Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 2738 | RYSULOVÁ Eliška | 1999 | ČKL Jilemnice | 0:16:36.3 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 2700 | MENDE Johanna | 1999 | SG Holzhau | 0:17:23.9 | 0:00:47.6 | |
3 | diplom | 2735 | STORCH Lea-Anabell | 1999 | VSC Klingenthal | 0:17:58.8 | 0:01:22.5 | |
4 | diplom | 2701 | DIETZE Anna-Maria | 1999 | SSV Blau-Weiss Neuhausen | 0:18:34.5 | 0:01:58.2 | |
5 | diplom | 2739 | LODL Anne-Kathrin | 1999 | SV Hermsdorf | 0:18:34.6 | 0:01:58.3 | |
6 | diplom | 2745 | SCHRENK Sophia | 1999 | SKG Gersfeld | 0:18:46.6 | 0:02:10.3 | |
7 | diplom | 2730 | MÄDLER Johanna | 1999 | TSV Retterode | 0:19:12.9 | 0:02:36.6 | |
8 | diplom | 2737 | WILD Stefanie | 1999 | VSC Klingenthal | 0:19:16.3 | 0:02:40.0 | |
9 | diplom | 2702 | NAUJOKAT Julia | 1999 | SG Klotzsche e.V. | 0:19:20.5 | 0:02:44.2 | |
10 | diplom | 2736 | SANDNER Lucie | 1999 | VSC Klingenthal | 0:19:26.3 | 0:02:50.0 | |
11 | diplom | 2732 | WILLMANNOVÁ Michaela | 1999 | Ski klub Šumava | 0:19:28.4 | 0:02:52.1 | |
12 | diplom | 2746 | WEIKARD Annika | 1999 | SKG Gersfeld | 0:19:59.3 | 0:03:23.0 | |
13 | diplom | 2727 | FUCHS-EISNER Ines | 1999 | SU -Böhmerwald | 0:20:30.3 | 0:03:54.0 | |
14 | diplom | 2718 | WELLISCH Carolin | 1999 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 0:20:37.7 | 0:04:01.4 | |
15 | diplom | 2723 | HARTL Anna | 1999 | SC Zwiesel | 0:21:10.6 | 0:04:34.3 | |
16 | diplom | 2719 | HAMBERGER Lisa | 1999 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 0:21:49.7 | 0:05:13.4 | |
17 | diplom | 2720 | LOHBERGER Theresa | 1999 | Spvgg Lam Ski Nordisch | 0:22:18.9 | 0:05:42.6 | |
18 | diplom | 2704 | HEINKE Fenja | 1999 | SC Buntenbock | 0:23:28.9 | 0:06:52.6 | |
19 | diplom | 2713 | MÜLLER Lea Marie | 1999 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 0:23:40.0 | 0:07:03.7 | |
20 | diplom | 2743 | KÖNIG Aurelia | 1999 | TSV Poppenhausen | 0:24:01.8 | 0:07:25.5 | |
21 | diplom | 2712 | FRÖHLICH Marie Pauline | 1999 | ATSV Gebirge-Gelobtland | 0:24:28.0 | 0:07:51.7 | |
22 | diplom | 2726 | BACHL Kerstin | 1999 | WSV Skadi | 0:25:16.3 | 0:08:40.0 | |
23 | diplom | 2740 | KEISER Valeria | 1999 | ATSV Gebirge Gelobtland | 0:25:55.7 | 0:09:19.4 | |
24 | diplom | 2710 | RICHTER Marie | 1999 | BERTSDORFER SV | 0:26:10.7 | 0:09:34.4 | |
--- | 2721 | ALTMANN Sophia | 1999 | Spvgg Lam Ski Nordisch | DNS | --- | ||
--- | 2729 | STRUNCOVA Marketa | 1999 | Sport Club Plzen | DNS | --- |