RESULTS RESULT
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | LUKEŠOVÁ Denisa |
Author Team Stupno |
CZE | 0:36:09.8 | 0:00:00.0 |
2. | KŘÍŽOVÁ Klára |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:38:39.5 | 0:02:29.7 |
3. | NOVÁKOVÁ Pavla |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:42:39.5 | 0:06:29.7 |
4. | DAVERNÁ Karolína |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:47:13.7 | 0:11:03.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | MATĚJKA Petr |
ČS Specialized Junior MTB team |
CZE | 0:52:30.8 | 0:00:00.0 |
2. | VÍTŮ Šimon |
uniqa jihlava |
CZE | 0:55:08.8 | 0:02:37.9 |
3. | LANGENSCHEIDT Roman |
TSV Bad Griesbach |
GER | 0:55:26.5 | 0:02:55.7 |
4. | KADLEC Jakub |
Velosport Valenta SCOTT team |
CZE | 0:56:31.9 | 0:04:01.0 |
5. | NOVÁK Radek |
GS cyklo team Jistebnice |
CZE | 0:57:21.8 | 0:04:51.0 |
6. | BRANDL Benedikt |
RSC Waldkirchen/StieglbauerRacingTeam |
GER | 0:58:46.8 | 0:06:16.0 |
7. | BRUNLEHNER Tobias |
TSV Bad Griesbach |
GER | 0:59:04.3 | 0:06:33.5 |
8. | STARON Niklas |
RVN-Freising |
GER | 0:59:15.8 | 0:06:45.0 |
9. | MARTINEK Tomáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:04:36.8 | 0:12:06.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HUDEČKOVÁ Veronika |
Ski klub Šumava |
CZE | 0:55:03.3 | 0:00:00.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | VASTL Jan |
Ceska sporitelna Specialized |
CZE | 1:00:59.8 | 0:00:00.0 |
2. | KOBES Lukáš |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:06:15.5 | 0:05:15.7 |
3. | ŠELLER Luděk |
Česká spořitelna Specialized junior mtb |
CZE | 1:07:27.5 | 0:06:27.7 |
4. | ŠULC Jakub |
Bike and Ski Bakajda |
CZE | 1:08:03.8 | 0:07:04.0 |
5. | JÍLEK Zdeněk |
ČS Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:11:14.8 | 0:10:15.0 |
6. | PAPEŽ Vít |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:11:37.8 | 0:10:38.0 |
7. | LAVIČKA Adam |
uniqa jihlava |
CZE | 1:12:55.5 | 0:11:55.7 |
8. | SCHÖNBERGER Sebastian |
MTB Team Böbrach / CONWAXY ALLSTARS |
GER | 1:14:05.3 | 0:13:05.5 |
9. | MORACEC Karel |
uniqa jihlava |
CZE | 1:14:59.3 | 0:13:59.5 |
10. | HUBER Patrick |
RSC Waldkirchen/Stieglbauer Racing Team |
GER | 1:16:58.8 | 0:15:58.9 |
11. | BROŽ Jiří |
Eurofoam sport team |
CZE | 1:17:56.7 | 0:16:56.9 |
12. | VÍTŮ Josef |
Eurofoam sport team |
CZE | 1:19:11.8 | 0:18:11.9 |
13. | DOLEŽAL Václav |
ČS Specialized Junior MTB team |
CZE | 1:20:51.3 | 0:19:51.5 |
14. | CHUM Martin |
Sport bike Strakonice |
CZE | 1:23:07.3 | 0:22:07.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
Giant Cycling Point |
CZE | 0:56:40.8 | 0:00:00.0 |
2. | VESELÁ Lucie |
GT bicycles opportunity |
CZE | 0:57:55.8 | 0:01:15.0 |
3. | CESNAKOVA Milena |
Apex-Bike Tábor |
CZE | 0:58:35.3 | 0:01:54.5 |
4. | VALEŠOVÁ Jana |
GT bicycles opportunity |
CZE | 0:59:21.8 | 0:02:41.0 |
5. | PIRZKALLOVÁ Zuzana |
Kona Cycling Point |
CZE | 0:59:34.5 | 0:02:53.7 |
6. | BERKOVÁ Irena |
Amenity Extrem sport team |
CZE | 1:01:05.8 | 0:04:25.0 |
7. | BARTIZALOVÁ Denisa |
Eurofoam sport team |
CZE | 1:04:09.8 | 0:07:29.0 |
8. | BAREŠOVÁ Nikola |
Kellys Bike Ranch Team |
CZE | 1:08:37.8 | 0:11:57.0 |
9. | RAUCH Karin |
Sportive St.Englmar/Stieglbauer Racingteam |
GER | 1:11:01.8 | 0:14:21.0 |
10. | AUER Julia |
TSV Bad Griesbach / Team WOMB Girlsridetoo.de |
GER | 1:16:19.8 | 0:19:39.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KAMLER Josef |
Čistý sport |
CZE | 0:48:20.8 | 0:00:00.0 |
2. | KUBÁNEK Marek |
2K BIKE CLUB ODRY |
CZE | 0:49:16.8 | 0:00:56.0 |
3. | TOMEČEK Zdeněk |
Čistý sport |
CZE | 0:50:02.8 | 0:01:42.0 |
4. | MALÝ Lukáš |
RSV Grafenau / Radsport de Graaf |
CZE | 0:50:47.3 | 0:02:26.5 |
5. | ZÁHORA Michal |
Ceska sporitelna Specialized |
CZE | 0:50:51.5 | 0:02:30.7 |
6. | PODRAZIL Tomas |
Hole Vrchy |
CZE | 0:51:06.8 | 0:02:46.0 |
7. | PÍSAŘ Jan |
MOTO Šikule - CITIZEN |
CZE | 0:53:48.8 | 0:05:28.0 |
8. | STRACH Jakub |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 0:53:49.5 | 0:05:28.7 |
9. | JEDLIČKA Jan |
ČESKÁ SPOŘITELNA JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:53:56.5 | 0:05:35.7 |
10. | STEHLÍK Petr |
Bi Esse |
CZE | 0:54:11.8 | 0:05:51.0 |
11. | KRAUS Marek |
kola bartoš federál |
CZE | 0:55:52.8 | 0:07:32.0 |
12. | KADLEC Josef |
Velosport Valenta SCOTT team |
CZE | 0:56:16.9 | 0:07:56.1 |
13. | VELÍŠEK Tomáš |
Cykloextra Cannondale team |
CZE | 0:56:50.3 | 0:08:29.5 |
14. | HUBR Jan |
SK Cyklo Macner |
CZE | 0:57:01.8 | 0:08:41.0 |
15. | KAŠÁK Véna |
Hoštice u Volyně |
CZE | 0:57:03.3 | 0:08:42.5 |
16. | SZÁBO Miloš |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 0:57:24.3 | 0:09:03.5 |
17. | ŠEDIVÝ Pavel |
BTK EuroBike Praha |
CZE | 0:57:48.8 | 0:09:28.0 |
18. | ADAM Martin |
Dexter BSK racing |
CZE | 1:00:51.8 | 0:12:31.0 |
19. | HOLÝ Tomáš |
SK Repice |
CZE | 1:01:42.8 | 0:13:22.0 |
20. | ZUBALÍK Miroslav |
CZE | 1:02:17.5 | 0:13:56.7 | |
21. | JIROUŠ Vilém |
BIKEFACTORY Strakonice |
CZE | 1:02:17.8 | 0:13:57.0 |
22. | DVOŘÁK Karel |
JIKO Čácha Sušice |
CZE | 1:02:54.3 | 0:14:33.5 |
23. | LÍZNER Martin |
Říčany |
CZE | 1:03:02.3 | 0:14:41.5 |
24. | MAXA Milan |
Bike Team REMIŠVEHA |
CZE | 1:03:02.8 | 0:14:42.0 |
25. | GRABMÜLLER Jan |
SKB Strakonice |
CZE | 1:03:47.8 | 0:15:27.0 |
26. | BALOUŠEK Jiří |
DUDÁK-Měšťanský pivovar Strakonice a.s. |
CZE | 1:07:39.8 | 0:19:19.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SÜSS Christian |
Ski und Bike Deggendorf |
GER | 1:12:51.5 | 0:00:00.0 |
2. | SOUKUP Petr |
Galaxy Švec |
CZE | 1:14:02.8 | 0:01:11.2 |
3. | KOZÁK Tomáš |
Focus RAPIRO Racing |
CZE | 1:14:30.5 | 0:01:39.0 |
4. | DUSCHL Stefan |
SV Kumreut / Haibike / Egger-Radl |
GER | 1:15:00.8 | 0:02:09.2 |
5. | OLEJNÍČEK Dušan |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:16:48.5 | 0:03:57.0 |
6. | HARTMANN Thomas |
Team 3w.hardi.net - TV Miesbach |
GER | 1:17:36.5 | 0:04:45.0 |
7. | KOUBA Miroslav |
MK Servis Lčovice |
CZE | 1:18:11.5 | 0:05:20.0 |
8. | FROMBERGER Günther |
TSV Bad Griesbach |
GER | 1:23:02.8 | 0:10:11.2 |
9. | KOBES Miroslav |
Velosport Domažlice |
CZE | 1:24:33.3 | 0:11:41.7 |
10. | LERACH Erik |
mtb-team-böbrach |
GER | 1:32:11.3 | 0:19:19.7 |
11. | NAROVEC Petr |
Bike Team Strakonice |
CZE | 1:33:55.3 | 0:21:03.7 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká Spořitelna Specialized |
CZE | 1:15:32.5 | 0:00:00.0 |
2. | BOUDNÝ Pavel |
Ceska sporitelna Specialized |
CZE | 1:15:33.3 | 0:00:00.7 |
3. | SPĚŠNÝ Milan |
kola-bbm.cz |
CZE | 1:17:06.8 | 0:01:34.2 |
4. | EBERL Filip |
Remerx Merida team Kolín |
CZE | 1:17:37.5 | 0:02:05.0 |
5. | STOŠEK Martin |
Blatná |
CZE | 1:18:16.5 | 0:02:44.0 |
6. | BUBÍLEK Michal |
Kellys Bikeranch team |
CZE | 1:18:37.5 | 0:03:05.0 |
7. | PAUR Ondřej |
Author Team Stupno |
CZE | 1:19:52.5 | 0:04:20.0 |
8. | TVRDÍK Tomáš |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:21:48.8 | 0:06:16.2 |
9. | LUKEŠ Daniel |
Remerx Merida team Kolín |
CZE | 1:22:26.3 | 0:06:53.7 |
10. | STIEGLBAUER Michael |
Sportive St.Englmar/Stieglbauer Racingteam |
GER | 1:22:29.5 | 0:06:57.0 |
11. | BOHATA Tomáš |
Remerx-Merida Team Kolín |
CZE | 1:25:35.1 | 0:10:02.5 |
12. | BARTIZAL Jiří |
Eurofoam sport team |
CZE | 1:25:48.3 | 0:10:15.7 |
13. | KLAP David |
UGO Allivictus Čistý sport |
CZE | 1:25:58.9 | 0:10:26.4 |
14. | JANEČEK Michal |
JIKO Čácha Sušice |
CZE | 1:30:15.3 | 0:14:42.7 |