Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2023 | BUSCHEK Alexander | 2009 | SC Furth im Wald | 1. / S10M | 0:04:31.6 | 0:00:00.0 | ||
2 | diplom | 2018 | BINDER Jonas | 2009 | SV Finsterau | 2. / S10M | 0:04:40.9 | 0:00:09.2 | ||
3 | diplom | 2012 | BERTHOLD Jolina | 2009 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1. / S10W | 0:05:03.4 | 0:00:31.7 | ||
4 | diplom | 2020 | GIBIS Emilia | 2009 | SV Finsterau | 2. / S10W | 0:05:37.6 | 0:01:05.9 | ||
5 | diplom | 2001 | KEHRER Livia | 2010 | SU-Böhmerwald | 1. / S9W | 0:05:39.2 | 0:01:07.5 | ||
6 | diplom | 2036 | ALTENBURGER Laurin | 2009 | WSV Skadi Junior Team | 3. / S10W | 0:05:39.2 | 0:01:07.5 | ||
7 | diplom | 2027 | LOŠŤÁKOVÁ Ela | 2009 | AK Louny | 4. / S10W | 0:05:45.7 | 0:01:14.0 | ||
8 | diplom | 2017 | WAGNER Vivienne | 2009 | Mountain & River Glauchau | 5. / S10W | 0:05:46.9 | 0:01:15.2 | ||
9 | diplom | 2039 | SVITIL David | 2010 | SV Bayerisch Eisenstein | 1. / S9M | 0:05:48.1 | 0:01:16.4 | ||
10 | diplom | 2002 | DRECHSLER Henny Magdalena | 2009 | SG Klotzsche e.V. | 6. / S10W | 0:05:48.2 | 0:01:16.5 | ||
11 | diplom | 2019 | REIDL Luisa | 2009 | SV Finsterau | 7. / S10W | 0:05:50.9 | 0:01:19.2 | ||
12 | diplom | 2045 | BÖSL Amelie | 2009 | SV Bayerisch Eisenstein | 8. / S10W | 0:05:53.4 | 0:01:21.7 | ||
13 | diplom | 2025 | MÜLLER Julian | 2009 | TGH Wetter | 3. / S10M | 0:05:59.7 | 0:01:28.0 | ||
14 | diplom | 2030 | VYSKOČIL Vítek | 2010 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 2. / S9M | 0:06:02.2 | 0:01:30.5 | ||
15 | diplom | 2022 | HACKL Lena | 2011 | SV Finsterau | 1. / S8W | 0:06:13.4 | 0:01:41.7 | ||
16 | diplom | 2021 | LENZ Luisa | 2011 | SV Finsterau | 2. / S8W | 0:06:15.7 | 0:01:44.0 | ||
17 | diplom | 2028 | LINDAUER Josia | 2010 | SC Aising-Pang | 3. / S9M | 0:06:20.4 | 0:01:48.7 | ||
18 | diplom | 2031 | ZUB Vojtěch | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 4. / S10M | 0:06:31.2 | 0:01:59.5 | ||
19 | diplom | 2032 | MORAVCOVÁ Barbora | 2009 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | 9. / S10W | 0:06:31.7 | 0:02:00.0 | ||
20 | diplom | 2038 | BACHMANN Albert | 2010 | SV Grünbach | 4. / S9M | 0:06:59.5 | 0:02:27.8 | ||
21 | diplom | 2024 | KAUFMANN Maximilian | 2010 | SC Furth im Wald | 5. / S9M | 0:07:19.4 | 0:02:47.7 | ||
22 | diplom | 2004 | VORRATH Etienne | 2009 | TSV Leuna e.V. | 5. / S10M | 0:07:26.9 | 0:02:55.2 | ||
23 | diplom | 2041 | HRDLICKA Letizia | 2010 | WSV Grafenau | 2. / S9W | 0:07:43.2 | 0:03:11.5 | ||
24 | diplom | 2042 | HRDLICKA Mariella | 2012 | --- | 1. / S7W | 0:07:52.1 | 0:03:20.4 | ||
25 | diplom | 2011 | REICHELT Britta | 2011 | VSC Klingenthal | 3. / S8W | 0:07:55.9 | 0:03:24.2 | ||
26 | diplom | 2005 | JAUCK Elena | 2011 | TSV Leuna e.V. | 4. / S8W | 0:08:04.7 | 0:03:33.0 | ||
27 | diplom | 2014 | SCHUBERT Benjamin | 2012 | ATSV Gebirge/Gelobtland | 1. / S7M | 0:08:33.9 | 0:04:02.2 | ||
28 | diplom | 2010 | RENNER Lea-viktoria | 2009 | TSV Mönchröden | 10. / S10W | 0:08:40.2 | 0:04:08.5 | ||
29 | diplom | 2044 | ZISLER Lani | 2011 | SV Bayerisch Eisenstein | 5. / S8W | 0:09:03.7 | 0:04:32.0 | ||
30 | diplom | 2043 | ZISLER Anoek | 2011 | SV Bayerisch Eisenstein | 6. / S8W | 0:09:04.9 | 0:04:33.2 | ||
31 | diplom | 2033 | KOLLMEIER Anna | 2011 | WSV Skadi Junior Team | 7. / S8W | 0:09:27.9 | 0:04:56.2 | ||
32 | diplom | 2035 | STADLER Theresa | 2010 | WSV Skadi Junior Team | 3. / S9W | 0:09:32.2 | 0:05:00.5 | ||
33 | diplom | 2034 | VOGEL Valerie | 2011 | WSV Skadi Junior Team | 8. / S8W | 0:09:33.4 | 0:05:01.7 | ||
34 | diplom | 2016 | STEINMETZER Elias | 2011 | --- | 1. / S8M | 0:09:50.9 | 0:05:19.2 | ||
35 | diplom | 2006 | BASTIAN Svea | 2012 | TSV Leuna e.V. | 2. / S7W | 0:09:55.7 | 0:05:24.0 | ||
36 | diplom | 2003 | WURSTER Finja | 2012 | SG Klotzsche e.V. | 3. / S7W | 0:10:54.9 | 0:06:23.2 | ||
37 | diplom | 2007 | VORRATH Hannah | 2013 | TSV Leuna e.V. | 1. / S6W | 0:16:17.0 | 0:11:45.3 | ||
38 | diplom | 2009 | DRAGA Nala | 2014 | TSV Leuna e.V. | 2. / S6W | 0:22:03.7 | 0:17:32.0 | ||
39 | diplom | 2008 | DRAGA Lilia | 2014 | TSV Leuna e.V. | 3. / S6W | 0:22:40.5 | 0:18:08.8 | ||
--- | 2013 | SCHÖNE Fabrice | 2010 | ATSV Gebirge/Gelobtland | . / S9M | DNS | --- | |||
--- | 2015 | BERTHOLD Elias | 2013 | ATSV Gebirge/Gelobtland | . / S6M | DNS | --- | |||
--- | 2026 | SÜßENGUTH Anna | 2013 | WSV Bad Lobenstein | . / S6W | DNS | --- | |||
--- | 2029 | VOCELKA Patrik | 2011 | Fischer Ski klub Šumava Vimperk | . / S8M | DNS | --- | |||
--- | 2037 | AMBERGER Simon | 2009 | WSV Skadi Junior Team | . / S10M | DNS | --- | |||
--- | 2040 | ASCHENBRENNER Lea | 2014 | SV Lokomotive Arnbruck | . / S6W | DNS | --- |