serie : ČSOB Zimná séria 2020

ČSOB Zimná séria 2020 - 4. kolo

Running
DATE :8.2.2020 PLACE  :Bratislava - Petržalka

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MICHALEC Tomáš
AŠK Fénix Bratislava
SVK 0:33:49 0:00:00
2.
MIHALOV Adam
Prešov
SVK 0:34:29 0:00:40
3.
LENČÉŠ Marek
BAVARIS RUNNERS
SVK 0:35:25 0:01:36
4.
KOVALČÍK Matúš
BMSC
SVK 0:35:39 0:01:50
5.
MURGAŠ Miroslav
Run for fun
SVK 0:35:40 0:01:51
6.
ŠVEC Matej
Dynatech
SVK 0:35:43 0:01:54
7.
ŽIGO Martin
BEHAME.sk
SVK 0:35:44 0:01:55
8.
ŠLÚCH Roman
QSCert - certifikaty ISO 9001
SVK 0:36:20 0:02:31
9.
ORAWETZ Richard
SVK 0:36:28 0:02:39
10.
OLŠAN Martin
Prestigio Realiz Team
SVK 0:36:50 0:03:01
11.
ŽAJDLÍK Robert
SLOVNAFT
SVK 0:37:14 0:03:25
12.
SHKURKA Mike
SVK 0:38:04 0:04:15
13.
MORAVČÍK Alexander
BEHAME.sk
SVK 0:38:10 0:04:21
14.
ŠVAJDLENKA Roman
Zohor
SVK 0:38:14 0:04:25
15.
POPOVIČ Miloslav
Fénix3Club
SVK 0:38:17 0:04:28
16.
GRMAN Martin
AŠK Fenix Bratislava
SVK 0:38:18 0:04:29
17.
KRÁL Pavol
Volkswagen Slovakia Running Team
SVK 0:38:30 0:04:41
18.
KRIVIČKA Martin
Atletika Bratislava
SVK 0:38:34 0:04:45
19.
FELIS Lukáš
SVK 0:38:38 0:04:49
20.
PAULECH Marek
Bežecký klub RTVS
SVK 0:38:51 0:05:02
21.
SZTANKO Arnold
3šedé
SVK 0:38:55 0:05:06
22.
ŠVEC Roman
SVK 0:39:00 0:05:11
23.
PIJÁK Michal
Pixel Runners
SVK 0:39:22 0:05:33
24.
ŠRÁMEK Vladimír
TV JOJ Running Team
SVK 0:39:26 0:05:37
25.
MAYERHOFER David
Team Ausdauercoach
AUT 0:39:52 0:06:03
26.
KOUTNÝ Pavel
SVK 0:39:56 0:06:07
27.
SEDLAK Pavol
Sk Slovan Bratislava
SVK 0:39:58 0:06:09
28.
NÔTA Lukáš
SVK 0:39:59 0:06:10
29.
HENC Martin
SVK 0:40:00 0:06:11
30.
ŠALÁTEK Pavol
Run for fun
SVK 0:40:29 0:06:40
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BORHYOVÁ Jeanette
#kovalcuk_team
SVK 0:39:37 0:00:00
2.
ZÁŠKVAROVÁ Ivana
Bratislava runners
SVK 0:41:04 0:01:27
3.
ZAJÍČKOVÁ Soňa
SheRuns, #kovalcuk_team
SVK 0:41:14 0:01:37
4.
PODKAMENSKÁ Mária
SVK 0:41:34 0:01:57
5.
SASVÁRIOVÁ Michaela
Pohodová streda
SVK 0:43:11 0:03:34
6.
SIMUNKOVA Jana
#ajlavrun-supertio
SVK 0:44:11 0:04:34
7.
BIELČIKOVÁ Jana
SVK 0:44:14 0:04:37
8.
DOLEŽALOVÁ Anežka
Kovalcuk_team
SVK 0:44:35 0:04:58
9.
VAJDOVA Miri
DANUBE RUNNERS
SVK 0:45:25 0:05:48
10.
MINAROVIČOVA Eva
SVK 0:45:33 0:05:56
11.
OTOCKOVA Romana
SVK 0:45:43 0:06:06
12.
BEDNAROVA Paulina
vitalcity.sk
SVK 0:46:03 0:06:26
13.
SKIRKANIČ SZOCSOVÁ Martina
Ladies Thaibox
SVK 0:46:08 0:06:31
14.
KAMIENOVÁ Zuzana
SVK 0:47:18 0:07:41
15.
MUDRÁ Michaela
SVK 0:47:28 0:07:51
16.
NEMCOVÁ Linda
Run for fun
SVK 0:47:30 0:07:53
17.
HLAVATÁ Mária
SVK 0:47:33 0:07:56
18.
JURÁŇOVÁ Dana
Fir run štýl team
SVK 0:47:42 0:08:05
19.
ONDRÁŠIKOVÁ Soňa
SVK 0:47:52 0:08:15
20.
STOLIČNÁ Zuzana
AK Veterán Bratislava
SVK 0:48:23 0:08:46
21.
NOLAN Emily
IRL 0:48:42 0:09:05
22.
BÁBSKA Lara
3NT Bratislava
SVK 0:48:44 0:09:07
23.
SCHMIDTOVÁ Barbora
Pohodová streda
SVK 0:48:48 0:09:11
24.
NEŠTEPNÁ Alzbeta
PrestigioRealizTeam
SVK 0:48:58 0:09:21
25.
KOČÍŠKOVÁ Monika
toRun Stará Turá
SVK 0:49:05 0:09:28
26.
BARTKOVA Magdalena
SVK 0:49:16 0:09:39
27.
DONCS KRAJČOVÁ Zuzana
SVK 0:49:22 0:09:45
28.
LIBIČOVÁ Andrea
SVK 0:49:35 0:09:58
29.
GAJDOŠOVÁ Martina
SVK 0:49:51 0:10:14
30.
HALENKOVIČOVÁ Dagmar
SVK 0:50:04 0:10:27

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.