46. Biela stopa

cross country skiing
DATE :26 - 27.1.2019 PLACE  :Kremnica - Skalka

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MLYNÁR Peter
ŠKP Vysoké Tatry
SVK 2:31:38.5 0:00:00.0
2.
KUNC Lukasz
Zakopane
POL 2:37:09.3 0:05:30.8
3.
PELCZAR Wojciech
KS AZS AWF Katowice
POL 2:42:29.1 0:10:50.6
4.
HOLIGA Ján
KBL ŠKP Martin
SVK 2:49:18.4 0:17:39.9
5.
KALIBA Štěpán
Mercedes-Benz Salomon team
CZE 2:49:58.7 0:18:20.2
6.
PRAJ Slavomír
TT VAVREČKA
SVK 2:51:14.6 0:19:36.1
7.
MADLEŇÁK Jozef
Oravan Oravská Jasenica
SVK 2:51:19.9 0:19:41.4
8.
KARLÍK Petr
TriSki klub Márovky - Blansko
CZE 2:51:59.8 0:20:21.3
9.
KOŠÚT Mário
TT VAVREČKA
SVK 2:53:00.7 0:21:22.2
10.
PLACHÝ Oliver
Klub lyžiarov Nováky
SVK 2:53:42.8 0:22:04.3
11.
DEMETER Richard
KBL ŠKP Martin
SVK 2:56:28.9 0:24:50.4
12.
CIENIK Radovan
KBL ŠKP Martin
SVK 3:00:31.3 0:28:52.8
13.
ŠKVARENINA Martin
Sport Rysy Klub
SVK 3:01:20.8 0:29:42.3
14.
JURENA Adam
Sport Rysy Klub
SVK 3:01:44.9 0:30:06.4
15.
MARTON Matúš
SANSPORT.sk
SVK 3:02:30.4 0:30:51.9
16.
WÁGNER Róbert
Kremnica
SVK 3:04:44.9 0:33:06.4
17.
VICIAN Vladimír
Stupy - Teplica,L. Sliače
SVK 3:05:02.6 0:33:24.1
18.
KOLYSHEV Sergey
zhukovskii
RUS 3:06:51.1 0:35:12.6
19.
HRUŠKA Martin
škp Banská Bystrica
SVK 3:09:03.0 0:37:24.5
20.
MURÍN Pavol
C.K.Malachov
SVK 3:09:55.4 0:38:16.9
21.
KUČERA Cyprián
Levoča
SVK 3:11:20.5 0:39:42.0
22.
OLSZOWSKI Władysław
Team nabiegowkach.pl
POL 3:12:28.7 0:40:50.2
23.
KOZÁK Peter
Atléti BS
SVK 3:13:03.0 0:41:24.5
24.
DURAČINSKÝ Peter
AKHŠ
SVK 3:14:37.7 0:42:59.2
25.
ZAŤKO Dominik
Slovalco
SVK 3:15:02.4 0:43:23.9
26.
DVORSKÝ Maroš
Kajak Slávia
SVK 3:15:31.2 0:43:52.7
27.
KAĽAVSKÝ Július
All4Run Margecany
SVK 3:16:14.9 0:44:36.4
28.
HIKANÍK Martin
Žilina
SVK 3:17:06.6 0:45:28.1
29.
ŠULEK František
SKI TEAM JASE LÁTKY
SVK 3:17:48.3 0:46:09.8
30.
KUBIŠ Tomáš
C.K. Malachov
SVK 3:18:16.7 0:46:38.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BORUTOVA Kamila
Mercedes Benz Atomic Salamon t
CZE 3:02:14.4 0:00:00.0
2.
KRAUSOVÁ Darina
Dom srdca Martin
SVK 3:21:56.3 0:19:41.9
3.
NOWOK Beata
Team nabiegowkach.pl
POL 3:37:27.3 0:35:12.9
4.
LACZAK Magdalena
Salomon Suunto Team Poland
POL 4:01:04.0 0:58:49.6
5.
KADLECOVÁ Monika
CK EPIC Dohňany
SVK 4:06:27.7 1:04:13.3
6.
ANČICOVÁ Stanislava
SK VAZKA Bratislava
SVK 4:10:30.8 1:08:16.4
7.
KÚDEĽOVÁ Michalka
Svetielko nádeje
SVK 4:35:43.7 1:33:29.3
8.
GRAUZELOVA Ludmila
Bratislava
SVK 4:42:39.3 1:40:24.9
9.
BRŇOVÁ Katarína
Topoľčany
SVK 5:36:19.3 2:34:04.9
10.
MACKOVÁ Martina
Bratislava
SVK 6:18:28.0 3:16:13.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SEGEČ Andrej
SKI TEAM JASE LÁTKY
SVK 1:17:02.8 0:00:00.0
2.
MICHALOVSKÝ Rudolf
SKI TEAM JASE LÁTKY
SVK 1:18:11.1 0:01:08.3
3.
JURČO Michal
BEKWOODCOTE Slovakia
SVK 1:18:18.6 0:01:15.8
4.
NEMČÍK Lukáš
LK Metropol KE
SVK 1:20:04.0 0:03:01.2
5.
BACHLEDA Łukasz
KS REGLE KOŚCIELISKO
POL 1:23:44.2 0:06:41.4
6.
HUSEK Martin
Mercedes-Benz Salomon team
CZE 1:24:26.1 0:07:23.3
7.
ŠULEK František
SKI TEAM JASE LÁTKY
SVK 1:24:38.2 0:07:35.4
8.
MYDLIAR Miloš
BM Liptov team
SVK 1:24:40.9 0:07:38.1
9.
MOJEŚCIK Andrzej
Teamnabiegowkach / ISTEBNA
POL 1:24:55.2 0:07:52.4
10.
ŁACEK Jan
Team nabiegowkach.pl
POL 1:25:22.8 0:08:20.0
11.
GAJDOŠÍK Miroslav
MKL-Kremnica
SVK 1:25:22.9 0:08:20.1
12.
BARBIERIK Adrián
BM Liptov team
SVK 1:26:29.7 0:09:26.9
13.
KLEMENT František
Klub lyžiarov Nováky
SVK 1:27:24.0 0:10:21.2
14.
TRIZNA Viliam
KBL Jasna
SVK 1:27:39.0 0:10:36.2
15.
TOMAHOGH Ján
KBLTurčianske Teplice
SVK 1:28:01.4 0:10:58.6
16.
DUTKO Marek
LEAR Prešov
SVK 1:28:08.8 0:11:06.0
17.
BRÜNN Jozef
MKL Kremnica
SVK 1:28:49.1 0:11:46.3
18.
PALGUTA Ľuboslav
KB TU Zvolen
SVK 1:29:06.5 0:12:03.7
19.
PACERA Radoslav
KB Valaská Osrblie
SVK 1:29:22.9 0:12:20.1
20.
BENICKY Peter
PLANEO
SVK 1:29:44.6 0:12:41.8
21.
KOSTÍK Peter
Krahule
SVK 1:29:55.3 0:12:52.5
22.
KADNÁR Roman
Bratislava
SVK 1:30:05.6 0:13:02.8
23.
PROCNER Michal
CK MŠK Žiar nad Hronom
SVK 1:30:50.2 0:13:47.4
24.
KALISKÝ Tomáš
Barbarossa
SVK 1:31:05.1 0:14:02.3
25.
ZELINA Andrej
MŠK CK Žiar nad Hronom
SVK 1:31:07.9 0:14:05.1
26.
VOŠKA Marek
VASIĽOV
SVK 1:31:12.7 0:14:09.9
27.
GLADIŠ Daniel
Vltava Fund Ski Team
CZE 1:32:04.4 0:15:01.6
28.
SCHMIDT Gabriel
ELBA a.s. Kremnica
SVK 1:32:29.5 0:15:26.7
29.
GAJDOŠ Jakub
Slávia Ekonóm BB
SVK 1:32:33.4 0:15:30.6
30.
SCHLANK Pavol
Banska Bystrica
SVK 1:33:15.8 0:16:13.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KLEMENTOVÁ Barbora
Klub lyžiarov Nováky
SVK 1:25:43.6 0:00:00.0
2.
HOLMÍKOVÁ Veronika
škp Banská Bystrica
SVK 1:33:40.6 0:07:57.0
3.
KEŠEĽÁKOVÁ Alena
škp Banská Bystrica
SVK 1:36:48.5 0:11:04.9
4.
BIČANOVÁ Margaréta
KPŠ nereus Žilina
SVK 1:43:33.6 0:17:50.0
5.
MIČUŠÍKOVÁ Simona
VK Tatran
SVK 1:44:36.3 0:18:52.7
6.
BALOGOVÁ Alexandra
škp Banská Bystrica
SVK 1:46:50.8 0:21:07.2
7.
GABČÍKOVÁ Martina
MKL Kremnica
SVK 1:48:10.2 0:22:26.6
8.
MINAROVA Tamara
SKP Banská Bystrica
SVK 1:50:21.2 0:24:37.6
9.
REISTETTEROVÁ Miriam
Kosice
SVK 1:51:35.7 0:25:52.1
10.
BIALEKOVÁ Martina
škp Banská Bystrica
SVK 1:56:21.9 0:30:38.3
11.
REPKOVÁ Lucia
KBT SPIŠ
SVK 1:56:59.4 0:31:15.8
12.
REPKOVÁ Petra
KBT SPIŠ
SVK 1:56:59.5 0:31:15.9
13.
BÄUMLOVÁ Karin
Procycling - CNS Academy
SVK 2:00:04.2 0:34:20.6
14.
PIVARČIOVÁ Lucia
ŠK Atom Levice
SVK 2:01:00.9 0:35:17.3
15.
HURBANOVA Monika
i-riders.sk
SVK 2:01:51.1 0:36:07.5
16.
VANÁKOVÁ Dominika
Maratón klub Rajec
SVK 2:02:44.2 0:37:00.6
17.
BAINAROVÁ Petra
Sk Prostatic
SVK 2:11:36.4 0:45:52.8
18.
BARONOVA Janina
SMTA-Nitra
SVK 2:12:31.6 0:46:48.0
19.
SEDILEKOVÁ Zuzana
JuZa
SVK 2:13:31.9 0:47:48.3
20.
ORAVCOVÁ Kristína
Kordícky Hrebenák
SVK 2:15:18.7 0:49:35.1
21.
VERSEGHYOVÁ Anna
Kremnica
SVK 2:16:59.0 0:51:15.4
22.
KADLECOVÁ Alena
BK Lysá
SVK 2:18:00.4 0:52:16.8
23.
VANČOVÁ Tatiana
CK Witzenmann Vlkanová
SVK 2:20:01.3 0:54:17.7
24.
POLAČKOVÁ-ŠIMKOVÁ Slavomíra
DREAM TEAM
SVK 2:22:01.7 0:56:18.1
25.
BULÍKOVÁ Božena
Jogging klub Dubnica
SVK 2:22:46.0 0:57:02.4
26.
MORAVČÍKOVÁ Justína
ŠKP Bratislava
SVK 2:23:38.3 0:57:54.7
27.
VAČKOVÁ Lenka
Malacky
SVK 2:26:51.9 1:01:08.3
28.
RONDZIKOVÁ Štefánia
ŠK Zornička Riečka
SVK 2:27:08.0 1:01:24.4
29.
BÚCHALOVÁ Zuzana
Kremnica
SVK 2:27:38.2 1:01:54.6
30.
HOLECKOVA Yveta
Praha 10
CZE 2:27:42.1 1:01:58.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MLYNÁR Peter
ŠKP Vysoké Tatry
SVK 1:38:03.8 0:00:00.0
2.
SEGEČ Andrej
SKI TEAM JASE LÁTKY
SVK 1:40:37.6 0:02:33.8
3.
ŠULEK Miroslav
SKI TEAM JASE LÁTKY
SVK 1:41:17.2 0:03:13.4
4.
MICHALOVSKÝ Rudolf
SKI TEAM JASE LÁTKY
SVK 1:46:49.2 0:08:45.4
5.
JURČO Michal
BEKWOODCOTE Slovakia
SVK 1:48:10.7 0:10:06.9
6.
KLOUDA Kristián
škp Banská Bystrica
SVK 1:49:51.7 0:11:47.9
7.
NEMČÍK Lukáš
LK Metropol KE
SVK 1:50:23.0 0:12:19.2
8.
MICHALEK Piotr
Team na biegoukach
POL 1:52:42.1 0:14:38.3
9.
GAJDOŠÍK Miroslav
MKL-Kremnica
SVK 1:54:23.8 0:16:20.0
10.
PRAJ Slavomír
TT VAVREČKA
SVK 1:56:55.4 0:18:51.6
11.
KALIBA Štěpán
Mercedes-Benz Salomon team
CZE 1:57:10.9 0:19:07.1
12.
KARLÍK Petr
TriSki klub Márovky - Blansko
CZE 1:57:16.0 0:19:12.2
13.
AUGUSTINAK Dusan
Poprad
SVK 1:57:57.9 0:19:54.1
14.
RÁCZ Štefan
METROPOL KOSICE
SVK 1:58:37.5 0:20:33.7
15.
KRZYWICKI Stefan Kamil
Team nabiegowkach.pl
POL 1:58:40.5 0:20:36.7
16.
PAVELLA Martin
KBT SPIŠ
SVK 1:59:29.4 0:21:25.6
17.
JARECKI Sebastian
skipol.pl team
POL 2:02:36.8 0:24:33.0
18.
NINAJ Milan
BK OPALISKO
SVK 2:02:59.4 0:24:55.6
19.
MIRAN René
R.M. EQUIPMENT C.Z.
CZE 2:03:54.8 0:25:51.0
20.
BARTKO Daniel
ŠK VAŽEC
SVK 2:04:45.8 0:26:42.0
21.
KUČERA Cyprián
Levoča
SVK 2:06:37.7 0:28:33.9
22.
TRNAVSKÝ Miroslav
Združenie veteránov SR
SVK 2:06:41.0 0:28:37.2
23.
ĎURICA Ľubomír
MKL Kremnica
SVK 2:06:52.8 0:28:49.0
24.
WEISS Michal
Tulikivi SVK
SVK 2:08:25.9 0:30:22.1
25.
FAZEKAŠ Tadeáš
ŠK Atom Levice
SVK 2:08:46.7 0:30:42.9
26.
KOLYSHEV Sergey
zhukovskii
RUS 2:09:38.9 0:31:35.1
27.
ČECH Matej
BTC ČASTÁ
SVK 2:11:10.6 0:33:06.8
28.
MAJKA Roman
Team nabiegowkach.pl
POL 2:11:33.2 0:33:29.4
29.
GABRIEL Carl
SV Großwalterdorf
GER 2:11:36.7 0:33:32.9
30.
MUDRAK Štěpán
TJ Slovan Luhačovice
CZE 2:12:08.8 0:34:05.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BORUTOVA Kamila
Mercedes Benz Atomic Salamon t
CZE 2:06:45.5 0:00:00.0
2.
GABČÍKOVÁ Martina
MKL Kremnica
SVK 2:20:12.5 0:13:27.0
3.
BRUŇOVÁ Lenka
Jasná Liptovský Mikuláš
SVK 2:23:54.1 0:17:08.6
4.
TROŠOKOVÁ Kristína
Klub bežeckého lyžovania Ja
SVK 2:25:16.3 0:18:30.8
5.
ČECHOVÁ KULIFAJOVÁ Monika
ČASTÁ
SVK 2:39:53.3 0:33:07.8
6.
MIKLÓŠOVÁ Ivona
YNRA
SVK 2:42:22.7 0:35:37.2
7.
KUJAWSKA Joanna
Team nabiegowkach.pl
POL 2:44:11.3 0:37:25.8
8.
ADAMCOVÁ Blanka
R.-bike Dolný Kubín
SVK 2:47:30.7 0:40:45.2
9.
SLUŠNÁ Zuzana
DRIETOMA
SVK 2:57:27.8 0:50:42.3
10.
MACHAJOVÁ Zuzana
Dolný Kubín
SVK 2:58:24.2 0:51:38.7
11.
KURPIEWSKA Anna
Team nabiegowkach.pl
POL 2:59:46.0 0:53:00.5
12.
HATALA Éva
Gyöngyösi Tájfutó Klub
HUN 3:07:05.2 1:00:19.7
13.
ŠKARVADOVÁ Jana
Continental Sport Club Zvolen
SVK 3:07:36.3 1:00:50.8
14.
ŠVIHORÍKOVÁ Elena
Klub priateľov prírody Čast
SVK 3:08:58.5 1:02:13.0
15.
DIDRIKSEN Andrea
Gyöngyösi Tájfutó Klub
HUN 3:17:38.7 1:10:53.2
16.
ČECHOVÁ Daniela
ČASTÁ
SVK 3:18:51.5 1:12:06.0
17.
MUCHOVÁ Zlatica
Parada Fly Nitra
SVK 3:23:20.0 1:16:34.5
18.
NAGY Ildikó
Külker Rowing Club
HUN 3:23:57.9 1:17:12.4
19.
KIFFER Dorina Lilla
Kulker Rowing Klub
AUT 3:29:21.0 1:22:35.5
20.
BENDA Orsolya
Külker Rowing Club
HUN 3:31:15.7 1:24:30.2
21.
BREZOVSKA Barbora
YNRA
SVK 3:32:46.6 1:26:01.1
22.
BAINAROVÁ Pavli
TRALALINY
CZE 3:33:05.4 1:26:19.9
23.
MAJERCAKOVA Lea
Bratislava
SVK 3:36:43.7 1:29:58.2
24.
SIPOS Andrea
Külker Rowing Club
HUN 3:38:38.0 1:31:52.5
25.
NOVOTNÁ Markéta
TRALALINY
CZE 3:42:00.1 1:35:14.6
26.
KUČEROVÁ Miroslava
Levoča
SVK 3:44:15.9 1:37:30.4
27.
FĽAKOVÁ Danka
nordic centrum Levoča
SVK 3:48:27.8 1:41:42.3
28.
GONČÁROVÁ Andrea
STARÁ LUBOVNA
SVK 3:52:33.2 1:45:47.7
29.
PIZOVKOVÁ Klaudia
STARÁ LUBOVNA
SVK 3:52:35.1 1:45:49.6
30.
ADAMČIOVÁ Dominika
DHZ Chocholná-Velčice
SVK 3:54:50.3 1:48:04.8

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered1076
Registered - Men874
Registered - Women202
Started964
Finished954