Praha Karlštejn Tour České spořitelny
DATE : | 22.7.2017 | PLACE : | Praha, Velká Chuchle |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Official results
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:46:52.1 | 0:00:00.0 |
2. | HUDEČEK Jiří |
GIANT TRANS BRDY |
CZE | 1:46:59.4 | 0:00:07.3 |
3. | BOUDNÝ Pavel |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:51:13.2 | 0:04:21.1 |
4. | NOVÁK Jiří |
DMT Racing Team |
CZE | 1:51:13.6 | 0:04:21.5 |
5. | SKALICKÝ Pavel |
KOLOVNA KM MTB team |
CZE | 1:52:41.6 | 0:05:49.5 |
6. | RAJCHART Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:52:45.3 | 0:05:53.2 |
7. | STOŠEK Martin |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:53:19.1 | 0:06:27.0 |
8. | BUBÍLEK Michal |
Kellys BIKE RANCH |
CZE | 1:53:34.9 | 0:06:42.8 |
9. | KOBES Lukáš |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:55:17.6 | 0:08:25.5 |
10. | DOLEŽAL Václav |
ERSTE Premier Petr Čech Sport MTB team |
CZE | 1:56:06.9 | 0:09:14.8 |
11. | PROCHÁZKA Jan |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 1:56:07.1 | 0:09:15.0 |
12. | VAGENKNECHT Tomáš |
AEROTEC |
CZE | 1:56:28.6 | 0:09:36.5 |
13. | MADER Daniel |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 1:56:29.3 | 0:09:37.2 |
14. | PÍSAŘ Jan |
Erste Premier Petr Čech MTB Team |
CZE | 1:57:26.8 | 0:10:34.7 |
15. | ŠILAR Jakub |
VELOCENTRUM - STRATOS AUTO |
CZE | 1:57:41.3 | 0:10:49.2 |
16. | ZÁLESKÝ Milan |
RCR bike Česká Třebová |
CZE | 1:57:41.8 | 0:10:49.7 |
17. | TATÍČEK Petr |
Rajec-Allivictus |
CZE | 1:57:46.7 | 0:10:54.6 |
18. | PILČÍK Adam |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:58:27.3 | 0:11:35.2 |
19. | STOŠEK Viktor |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 1:59:06.7 | 0:12:14.6 |
20. | MOKRÝ Jakub |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 1:59:29.6 | 0:12:37.5 |
21. | LAVIČKA Adam |
GHOST Team |
CZE | 1:59:58.1 | 0:13:06.0 |
22. | PITEL Lukáš |
Křižák Team |
CZE | 2:01:22.8 | 0:14:30.7 |
23. | REINER Jan |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:01:22.9 | 0:14:30.8 |
24. | PLESNÍK Michal |
AGROFERT cyklo tým - SOKOLOVNA PRUHONICE |
CZE | 2:01:45.1 | 0:14:53.0 |
25. | GONDA Pavel |
Duratec Weil HotelTime |
CZE | 2:02:32.3 | 0:15:40.2 |
26. | HLŮŽEK Radim |
SUPERIOR CYKLOFIT SPORT TEAM |
CZE | 2:02:36.9 | 0:15:44.8 |
27. | KLAP David |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:02:45.1 | 0:15:53.0 |
28. | HANYK Milan |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:03:07.6 | 0:16:15.5 |
29. | HORÁČEK Radim |
CYKLOSPORT CHROPYNĚ |
CZE | 2:03:10.8 | 0:16:18.7 |
30. | RYDVAL Filip |
alltraining.cz |
CZE | 2:03:23.6 | 0:16:31.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PICHLÍKOVÁ Jana |
SK Polar BLACK |
CZE | 2:20:46.7 | 0:00:00.0 |
2. | KUČEROVÁ Božena |
KOLA-BBM.CZ |
CZE | 2:27:38.1 | 0:06:51.4 |
3. | SLADKOVSKÁ Dagmar |
Česká spořitelna Accolade |
CZE | 2:28:58.1 | 0:08:11.4 |
4. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
GHOST Team |
CZE | 2:29:14.1 | 0:08:27.4 |
5. | HNÁTKOVÁ Nataša |
CZE | 2:30:35.6 | 0:09:48.9 | |
6. | POSPÍŠILOVÁ Radka |
T.S. Bohemia Kross Bike Team |
CZE | 2:32:28.5 | 0:11:41.8 |
7. | RUDOLFOVÁ Tereza |
LAWI Team |
CZE | 2:37:43.3 | 0:16:56.6 |
8. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:39:01.1 | 0:18:14.4 |
9. | PAVELKOVÁ Klára |
SupGirls |
CZE | 2:39:47.1 | 0:19:00.4 |
10. | HRUBÁ Gabriela |
BSK racing |
CZE | 2:42:11.3 | 0:21:24.6 |
11. | HAVELCOVÁ Blanka |
Superior Cyklofit High5 tým |
CZE | 2:43:29.5 | 0:22:42.8 |
12. | BUBLÍKOVÁ Petra |
alltraining.cz |
CZE | 2:44:46.6 | 0:23:59.9 |
13. | PIRZKALLOVÁ Zuzana |
RAJEC Allivictus |
CZE | 2:44:47.6 | 0:24:00.9 |
14. | HALTOF Ewa |
A team NOVO Bruntál |
CZE | 2:49:32.4 | 0:28:45.7 |
15. | KRISTKOVÁ Helena |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:49:34.1 | 0:28:47.4 |
16. | KLÍCHOVÁ Radka |
CZE | 2:52:56.9 | 0:32:10.2 | |
17. | SLÍVOVÁ Kateřina |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 2:54:31.4 | 0:33:44.7 |
18. | BLAŽKOVÁ Vendula |
SupGirls |
CZE | 2:55:06.9 | 0:34:20.2 |
19. | BALÍKOVÁ Tereza |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 2:59:43.2 | 0:38:56.5 |
20. | KOUŘIMSKÁ Zdeňka |
Metrostav |
CZE | 3:01:49.2 | 0:41:02.5 |
21. | MACHÁČOVÁ Martina |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 3:01:55.2 | 0:41:08.5 |
22. | MIKOVÁ Michaela |
SYMBIO+ BMC |
CZE | 3:02:41.9 | 0:41:55.2 |
23. | KREJČÍKOVÁ Helena |
CZE | 3:02:49.7 | 0:42:03.0 | |
24. | ZEDNÍKOVÁ Iveta |
BMC SKIBIKECENTRUM.CZ |
CZE | 3:06:46.7 | 0:46:00.0 |
25. | SPURNÁ Petra |
CZE | 3:14:34.2 | 0:53:47.5 | |
26. | BRODÍKOVÁ Petra |
Metrostav |
CZE | 3:25:00.7 | 1:04:14.0 |
27. | NOVOTNÁ Denisa |
CZE | 3:37:07.1 | 1:16:20.4 | |
28. | SABOLOVÁ Anna |
CZE | 3:37:20.9 | 1:16:34.2 | |
29. | HAŠKOVÁ Renata |
Agrofert cyklo tým – Primateam |
CZE | 3:37:39.4 | 1:16:52.7 |
30. | BASTLOVÁ Dagmar |
CZE | 3:37:57.7 | 1:17:11.0 |
Statistics
Number of registered | 1962 |
---|---|
Registered - Men | 1561 |
Registered - Women | 401 |
Started | 1752 |
Finished | 1683 |
Races in series
- Trans Brdy České spořitelny
- Hustopeče Agrotec Tour ŠKODA AUTO
- Mladá Boleslav Tour Škoda AUTO
- Jestřebí hory České spořitelny
- Orlík Tour Kooperativy
- Vrchlabí Špindl Tour ŠKODA AUTO
- Bikemaraton Drásal České spořitelny
- Šumavský MTB maraton České spořitelny
- Karlovarský AM bike maraton České spořitelny
- Manitou Železné hory České spořitelny
- Plzeňská MTB 50 Kooperativy
- Znojmo Burčák Tour Kooperativy
- Oderská mlýnice České spořitelny
- Vysočina Arena Tour České spořitelny