serie :
Predator Winter Weekend Eduard 2019
DATE : | 26 - 27.1.2019 | PLACE : | Biatlonový areál Eduard, Krušné hory |
---|
RESULTS RESULT
Official results
- Dril Elite Men / Women
- Dril Elite by category
- Dril Elite Teams
- Dril Open Men / Women
- Dril Open by category
- Dril Open Teams
- Brutal Elite Men / Women
- Brutal Elite by category
- Brutal Elite Teams
- Brutal Open Men / Women
- Brutal Open by category
- Brutal Open Teams
- Master Weekend Elite
- Master Weekend Open
- Junior
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | RAJNIAK Michal |
OCRA Slovakia Family |
SVK | 1:45:57.1 | 0:00:00.0 |
2. | CHRAPPA Richard |
OCRA Slovakia Family |
SVK | 1:54:29.2 | 0:08:32.1 |
3. | TEUFNER Stefan |
AUT | 1:59:11.5 | 0:13:14.4 | |
4. | KREJČÍ Pavel |
Predator Gym Team |
CZE | 2:00:54.9 | 0:14:57.8 |
5. | RŮŽEK Pavel |
Gladiators Elite |
CZE | 2:04:31.6 | 0:18:34.5 |
6. | TRAEXLER Martin |
GER | 2:05:35.6 | 0:19:38.5 | |
7. | DUCHOŇ Mišo |
OCRA Slovakia Family |
SVK | 2:07:27.6 | 0:21:30.5 |
8. | SVOBODA Martin |
Spartan gym elite |
CZE | 2:12:20.0 | 0:26:22.9 |
9. | RŮŽEK Vojtěch |
Gladiators Elite |
CZE | 2:12:22.4 | 0:26:25.3 |
10. | PEŠEK Petr |
AF Team |
CZE | 2:14:02.0 | 0:28:04.9 |
11. | CIMLER Jiří |
Gladiators Elite |
CZE | 2:16:24.7 | 0:30:27.6 |
12. | SETTELE Stefan |
MIT Tough Team Germany |
GER | 2:18:07.6 | 0:32:10.5 |
13. | MALIHA Vít |
CZE | 2:19:30.6 | 0:33:33.5 | |
14. | ŠKVOR Jan |
CZE | 2:20:05.2 | 0:34:08.1 | |
15. | STEPHAN Voigt |
GER | 2:20:50.8 | 0:34:53.7 | |
16. | ERNST Günter |
Celtic Warrior |
AUT | 2:22:28.9 | 0:36:31.8 |
17. | MAURER Mario |
Celtic Warrior |
AUT | 2:23:30.5 | 0:37:33.4 |
18. | BABÁK Josef |
TANTRUM MONSTRA |
CZE | 2:24:55.7 | 0:38:58.6 |
19. | PROKOP Miroslav |
Predator Gym Team |
CZE | 2:29:49.0 | 0:43:51.9 |
20. | MALIHA Roman |
CZE | 2:30:47.6 | 0:44:50.5 | |
21. | VOPASEK Miroslav |
Gladiators Elite |
CZE | 2:31:46.3 | 0:45:49.2 |
22. | SIMON Thonon |
BEL | 2:31:47.1 | 0:45:50.0 | |
23. | BRÄHMIG Mattes |
GER | 2:32:06.2 | 0:46:09.1 | |
24. | NOHEJL Martin |
AF Team |
CZE | 2:33:47.0 | 0:47:49.9 |
25. | BERAN Lukáš |
Spartan gym elite |
CZE | 2:36:04.5 | 0:50:07.4 |
26. | LEVÝ Štěpán |
CZE | 2:37:00.1 | 0:51:03.0 | |
27. | LENOIR Cyril |
BEL | 2:38:23.2 | 0:52:26.1 | |
28. | VOLÁK Adam |
Predator Gym Team |
CZE | 2:38:32.2 | 0:52:35.1 |
29. | ERNST Thomas |
AUT | 2:40:49.5 | 0:54:52.4 | |
30. | BODMER Marc |
Munich Elite Warriors |
GER | 2:41:00.2 | 0:55:03.1 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | LOKAJÍČKOVÁ Klára |
AF Team |
CZE | 2:22:46.9 | 0:00:00.0 |
2. | SCHEJBALOVÁ Tereza |
AF Team |
CZE | 2:25:18.8 | 0:02:31.9 |
3. | ŠAŠKOVÁ Zuzana |
CZE | 2:31:02.0 | 0:08:15.1 | |
4. | FIALOVÁ Lenka |
Predator Gym Team |
CZE | 2:41:03.4 | 0:18:16.5 |
5. | SOUKUPOVÁ Vendula |
Gladiators Elite |
CZE | 2:42:12.0 | 0:19:25.1 |
6. | BABUŠKOVÁ Stanislava |
CZE | 2:44:05.4 | 0:21:18.5 | |
7. | LONKOVÁ Magdalena |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 2:47:22.7 | 0:24:35.8 |
8. | BLAŽKOVÁ Helena |
CZE | 2:48:54.4 | 0:26:07.5 | |
9. | MÁLKOVÁ Kristýna |
Spartan gym elite |
CZE | 2:51:28.9 | 0:28:42.0 |
10. | TOCHÁČKOVÁ Tereza |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 2:52:01.8 | 0:29:14.9 |
11. | BŘÍZOVÁ Jana |
Predator Gym Team |
CZE | 2:52:54.9 | 0:30:08.0 |
12. | KÖNIGOVÁ Lucie |
Bootcamp Team |
CZE | 2:58:14.3 | 0:35:27.4 |
13. | DVOŘÁKOVÁ Veronika |
Predator Workout Brno ELITE |
CZE | 3:02:15.1 | 0:39:28.2 |
14. | MACANOVÁ Zuzana |
AF Team |
CZE | 3:03:04.0 | 0:40:17.1 |
15. | BIRGIT Demmel |
Munich Elite Warriors |
GER | 3:08:28.4 | 0:45:41.5 |
16. | PORTELLOVÁ Karolina |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 3:09:09.9 | 0:46:23.0 |
17. | LUCIE Martin |
BEL | 3:19:32.8 | 0:56:45.9 | |
18. | ŘEŽÁBKOVÁ Monika |
Predator Gym Team |
CZE | 3:20:42.3 | 0:57:55.4 |
19. | HÄMMERLE Verena |
GER | 3:21:00.2 | 0:58:13.3 | |
20. | MARK Pamela |
Celtic Warrior |
AUT | 3:21:13.3 | 0:58:26.4 |
21. | FLORE Martin |
BEL | 3:23:25.7 | 1:00:38.8 | |
22. | PROKOPOVÁ Denisa |
Predator Gym Team |
CZE | 3:24:19.1 | 1:01:32.2 |
23. | RASLOVÁ Marie |
Bootcamp Team |
CZE | 3:25:39.5 | 1:02:52.6 |
24. | KLÁŠTERKOVÁ Gabriela |
Bez Tréniku s.r.o. |
CZE | 3:32:59.6 | 1:10:12.7 |
25. | VLČKOVÁ Lenka |
CZE | 3:38:43.8 | 1:15:56.9 | |
26. | BEDNÁŘOVÁ Hana |
Spartan gym elite |
CZE | 3:55:12.2 | 1:32:25.3 |
27. | ŠTYRCOVÁ Erika |
Bez Tréniku s.r.o. |
CZE | 4:01:28.2 | 1:38:41.3 |
28. | VALOVÁ Linda |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 4:05:09.5 | 1:42:22.6 |
29. | KVÍDEROVÁ Eva |
Bez Tréniku s.r.o. |
CZE | 4:14:21.4 | 1:51:34.5 |
30. | ZLOCHOVÁ Viktorie |
CZE | 4:19:40.7 | 1:56:53.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HANYK Lukáš |
CZE | 1:50:25.5 | 0:00:00.0 | |
2. | ŠEDA Radek |
CZE | 1:50:49.8 | 0:00:24.3 | |
3. | PODZIMEK Jakub |
CZE | 1:53:50.9 | 0:03:25.4 | |
4. | VEPŘEK Karel |
CZE | 1:54:49.0 | 0:04:23.5 | |
5. | KUČERA Petr |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 1:56:24.8 | 0:05:59.3 |
6. | HANÁČEK Michal |
CZE | 1:59:30.0 | 0:09:04.5 | |
7. | MALOŇ Tomáš |
CZE | 2:01:10.0 | 0:10:44.5 | |
8. | DIBLÍK Jan |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:01:50.2 | 0:11:24.7 |
9. | ALT Dominik |
CZE | 2:01:58.8 | 0:11:33.3 | |
10. | TEPLÍK Petr |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:02:44.7 | 0:12:19.2 |
11. | ŘEZÁČ Matěj |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:04:06.1 | 0:13:40.6 |
12. | ŘEHOŘ Zdeněk |
SRTG Strupčice |
CZE | 2:05:13.3 | 0:14:47.8 |
13. | CÍCH Rastislav |
SVK | 2:05:52.7 | 0:15:27.2 | |
14. | ŠNOPL Vít |
CZE | 2:07:13.8 | 0:16:48.3 | |
15. | JOSKA Vladislav |
CZE | 2:07:55.0 | 0:17:29.5 | |
16. | POSPÍCHAL Jan |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:07:58.8 | 0:17:33.3 |
17. | KLEMENT Oldřich |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:08:13.8 | 0:17:48.3 |
18. | HOUDEK Pavel |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:08:56.5 | 0:18:31.0 |
19. | VEPŘEK Martin |
OCR Runners Šumperk |
CZE | 2:09:54.3 | 0:19:28.8 |
20. | ŠANDO Adam |
CZE | 2:10:04.1 | 0:19:38.6 | |
21. | ŠANDO Ondřej |
CZE | 2:10:07.1 | 0:19:41.6 | |
22. | KLIMPL Zdeněk |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:11:08.2 | 0:20:42.7 |
23. | RIŇÁK Libor |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:11:29.3 | 0:21:03.8 |
24. | LETÁČEK Radek |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:11:35.2 | 0:21:09.7 |
25. | SURÝ Martin |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:14:47.5 | 0:24:22.0 |
26. | KOPŘIVA Martin |
BOOTCAMP TEAM JELITA |
CZE | 2:15:23.0 | 0:24:57.5 |
27. | ROUBÍK Lukáš |
Mutějovický válec |
CZE | 2:15:33.1 | 0:25:07.6 |
28. | TROUSIL Honza |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:16:24.1 | 0:25:58.6 |
29. | DRÁBEK Lukáš |
Ásgardians |
CZE | 2:16:54.4 | 0:26:28.9 |
30. | JANDA Martin |
CZE | 2:19:17.1 | 0:28:51.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HÁJKOVÁ Alena |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:05:31.6 | 0:00:00.0 |
2. | POHLOVÁ Jana |
Predator Workout Brno |
CZE | 2:21:28.6 | 0:15:57.0 |
3. | FEJTOVÁ Zuzana |
CZE | 2:27:49.7 | 0:22:18.1 | |
4. | RŮŽKOVÁ Anna |
CZE | 2:29:19.8 | 0:23:48.2 | |
5. | POKORNÁ Kateřina |
Predator Workout Brno |
CZE | 2:29:41.0 | 0:24:09.4 |
6. | POLOCZKOVÁ Natálie |
CZE | 2:31:20.1 | 0:25:48.5 | |
7. | DRÁBKOVÁ Veronika |
OCR Runners Šumperk |
CZE | 2:35:15.3 | 0:29:43.7 |
8. | HAJNIŠOVÁ Pavla |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:36:12.1 | 0:30:40.5 |
9. | LENOCHOVÁ Magda |
SRTG Čelákovice |
SVK | 2:36:55.1 | 0:31:23.5 |
10. | SMUTNÁ Veronika |
CZE | 2:37:36.5 | 0:32:04.9 | |
11. | LIEBEZEITOVÁ Eva |
Mutějovický válec |
CZE | 2:40:36.5 | 0:35:04.9 |
12. | SOMMERFELT Miriam |
GER | 2:40:37.8 | 0:35:06.2 | |
13. | RUDKOVÁ Kristýna |
CZE | 2:41:46.8 | 0:36:15.2 | |
14. | VACKOVÁ Tereza |
CZE | 2:43:16.2 | 0:37:44.6 | |
15. | KLIMEŠOVÁ Zuzka |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:45:34.7 | 0:40:03.1 |
16. | KORYTOVÁ Kateřina |
LionsTeamOCR |
CZE | 2:46:05.5 | 0:40:33.9 |
17. | PTÁČKOVÁ Jana |
CZE | 2:48:18.5 | 0:42:46.9 | |
18. | BALÁŽOVÁ Sabina |
Mukačevo |
CZE | 2:48:19.6 | 0:42:48.0 |
19. | JIRÁSKOVÁ Šárka |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 2:48:29.0 | 0:42:57.4 |
20. | ŠIBOROVÁ Kristýna |
Predator Workout Kladno |
CZE | 2:48:43.1 | 0:43:11.5 |
21. | SCHLUBECK Carolin |
OCR Bierathletics |
GER | 2:49:00.7 | 0:43:29.1 |
22. | DANIELAK Gosia |
POL | 2:49:54.9 | 0:44:23.3 | |
23. | JEŘÁBKOVÁ Petra |
CZE | 2:50:45.0 | 0:45:13.4 | |
24. | SOBOTKOVÁ Iva |
SRTG Čelákovice |
CZE | 2:53:40.1 | 0:48:08.5 |
25. | KUTÍLKOVÁ Kateřina |
SRTG Most |
CZE | 2:54:46.9 | 0:49:15.3 |
26. | ZIMOVÁ Zdeňka |
CZE | 2:55:53.2 | 0:50:21.6 | |
27. | MILOTOVÁ Petra |
CZE | 2:55:57.9 | 0:50:26.3 | |
28. | SUKOVATÁ Klára |
Gladiators |
CZE | 2:56:01.6 | 0:50:30.0 |
29. | NOVÁ Petra |
Gladiators |
CZE | 2:56:02.2 | 0:50:30.6 |
30. | PEŠKOVÁ Denisa |
Crossgym |
CZE | 2:57:23.1 | 0:51:51.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | RŮŽEK Pavel |
Gladiators Elite |
CZE | 0:45:59.4 | 0:00:00.0 |
2. | TEUFNER Stefan |
Celtic Warrior |
AUT | 0:46:11.3 | 0:00:11.9 |
3. | CHRAPPA Richard |
OCRA Slovakia Family |
SVK | 0:47:13.7 | 0:01:14.3 |
4. | PEŠEK Petr |
AF Team |
CZE | 0:47:52.8 | 0:01:53.4 |
5. | BABÁK Josef |
TANTRUM MONSTRA |
CZE | 0:48:18.1 | 0:02:18.7 |
6. | CIMLER Jiří |
Gladiators Elite |
CZE | 0:49:31.7 | 0:03:32.3 |
7. | MALIHA Vít |
CZE | 0:49:56.9 | 0:03:57.5 | |
8. | ČERNÝ Jakub |
TANTRUM MONSTRA |
CZE | 0:50:21.5 | 0:04:22.1 |
9. | SVOBODA Martin |
Spartan gym elite |
CZE | 0:50:34.7 | 0:04:35.3 |
10. | SCHRÖPFER Martin |
TANTRUM MONSTRA |
CZE | 0:50:53.3 | 0:04:53.9 |
11. | MALIHA Roman |
CZE | 0:51:33.5 | 0:05:34.1 | |
12. | ČERNÝ Martin |
TANTRUM MONSTRA |
CZE | 0:51:40.3 | 0:05:40.9 |
13. | SETTELE Stefan |
MIT Tough Team Germany |
GER | 0:52:06.8 | 0:06:07.4 |
14. | RŮŽEK Vojtěch |
Gladiators Elite |
CZE | 0:52:34.1 | 0:06:34.7 |
15. | BERAN Lukáš |
Spartan gym elite |
CZE | 0:53:57.6 | 0:07:58.2 |
16. | BRÄHMIG Mattes |
GER | 0:54:18.3 | 0:08:18.9 | |
17. | VOPASEK Miroslav |
Gladiators Elite |
CZE | 0:54:19.9 | 0:08:20.5 |
18. | PROČKA Peter |
Spartan gym elite |
CZE | 0:54:47.9 | 0:08:48.5 |
19. | SCHWARZ Ernst |
Aus ERZ |
GER | 0:56:03.2 | 0:10:03.8 |
20. | CHRISTIAN Wedig |
GER | 0:56:34.5 | 0:10:35.1 | |
21. | TREMETZBERGER Manuel |
AUT | 0:56:40.4 | 0:10:41.0 | |
22. | RAMBERGER Christian |
Celtic Warrior |
AUT | 0:56:46.7 | 0:10:47.3 |
23. | KADRMAS Marek |
CZE | 0:56:49.4 | 0:10:50.0 | |
24. | MAURER Mario |
Celtic Warrior |
AUT | 0:57:15.3 | 0:11:15.9 |
25. | GSCHWANDTL Robert |
Celtic Warrior |
AUT | 0:57:38.3 | 0:11:38.9 |
26. | ZOLTÁN Bölcs |
HUN | 0:58:43.7 | 0:12:44.3 | |
27. | JEŽEK Jakub |
Predator Workout Brno ELITE |
CZE | 0:58:44.6 | 0:12:45.2 |
28. | BIELIK Marek |
Barbarian Extreme Team |
SVK | 0:59:26.1 | 0:13:26.7 |
29. | BEYREUTHER Jan |
Aus ERZ |
GER | 0:59:45.8 | 0:13:46.4 |
30. | RIEDEL Marco |
Aus ERZ |
GER | 0:59:51.4 | 0:13:52.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | SCHEJBALOVÁ Tereza |
AF Team |
CZE | 0:50:33.8 | 0:00:00.0 |
2. | LOKAJÍČKOVÁ Klára |
AF Team |
CZE | 0:53:27.0 | 0:02:53.2 |
3. | CSERNÁK Enikő |
HUN | 0:54:14.8 | 0:03:41.0 | |
4. | SOUKUPOVÁ Vendula |
Gladiators Elite |
CZE | 0:55:59.5 | 0:05:25.7 |
5. | BABUŠKOVÁ Stanislava |
CZE | 0:57:08.2 | 0:06:34.4 | |
6. | ŠAŠKOVÁ Zuzana |
CZE | 0:58:07.2 | 0:07:33.4 | |
7. | STEJSKALOVÁ Barbora |
CZE | 1:01:13.7 | 0:10:39.9 | |
8. | KÖNIGOVÁ Lucie |
Bootcamp Team |
CZE | 1:02:58.0 | 0:12:24.2 |
9. | MÁLKOVÁ Kristýna |
Spartan gym elite |
CZE | 1:03:32.3 | 0:12:58.5 |
10. | NĚMCOVÁ Sandra |
AF Team |
CZE | 1:04:28.6 | 0:13:54.8 |
11. | LONKOVÁ Magdalena |
Barbarian Extreme Team |
CZE | 1:08:34.7 | 0:18:00.9 |
12. | MARK Pamela |
Celtic Warrior |
AUT | 1:14:55.7 | 0:24:21.9 |
13. | VLČKOVÁ Lenka |
CZE | 1:16:17.1 | 0:25:43.3 | |
14. | KLÁŠTERKOVÁ Gabriela |
Bez Tréniku s.r.o. |
CZE | 1:17:34.6 | 0:27:00.8 |
15. | SVOBODOVÁ Eva |
CZE | 1:24:53.6 | 0:34:19.8 | |
16. | BEDNÁŘOVÁ Hana |
Spartan gym elite |
CZE | 1:27:49.1 | 0:37:15.3 |
17. | JÍROVCOVÁ Petra |
CZE | 1:30:33.4 | 0:39:59.6 | |
18. | ŠTYRCOVÁ Erika |
Bez Tréniku s.r.o. |
CZE | 1:32:02.6 | 0:41:28.8 |
19. | KVÍDEROVÁ Eva |
Bez Tréniku s.r.o. |
CZE | 1:36:41.8 | 0:46:08.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | PODZIMEK Jakub |
HLS TEAM |
CZE | 0:37:56.0 | 0:00:00.0 |
2. | HANYK Lukáš |
CZE | 0:38:48.6 | 0:00:52.6 | |
3. | JOSKA Vladislav |
CZE | 0:43:09.6 | 0:05:13.6 | |
4. | ALT Dominik |
CZE | 0:43:35.9 | 0:05:39.9 | |
5. | MALOŇ Tomáš |
CZE | 0:43:49.6 | 0:05:53.6 | |
6. | KUČERA Petr |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 0:44:43.7 | 0:06:47.7 |
7. | DOUBEK Milan |
HLS TEAM |
CZE | 0:45:16.2 | 0:07:20.2 |
8. | ČERNÝ Václav |
HLS TEAM |
CZE | 0:45:35.8 | 0:07:39.8 |
9. | ŠEDA Radek |
CZE | 0:46:07.9 | 0:08:11.9 | |
10. | SALABA Michal |
NERO |
CZE | 0:46:09.5 | 0:08:13.5 |
11. | VEPŘEK Martin |
OCR Runners Šumperk |
CZE | 0:46:14.8 | 0:08:18.8 |
12. | SOUKUP Ladislav |
HLS TEAM |
CZE | 0:46:20.3 | 0:08:24.3 |
13. | ŘEZÁČ Matěj |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 0:46:24.4 | 0:08:28.4 |
14. | TEPLÍK Petr |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 0:46:34.3 | 0:08:38.3 |
15. | RICHTER Lukáš |
CZE | 0:46:43.0 | 0:08:47.0 | |
16. | DIBLÍK Jan |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 0:46:57.1 | 0:09:01.1 |
17. | SURÝ Martin |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 0:47:14.0 | 0:09:18.0 |
18. | ŠANDO Ondřej |
CZE | 0:47:35.4 | 0:09:39.4 | |
19. | ŠANDO Adam |
CZE | 0:47:38.2 | 0:09:42.2 | |
20. | KOPŘIVA Martin |
BOOTCAMP TEAM JELITA |
CZE | 0:47:51.1 | 0:09:55.1 |
21. | TYL Lukáš |
SRTG Olomouc |
CZE | 0:48:03.6 | 0:10:07.6 |
22. | BINDR Lukáš |
Predator Workout Příbram |
CZE | 0:48:10.7 | 0:10:14.7 |
23. | PANITZ Erich |
Wild Snails |
CZE | 0:48:18.1 | 0:10:22.1 |
24. | LÖFFLER Erik |
CZE | 0:48:45.9 | 0:10:49.9 | |
25. | KABÁT Jan |
Fun Fighters |
CZE | 0:49:32.4 | 0:11:36.4 |
26. | GAJDOŠ Jan |
Crossgym |
CZE | 0:49:59.8 | 0:12:03.8 |
27. | MÍČA Josef |
Ultimátní krabice |
CZE | 0:50:04.8 | 0:12:08.8 |
28. | MIHULA Lukáš |
CZE | 0:50:17.6 | 0:12:21.6 | |
29. | WACKER Lukáš |
Ásgardians |
CZE | 0:50:18.5 | 0:12:22.5 |
30. | SOUČEK Michal |
LionsTeamOCR |
CZE | 0:50:27.8 | 0:12:31.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HÁJKOVÁ Alena |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 0:45:40.7 | 0:00:00.0 |
2. | NOVÁ Petra |
Gladiators |
CZE | 0:52:31.4 | 0:06:50.7 |
3. | DRÁBKOVÁ Veronika |
OCR Runners Šumperk |
CZE | 0:53:28.7 | 0:07:48.0 |
4. | POHLOVÁ Jana |
Predator Workout Brno |
CZE | 0:55:01.7 | 0:09:21.0 |
5. | BUTOROVÁ Lenka |
Predator Workout Brno |
CZE | 0:55:58.6 | 0:10:17.9 |
6. | LENOCHOVÁ Magda |
SRTG Čelákovice |
SVK | 0:56:00.3 | 0:10:19.6 |
7. | DOLEŽELOVÁ Lenka |
Predator Gym Team |
CZE | 0:56:20.3 | 0:10:39.6 |
8. | FAULOVÁ Jana |
CZE | 0:58:50.0 | 0:13:09.3 | |
9. | ROUBALOVÁ Jana |
CZE | 1:00:07.0 | 0:14:26.3 | |
10. | CHÝLOVÁ Petra |
Fun Fighters |
CZE | 1:00:14.9 | 0:14:34.2 |
11. | SUKOVATÁ Klára |
Gladiators |
CZE | 1:00:28.4 | 0:14:47.7 |
12. | KORYTOVÁ Kateřina |
LionsTeamOCR |
CZE | 1:01:28.4 | 0:15:47.7 |
13. | SOMMERFELT Miriam |
GER | 1:01:32.1 | 0:15:51.4 | |
14. | SOBOTKOVÁ Iva |
SRTG Čelákovice |
CZE | 1:01:40.5 | 0:15:59.8 |
15. | KUTÍLKOVÁ Kateřina |
SRTG Most |
CZE | 1:02:19.8 | 0:16:39.1 |
16. | DOSTÁLOVÁ Kateřina |
SRTG Čelákovice |
CZE | 1:02:39.2 | 0:16:58.5 |
17. | RŮŽKOVÁ Anna |
CZE | 1:02:39.4 | 0:16:58.7 | |
18. | PEŠKOVÁ Denisa |
Crossgym |
CZE | 1:02:41.7 | 0:17:01.0 |
19. | MÍŠKOVÁ Tereza |
SRTG Olomouc |
CZE | 1:02:54.3 | 0:17:13.6 |
20. | BROŽOVÁ Kateřina |
CZE | 1:03:10.9 | 0:17:30.2 | |
21. | RAMPÍROVÁ Petra |
CZE | 1:03:46.1 | 0:18:05.4 | |
22. | SCHLUBECK Carolin |
OCR Bierathletics |
GER | 1:03:51.0 | 0:18:10.3 |
23. | MOTTLOVÁ Daniela |
RSáci z Predator workout Příbram |
CZE | 1:03:52.7 | 0:18:12.0 |
24. | RYLKOVÁ Kateřina |
CZE | 1:04:10.7 | 0:18:30.0 | |
25. | PĚČKOVÁ Zdeňka |
CZE | 1:04:39.0 | 0:18:58.3 | |
26. | HAJNIŠOVÁ Pavla |
Predátor Workout Ústí-Děčín |
CZE | 1:05:31.4 | 0:19:50.7 |
27. | KUROPATNICKÁ Zuzana |
SRTG Čelákovice |
CZE | 1:05:45.2 | 0:20:04.5 |
28. | KRUPIČKOVÁ Jana |
Lightning team |
CZE | 1:05:53.1 | 0:20:12.4 |
29. | KOSNAROVÁ Petra |
Lightning team |
CZE | 1:05:58.4 | 0:20:17.7 |
30. | WALTERA Michaela |
Lightning team |
CZE | 1:05:58.9 | 0:20:18.2 |