Manfred | 1967 | --- | 9. / H51 | 1:58:42.7 | 0:23:43.3 | 32:43.2 | 50 | 0:49:31.8 | 50 | 1:11:54.0 | 52 | 1:28:55.1 | 53 | ||
50 | diplom | 1336 | VONDRAŠ Petr | 1970 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 5. / H46 | 1:58:43.8 | 0:23:44.3 | 31:41.9 | 38 | 0:48:43.5 | 46 | 1:11:07.5 | 46 | 1:28:24.9 | 47 | ||
51 | diplom | 1040 | GILLESSEN Martin | 1984 | Team Zipps TuWi-Adenau | 7. / H31 | 1:58:45.2 | 0:23:45.7 | 31:49.9 | 39 | 0:48:34.0 | 42 | 1:10:24.0 | 44 | 1:28:46.6 | 49 | ||
52 | diplom | 1042 | OESTGAARD Arve | 1963 | --- | 4. / H56 | 1:59:13.7 | 0:24:14.3 | 33:47.9 | 60 | 0:50:47.8 | 59 | 1:12:31.5 | 56 | 1:29:48.6 | 54 | ||
53 | diplom | 1017 | MÜLLER Frank | 1965 | SV Grün-Weiß Pirna | 10. / H51 | 1:59:38.0 | 0:24:38.5 | 32:21.7 | 46 | 0:49:00.5 | 48 | 1:11:51.1 | 50 | 1:28:51.9 | 51 | ||
54 | diplom | 1125 | DEISENRIEDER Sebastian | 1985 | --- | 8. / H31 | 2:00:11.5 | 0:25:12.0 | 34:04.3 | 62 | 0:50:37.0 | 58 | 1:13:01.0 | 57 | 1:29:57.4 | 56 | ||
55 | diplom | 1048 | SCHAFHAUSER Stefan | 1979 | SC Zwiesel | 6. / H36 | 2:00:42.0 | 0:25:42.5 | 32:41.7 | 48 | 0:49:50.1 | 52 | 1:11:58.1 | 53 | 1:29:58.1 | 57 | ||
56 | diplom | 1172 | ZALLINGER Christoph | 1983 | biking6.at | 7. / H36 | 2:01:15.3 | 0:26:15.8 | 33:34.7 | 57 | 0:50:10.0 | 57 | 1:13:07.5 | 58 | 1:30:23.1 | 58 | ||
57 | diplom | 1329 | ZACHRAU Andreas | 1990 | TuS Frammersbach | 16. / H21 | 2:01:17.0 | 0:26:17.5 | 34:41.7 | 74 | 0:51:36.3 | 67 | 1:14:05.6 | 62 | 1:31:11.6 | 60 | ||
58 | diplom | 1019 | RASTER Christian | 1972 | TSV Regen | 6. / H46 | 2:01:24.0 | 0:26:24.5 | 34:54.9 | 77 | 0:52:29.5 | 74 | 1:14:43.8 | 68 | 1:32:05.1 | 64 | ||
59 | diplom | 1049 | WUTTE Toni | 1958 | DSG-Sele-Zell | 2. / H61 | 2:01:25.8 | 0:26:26.3 | 33:52.2 | 61 | 0:51:10.8 | 63 | 1:14:05.1 | 61 | 1:31:28.1 | 62 | ||
60 | diplom | 1035 | RAINER Martin | 1974 | ASV Freienfeld | 5. / H41 | 2:01:34.8 | 0:26:35.3 | 32:56.9 | 52 | 0:50:03.3 | 56 | 1:13:09.5 | 59 | 1:31:00.1 | 59 | ||
61 | diplom | 1143 | BREU Bernhard | 1955 | SV Linde Tacherting | 3. / H61 | 2:01:54.0 | 0:26:54.5 | 33:10.2 | 54 | 0:49:52.5 | 53 | 1:12:04.1 | 55 | 1:29:54.9 | 55 | ||
62 | diplom | 1169 | BERCHTOLD Axel | 1971 | --- | 7. / H46 | 2:02:08.8 | 0:27:09.3 | 34:25.4 | 65 | 0:51:09.0 | 62 | 1:14:02.3 | 60 | 1:31:27.6 | 61 | ||
63 | diplom | 1139 | WIEDERKEHR Tony | 1965 | --- | 11. / H51 | 2:02:26.7 | 0:27:27.2 | 34:33.4 | 71 | 0:51:13.0 | 65 | 1:14:08.3 | 63 | 1:31:31.1 | 63 | ||
64 | diplom | 1030 | SCHIENDORFER Johannes | 1970 | WSV Strobl | 8. / H46 | 2:02:34.3 | 0:27:34.8 | 34:32.4 | 69 | 0:51:20.0 | 66 | 1:14:45.3 | 69 | 1:32:05.6 | 65 | ||
65 | diplom | 1311 | GATTERMANN Mark | 1982 | SC Waldzell | 8. / H36 | 2:02:37.0 | 0:27:37.6 | 31:03.9 | 28 | 0:47:15.6 | 32 | 1:08:48.7 | 34 | 1:26:40.6 | 39 | ||
66 | diplom | 1176 | CIPRIAN Fausto | 1978 | SPORT AUER Obertilliach | 6. / H41 | 2:02:56.0 | 0:27:56.5 | 33:46.2 | 59 | 0:51:11.5 | 64 | 1:14:27.4 | 66 | 1:32:19.9 | 67 | ||
67 | diplom | 1170 | MÜLLER Marcus | 1989 | WSV Schmiedefeld | 17. / H21 | 2:03:44.5 | 0:28:45.0 | 34:34.2 | 72 | 0:51:59.3 | 69 | 1:15:14.1 | 70 | 1:32:40.6 | 69 | ||
68 | diplom | 1156 | ZIMARE Hagen | 1964 | SG Klotzsche e.V. | 12. / H51 | 2:04:26.3 | 0:29:26.8 | 34:18.5 | 63 | 0:51:08.8 | 61 | 1:14:18.1 | 64 | 1:32:38.4 | 68 | ||
69 | diplom | 1173 | ZALLINGER Markus | 1975 | biking6.at | 7. / H41 | 2:04:31.5 | 0:29:32.1 | 33:38.3 | 58 | 0:50:55.5 | 60 | 1:14:22.8 | 65 | 1:32:17.4 | 66 | ||
70 | diplom | 1149 | PÖHLMANN Gunnar | 1974 | Ski-Club Lauf | 8. / H41 | 2:05:18.5 | 0:30:19.1 | 34:23.4 | 64 | 0:51:41.0 | 68 | 1:14:37.3 | 67 | 1:32:54.1 | 70 | ||
71 | diplom | 1117 | DUBA Peter | 1954 | SV-Tanne Thalheim | 4. / H61 | 2:05:41.3 | 0:30:41.8 | 34:31.4 | 68 | 0:52:00.0 | 71 | 1:15:17.3 | 71 | 1:33:31.6 | 71 | ||
72 | diplom | 1029 | EISL Gerhard | 1964 | WSV Strobl | 13. / H51 | 2:05:46.8 | 0:30:47.3 | 34:51.9 | 76 | 0:52:16.8 | 72 | 1:15:37.3 | 73 | 1:33:42.1 | 72 | ||
73 | diplom | 1046 | LICHTENEGGER Heinz | 1969 | Velden | 9. / H46 | 2:05:48.5 | 0:30:49.1 | 34:31.2 | 67 | 0:52:38.8 | 76 | 1:15:38.1 | 74 | 1:33:42.1 | 72 | ||
74 | diplom | 1312 | HANISCH Rene | 1976 | SC Kottmar | 9. / H41 | 2:06:41.5 | 0:31:42.1 | 35:51.2 | 83 | 0:53:37.5 | 82 | 1:17:22.6 | 80 | 1:35:13.1 | 78 | ||
75 | diplom | 1109 | AKHMETDINOV Vitaly | 1961 | SIXC | 5. / H56 | 2:06:43.3 | 0:31:43.8 | 35:48.6 | 81 | 0:53:33.3 | 81 | 1:16:56.6 | 78 | 1:34:44.6 | 76 | ||
76 | diplom | 1171 | LEHMANN Marcus | 1987 | ESV Lok Beucha | 9. / H31 | 2:07:30.0 | 0:32:30.6 | 34:47.7 | 75 | 0:52:38.5 | 75 | 1:16:32.8 | 75 | 1:34:43.9 | 75 | ||
77 | diplom | 1020 | SCHMIDT André | 1969 | --- | 10. / H46 | 2:07:47.8 | 0:32:48.3 | 34:32.7 | 70 | 0:51:59.8 | 70 | 1:15:34.8 | 72 | 1:34:11.9 | 74 | ||
78 | diplom | 1151 | KIRIK Sergey | 1953 | Metallurg Magnitogorsk | 1. / H66 | 2:07:49.5 | 0:32:50.0 | 35:41.9 | 79 | 0:53:33.0 | 80 | 1:16:59.1 | 79 | 1:35:23.4 | 79 | ||
79 | diplom | 1012 | MAJER Jan | 1973 | Silvini Madshus team | 11. / H46 | 2:08:08.5 | 0:33:09.0 | 34:30.4 | 66 | 0:52:21.0 | 73 | 1:16:51.3 | 77 | 1:35:31.9 | 80 | ||
80 | diplom | 1120 | WÜNSCHE Frank | 1969 | TSV 90 Neukirch | 12. / H46 | 2:08:14.0 | 0:33:14.6 | 34:56.5 | 78 | 0:53:15.8 | 78 | 1:17:40.6 | 81 | 1:35:54.4 | 81 | ||
81 | diplom | 1321 | OTTAWA Felix | 1994 | --- | 18. / H21 | 2:08:23.1 | 0:33:23.7 | 34:37.7 | 73 | 0:52:56.0 | 77 | 1:16:46.8 | 76 | 1:35:12.6 | 77 | ||
82 | diplom | 1138 | JEŽOWICZ Roman | 1980 | Žižkovský Tygři | 9. / H36 | 2:08:23.5 | 0:33:24.1 | 35:54.7 | 84 | 0:54:06.0 | 85 | 1:18:18.8 | 83 | 1:36:55.4 | 83 | ||
83 | diplom | 1124 | ANWAND Tino | 1979 | Traktor Albernau | 10. / H36 | 2:09:06.8 | 0:34:07.3 | 35:50.4 | 82 | 0:53:39.3 | 83 | 1:17:46.6 | 82 | 1:36:03.1 | 82 | ||
84 | diplom | 1317 | JAHN Bohumil | 1980 | Bogas Team | 11. / H36 | 2:10:13.9 | 0:35:14.5 | 36:54.9 | 93 | 0:55:02.8 | 87 | 1:19:40.0 | 87 | 1:37:52.4 | 84 | ||
85 | diplom | 1114 | SCHMIEDER Hubert | 1953 | --- | 2. / H66 | 2:11:52.8 | 0:36:53.3 | 37:44.4 | 97 | 0:56:21.0 | 95 | 1:20:48.6 | 94 | 1:39:30.4 | 90 | ||
86 | diplom | 1135 | KLEIN Achim | 1971 | DJK Udenbreth | 13. / H46 | 2:11:56.0 | 0:36:56.6 | 36:36.4 | 89 | 0:55:05.0 | 88 | 1:19:53.1 | 89 | 1:38:34.2 | 88 | ||
87 | diplom | 1145 | SLAMA Jozef | 1962 | CK Witzenmann Vlkanová | 6. / H56 | 2:12:27.3 | 0:37:27.8 | 36:12.9 | 87 | 0:55:51.6 | 93 | 1:19:25.3 | 86 | 1:38:31.6 | 87 | ||
88 | diplom | 1183 | HIRTREITER Andreas | 1990 | SV Arnbruck | 19. / H21 | 2:12:33.1 | 0:37:33.6 | 36:40.7 | 91 | 0:55:06.0 | 89 | 1:19:10.1 | 85 | 1:38:10.6 | 86 | ||
89 | diplom | 1187 | SCHNEIDER Peter | 1968 | SC Namborn | 14. / H51 | 2:13:05.0 | 0:38:05.6 | 36:05.2 | 86 | 0:54:21.6 | 86 | 1:19:51.3 | 88 | 1:39:09.6 | 89 | ||
90 | diplom | 1153 | KUPFER Uwe | 1971 | SV Trebsen | 14. / H46 | 2:13:09.3 | 0:38:09.8 | 36:38.9 | 90 | 0:55:16.3 | 90 | 1:20:33.6 | 91 | 1:39:47.1 | 91 | ||
91 | diplom | 1318 | AUMÜLLER Christian | 1975 | --- | 10. / H41 | 2:13:21.5 | 0:38:22.1 | 35:56.0 | 85 | 0:53:44.3 | 84 | 1:18:43.8 | 84 | 1:38:06.1 | 85 | ||
92 | diplom | 1307 | STORLI Hans | 1964 | --- | 15. / H51 | 2:13:49.0 | 0:38:49.5 | 36:44.2 | 92 | 0:55:31.3 | 92 | 1:20:38.8 | 93 | 1:40:30.9 | 92 | ||
93 | diplom | 1309 | GRAVES Alastair | 1993 | --- | 20. / H21 | 2:14:47.0 | 0:39:47.6 | 40:40.5 | 121 | 0:59:02.0 | 113 | 1:24:28.3 | 107 | 1:42:32.2 | 98 | ||
94 | diplom | 1105 | HIRCHE Andreas | 1970 | TSV Gahlenz e.V. | 15. / H46 | 2:15:29.4 | 0:40:30.0 | 36:32.4 | 88 | 0:55:19.0 | 91 | 1:20:32.6 | 90 | 1:40:31.4 | 93 | ||
95 | diplom | 1166 | BELIOV Petr | 1963 | Albrechtice nad Orlicí | 7. / H56 | 2:15:34.8 | 0:40:35.4 | 35:46.4 | 80 | 0:53:30.0 | 79 | 1:20:36.8 | 92 | 1:40:39.2 | 94 | ||
96 | diplom | 1174 | KASCHEL Steffen | 1964 | SV Grün-Weiß Pirna | 16. / H51 | 2:15:45.0 | 0:40:45.6 | 38:38.7 | 108 | 0:57:34.3 | 103 | 1:22:57.3 | 97 | 1:42:22.2 | 97 | ||
97 | diplom | 1148 | MÜLLER Andre | 1972 | TGH Wetter | 16. / H46 | 2:15:54.9 | 0:40:55.4 | 37:49.0 | 99 | 0:56:17.8 | 94 | 1:22:36.6 | 95 | 1:41:56.7 | 95 | ||
98 | diplom | 1142 | PROCHÁZKA P | 1965 | KPC Praha | 17. / H51 | 2:16:40.3 | 0:41:40.8 | 37:42.2 | 96 | 0:56:33.0 | 96 | 1:22:40.3 | 96 | 1:42:15.9 | 96 | ||
99 | diplom | 1165 | KUBOTEIT Marco | 1970 | Lutherstadt Eisleben | 17. / H46 | 2:17:08.8 | 0:42:09.3 | 38:04.2 | 100 | 0:57:08.3 | 99 | 1:23:06.6 | 100 | 1:42:36.7 | 99 | ||
100 | diplom | 1118 | GUNEGGER Dieter | 1972 | --- | 18. / H46 | 2:18:04.8 | 0:43:05.3 | 38:29.9 | 104 | 0:57:52.5 | 106 | 1:24:05.6 | 103 | 1:43:24.7 | 103 |