ČP na silnici mládeže a dospělých - Slatina
DATE : | 25.8.2019 | PLACE : | Slatina |
---|
RESULTS RESULT
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | NEUMAN Dominik |
ELKOV AUTHOR cycling team |
CZE | 3:43:31.4 | 0:00:00.0 |
2. | KUKRLE Michael |
ELKOV AUTHOR cycling team |
CZE | 3:43:33.8 | 0:00:02.3 |
3. | ŘEPA Vojtěch |
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM |
CZE | 3:43:35.2 | 0:00:03.7 |
4. | HNÍK Karel |
ELKOV AUTHOR cycling team |
CZE | 3:43:39.2 | 0:00:07.7 |
5. | ZAHÁLKA Matěj |
ELKOV AUTHOR cycling team |
CZE | 3:43:52.6 | 0:00:21.2 |
6. | HAMPL Petr |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 3:44:02.5 | 0:00:31.0 |
7. | TYRPEKL Karel |
PARDUS TUFO Prostějov |
CZE | 3:44:09.2 | 0:00:37.7 |
8. | KLABOUCH Petr |
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM |
CZE | 3:44:19.3 | 0:00:47.9 |
9. | LEHKÝ Roman |
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM |
CZE | 3:45:04.2 | 0:01:32.7 |
10. | BOUBAL Martin |
CK Příbram - Fany GASTRO |
CZE | 3:45:25.2 | 0:01:53.7 |
11. | ŠORM Jiří |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 3:46:50.3 | 0:03:18.8 |
12. | KOHOUT Martin |
TOPFOREX - LAPIERRE PRO CYCLING TEAM |
CZE | 3:46:50.6 | 0:03:19.1 |
13. | BITTNER Jakub |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 3:47:12.9 | 0:03:41.4 |
14. | HONSA František |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 3:49:12.6 | 0:05:41.1 |
15. | MAYER Daniel |
KC HLINSKO |
CZE | 3:50:00.8 | 0:06:29.3 |
16. | JAKOUBEK Tomáš |
CK Příbram - Fany GASTRO |
CZE | 3:50:37.1 | 0:07:05.6 |
17. | HEBÍK Martin |
CK Příbram - Fany GASTRO |
CZE | 3:50:41.6 | 0:07:10.1 |
18. | SCHURAN Michal |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 3:50:42.2 | 0:07:10.7 |
19. | BÁRTA Tomáš |
PARDUS TUFO Prostějov |
CZE | 3:50:42.4 | 0:07:11.0 |
20. | ROTTER Michal |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 3:50:43.0 | 0:07:11.6 |
21. | FIALA Petr |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 3:50:44.8 | 0:07:13.3 |
22. | DOLEŽAL Adam |
ČEZ Cyklo Team Tábor |
CZE | 3:50:45.8 | 0:07:14.3 |
23. | PROCHÁZKA Michal |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 3:50:46.0 | 0:07:14.5 |
24. | KAŠPAR Jan |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 3:50:50.5 | 0:07:19.1 |
25. | MALIK Robert |
CK Příbram - Fany GASTRO |
CZE | 3:50:57.4 | 0:07:25.9 |
26. | MACH Ondřej |
RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM |
CZE | 3:50:58.1 | 0:07:26.6 |
27. | SEKANINA Adam |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 3:51:05.2 | 0:07:33.7 |
28. | STÖHR Pavel |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 3:51:12.3 | 0:07:40.9 |
29. | POKORNÝ Jiří |
CK Příbram - Fany GASTRO |
CZE | 3:51:16.2 | 0:07:44.7 |
30. | KALOJÍROS Tomáš |
AC SPARTA PRAHA |
CZE | 3:51:22.6 | 0:07:51.2 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | RIEGER Marek |
KOVO PRAHA |
CZE | 0:45:06.7 | 0:00:00.0 |
2. | MITÁŠ Robert |
BIKECLINIC JUNIOR TEAM |
CZE | 0:45:08.7 | 0:00:02.0 |
3. | PITÁK Matěj |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:45:09.2 | 0:00:02.5 |
4. | BALCÁREK Jan |
Bikros klub Jeseník - ÚAMK |
CZE | 0:46:25.3 | 0:01:18.6 |
5. | HALÁS Václav |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:46:29.4 | 0:01:22.7 |
6. | SASIN Jakub |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 0:46:49.3 | 0:01:42.6 |
7. | ŽUFÁNEK Antonín |
CK DACOM PHARMA KYJOV |
CZE | 0:46:50.9 | 0:01:44.2 |
8. | DOUDĚRA Petr |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:47:01.9 | 0:01:55.2 |
9. | BLÁHA Robin |
CK FESO PETŘVALD |
CZE | 0:47:05.0 | 0:01:58.3 |
10. | LADRA Tadeáš |
SKP DUHA Lanškroun |
CZE | 0:47:22.5 | 0:02:15.8 |
11. | VRÁNA Tomáš |
CK DACOM PHARMA KYJOV |
CZE | 0:47:42.2 | 0:02:35.5 |
12. | ZEZULA Denis |
SKP DUHA Lanškroun |
CZE | 0:47:55.5 | 0:02:48.8 |
13. | TŘINÁCTÝ Jiří |
SPORTCOMPLEX BŘECLAV |
CZE | 0:47:59.6 | 0:02:52.9 |
14. | KANIŠČEV Alexandr |
CYKLO TEAM KOLARNA |
CZE | 0:48:02.1 | 0:02:55.4 |
15. | CHUDÝ Vojtěch |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 0:51:09.2 | 0:06:02.5 |
16. | KYAS Jan |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 0:51:56.0 | 0:06:49.3 |
17. | WEINLICH Vítek |
SKP DUHA Lanškroun |
CZE | 0:53:56.1 | 0:08:49.4 |
18. | DRÁBEK Nikola |
SKP DUHA Lanškroun |
CZE | 1:00:35.5 | 0:15:28.8 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KOBR Richard |
TJ LOKOMOTIVA BEROUN |
CZE | 1:24:33.1 | 0:00:00.0 |
2. | ŠILHAVÝ Ondřej |
KOVO PRAHA |
CZE | 1:24:33.5 | 0:00:00.4 |
3. | PÁTÍK Stanislav |
TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
CZE | 1:24:35.9 | 0:00:02.7 |
4. | KOBR Robert |
TJ LOKOMOTIVA BEROUN |
CZE | 1:24:51.1 | 0:00:17.9 |
5. | KOBLÍŽEK Vojtěch |
TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
CZE | 1:25:45.4 | 0:01:12.2 |
6. | HORYNA Vlastimil |
LOKOMOTIVA NYMBURK |
CZE | 1:25:47.0 | 0:01:13.9 |
7. | MOROŇ Daniel |
HEAD PRO TEAM OPAVA |
CZE | 1:25:47.9 | 0:01:14.8 |
8. | FÜRBACH Miroslav |
PROFI SPORT CHEB |
CZE | 1:25:49.9 | 0:01:16.8 |
9. | BARBOŘÍK Matěj |
MG Bike Team |
CZE | 1:25:49.9 | 0:01:16.8 |
10. | KRÁL Kryštof |
ADASTRA Cycling Team |
CZE | 1:25:51.3 | 0:01:18.1 |
11. | HRDLIČKA Adam |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:25:52.1 | 0:01:18.9 |
12. | BITTNER Jan |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:25:52.7 | 0:01:19.6 |
13. | SMITH Michael Filip |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 1:25:53.2 | 0:01:20.0 |
14. | PŘIDAL Tobiáš |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:25:54.1 | 0:01:20.9 |
15. | NOVÁK Tomáš |
FORCE TEAM JESENÍK |
CZE | 1:25:57.9 | 0:01:24.7 |
16. | ZAPLETAL Jan |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:26:17.1 | 0:01:43.9 |
17. | OPLUŠTIL Ivo |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 1:26:27.5 | 0:01:54.3 |
18. | NOVÁK Filip |
PROFI SPORT CHEB |
CZE | 1:28:32.3 | 0:03:59.1 |
19. | KOTSCHY Vít |
SK PETŘÍN PLZEŇ |
CZE | 1:28:52.6 | 0:04:19.4 |
20. | KARÁSEK David |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 1:29:10.2 | 0:04:37.1 |
21. | VAVRO Kristián |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 1:29:10.3 | 0:04:37.1 |
22. | DUBEC Štěpán |
FORCE TEAM JESENÍK |
CZE | 1:30:01.7 | 0:05:28.6 |
23. | SOUKUP Vojtěch |
TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
CZE | 1:32:02.1 | 0:07:28.9 |
24. | KUDWEIS Vít |
CK Příbram - Fany GASTRO |
CZE | 1:32:04.4 | 0:07:31.2 |
25. | PETERKA David |
SK PETŘÍN PLZEŇ |
CZE | 1:33:08.3 | 0:08:35.1 |
26. | SYRKO Robin |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 1:33:54.6 | 0:09:21.4 |
27. | ČERVENÝ Tomáš |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 1:34:00.5 | 0:09:27.3 |
28. | MORÁVEK Jan |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 1:34:17.3 | 0:09:44.1 |
29. | DVOŘÁČEK Tobias |
KOVO PRAHA |
CZE | 1:34:53.0 | 0:10:19.9 |
30. | JEŽEK David |
CK DACOM PHARMA KYJOV |
CZE | 1:34:53.6 | 0:10:20.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | MARKOVÁ Adéla |
DUKLA PRAHA |
CZE | 0:45:11.4 | 0:00:00.0 |
2. | ŠPICAROVÁ Karolína |
CUBE Cyklo Špicar Jilemnice |
CZE | 0:45:18.2 | 0:00:06.7 |
3. | NAVRKALOVÁ Nikola |
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s. |
CZE | 0:45:19.9 | 0:00:08.5 |
4. | GRULICHOVÁ Eliška |
TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
CZE | 0:45:23.9 | 0:00:12.5 |
5. | MÜLLEROVÁ Patricie |
TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
CZE | 0:45:53.2 | 0:00:41.7 |
6. | JADRNÁ Veronika |
SPORTCOMPLEX BŘECLAV |
CZE | 0:46:03.8 | 0:00:52.3 |
7. | MIKULÁŠKOVÁ Alice |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 0:46:12.4 | 0:01:00.9 |
8. | KAŇKOVSKÁ Nela |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 0:46:16.5 | 0:01:05.0 |
9. | NOVÁKOVÁ Karla |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:46:23.2 | 0:01:11.7 |
10. | DOUDĚROVÁ Kateřina |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 0:46:28.3 | 0:01:16.8 |
11. | ČERNÁ Kateřina |
PROFI SPORT CHEB |
CZE | 0:46:35.0 | 0:01:23.5 |
12. | POLÁŠKOVÁ Ema |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 0:46:43.4 | 0:01:31.9 |
13. | NOSKOVÁ Kateřina |
CK ORLÍK ORLOVÁ |
CZE | 0:46:44.6 | 0:01:33.1 |
14. | SMUDALOVÁ Pavla |
FORCE TEAM JESENÍK |
CZE | 0:46:52.5 | 0:01:41.0 |
15. | HURAČOVÁ Markéta |
CK FESO PETŘVALD |
CZE | 0:47:03.0 | 0:01:51.6 |
16. | HERMANOVÁ Beata |
SPORTCOMPLEX BŘECLAV |
CZE | 0:47:05.5 | 0:01:54.0 |
17. | JANÍKOVÁ Anna |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 0:47:45.3 | 0:02:33.9 |
18. | ZOUBKOVÁ Veronika |
SPORTCOMPLEX BŘECLAV |
CZE | 0:47:47.0 | 0:02:35.5 |
19. | LALÁKOVÁ Anna |
KOVO PRAHA |
CZE | 0:48:00.9 | 0:02:49.4 |
20. | RUPOVÁ Dominika |
CK FESO PETŘVALD |
CZE | 0:48:04.5 | 0:02:53.0 |
21. | LAJCHOVÁ Ema |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 0:52:10.1 | 0:06:58.6 |
22. | HERMANOVÁ Adéla |
SPORTCOMPLEX BŘECLAV |
CZE | 0:53:10.2 | 0:07:58.7 |
23. | BENEŠOVÁ Ema |
SPORTCOMPLEX BŘECLAV |
CZE | 0:56:04.0 | 0:10:52.5 |
24. | RAPANTOVÁ Tereza |
MG Bike Team |
CZE | 0:57:23.8 | 0:12:12.4 |
25. | LAZAROVÁ Elen |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 0:58:26.6 | 0:13:15.2 |
26. | PALAGYIOVÁ Klára |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 1:03:50.8 | 0:18:39.4 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | VALL Jan |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:59:07.6 | 0:00:00.0 |
2. | OBDRŽÁLEK Tomáš |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:59:08.1 | 0:00:00.4 |
3. | HAVRLANT Jakub |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:59:09.8 | 0:00:02.1 |
4. | STŘÍŽ Matyáš |
LOKO CAMPAGNOLO KRNOV |
CZE | 1:59:13.2 | 0:00:05.5 |
5. | HÁK Jakub |
Jaroslav Kulhavy Cycling Team |
CZE | 1:59:14.3 | 0:00:06.6 |
6. | MRÁZ Daniel |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:59:26.9 | 0:00:19.3 |
7. | OTTA Josef |
RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM |
CZE | 1:59:36.8 | 0:00:29.1 |
8. | VÁVRA Petr |
DUKLA PRAHA |
CZE | 2:02:28.7 | 0:03:21.1 |
9. | DOHNAL Filip |
KOVO PRAHA |
CZE | 2:04:50.2 | 0:05:42.5 |
10. | KAŇKOVSKÝ Adam |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 2:04:50.3 | 0:05:42.6 |
11. | VANÍČEK Šimon |
SPORTCOMPLEX BŘECLAV |
CZE | 2:04:51.2 | 0:05:43.5 |
12. | KYJONKA Štěpán |
CK FESO PETŘVALD |
CZE | 2:04:51.4 | 0:05:43.7 |
13. | MÜLLER Mirek |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 2:04:52.4 | 0:05:44.7 |
14. | CHOMA Eduard |
MG Bike Team |
CZE | 2:04:52.9 | 0:05:45.3 |
15. | KADLEC Milan |
DUKLA PRAHA |
CZE | 2:04:54.3 | 0:05:46.6 |
16. | KOVAŘČÍK Petr |
TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
CZE | 2:04:54.6 | 0:05:46.9 |
17. | KRUPKA Štěpán |
Carla.kupkolo.cz |
CZE | 2:04:55.1 | 0:05:47.4 |
18. | ŠVEJDAR Marek |
TJ PLAMEN CHODOV, z.s. |
CZE | 2:04:55.3 | 0:05:47.6 |
19. | DRÁPELA Matěj |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 2:04:55.3 | 0:05:47.7 |
20. | PŘIDAL Tomáš |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 2:04:56.1 | 0:05:48.4 |
21. | NOVÁK Pavel |
RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM |
CZE | 2:04:56.4 | 0:05:48.7 |
22. | STANĚK Jakub |
Roman Kreuziger Cycling Academy |
CZE | 2:04:56.8 | 0:05:49.1 |
23. | VONDRÁČEK Jan |
RBB INVEST FORCE CYCLING TEAM |
CZE | 2:04:57.1 | 0:05:49.5 |
24. | JANÍČEK Jakub |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 2:04:58.6 | 0:05:50.9 |
25. | HUSIČKA Radim |
TJ Sigma Hranice, z.s. |
CZE | 2:04:59.3 | 0:05:51.6 |
26. | ŠIGUT David |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 2:04:59.8 | 0:05:52.1 |
27. | ČERVÍČEK David |
DUKLA PRAHA |
CZE | 2:05:00.0 | 0:05:52.3 |
28. | PROCHÁZKA Stanislav |
SK BIKETIME BULLS PÍSEK |
CZE | 2:05:02.7 | 0:05:55.0 |
29. | VAKOČ Martin |
SK VELO PRAHA |
CZE | 2:05:05.2 | 0:05:57.6 |
30. | ŠKUREK Kryštof |
LOKO CAMPAGNOLO KRNOV |
CZE | 2:05:05.3 | 0:05:57.6 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | RŮŽIČKOVÁ Anna |
DUKLA PRAHA |
CZE | 1:25:44.1 | 0:00:00.0 |
2. | BÁRTOVÁ Gabriela |
TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
CZE | 1:26:04.5 | 0:00:20.4 |
3. | JABORNÍKOVÁ Anna |
SPORTCOMPLEX BŘECLAV |
CZE | 1:28:51.9 | 0:03:07.8 |
4. | NĚMCOVÁ Barbora |
SPORTCOMPLEX BŘECLAV |
CZE | 1:29:01.7 | 0:03:17.6 |
5. | HEJHALOVÁ Dagmar |
DUKLA PRAHA |
CZE | 1:30:43.7 | 0:04:59.6 |
6. | RUNTOVÁ Hanka |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 1:33:18.8 | 0:07:34.7 |
7. | MIKŠANÍKOVÁ Natálie |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 1:34:58.9 | 0:09:14.8 |
8. | VINKLÁRKOVÁ Marie |
MG Bike Team |
CZE | 1:36:38.6 | 0:10:54.5 |
9. | KRUTÍLKOVÁ Kateřina |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 1:36:40.5 | 0:10:56.4 |
10. | MACÁNOVÁ Markéta |
Roman Kreuziger Cycling Academy |
CZE | 1:36:40.7 | 0:10:56.6 |
11. | MACHANCOVÁ Andrea |
TJ Sigma Hranice, z.s. |
CZE | 1:36:56.1 | 0:11:12.0 |
12. | DRÁPELOVÁ Magdalena |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:37:02.9 | 0:11:18.8 |
13. | PETERKOVÁ Sára Kateřina |
Roman Kreuziger Cycling Academy |
CZE | 1:37:13.5 | 0:11:29.4 |
14. | POULOVÁ Michaela |
SPORTCOMPLEX BŘECLAV |
CZE | 1:37:33.9 | 0:11:49.8 |
15. | MARKOVÁ Ema |
DUKLA PRAHA |
CZE | 1:45:46.1 | 0:20:02.0 |
16. | HOLÁŠKOVÁ Justýna |
TEAM FORMAN CINELLI |
CZE | 1:49:35.2 | 0:23:51.1 |
17. | HŘEBAČKOVÁ Michaela |
SPORTCOMPLEX BŘECLAV |
CZE | 1:57:35.7 | 0:31:51.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | LOCHMANOVÁ Aneta |
MG Bike Team |
CZE | 2:14:47.5 | 0:00:00.0 |
2. | NAVRKALOVÁ Michaela |
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou. z.s. |
CZE | 2:15:30.2 | 0:00:42.6 |
3. | HARTYCHOVÁ Nicole |
MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TREK |
CZE | 2:26:17.9 | 0:11:30.3 |
4. | SVOBODOVÁ Gabriela |
TJ FAVORIT BRNO |
CZE | 2:43:11.1 | 0:28:23.6 |
5. | BOJKOVÁ Michaela |
BIKE 2000 |
CZE | 2:49:12.1 | 0:34:24.5 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | MACHAČOVÁ Jarmila |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 2:05:41.5 | 0:00:00.0 |
2. | NEUMANOVÁ Tereza |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 2:06:13.9 | 0:00:32.4 |
3. | HÁJKOVÁ Markéta |
Servetto Piumate Beltrami TSA |
CZE | 2:09:35.9 | 0:03:54.4 |
4. | KORVASOVÁ Tereza |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 2:09:49.3 | 0:04:07.8 |
5. | DÝROVÁ MACHÁČKOVÁ Šárka |
SportRaces Isaac Team |
CZE | 2:10:43.8 | 0:05:02.3 |
6. | PAVELKOVÁ Klára |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 2:14:31.9 | 0:08:50.4 |
7. | ŠEVČÍKOVÁ Petra |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 2:14:37.4 | 0:08:55.9 |
8. | MUDŘÍKOVÁ Kateřina |
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí |
CZE | 2:14:37.9 | 0:08:56.3 |
9. | KOHOUTKOVÁ Kateřina |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 2:14:58.7 | 0:09:17.1 |
10. | ČUNDERLOVÁ Daniela |
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ |
CZE | 2:15:25.7 | 0:09:44.2 |
11. | VORÁČOVÁ Naďa |
TUFO PARDUS Prostějov z.s. |
CZE | 2:15:26.1 | 0:09:44.6 |
12. | BAJGEROVÁ Nikola |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 2:15:43.7 | 0:10:02.1 |
13. | HOCHMANN Lucie |
TEAM DUKLA PRAHA |
CZE | 2:15:44.7 | 0:10:03.2 |
14. | RINAGLOVÁ Anna |
SportRaces Isaac Team |
CZE | 2:23:33.1 | 0:17:51.5 |