Zde bude přehled vybraných závodníků. Aktuálně je výběr prázdný.
Publikování nebo další šíření obsahu je bez písemného souhlasu zakázáno..
Stažením souboru souhlasíte s uvedenými podmínkami použití.
Načítání ...
Pořadí | Číslo | Jméno | Roč. | Klub | jmeno1 | jmeno2 | jmeno3 | jmeno4 | jmeno5 | Kategorie | Čas | Ztráta | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | diplom | 150 | CYKLO –SKI POLIČKA | 1992 | --- | ŠAFÁŘ Martin | ANDRLÍK Aleš | BOŠTÍK Jiří | VLČEK Petr | ŠIMKO Daniel | 1. / M19+ | 3:17:52.6 | 0:00:00.0 | |
2 | diplom | 165 | SVORNOST HVOZD | 1992 | --- | BRAŠNA Michal | CHARVÁT Luboš | VENTA Vladimír | VLNA Karel | FAJTL Jaroslav | 2. / M19+ | 3:17:57.6 | 0:00:05.0 | |
3 | diplom | 151 | BOBŘÍK | 1992 | --- | HAMPEJS Jiří | HAMPEJS Jiří | ŠIMÁNEK Petr | ŠŤASTNÝ Petr | PAJAČ Jaroslav | 3. / M19+ | 3:25:31.2 | 0:07:38.6 | |
4 | diplom | 137 | VSK ELEKTRO ČVUT PRAHA | 1992 | --- | ZAHÁLKOVÁ Pavla | KOŠČOVÁ Simona | HAVLOVÁ Pavla | MATYÁŠKOVÁ Pavla | BÖHMOVÁ Eva | 1. / W19+ | 3:26:40.5 | 0:08:47.9 | |
5 | diplom | 164 | DIMP GIANT LOOP | 1992 | --- | JAUERNIG Martin | SKARNITZL Antonín | MYŠKA Petr | ČEČELOVSKÝ Václav | JIŘÍ Vévoda | 4. / M19+ | 3:35:30.4 | 0:17:37.8 | |
6 | diplom | 162 | AA LIBERECKÝ SURVIVAL.CZ | 1992 | --- | KLEMT Tomáš | NETÍK Lukáš | KEJKLÍČEK Ondřej | RUDOLFOVÁ Tereza | KUPR Jaroslav | 5. / M19+ | 3:36:33.9 | 0:18:41.3 | |
7 | diplom | 138 | VSK HUMANITA | 1992 | --- | MERUNKOVÁ Eliška | KALINOVÁ Markéta | ŠVARCOVA Hana | KAZÍKOVÁ Sandra | KOVÁŘOVÁ Kristýna | 2. / W19+ | 3:43:31.1 | 0:25:38.5 | |
8 | diplom | 143 | DÁMY S LAMPIONY | 1992 | --- | ŠEDIVÁKOVÁ Helena | MARGOLDOVÁ Barbora | GEBAUEROVÁ Jana | MATRASOVÁ Kateřina | PANOCHOVÁ Anna | 3. / W19+ | 3:49:29.9 | 0:31:37.3 | |
9 | diplom | 152 | T.J.BENEŠOV U SEMIL | 1992 | --- | KLIKAR Jan | MARTINEC Jan | LUKEŠ Roman | HLOUŠEK Jiří | KUČERA Zdeněk | 6. / M19+ | 3:58:28.7 | 0:40:36.1 | |
10 | diplom | 136 | ŽIŽKOVKÝ TYGŘICE | 1992 | --- | NOVÁKOVÁ Karolína | SAJDLOVÁ Jana | HNÁTKOVÁ Tereza | BAUEROVÁ Andrea | HNÁTKOVÁ Anna | 4. / W19+ | 4:04:07.0 | 0:46:14.4 | |
11 | diplom | 169 | ZA TYRŠE! | 1992 | --- | DVORSKÁ Hanka | FRANĚK Emil | BORSKÝ Michal | KRÁLOVÁ Lenka | DAVID Sajner | 7. / M19+ | 4:05:49.5 | 0:47:56.9 | |
12 | diplom | 140 | EKONOM PRAHA - MATKY NA TRATI | 1992 | --- | VANKOVA Alice | LENKOVÁ Jana | NOVOTNA Eva | VEBEROVA Iva | MICHÁLKOVÁ Lenka | 5. / W19+ | 4:09:19.6 | 0:51:27.0 | |
13 | diplom | 154 | OUTDOOROUTSIDERS FAJF ATLETEN BESR GRUPE | 1992 | --- | GODER Josef | SCHNEIDER Michal | PETR Jan | ŠÚŠN Zkusit | MACHÁČEK Jiří | 8. / M19+ | 4:13:08.5 | 0:55:15.9 | |
14 | diplom | 153 | SOKOLOVÉ Z KLÁŠTERCE NAD ORLICÍ | 1992 | --- | ŠROLER Zdenek | MITVALSKÝ Karel | JIRČÍK Miroslav | POLÁČEK Luďa | MLYNÁŘ Vašek | 9. / M19+ | 4:17:54.2 | 1:00:01.6 | |
15 | diplom | 167 | KAMARÁDI | 1992 | --- | BERMANN Zdeněk | NEDOMLEL Jiří | KOULA Roman | FIŠER Jiří | CTIBOR Jiří | 10. / M19+ | 4:27:11.8 | 1:09:19.2 | |
16 | diplom | 141 | VK SLAVIA - ŽENY | 1992 | --- | KOPECKÁ Kateřina | MATUŠÍKOVÁ Terezie | ŠÍREROVÁ Tereza | ANTOŠOVÁ Lenka | VÍCHOVÁ Sára | 6. / W19+ | 4:27:25.9 | 1:09:33.3 | |
17 | diplom | 157 | SUBTERRA - A | 1992 | --- | ŠUMBERA Ludvík | MIČUNEK Petr | ŘÁDA Josef | HAJDA Josef | RŮŽIČKA Lukáš | 11. / M19+ | 4:27:47.3 | 1:09:54.7 | |
18 | diplom | 155 | SOKOLOVÉ DĚDY FALTUSE | 1992 | --- | FALTUS František | FALTUS Radek | KRISTEJN Zdeněk | KRISTEJN David | FALTUS Milan | 12. / M19+ | 4:35:00.1 | 1:17:07.5 | |
19 | diplom | 156 | CC CHARLIE | 1992 | --- | VERUŇÁK Jiří | TOMÁŠ David | MATĚJKA Pavel | PUNČOCHÁŘ Petr | PUNČOCHÁŘOVÁ Lucie | 13. / M19+ | 4:43:26.9 | 1:25:34.3 | |
20 | diplom | 142 | ŠTĚBETALKY | 1992 | --- | KALIBOVÁ Hana | STUCHLÍKOVÁ Kateřina | STUCHLÍKOVÁ Kateřina | BALATKOVÁ Táňa | NOVÁKOVÁ Petra | 7. / W19+ | 4:52:53.4 | 1:35:00.8 | |
21 | diplom | 159 | SK HIP PRAHA | 1992 | --- | TUKA Miroslav | HARTLOVÁ Vladislava | ŠIMÁK Pavel | SVOZIL Martin | KVĚTOVÁ Markéta | 14. / M19+ | 5:03:08.3 | 1:45:15.7 | |
22 | diplom | 166 | 5M | 1992 | --- | HORKÝ Jiří | MAREŠ Jan | ŠTĚCHOVSKÝ Jan | KROUPA Štěpán | NĚMEČEK David | 15. / M19+ | 5:05:46.9 | 1:47:54.3 | |
23 | diplom | 139 | HO PŘÍRODNÍ VĚDY | 1992 | --- | BEITLEROVÁ Hana | SAMKOVÁ Zuzana | POLÁČKOVÁ Tereza | KRUPIČKOVÁ Kateřina | KUBELKOVÁ Jana | 8. / W19+ | 5:11:43.5 | 1:53:50.9 | |
24 | diplom | 161 | BAKAJDA HARRACHOV B | 1992 | --- | SUCHÝ Josef | SUCHÝ Aleš | SUCHÝ Michal | TREJTNAROVÁ Adéla | FRENCL Ondřej | 16. / M19+ | 5:27:53.9 | 2:10:01.3 | |
25 | diplom | 160 | HO ŠTIKA | 1992 | --- | LONSKÝ Ondřej | LEŠKO Michal | DIBLÍK Josef | HOLAS Ondřej | TLUČHOŘ Michal | 17. / M19+ | 5:29:01.2 | 2:11:08.6 | |
26 | diplom | 158 | NEHOŇ TO ŘÍČANY | 1992 | --- | SELIX Jiří | TOMEČEK Tomáš | BÉBR Leoš | ČECH Vratislav | STRÁNSKÝ Aleš | 18. / M19+ | 5:37:58.6 | 2:20:06.0 | |
27 | diplom | 163 | SK ASSPRO - ROZVÁŽNÍ PÁNI | 1992 | --- | VEJVODA Jiří | ŠPREŇAR Miloslav | LANTA Stanislav | VLACH Miroslav | JIROUŠ Jaroslav | 19. / M19+ | 5:45:58.4 | 2:28:05.8 | |
28 | diplom | 168 | ŠM 161 | 1992 | --- | ČEJKA Jan | MICHÁLEK Vladimír | KOUBEK Libor | PACHOLÍK Petr | SUCHÝ Jaromír | 20. / M19+ | 6:10:52.8 | 2:53:00.2 |