RESULTS RESULT + DIPLOMS
Official results
- 58 km overall
- 58 km by category
- 34 km overall
- 34 km by category
- 21 km - rodinné týmy
- 21 km overall
- Děti 12-13 let by category
- Děti 10-11 let by category
- Děti 8-9 let by category
- Děti 6-7 let by category
- Děti do 5 let by category
- Odstrkovadla by category
- 58 km - koeficient obtížnosti
- 34 km - koeficient obtížnosti
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:55:41.5 | 0:00:00.0 |
2. | JEŽEK Václav |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:56:27.7 | 0:00:46.1 |
3. | STROŽ Jan |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 1:57:52.2 | 0:02:10.6 |
4. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:59:03.3 | 0:03:21.7 |
5. | JOBÁNEK Jan |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 1:59:03.7 | 0:03:22.1 |
6. | KNÍŽE David |
CT J.HRADEC U SK KAMEN |
CZE | 1:59:04.2 | 0:03:22.6 |
7. | ŠŤASTNÝ Petr |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 1:59:07.8 | 0:03:26.2 |
8. | DANĚK Jiří |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:01:24.8 | 0:05:43.2 |
9. | PILČÍK Adam |
Bikestyle.cz |
CZE | 2:01:53.7 | 0:06:12.1 |
10. | ŠUSTEK Milan |
Cycling s r.o. |
CZE | 2:01:53.7 | 0:06:12.1 |
11. | ŽÁK Pavel |
BIKE TRIATLON MORKOVICE |
CZE | 2:01:59.7 | 0:06:18.1 |
12. | VALÁŠEK Daniel |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:02:00.5 | 0:06:18.9 |
13. | KUBÁNEK Marek |
2K Bike Club Odry |
CZE | 2:02:01.3 | 0:06:19.7 |
14. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:02:01.5 | 0:06:20.0 |
15. | JIRÁNEK Tomáš |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:02:15.5 | 0:06:33.9 |
16. | KLOUČEK František |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:03:56.1 | 0:08:14.5 |
17. | KUBÍČEK Jan |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:06:07.8 | 0:10:26.2 |
18. | ŠINDELÁŘ Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:06:14.8 | 0:10:33.2 |
19. | HOLUB Josef |
CZE | 2:06:18.1 | 0:10:36.5 | |
20. | BUKSA Dominik |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:07:54.5 | 0:12:12.9 |
21. | NETÍK Ivo |
IVAR CS - AUTHOR TEAM |
CZE | 2:07:55.3 | 0:12:13.7 |
22. | FOX Miloš |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:07:55.5 | 0:12:14.0 |
23. | BENEŠ Petr |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:07:57.8 | 0:12:16.2 |
24. | PÍNA Ondřej |
Vella Cycling |
CZE | 2:08:13.2 | 0:12:31.6 |
25. | MINKA Jakub |
SYMBIO+ GIANT RACE TEAM |
CZE | 2:08:52.8 | 0:13:11.2 |
26. | PANGRÁC Marek |
EP ENERGY MERIDA BIKING |
CZE | 2:09:01.5 | 0:13:19.9 |
27. | KAVAN Marek |
DIANA SPORT |
CZE | 2:09:08.3 | 0:13:26.7 |
28. | ŽMOLÍK Milan |
MONTIVA MTB Fryšták |
CZE | 2:09:16.1 | 0:13:34.5 |
29. | NOVÁK Petr |
4EVER-CYKLO BULIS |
CZE | 2:09:16.1 | 0:13:34.5 |
30. | KOUŘIL Martin |
Kolokrám-Svijany |
CZE | 2:09:17.2 | 0:13:35.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HUŘÍKOVÁ Tereza |
ČESKÁ SPOŘITELNA MTB |
CZE | 2:12:38.7 | 0:00:00.0 |
2. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Česká spořitelna - Specialized MTB team |
CZE | 2:25:36.5 | 0:12:57.7 |
3. | PROCHÁZKOVÁ Michaela |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:26:13.6 | 0:13:34.8 |
4. | KOLAŠÍNOVÁ Johana |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:27:05.3 | 0:14:26.5 |
5. | CIBULKOVÁ Lenka |
LAWI Team |
CZE | 2:30:00.1 | 0:17:21.3 |
6. | KARAFIÁTOVÁ Svatava |
CZE | 2:32:41.4 | 0:20:02.6 | |
7. | BEDNAŘÍKOVÁ Jana |
AMENITY – EXTREM SPORT TEAM |
CZE | 2:32:58.8 | 0:20:20.0 |
8. | PRSKAVCOVÁ Marcela |
Six Monkeys |
CZE | 2:33:55.1 | 0:21:16.3 |
9. | RUDOLFOVÁ Tereza |
Vella Cycling |
CZE | 2:36:05.5 | 0:23:26.7 |
10. | TŮMOVÁ Michaela |
NEOVIZE |
CZE | 2:36:16.9 | 0:23:38.1 |
11. | HAPALOVÁ Iva |
CZE | 2:39:29.8 | 0:26:51.0 | |
12. | HLŮŽKOVÁ Markéta |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 2:39:42.9 | 0:27:04.1 |
13. | HAASOVÁ Radka |
ACT leraK |
CZE | 2:42:33.6 | 0:29:54.8 |
14. | PEZOVÁ Hana |
SEAT IVOS Zlín |
CZE | 2:47:08.6 | 0:34:29.8 |
15. | POUROVÁ Alžběta |
Česká Spořitelna MTB Hobby A |
CZE | 2:48:43.3 | 0:36:04.5 |
16. | VANČUROVÁ Lenka |
NO LIMIT bike team |
CZE | 2:48:48.4 | 0:36:09.6 |
17. | VYSOCKA Gabriela |
Opavský sportovní klub |
CZE | 2:49:19.6 | 0:36:40.8 |
18. | SYROVÁTKOVÁ Irena |
SYMBIO+ GIANT |
CZE | 2:50:37.8 | 0:37:59.0 |
19. | SVAČINOVÁ Lucie |
CZE | 2:51:10.6 | 0:38:31.8 | |
20. | KOTOPULU Helena |
CZE | 2:53:18.6 | 0:40:39.8 | |
21. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 2:53:41.3 | 0:41:02.5 |
22. | KUČNÁ Svatava |
4EVER Cyklo Bulis Bystřice p.H. |
CZE | 2:54:45.9 | 0:42:07.1 |
23. | BUŠKOVÁ Leona |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 2:59:01.8 | 0:46:23.0 |
24. | KLINGOROVÁ Irena |
METROSTAV |
CZE | 3:00:28.9 | 0:47:50.1 |
25. | SOVADINOVÁ Soňa |
CYKLO-ŽOPY |
CZE | 3:03:08.9 | 0:50:30.1 |
26. | KOVÁŘOVÁ Petra |
SYMBIO+ cycling |
CZE | 3:05:08.6 | 0:52:29.8 |
27. | KADLECOVÁ Hana |
METROSTAV |
CZE | 3:06:24.1 | 0:53:45.3 |
28. | SMRŽOVÁ Soňa |
HaPe sport Brno |
CZE | 3:07:53.4 | 0:55:14.6 |
29. | OTEVŘELOVÁ Adéla |
CZE | 3:10:59.4 | 0:58:20.6 | |
30. | VODEHNALOVÁ Milena |
Tvrdá horská cyklistika |
CZE | 3:11:18.7 | 0:58:39.9 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | VYKOUKAL Marek |
4ever cyklo bulis |
CZE | 1:18:19.5 | 0:00:00.0 |
2. | JANEČEK Pavel |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:19:42.1 | 0:01:22.6 |
3. | BYSTROŇ Vilém |
CZE | 1:19:42.4 | 0:01:22.8 | |
4. | KOUKAL Filip |
MORAVEC TEAM |
CZE | 1:20:19.1 | 0:01:59.6 |
5. | ZEŤÁK Michael |
4ever cyklo bulis |
CZE | 1:21:21.4 | 0:03:01.9 |
6. | STUDENOVSKÝ Radek |
GS Technik Cyklo Team Jistebnice |
CZE | 1:22:15.0 | 0:03:55.4 |
7. | HULBOJ René |
CZE | 1:22:41.5 | 0:04:21.9 | |
8. | LAŠTŮVKA David |
Cykloteam KOLARNA |
CZE | 1:23:37.1 | 0:05:17.6 |
9. | DŘEVOJÁNEK Jan |
VALMEZBIKE-SKP VSETÍN |
CZE | 1:25:00.1 | 0:06:40.6 |
10. | MUŽ Jan |
MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:25:06.4 | 0:06:46.8 |
11. | KLODA Petr |
Novatop-Lapierre |
CZE | 1:25:45.6 | 0:07:26.1 |
12. | ELIÁŠ Ondřej |
CZE | 1:25:45.9 | 0:07:26.3 | |
13. | JANIK Petr |
TTS Osek nad Bečvou |
CZE | 1:25:56.5 | 0:07:36.9 |
14. | FIGURA Lukáš |
AVELIMTB |
CZE | 1:27:02.4 | 0:08:42.8 |
15. | BÍLÍK Petr |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 1:27:20.6 | 0:09:01.1 |
16. | KOČÁREK Zbyněk |
MARIÁNSKÉ LÁZNĚ |
CZE | 1:27:28.1 | 0:09:08.6 |
17. | MACEK Michal |
VRV Team |
CZE | 1:27:45.4 | 0:09:25.8 |
18. | NÁBĚLEK Aleš |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:28:29.4 | 0:10:09.8 |
19. | PROCHÁZKA Petr |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:28:42.9 | 0:10:23.3 |
20. | SOLDÁN Martin |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 1:28:57.6 | 0:10:38.1 |
21. | BARTOŠ Martin |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 1:29:32.1 | 0:11:12.6 |
22. | MARETA Vítek |
ESB Team |
CZE | 1:29:41.6 | 0:11:22.1 |
23. | PĚČEK Martin |
EP Energy Merida Biking Team |
CZE | 1:30:24.9 | 0:12:05.3 |
24. | POTŮČEK Šimon |
Rega Brno Team |
CZE | 1:30:39.1 | 0:12:19.6 |
25. | STANĚK Vladimír |
Cyklo Staněk |
CZE | 1:31:00.7 | 0:12:41.1 |
26. | OSLIZLO ML. Jiří |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 1:31:11.4 | 0:12:51.8 |
27. | KOSIČKA Lubor |
NEOVIZE |
CZE | 1:31:12.9 | 0:12:53.3 |
28. | KYJONKA Ondřej |
Ski centrum ODRY |
CZE | 1:31:52.2 | 0:13:32.6 |
29. | JAŠA Lukáš |
RESS Group MTB Team |
CZE | 1:32:24.4 | 0:14:04.9 |
30. | KUČERA Lukáš |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:32:26.4 | 0:14:06.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KLIMKOVÁ Adriana |
CZE | 1:31:39.4 | 0:00:00.0 | |
2. | KUČEROVÁ Monika |
Bike Pro Racing |
CZE | 1:31:40.8 | 0:00:01.3 |
3. | NAVRÁTILOVÁ Kateřina |
K a V TOP HRANICE |
CZE | 1:32:45.2 | 0:01:05.7 |
4. | RAJNOCHOVÁ Zuzana |
CZE | 1:36:19.4 | 0:04:40.0 | |
5. | KUBÍNOVÁ Klára |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 1:37:35.2 | 0:05:55.7 |
6. | OLIVOVÁ Alexandra |
CZE | 1:38:25.3 | 0:06:45.8 | |
7. | ČUPOVÁ Jana |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 1:38:40.7 | 0:07:01.2 |
8. | KUBÍNOVÁ Eliška |
Malbery Opava |
CZE | 1:40:32.2 | 0:08:52.7 |
9. | ŠERTLEROVÁ Klára |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:40:59.9 | 0:09:20.5 |
10. | VALUCHOVÁ Natálie |
Bike Pro Racing |
CZE | 1:41:43.7 | 0:10:04.2 |
11. | SOLANSKÁ Martina |
MTB Rysová |
CZE | 1:42:45.4 | 0:11:06.0 |
12. | UNGERMANOVÁ Elizabeth |
Ivar CS Author team |
CZE | 1:44:15.7 | 0:12:36.2 |
13. | HYNČICOVÁ Jitka |
CZE | 1:45:07.7 | 0:13:28.2 | |
14. | VANDUCHOVÁ Alena |
KOLÁRNA |
CZE | 1:45:18.5 | 0:13:39.1 |
15. | TRČKOVÁ Daniela |
ČS Bike team |
CZE | 1:46:15.2 | 0:14:35.7 |
16. | LENCOVÁ Adéla |
ŠKODA Auto team |
CZE | 1:47:59.7 | 0:16:20.2 |
17. | NÁBĚLKOVÁ Kateřina |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:48:46.7 | 0:17:07.2 |
18. | KLVAČOVÁ Kamila |
CBASE |
CZE | 1:50:51.8 | 0:19:12.3 |
19. | SOLANSKÁ Michaela |
MTB Rysová |
CZE | 1:53:22.5 | 0:21:43.0 |
20. | HAVLICKA Renata |
Bikestyle.cz |
CZE | 1:53:35.6 | 0:21:56.1 |
21. | BRHELOVÁ Jana |
CZE | 1:54:53.7 | 0:23:14.3 | |
22. | VAŠINOVÁ Renata |
NN Bike Team |
CZE | 1:55:17.5 | 0:23:38.0 |
23. | ORSÁGOVÁ Kateřina |
TOYOTA DOLÁK MTB |
CZE | 1:55:49.5 | 0:24:10.0 |
24. | VÁLKOVÁ Aneta |
Cykloteam Kolárna |
CZE | 1:57:52.2 | 0:26:12.8 |
25. | URBÁŠKOVÁ Martina |
CZE | 1:58:47.1 | 0:27:07.7 | |
26. | KVOCHOVÁ Lenka |
CZE | 1:59:56.5 | 0:28:17.1 | |
27. | DAŇKOVÁ Tereza |
CZE | 2:00:23.1 | 0:28:43.6 | |
28. | URBÁNKOVÁ Martina |
CZE | 2:00:31.5 | 0:28:52.0 | |
29. | SKŘIČILOVÁ Kateřina |
CZE | 2:01:37.7 | 0:29:58.3 | |
30. | BURIANOVÁ Veronika |
CZE | 2:02:13.3 | 0:30:33.8 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Mladá Boleslav Tour Škoda Auto
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí - Špindl Tour Škoda Auto
- Kouty MTB maraton České spořitelny
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Praha - Karlštejn Tour České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bikemaraton Škoda Auto
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Ještěd Tour Kooperativy
- Plzeňská padesátka České spořitelny
- Valtické Cyklobraní Kooperativy