Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Nár. | Roč. | Klub | Kategorie | Čas | Ztráta | Plávanie | # | D1 | # | Bicykel | # | D2 | # | Beh | # | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 278 | SPORYSHEV Dmitry | 2008 | ŠKP Triax | 1. / Žiaci nádeje A | 0:11:14.8 | 0:00:00.0 | 01:56.6 [1] | 1 | 00:59.4 [12] | 2 | 06:15.3 [1] | 1 | 00:19.7 [2] | 1 | 01:43.8 [1] | 1 | ||
2 | 272 | MIHAĽOV Maxim | 2008 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 2. / Žiaci nádeje A | 0:11:41.4 | 0:00:26.6 | 02:09.8 [11] | 11 | 00:59.2 [7] | 9 | 06:21.8 [2] | 2 | 00:20.2 [3] | 2 | 01:50.4 [4] | 2 | ||
3 | 273 | MIKUŠKA Richard | 2008 | ŠK Atóm Levice | 3. / Žiaci nádeje A | 0:11:57.4 | 0:00:42.6 | 02:09.0 [10] | 10 | 01:00.0 [22] | 9 | 06:33.6 [3] | 3 | 00:21.6 [5] | 3 | 01:53.2 [9] | 3 | ||
4 | 279 | STEINEMANNOVÁ Lucia Sofia | 2009 | ŠK Atóm Levice | 1. / Žiačky nádeje A | 0:12:01.0 | 0:00:46.2 | 02:05.8 [8] | 8 | 00:45.6 [1] | 1 | 06:54.9 [10] | 6 | 00:18.2 [1] | 4 | 01:56.5 [13] | 4 | ||
5 | 259 | CÍCEROVÁ Laura | 2009 | ŠK Atóm Levice | 2. / Žiačky nádeje A | 0:12:04.5 | 0:00:49.7 | 02:00.2 [4] | 4 | 00:59.8 [20] | 6 | 06:45.6 [6] | 5 | 00:21.0 [4] | 5 | 01:57.9 [15] | 5 | ||
6 | 265 | KOLENIKOVA Ema | 2008 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 3. / Žiačky nádeje A | 0:12:06.8 | 0:00:52.0 | 02:00.7 [5] | 5 | 00:59.3 [9] | 6 | 06:51.8 [7] | 7 | 00:22.9 [7] | 7 | 01:52.1 [7] | 6 | ||
7 | 277 | SLÁVIK Ján | 2008 | Prestigio Realiz team Bratislava | 4. / Žiaci nádeje A | 0:12:19.5 | 0:01:04.7 | 02:12.1 [12] | 12 | 01:03.6 [25] | 12 | 06:53.6 [8] | 10 | 00:23.1 [8] | 10 | 01:47.1 [3] | 7 | ||
8 | 280 | TAHA Marwan | 2009 | - nezistený - | 5. / Žiaci nádeje A | 0:12:30.4 | 0:01:15.6 | 02:21.9 [15] | 15 | 00:59.1 [4] | 14 | 06:54.6 [9] | 11 | 00:23.9 [11] | 11 | 01:50.9 [5] | 8 | ||
9 | 282 | TOMKOVÁ Laura | 2009 | ŠK Atóm Levice | 4. / Žiačky nádeje A | 0:12:33.2 | 0:01:18.4 | 01:57.9 [2] | 2 | 00:59.1 [4] | 3 | 07:05.4 [12] | 9 | 00:23.4 [10] | 9 | 02:07.4 [21] | 9 | ||
10 | 264 | KNÍŽ Filip | 2008 | ŠKP Triax | 6. / Žiaci nádeje A | 0:12:40.1 | 0:01:25.3 | 02:16.0 [14] | 14 | 01:00.0 [22] | 13 | 06:43.6 [4] | 8 | 00:24.8 [14] | 8 | 02:15.7 [24] | 10 | ||
11 | 266 | KOSTOLANI Alexander | 2009 | Športový Triatlonový Klub Pezinok | 7. / Žiaci nádeje A | 0:12:46.0 | 0:01:31.2 | 02:30.7 [19] | 19 | 00:53.7 [2] | 15 | 07:02.7 [11] | 12 | 00:22.4 [6] | 12 | 01:56.5 [13] | 11 | ||
12 | 271 | MANDÁKOVÁ Karin | 2009 | ŠK Atóm Levice | 5. / Žiačky nádeje A | 0:13:12.3 | 0:01:57.5 | 02:03.8 [7] | 7 | 00:54.2 [3] | 4 | 06:45.1 [5] | 4 | 00:27.3 [20] | 6 | 03:01.9 [33] | 12 | ||
13 | 268 | KOVÁČIK Filip | 2008 | Prestigio Realiz team Bratislava | 8. / Žiaci nádeje A | 0:13:32.9 | 0:02:18.1 | 01:59.7 [3] | 3 | 00:59.3 [9] | 5 | 07:57.7 [20] | 14 | 00:44.6 [32] | 14 | 01:51.6 [6] | 13 | ||
14 | 275 | PAVLÍK Tomáš | 2008 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 9. / Žiaci nádeje A | 0:13:38.9 | 0:02:24.1 | 02:33.5 [21] | 21 | 00:59.5 [15] | 20 | 07:19.4 [13] | 13 | 00:33.6 [29] | 13 | 02:12.9 [22] | 14 | ||
15 | 461 | TEŠOVIČ Oliver | 2009 | 3NT Bratislava | 10. / Žiaci nádeje A | 0:13:45.2 | 0:02:30.4 | 02:33.8 [22] | 22 | 01:22.4 [29] | 24 | 07:20.9 [14] | 15 | 00:33.1 [28] | 15 | 01:55.0 [10] | 15 | ||
16 | 270 | LUKEŽIČ Adam | 2008 | Prestigio Realiz team Bratislava | 11. / Žiaci nádeje A | 0:13:52.3 | 0:02:37.5 | 02:27.1 [17] | 17 | 00:59.9 [21] | 16 | 07:57.3 [19] | 18 | 00:26.1 [16] | 16 | 02:01.9 [17] | 16 | ||
17 | 261 | FEJDIOVÁ Margaréta | 2008 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 6. / Žiačky nádeje A | 0:13:55.8 | 0:02:41.0 | 02:35.1 [23] | 23 | 01:09.4 [27] | 23 | 07:38.5 [15] | 17 | 00:29.1 [21] | 17 | 02:03.7 [19] | 17 | ||
18 | 284 | ZACKA Timo | 2008 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 12. / Žiaci nádeje A | 0:14:01.6 | 0:02:46.8 | 02:29.8 [18] | 18 | 00:59.2 [7] | 18 | 08:13.2 [24] | 20 | 00:24.2 [12] | 19 | 01:55.2 [11] | 18 | ||
19 | 263 | KALLOVÁ Ella | 2009 | - nezistený - | 7. / Žiačky nádeje A | 0:14:09.3 | 0:02:54.5 | 02:31.6 [20] | 20 | 01:00.4 [24] | 19 | 08:09.6 [22] | 19 | 00:32.0 [25] | 20 | 01:55.7 [12] | 19 | ||
20 | 286 | GAJDOŠÍK Tomáš | 2009 | --- | 13. / Žiaci nádeje A | 0:14:14.6 | 0:02:59.8 | 02:07.3 [9] | 9 | 01:20.2 [28] | 17 | 07:51.9 [17] | 16 | 00:38.6 [31] | 18 | 02:16.6 [25] | 20 | ||
21 | 260 | ČASTKA Anton | 2009 | ŠKP Triax | 14. / Žiaci nádeje A | 0:14:22.3 | 0:03:07.5 | 02:50.3 [27] | 27 | 01:24.1 [30] | 30 | 07:51.2 [16] | 23 | 00:29.7 [23] | 22 | 01:47.0 [2] | 21 | ||
22 | 283 | VAJDA Andrej | 2008 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 15. / Žiaci nádeje A | 0:14:26.3 | 0:03:11.5 | 03:10.3 [30] | 30 | 00:59.7 [16] | 28 | 07:54.5 [18] | 22 | 00:29.6 [22] | 21 | 01:52.2 [8] | 22 | ||
23 | 262 | KÁCLOVÁ Dominika | 2008 | - nezistený - | 8. / Žiačky nádeje A | 0:14:48.0 | 0:03:33.2 | 02:38.3 [25] | 25 | 00:59.7 [16] | 22 | 08:38.6 [25] | 25 | 00:32.2 [26] | 25 | 01:59.2 [16] | 23 | ||
24 | 267 | KOUBEK Matúš | 2009 | Prestigio Realiz team Bratislava | 16. / Žiaci nádeje A | 0:14:49.0 | 0:03:34.2 | 02:25.7 [16] | 16 | 01:33.4 [32] | 25 | 08:03.5 [21] | 21 | 00:33.0 [27] | 23 | 02:13.4 [23] | 24 | ||
25 | 476 | BAYEROVÁ Kristína | 2008 | Mercury School | 9. / Žiačky nádeje A | 0:14:58.5 | 0:03:43.7 | 02:01.9 [6] | 6 | 00:59.1 [4] | 8 | 09:13.5 [30] | 24 | 00:23.2 [9] | 24 | 02:20.8 [31] | 25 | ||
26 | 274 | NESTEPNA Tereza | 2008 | Prestigio Realiz team Bratislava | 10. / Žiačky nádeje A | 0:15:11.9 | 0:03:57.1 | 02:54.6 [28] | 28 | 01:06.5 [26] | 26 | 08:39.8 [26] | 27 | 00:24.5 [13] | 26 | 02:06.5 [20] | 26 | ||
27 | 477 | BAYEROVÁ Mária | 2009 | Mercury School | 11. / Žiačky nádeje A | 0:15:18.0 | 0:04:03.2 | 02:14.3 [13] | 13 | 00:59.7 [16] | 11 | 09:34.7 [32] | 28 | 00:26.4 [17] | 28 | 02:02.9 [18] | 27 | ||
28 | 258 | BARTOVÁ Žofia | 2009 | Prestigio Realiz team Bratislava | 12. / Žiačky nádeje A | 0:15:25.7 | 0:04:10.9 | 02:35.6 [24] | 24 | 00:59.4 [12] | 21 | 09:04.3 [28] | 26 | 00:26.5 [18] | 27 | 02:19.9 [28] | 28 | ||
29 | 469 | ŠTĚRBA Maximilan | 2009 | Mercury School | 17. / Žiaci nádeje A | 0:15:55.1 | 0:04:40.3 | 03:46.7 [33] | 33 | 00:59.3 [9] | 32 | 08:13.1 [23] | 29 | 00:35.5 [30] | 29 | 02:20.5 [29] | 29 | ||
30 | 276 | SEEMANN Oliver | 2009 | 3NITY Triathlon team Bratislava | 18. / Žiaci nádeje A | 0:16:06.2 | 0:04:51.4 | 03:06.6 [29] | 29 | 00:59.4 [12] | 27 | 08:57.8 [27] | 30 | 00:45.2 [33] | 30 | 02:17.2 [26] | 30 | ||
31 | 285 | VEDEJOVÁ Zuzana | 2008 | 3NT Bratislava | 13. / Žiačky nádeje A | 0:16:34.0 | 0:05:19.2 | 02:46.3 [26] | 26 | 01:26.7 [31] | 29 | 09:31.7 [31] | 31 | 00:27.2 [19] | 31 | 02:22.1 [32] | 31 | ||
32 | 483 | DOBŠOVIČ Matej | 2009 | Mercury School | 19. / Žiaci nádeje A | 0:17:53.2 | 0:06:38.4 | 03:34.0 [32] | 32 | 02:20.4 [33] | 33 | 09:13.1 [29] | 32 | 00:25.0 [15] | 32 | 02:20.7 [30] | 32 | ||
33 | 484 | RAKVICA Matúš | 2008 | Mercury School | 20. / Žiaci nádeje A | 0:18:22.3 | 0:07:07.5 | 03:32.3 [31] | 31 | 00:59.7 [16] | 31 | 11:00.0 [33] | 33 | 00:31.1 [24] | 33 | 02:19.2 [27] | 33 |