RESULTS RESULT
Official results
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ADEL Filip |
Superior MTB team |
CZE | 1:58:08.4 | 0:00:00.0 |
2. | PRŮDEK Matěj |
Nutrend specialized |
CZE | 1:58:15.0 | 0:00:06.6 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
Kellys Bikeranch |
CZE | 1:58:18.2 | 0:00:09.8 |
4. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:58:42.6 | 0:00:34.2 |
5. | LAVIČKA Adam |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:59:41.0 | 0:01:32.6 |
6. | MINKA Jakub |
Symbio+ Cannondale |
CZE | 1:59:42.4 | 0:01:34.0 |
7. | HAMAN Martin |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:00:05.7 | 0:01:57.3 |
8. | VAN AELBROECK Michiel |
Wmtb.be Specialized |
BEL | 2:00:06.6 | 0:01:58.2 |
9. | KAVALÍR Jakub |
ELEVEN MERCEDES MITAS |
CZE | 2:00:08.3 | 0:01:59.9 |
10. | DANĚK Jiří |
Česká Spořitelna - Accolade |
CZE | 2:00:47.2 | 0:02:38.8 |
11. | ŠŤASTNÝ Petr |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:00:53.5 | 0:02:45.1 |
12. | PIRUCH Martin |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:02:09.4 | 0:04:01.0 |
13. | ANDRLE David |
Symbio+Cannondale |
CZE | 2:02:20.1 | 0:04:11.7 |
14. | ZÁLESKÝ Milan |
ELEVEN MERECEDES MITAS |
CZE | 2:03:09.7 | 0:05:01.3 |
15. | PETŘÍČEK Tomáš |
Bike Triatlon Morkovice |
CZE | 2:03:09.8 | 0:05:01.4 |
16. | STRNAD Václav |
Inkospor-Team |
CZE | 2:03:14.5 | 0:05:06.1 |
17. | BUKSA Dominik |
Future cycling team |
CZE | 2:03:52.8 | 0:05:44.4 |
18. | KADLEC Jakub |
Česká spořitelna Specialized Junior |
CZE | 2:04:57.7 | 0:06:49.3 |
19. | PTÁČEK Miroslav |
Sport Club Calabrone |
CZE | 2:05:11.8 | 0:07:03.4 |
20. | THESTRUP Brian Kaack |
TEAM SUPERIOR DANMARK |
DEN | 2:06:40.6 | 0:08:32.2 |
21. | SKÁLA Jaromír |
Česká spořitelna Specialized Junior |
CZE | 2:06:43.1 | 0:08:34.7 |
22. | BÁRTEK David |
VRV TEAM |
CZE | 2:06:44.1 | 0:08:35.7 |
23. | LIEBICH Petr |
Sk Žamberk Tessuti sport |
CZE | 2:06:45.8 | 0:08:37.4 |
24. | VOLODYMYR Kozlovskyy |
UKR | 2:06:57.1 | 0:08:48.7 | |
25. | KRUMPHANZL Matyáš |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:07:44.5 | 0:09:36.1 |
26. | BRAM Saeys |
Trust mtb team vzw |
BEL | 2:07:47.7 | 0:09:39.3 |
27. | PILČÍK Adam |
NOVATOP LAPIERRE |
CZE | 2:08:13.7 | 0:10:05.3 |
28. | ŠILAR Jakub |
Bikeclinic Cannondale |
CZE | 2:09:03.4 | 0:10:55.0 |
29. | ADÁMEK Petr |
Apache Loko Trutnov |
CZE | 2:09:34.1 | 0:11:25.7 |
30. | FLESJA Kenneth |
Sola Cyckleklubb |
NOR | 2:09:38.0 | 0:11:29.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | STODŮLKOVÁ Denisa |
Petr Čech SPORT MTB TEAM |
CZE | 2:24:29.2 | 0:00:00.0 |
2. | ŠMÍDOVÁ Anna |
Nilfisk Alto pro cycling |
CZE | 2:26:01.6 | 0:01:32.4 |
3. | CESNAKOVÁ Milena |
Superior MTB team |
CZE | 2:27:34.1 | 0:03:04.9 |
4. | ŘEZNÍKOVÁ Tereza |
Česká spořitelna Specialized Junior |
CZE | 2:31:16.9 | 0:06:47.7 |
5. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
Superior Cyklofit Highfive |
CZE | 2:33:47.8 | 0:09:18.6 |
6. | WEISS Veronika |
Superior Mio Wildschönau XC Team |
GER | 2:34:53.1 | 0:10:23.9 |
7. | POSPÍŠILOVÁ Dana |
inkospor team |
CZE | 2:36:08.5 | 0:11:39.3 |
8. | KOLAŠÍNOVÁ Johana |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:36:14.4 | 0:11:45.2 |
9. | STOČKOVÁ Nikol |
BIKE 2000 |
CZE | 2:37:18.8 | 0:12:49.6 |
10. | NENADÁLOVÁ Hanka |
Maraton.cz |
CZE | 2:38:59.9 | 0:14:30.7 |
11. | VALENTOVÁ Tereza |
SINTESI PRIMA-DONNA |
CZE | 2:42:25.5 | 0:17:56.3 |
12. | KOLÁŘOVÁ Anna |
Velosport Valenta Scott Team |
CZE | 2:42:40.8 | 0:18:11.6 |
13. | BANASZEK Joanna |
Cyklo Team |
POL | 2:44:07.4 | 0:19:38.2 |
14. | WERNEROVÁ Zuzana |
HSK cycling team |
CZE | 2:45:43.1 | 0:21:13.9 |
15. | BŘEZINOVÁ Daniela |
Česká spořitelna Specialized Junior |
CZE | 2:46:39.2 | 0:22:10.0 |
16. | OLBERTOVÁ Jana |
Inkospor-Team |
CZE | 2:49:32.7 | 0:25:03.5 |
17. | NEUMANOVÁ Martina |
RCR bike team Česká Třebová |
CZE | 2:50:06.0 | 0:25:36.8 |
18. | MARTINCOVÁ Andrea |
inkospor team |
CZE | 2:50:45.4 | 0:26:16.2 |
19. | HAASOVÁ Radka |
ACT leraK Blansko |
CZE | 2:52:06.0 | 0:27:36.8 |
20. | PODSKALSKÁ Anna |
Česká spořitelna Specialized Junior |
CZE | 2:52:12.6 | 0:27:43.4 |
21. | VOSSEN Sandy |
TEAM SUPERIOR DANMARK |
DEN | 2:52:29.6 | 0:28:00.4 |
22. | BEELI Daniela |
Veloclub Surselva |
SUI | 2:54:02.2 | 0:29:33.0 |
23. | BEELI Pierina |
Veloclub Surselva |
SUI | 2:54:02.2 | 0:29:33.0 |
24. | POSPÍŠILOVÁ Radka |
Bikecentrum Olomouc |
CZE | 2:55:38.4 | 0:31:09.2 |
25. | BUKOVJANOVÁ Eva |
Inkospor-Team |
CZE | 2:57:28.2 | 0:32:59.0 |
26. | STADLER Silja |
Stockli |
AUT | 2:57:39.2 | 0:33:10.0 |
27. | HARTMANOVÁ Petra |
HEAD BIKE TJ OPAVA |
CZE | 2:59:12.5 | 0:34:43.3 |
28. | KŘIKAVOVÁ Alena |
AZ tým Světlá nad Sázavou |
CZE | 3:01:57.4 | 0:37:28.2 |
29. | KOPECKÁ Ivana |
Good Time´s Cyklo Team Děčín |
CZE | 3:02:19.9 | 0:37:50.7 |
30. | TKOCZ Anna |
Kulok Peel&Patch |
POL | 3:02:21.5 | 0:37:52.3 |