Výsledky vyhledávání

powered by google + Vlastní vyhledávání

Skadi Loppet - Junior Skadi Loppet

Běžecké lyžování
DATUM :16.3.2019 MÍSTO :Bodenmais

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta
1 2023 detail závodníka BUSCHEK Alexander GER 2009 SC Furth im Wald 1. /  S10M 0:04:31.6 0:00:00.0
2 2018 detail závodníka BINDER Jonas GER 2009 SV Finsterau 2. /  S10M 0:04:40.9 0:00:09.2
3 2012 detail závodníka BERTHOLD Jolina GER 2009 ATSV Gebirge/Gelobtland 1. /  S10W 0:05:03.4 0:00:31.7
4 2020 detail závodníka GIBIS Emilia GER 2009 SV Finsterau 2. /  S10W 0:05:37.6 0:01:05.9
5 2001 detail závodníka KEHRER Livia AUT 2010 SU-Böhmerwald 1. /  S9W 0:05:39.2 0:01:07.5
6 2036 detail závodníka ALTENBURGER Laurin GER 2009 WSV Skadi Junior Team 3. /  S10W 0:05:39.2 0:01:07.5
7 2027 detail závodníka LOŠŤÁKOVÁ Ela CZE 2009 AK Louny 4. /  S10W 0:05:45.7 0:01:14.0
8 2017 detail závodníka WAGNER Vivienne GER 2009 Mountain & River Glauchau 5. /  S10W 0:05:46.9 0:01:15.2
9 2039 detail závodníka SVITIL David CZE 2010 SV Bayerisch Eisenstein 1. /  S9M 0:05:48.1 0:01:16.4
10 2002 detail závodníka DRECHSLER Henny Magdalena GER 2009 SG Klotzsche e.V. 6. /  S10W 0:05:48.2 0:01:16.5
11 2019 detail závodníka REIDL Luisa GER 2009 SV Finsterau 7. /  S10W 0:05:50.9 0:01:19.2
12 2045 detail závodníka BÖSL Amelie GER 2009 SV Bayerisch Eisenstein 8. /  S10W 0:05:53.4 0:01:21.7
13 2025 detail závodníka MÜLLER Julian GER 2009 TGH Wetter 3. /  S10M 0:05:59.7 0:01:28.0
14 2030 detail závodníka VYSKOČIL Vítek CZE 2010 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 2. /  S9M 0:06:02.2 0:01:30.5
15 2022 detail závodníka HACKL Lena GER 2011 SV Finsterau 1. /  S8W 0:06:13.4 0:01:41.7
16 2021 detail závodníka LENZ Luisa GER 2011 SV Finsterau 2. /  S8W 0:06:15.7 0:01:44.0
17 2028 detail závodníka LINDAUER Josia GER 2010 SC Aising-Pang 3. /  S9M 0:06:20.4 0:01:48.7
18 2031 detail závodníka ZUB Vojtěch CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 4. /  S10M 0:06:31.2 0:01:59.5
19 2032 detail závodníka MORAVCOVÁ Barbora CZE 2009 Fischer Ski klub Šumava Vimperk 9. /  S10W 0:06:31.7 0:02:00.0
20 2038 detail závodníka BACHMANN Albert GER 2010 SV Grünbach 4. /  S9M 0:06:59.5 0:02:27.8
21 2024 detail závodníka KAUFMANN Maximilian GER 2010 SC Furth im Wald 5. /  S9M 0:07:19.4 0:02:47.7
22 2004 detail závodníka VORRATH Etienne GER 2009 TSV Leuna e.V. 5. /  S10M 0:07:26.9 0:02:55.2
23 2041 detail závodníka HRDLICKA Letizia GER 2010 WSV Grafenau 2. /  S9W 0:07:43.2 0:03:11.5
24 2042 detail závodníka HRDLICKA Mariella GER 2012 --- 1. /  S7W 0:07:52.1 0:03:20.4
25 2011 detail závodníka REICHELT Britta GER 2011 VSC Klingenthal 3. /  S8W 0:07:55.9 0:03:24.2
26 2005 detail závodníka JAUCK Elena GER 2011 TSV Leuna e.V. 4. /  S8W 0:08:04.7 0:03:33.0
27 2014 detail závodníka SCHUBERT Benjamin GER 2012 ATSV Gebirge/Gelobtland 1. /  S7M 0:08:33.9 0:04:02.2
28 2010 detail závodníka RENNER Lea-viktoria GER 2009 TSV Mönchröden 10. /  S10W 0:08:40.2 0:04:08.5
29 2044 detail závodníka ZISLER Lani GER 2011 SV Bayerisch Eisenstein 5. /  S8W 0:09:03.7 0:04:32.0
30 2043 detail závodníka ZISLER Anoek GER 2011 SV Bayerisch Eisenstein 6. /  S8W 0:09:04.9 0:04:33.2
31 2033 detail závodníka KOLLMEIER Anna GER 2011 WSV Skadi Junior Team 7. /  S8W 0:09:27.9 0:04:56.2
32 2035 detail závodníka STADLER Theresa GER 2010 WSV Skadi Junior Team 3. /  S9W 0:09:32.2 0:05:00.5
33 2034 detail závodníka VOGEL Valerie GER 2011 WSV Skadi Junior Team 8. /  S8W 0:09:33.4 0:05:01.7
34 2016 detail závodníka STEINMETZER Elias GER 2011 --- 1. /  S8M 0:09:50.9 0:05:19.2
35 2006 detail závodníka BASTIAN Svea GER 2012 TSV Leuna e.V. 2. /  S7W 0:09:55.7 0:05:24.0
36 2003 detail závodníka WURSTER Finja GER 2012 SG Klotzsche e.V. 3. /  S7W 0:10:54.9 0:06:23.2
37 2007 detail závodníka VORRATH Hannah GER 2013 TSV Leuna e.V. 1. /  S6W 0:16:17.0 0:11:45.3
38 2009 detail závodníka DRAGA Nala GER 2014 TSV Leuna e.V. 2. /  S6W 0:22:03.7 0:17:32.0
39 2008 detail závodníka DRAGA Lilia GER 2014 TSV Leuna e.V. 3. /  S6W 0:22:40.5 0:18:08.8
--- 2013 detail závodníka SCHÖNE Fabrice GER 2010 ATSV Gebirge/Gelobtland . /  S9M DNS ---
--- 2015 detail závodníka BERTHOLD Elias GER 2013 ATSV Gebirge/Gelobtland . /  S6M DNS ---
--- 2026 detail závodníka SÜßENGUTH Anna GER 2013 WSV Bad Lobenstein . /  S6W DNS ---
--- 2029 detail závodníka VOCELKA Patrik CZE 2011 Fischer Ski klub Šumava Vimperk . /  S8M DNS ---
--- 2037 detail závodníka AMBERGER Simon GER 2009 WSV Skadi Junior Team . /  S10M DNS ---
--- 2040 detail závodníka ASCHENBRENNER Lea GER 2014 SV Lokomotive Arnbruck . /  S6W DNS ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru