Apache Jestřebí hory

MTB
DATUM :18.5.2019 MÍSTO :Úpice

Přehled vybraných závodníků

Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
EXPORTOVAT :   XLS
Výsledky -
Načítání ...
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
ZOBRAZIT NA STRÁNKU
Pořadí Číslo Jméno Nár. Roč. Klub Kategorie Čas Ztráta 1.Kolo # 2.Kolo # 3.Kolo #
1 6003 detail závodníka KUDRNA Matyáš CZE 2012 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM 1. /  Žáci 6-7 let 0:02:14.4 0:00:00.0 00:54.2 [1] 1 00:41.0 [3] 1 00:39.2 [1] 1
2 6025 detail závodníka SYCHROVSKÝ Petr CZE 2012 AEROTEC SPORT TEAM 2. /  Žáci 6-7 let 0:02:15.4 0:00:00.9 00:54.4 [2] 2 00:41.2 [4] 2 00:39.7 [2] 2
3 6115 detail závodníka DUCH Matyáš CZE 2012 --- 3. /  Žáci 6-7 let 0:02:19.7 0:00:05.2 00:54.7 [3] 3 00:42.0 [5] 3 00:43.0 [6] 3
4 6006 detail závodníka TROJAN Matyáš CZE 2012 Talent Bike 4. /  Žáci 6-7 let 0:02:20.8 0:00:06.3 00:58.2 [4] 4 00:42.5 [6] 4 00:40.0 [3] 4
5 6015 detail závodníka FAMFULÍKOVÁ Elena CZE 2013 BAKAKO Nová Paka 1. /  Žákyně 6-7 let 0:02:34.3 0:00:19.8 01:01.8 [5] 5 00:45.7 [13] 5 00:46.7 [10] 5
6 6001 detail závodníka WOLFOVÁ Amálie CZE 2012 Beany 2. /  Žákyně 6-7 let 0:02:38.3 0:00:23.8 01:06.5 [7] 7 00:44.7 [11] 6 00:46.9 [11] 6
7 6009 detail závodníka RICHTR Tomáš CZE 2012 --- 5. /  Žáci 6-7 let 0:02:38.5 0:00:24.0 01:10.5 [9] 9 00:42.7 [7] 8 00:45.2 [7] 7
8 6052 detail závodníka ZEJFART Jakub CZE 2013 Atletico Fabiani 6. /  Žáci 6-7 let 0:02:40.7 0:00:26.2 01:04.9 [6] 6 00:47.2 [14] 7 00:48.5 [14] 8
9 6044 detail závodníka BURSÍKOVÁ Anna CZE 2012 Bikehome - Doldy 3. /  Žákyně 6-7 let 0:02:40.8 0:00:26.3 01:19.5 [17] 17 00:39.7 [2] 11 00:41.5 [5] 9
10 6018 detail závodníka HORACEK Filip CZE 2013 Apache Loko Trutnov 7. /  Žáci 6-7 let 0:02:41.7 0:00:27.2 01:08.4 [8] 8 00:45.7 [12] 9 00:47.5 [13] 10
11 6056 detail závodníka KRÁČMAROVÁ Michaela CZE 2012 Apache Loko Trutnov 4. /  Žákyně 6-7 let 0:02:42.8 0:00:28.3 01:14.1 [12] 12 00:43.2 [8] 10 00:45.4 [8] 11
12 6085 detail závodníka TRVALEC Jakub CZE 2012 Hořické Kolonožky 8. /  Žáci 6-7 let 0:02:48.2 0:00:33.7 01:24.2 [18] 18 00:43.7 [9] 16 00:40.2 [4] 12
13 6073 detail závodníka REJL Jiří CZE 2012 --- 9. /  Žáci 6-7 let 0:02:48.9 0:00:34.4 01:11.2 [10] 10 00:50.2 [17] 12 00:47.5 [12] 13
14 6033 detail závodníka LACHMANNOVÁ Anna CZE 2012 --- 5. /  Žákyně 6-7 let 0:02:58.0 0:00:43.5 01:18.9 [16] 16 00:44.6 [10] 13 00:54.4 [21] 14
15 6116 detail závodníka RYŠAVÝ Jonáš CZE 2013 --- 10. /  Žáci 6-7 let 0:02:58.4 0:00:43.9 01:13.4 [11] 11 00:52.7 [23] 14 00:52.2 [20] 15
16 6043 detail závodníka NOVÁČEK Bořík CZE 2012 --- 11. /  Žáci 6-7 let 0:02:58.9 0:00:44.4 01:17.9 [15] 15 00:49.0 [16] 15 00:51.9 [19] 16
17 6069 detail závodníka VRÁNA Matyáš CZE 2012 --- 12. /  Žáci 6-7 let 0:03:00.9 0:00:46.5 01:16.9 [13] 13 00:52.5 [21] 17 00:51.4 [18] 17
18 6083 detail závodníka TRVALEC David CZE 2012 Hořické Kolonožky 13. /  Žáci 6-7 let 0:03:01.7 0:00:47.2 01:28.4 [24] 24 00:47.7 [15] 18 00:45.5 [9] 18
19 6017 detail závodníka FRÝBERTOVÁ Adéla CZE 2012 --- 6. /  Žákyně 6-7 let 0:03:08.3 0:00:53.8 01:29.3 [25] 25 00:50.4 [18] 20 00:48.5 [15] 19
20 6032 detail závodníka PŘÍVRATSKÝ Antonín CZE 2013 Apache Loko Trutnov 14. /  Žáci 6-7 let 0:03:09.2 0:00:54.7 01:26.4 [20] 20 00:52.5 [20] 19 00:50.2 [17] 20
21 6113 detail závodníka TYRYCHTROVÁ Lucie CZE 2012 --- 7. /  Žákyně 6-7 let 0:03:09.3 0:00:54.8 01:50.0 [31] 31 00:30.7 [1] 23 00:48.6 [16] 21
22 6120 detail závodníka BABIČ Matyáš CZE 2013 --- 15. /  Žáci 6-7 let 0:03:17.2 0:01:02.7 01:25.3 [19] 19 00:54.8 [26] 21 00:57.0 [22] 22
23 6072 detail závodníka METELKOVÁ Emma CZE 2013 --- 8. /  Žákyně 6-7 let 0:03:19.0 0:01:04.5 01:28.0 [22] 22 00:52.2 [19] 22 00:58.7 [23] 23
24 6094 detail závodníka NOVÁK Štěpán CZE 2013 --- 16. /  Žáci 6-7 let 0:02:24.3 - 1 Lap(s) 01:31.7 [26] 26 00:52.6 [22] 24 --- ---
25 6075 detail závodníka HUBKA Antonín CZE 2012 --- 17. /  Žáci 6-7 let 0:02:32.7 - 1 Lap(s) 01:35.4 [27] 27 00:57.2 [27] 25 --- ---
26 6119 detail závodníka LATIOK Roman CZE 2013 Shark Team 18. /  Žáci 6-7 let 0:02:34.2 - 1 Lap(s) 01:39.4 [28] 28 00:54.7 [25] 26 --- ---
27 6053 detail závodníka KRUŠINOVÁ Andělka CZE 2013 --- 9. /  Žákyně 6-7 let 0:02:41.3 - 1 Lap(s) 01:27.8 [21] 21 01:13.4 [30] 27 --- ---
28 6039 detail závodníka BEDNAŘÍKOVÁ Aneta CZE 2013 S-Sport Hronov 10. /  Žákyně 6-7 let 0:02:42.4 - 1 Lap(s) 01:28.4 [23] 23 01:14.0 [31] 28 --- ---
29 6051 detail závodníka MUNZAROVÁ Mája CZE 2013 carla.kupkolo.cz Dvůr Králové nad Labem 11. /  Žákyně 6-7 let 0:02:44.0 - 1 Lap(s) 01:49.5 [30] 30 00:54.5 [24] 29 --- ---
30 6060 detail závodníka JAŠEK Matěj CZE 2013 Hobluj Horní Maršov 19. /  Žáci 6-7 let 0:02:44.4 - 1 Lap(s) 01:41.7 [29] 29 01:02.7 [29] 30 --- ---
31 6112 detail závodníka FRANĚK Alex CZE 2012 --- 20. /  Žáci 6-7 let 0:02:47.4 - 1 Lap(s) 01:17.9 [14] 14 01:29.5 [33] 31 --- ---
32 6092 detail závodníka LÁZNIČKOVÁ Veronika CZE 2013 GHOST Junior team 12. /  Žákyně 6-7 let 0:03:16.0 - 1 Lap(s) 01:58.8 [32] 32 01:17.2 [32] 32 --- ---
33 6103 detail závodníka MALAFA Antonín CZE 2012 --- 21. /  Žáci 6-7 let 0:03:29.8 - 1 Lap(s) 02:28.9 [33] 33 01:00.8 [28] 33 --- ---
--- 6023 detail závodníka GAMBA Kryštof CZE 2013 BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6024 detail závodníka SEMERÁD Marek CZE 2012 MITAS Mercedes Benz Praha Trek . /  Žáci 6-7 let DNS --- --- --- --- --- --- ---
--- 6047 detail závodníka KEOGH Emily CZE 2013 --- . /  Žákyně 6-7 let DNS --- --- --- --- --- --- ---

Nenašli jste se ve výsledcích, nebo jste našli ve výsledcích nesrovnalost? Kontaktujte časomíru