serie : TOI TOI CUP 2019

TOI TOI CUP 2019 - Kolín

MTB
DATE :30.11.2019 PLACE  :Kolín

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SWEECK Diether
PAUWELS SAUZEN-BINGOAL Team
BEL 1:00:04.4 0:00:00.0
2.
BOROŠ Michael
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:00:05.4 0:00:01.0
3.
NESVADBA Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:00:05.9 0:00:01.5
4.
JELÍNEK Josef
Mercedes-Benz PRAHA CYKLOSTAR Trek
CZE 1:00:26.6 0:00:22.2
5.
PAPRSTKA Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:00:31.4 0:00:27.0
6.
KONWA Marek
UKS Krupiński Suszec - TREK
POL 1:00:54.6 0:00:50.2
7.
ŤOUPALÍK Jakub
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:01:59.8 0:01:55.4
8.
GLAJZA Ondřej
TJ AŠ ML.BOLESLAV
SVK 1:02:31.9 0:02:27.4
9.
PETRUŠ Lubomír
Ethic Sport cycling team
CZE 1:02:37.1 0:02:32.7
10.
SWEECK Hendrik
TRICYCLIG
BEL 1:02:44.4 0:02:39.9
11.
ULIK Matej
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
SVK 1:02:52.1 0:02:47.7
12.
VANÍČEK Šimon
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:03:04.1 0:02:59.7
13.
CAMRDA Karel
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:03:12.1 0:03:07.7
14.
HULA Robert
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
CZE 1:03:16.1 0:03:11.7
15.
ŘÍMAN Jakub
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 1:03:21.1 0:03:16.7
16.
JEŽEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:04:38.3 0:04:33.9
17.
MAYER Daniel
KC HLINSKO
CZE 1:04:52.8 0:04:48.4
18.
HLADÍK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 1:04:53.8 0:04:49.4
19.
BAKUS Tomáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:04:55.3 0:04:50.9
20.
KUNÁŠEK Josef
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:05:18.8 0:05:14.4
21.
HÄHNEL Frederik
Shop4Cross - Mohrmann Bau
GER 1:05:22.6 0:05:18.2
22.
SMOLA Lukáš
TOI TOI CYKLOKLUB SLANÝ z.s.
CZE 1:05:27.3 0:05:22.9
23.
BENDA Michal
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 1:05:29.6 0:05:25.2
24.
KUČERA Jakub
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:05:31.6 0:05:27.1
25.
PECHOUT Matěj
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 1:05:31.6 0:05:27.2
26.
BRÁZDIL Jiří
Open Cycling Academy z.s.
CZE 1:05:39.6 0:05:35.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HAVLÍKOVÁ Pavla
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:44:16.6 0:00:00.0
2.
MUDŘÍKOVÁ Kateřina
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:44:28.3 0:00:11.7
3.
VANÍČKOVÁ Tereza
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:44:48.1 0:00:31.5
4.
ŠVIHÁLKOVÁ Tereza
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:44:49.8 0:00:33.2
5.
NOVOTNÁ Aneta
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:44:52.8 0:00:36.2
6.
ZEMANOVÁ Kristýna
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:45:00.3 0:00:43.7
7.
UNGERMANOVÁ Elizabeth
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:46:05.1 0:01:48.4
8.
BAJGEROVÁ Nikola
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 0:46:10.8 0:01:54.2
9.
JANŮ Kamila
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:46:43.1 0:02:26.4
10.
BEDRNÍKOVÁ Karolína
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:46:51.6 0:02:34.9
11.
MIŠOŇOVÁ Magdalena
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:47:34.3 0:03:17.7
12.
PROŠKOVÁ Tereza
SportRaces Isaac Team
CZE 0:47:39.1 0:03:22.4
13.
KUKULOVÁ Martina
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:47:51.0 0:03:34.4
14.
VERNEROVÁ Klára
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:48:03.8 0:03:47.2
15.
VANÍČKOVÁ Elena
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:48:18.5 0:04:01.9
16.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:48:48.0 0:04:31.4
17.
NAVRKALOVÁ Michaela
Kc Kooperat kc Kooperativa Jablonec Nad Nisou Z.s.
CZE 0:49:36.0 0:05:19.4
18.
KLÍMOVÁ Natálie
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:50:08.5 0:05:51.9
19.
BRAVENCOVÁ Denisa
CYKLO TEAM KOLARNA
CZE 0:50:16.0 0:05:59.4
20.
NAVRÁTILOVÁ Vendula
GHOST Team
CZE 0:50:16.3 0:05:59.7
21.
JANOVSKÁ Lenka
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:51:22.0 0:07:05.4
22.
KADLECOVÁ Zuzana
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:52:38.0 0:08:21.4
23.
PARMOVÁ Barbora
TJ STADION LOUNY
CZE 0:52:56.3 0:08:39.7
24.
KNIHOVÁ Kateřina
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:53:17.8 0:09:01.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZATLOUKAL Jan
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:39:21.4 0:00:00.0
2.
ŠULC David
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:39:24.9 0:00:03.4
3.
FIALA Matyáš
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:39:26.9 0:00:05.5
4.
JINDŘICH Pavel
TJ STADION LOUNY
CZE 0:39:30.2 0:00:08.7
5.
STRÁNSKÝ Matěj
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:39:52.4 0:00:30.9
6.
VYKYDAL Jaroslav
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:40:03.1 0:00:41.7
7.
ŽVAK Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:40:46.6 0:01:25.2
8.
TLAMKA Tomáš
NUTREND SPECIALIZED RACING
CZE 0:40:54.1 0:01:32.7
9.
DOSTÁL Václav
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:41:23.1 0:02:01.7
10.
LEIN Lennart
ESV Lok Zwickau/STEVENS Racing Team Junioren
GER 0:41:25.1 0:02:03.7
11.
SPORYSCH Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:41:30.9 0:02:09.4
12.
DOLEŽAL Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:18.6 0:02:57.2
13.
JEŘÁBEK Ondřej
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:42:31.4 0:03:09.9
14.
KUBÍK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:42:43.6 0:03:22.2
15.
ČERVÍČEK David
DUKLA PRAHA
CZE 0:42:47.4 0:03:25.9
16.
RAČAN David
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:43:34.1 0:04:12.7
17.
ČÍŽEK Vojtěch
TJ STADION LOUNY
CZE 0:44:36.4 0:05:14.9
18.
VEVERKA Václav
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:44:42.1 0:05:20.7
19.
ŠIGUT David
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:46:01.1 0:06:39.6
20.
BLÁHA Vojtěch
SK VELO PRAHA
CZE 0:47:07.6 0:07:46.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
JECH Filip
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:32:13.2 0:00:00.0
2.
MRÁZ Daniel
TJ UNIČOV
CZE 0:32:19.7 0:00:06.5
3.
SEEMAN Adam
TJ STADION LOUNY
CZE 0:33:11.0 0:00:57.7
4.
BERNÁT Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:33:19.5 0:01:06.2
5.
JEŽEK Václav
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:33:23.0 0:01:09.7
6.
SAMEC Filip
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:33:23.2 0:01:10.0
7.
MÜLLER Mirek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:33:46.5 0:01:33.2
8.
KERL Maximilian
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:33:48.2 0:01:34.9
9.
VENC Adam
GT OPPORTUNITY BRNO
CZE 0:33:52.2 0:01:38.9
10.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 0:34:07.7 0:01:54.4
11.
TERŠL Robin
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:34:20.7 0:02:07.4
12.
PAŘEZ Tomáš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:34:25.7 0:02:12.4
13.
KUBA Jakub
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:34:29.5 0:02:16.2
14.
MAJDANICS Marek
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:34:32.4 0:02:19.2
15.
NOVÁK Pavel
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:34:48.7 0:02:35.4
16.
STŘÍŽ Matyáš
LOKO CAMPAGNOLO KRNOV
CZE 0:35:00.7 0:02:47.4
17.
POSPÍŠIL Matěj
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:35:10.9 0:02:57.7
18.
FRÜHAUF Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:35:30.2 0:03:16.9
19.
ŠÍSL Bořek
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:35:39.2 0:03:25.9
20.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:35:39.2 0:03:25.9
21.
DOBRÝ Lukáš
CK LOKO Rakovník
CZE 0:35:47.2 0:03:33.9
22.
KOBR Richard
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 0:35:52.7 0:03:39.4
23.
MIŇOVSKÝ Prokop
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:35:52.9 0:03:39.7
24.
ELBADRI Jakub
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:35:57.9 0:03:44.7
25.
ŠVEC Libor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:36:02.4 0:03:49.2
26.
JOHÁNEK Dalibor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:36:04.7 0:03:51.4
27.
VIK Matěj
DUKLA PRAHA
CZE 0:36:04.7 0:03:51.4
28.
ČERNÝ Patrik
SK VELO PRAHA
CZE 0:36:04.7 0:03:51.4
29.
ŠIMEČEK David
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:36:04.9 0:03:51.7
30.
HUSIČKA Radim
TJ Sigma Hranice z.s.
CZE 0:37:22.9 0:05:09.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HLADÍKOVÁ Kateřina
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:18:11.8 0:00:00.0
2.
DLASKOVÁ Vanda
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:18:48.0 0:00:36.2
3.
SPĚŠNÁ Simona
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:19:11.7 0:00:59.9
4.
HANÁKOVÁ Eliška
MORAVEC Team
CZE 0:19:15.0 0:01:03.2
5.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:22.0 0:01:10.2
6.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:19:22.7 0:01:10.9
7.
FOLTÝNOVÁ Adéla
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:19:38.7 0:01:26.9
8.
DLOUHÁ Aneta
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:39.0 0:01:27.2
9.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:19:39.5 0:01:27.7
10.
RAJNOCHOVÁ Barbora
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:19:51.0 0:01:39.2
11.
TERŠL Anna
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:19:51.2 0:01:39.4
12.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:19:54.7 0:01:42.9
13.
NOVÁKOVÁ Karla
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:19:56.0 0:01:44.2
14.
PULKRABOVÁ Marika
Bsk Racing
CZE 0:19:59.5 0:01:47.7
15.
KOLÁŘOVÁ Justýna
TJ AŠ ML.BOLESLAV
CZE 0:20:05.0 0:01:53.2
16.
NAVRKALOVÁ Nikola
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou zs
CZE 0:20:06.2 0:01:54.4
17.
ŠPICAROVÁ Karolína
CUBE Cyklo Špicar Jilemnice
CZE 0:20:07.7 0:01:55.9
18.
HODLOVÁ Nikola
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:20:09.5 0:01:57.7
19.
MITRYCHOVÁ Michaela
kola-bbm.cz
CZE 0:20:10.0 0:01:58.2
20.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:20:10.0 0:01:58.2
21.
MIKŠANÍKOVÁ Natálie
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:20:22.5 0:02:10.7
22.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:20:22.5 0:02:10.7
23.
RADOVÁ Daniela
STEVENS Cykloklub Benešov
CZE 0:20:36.0 0:02:24.2
24.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:20:42.5 0:02:30.7
25.
JANÍKOVÁ Anna
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:20:51.7 0:02:39.9
26.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Bike Freaks Holice
CZE 0:21:04.7 0:02:52.9
27.
STRÁNSKÁ Adéla
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:21:08.0 0:02:56.2
28.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:21:08.2 0:02:56.4
29.
CIBULKOVÁ Tereza
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:21:10.7 0:02:58.9
30.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:21:16.5 0:03:04.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 0:26:28.7 0:00:00.0
2.
FALTÝNEK Jan
DUKLA PRAHA
CZE 0:26:50.0 0:00:21.2
3.
KRAUS Tomáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:26:55.7 0:00:26.9
4.
HÁJEK Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:27:04.2 0:00:35.4
5.
BAŽANT Kryštof
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:27:04.5 0:00:35.7
6.
STREJČEK Adam
RAJEC 100% TREK
CZE 0:27:33.4 0:01:04.7
7.
ŠUMPÍK Pavel
Bike Freaks Holice
CZE 0:27:34.2 0:01:05.4
8.
LIENERT Patrik
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:27:34.9 0:01:06.2
9.
HOŠEK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:27:42.5 0:01:13.7
10.
BRÜCKNER Filip
RAJEC 100% TREK
CZE 0:27:45.7 0:01:16.9
11.
POLÁK Matyáš
KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou z.s.
CZE 0:27:59.2 0:01:30.4
12.
SVATUŠKA Jakub
KOVO PRAHA
CZE 0:28:00.7 0:01:31.9
13.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:28:02.4 0:01:33.7
14.
PURNOCH Matyáš
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:28:03.7 0:01:34.9
15.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:28:04.2 0:01:35.4
16.
VAŠÍČEK Denis
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:28:04.4 0:01:35.7
17.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:28:04.4 0:01:35.7
18.
VLK Josef
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:28:06.2 0:01:37.4
19.
MITÁŠ Robert
BIKECLINIC JUNIOR TEAM
CZE 0:28:37.4 0:02:08.7
20.
HŘEBEJK Dominik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:28:37.9 0:02:09.2
21.
KNIHA Petr
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:28:40.2 0:02:11.4
22.
ZEMAN Petr
BIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV
CZE 0:28:45.7 0:02:16.9
23.
HRADISKÝ Zdeněk
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:28:58.4 0:02:29.7
24.
ZEDNÍK Jiří
TJ STADION LOUNY
CZE 0:29:03.2 0:02:34.4
25.
KRATOCHVÍL Václav
TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA
CZE 0:29:15.2 0:02:46.4
26.
RAŠKA Lukáš
Short Bike Academy Opletal
CZE 0:29:16.7 0:02:47.9
27.
JANOUT Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:29:17.4 0:02:48.7
28.
MEIER Tomáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:19.4 0:02:50.7
29.
HOFMAN Eliáš
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE 0:29:19.7 0:02:50.9
30.
NÁGR Ondřej
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:29:26.7 0:02:57.9

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.