serie : serie logo

TRAVEL THE WORLD - Australia | #2 | EU

Virtual MTB
DATE :3.2.2021 PLACE  :TRAVEL THE WORLD
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
YSHIZUKA Marcelo
Kobra Khan - Team Altona
BRA 0:36:03.6 0:00:00.0
2.
HAHNENBRUCH Simon
Cycling Team Rhein-Main
GER 0:36:03.8 0:00:00.1
3.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 0:36:04.1 0:00:00.4
4.
SOMMER Anton
GER 0:36:15.0 0:00:11.3
5.
CERATI Andrea
Pedale castellano
ITA 0:36:31.6 0:00:27.9
6.
NÝČ Michal
Mondraker Závodní tým
CZE 0:36:33.1 0:00:29.4
7.
PETR Jiří
Salomon/Suunto
CZE 0:36:35.0 0:00:31.3
8.
VAN DER HEIDE Teun
wv Kapenga
NED 0:36:43.0 0:00:39.3
9.
JÄSBERG Atte
FIN 0:37:12.2 0:01:08.6
10.
HANLON Thomas
Tactic UK RT
GBR 0:37:12.5 0:01:08.8
11.
ROBINSON James
GBR 0:37:12.6 0:01:08.9
12.
JUKL Karel
Jekyll Bike
CZE 0:37:13.1 0:01:09.4
13.
KOCUREK Jaroslav
CZE 0:37:23.5 0:01:19.9
14.
SALA Mateusz
Biegne, zeby Bartek mogl biegac
POL 0:37:26.9 0:01:23.3
15.
FARMER Adam
GBR 0:37:32.9 0:01:29.3
16.
VERGNES JN
Equipe CMI
FRA 0:37:33.2 0:01:29.6
17.
JANKOWSKI Pawel
Starsky Cycling Club
POL 0:37:33.4 0:01:29.8
18.
-SMITH -Rob
Coldstream Premier Cru
GBR 0:37:33.5 0:01:29.9
19.
ALEH Dubrounik
Audax club Lida
BLR 0:37:33.7 0:01:30.0
20.
HENDRIK Wildner
SUI 0:37:33.7 0:01:30.1
21.
VALENTA Pavel
CZE 0:37:34.0 0:01:30.3
22.
LAMEGO Paulo
Tri-Amazing
POR 0:37:39.1 0:01:35.4
23.
VILÍMEK Ondřej
FISCHER SKI KLUB VIMPERK
CZE 0:37:46.1 0:01:42.4
24.
SABADIN Michele
A.S.D. Team C.
ITA 0:37:47.1 0:01:43.4
25.
VARELA Paul
Road2kona
FRA 0:37:53.0 0:01:49.3
26.
DE KERF Dominic
NED 0:37:53.3 0:01:49.6
27.
LAMB William
CAN 0:37:54.5 0:01:50.8
28.
DAWIDEK Robert
POL 0:37:57.9 0:01:54.2
29.
MAREK Libor
MTB Šumava Riders
CZE 0:38:02.7 0:01:59.0
30.
HEER Ruedi
VC Steinhausen
SUI 0:38:03.7 0:02:00.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
COLBORNE Henrietta
GT Krush Tunap Pro Cycling
GBR 0:40:10.5 0:00:00.0
2.
ŠVARCOVÁ Hana
CZE 0:41:41.5 0:01:31.0
3.
GRIESCHE Cornelia
GER 0:42:08.7 0:01:58.2
4.
BETTERIDGE Zoe
Southfork Racing
GBR 0:42:31.6 0:02:21.1
5.
CHEDBURN Lauren
GBR 0:42:36.6 0:02:26.0
6.
KLEMBAROVÁ Jana
SVK 0:44:08.9 0:03:58.4
7.
_ Mónica
ESP 0:45:20.9 0:05:10.4
8.
ROBERTS Maxine
Team Portsmouth
USA 0:45:22.7 0:05:12.2
9.
BRUNBORG Gerd Inger
NOR 0:46:06.2 0:05:55.7
10.
HARRISON Belinda
Medway Tri
GBR 0:46:07.4 0:05:56.9
11.
ROGERS Kate
GBR 0:46:20.9 0:06:10.4
12.
S Hana
Hanutri
SVK 0:46:52.8 0:06:42.3
13.
HEYSE Anka
GER 0:47:03.3 0:06:52.7
14.
MARAFKO Isabelle
BEL 0:47:29.6 0:07:19.0
15.
RANTA-OJALA Terhi
FIN 0:47:30.5 0:07:20.0
16.
MISIARZ Magdalena
POL 0:48:01.3 0:07:50.8
17.
MOEST Ina
GER 0:48:20.7 0:08:10.1
18.
SKOKOWSKA Beata
Gryfus Szczecin
POL 0:48:29.1 0:08:18.6
19.
GABRIEL Coco
SUI 0:49:19.1 0:09:08.6
20.
LAVACRY Katia
FRA 0:52:23.1 0:12:12.6
21.
LEONTE Madalina
ROM 0:52:58.7 0:12:48.2
22.
BELEC ZALIG Maja
OOCT
SLO 0:53:30.6 0:13:20.1
23.
PORTER Jules
GBR 0:54:08.2 0:13:57.7
24.
OINN Maria
GBR 0:54:46.8 0:14:36.3
25.
OTTERSON Jeni
USA 0:55:08.0 0:14:57.5
26.
ANSELMI Paola
ITA 0:55:32.7 0:15:22.2
27.
HÄRING Sabine
GER 0:56:59.4 0:16:48.8
28.
BUTLER Karen
None
USA 0:59:42.0 0:19:31.5
29.
HENAO Johana
Bicicletas Pesicolo
COL 0:59:42.3 0:19:31.8
30.
PANDYA Hilary
ACT
FRA 1:04:56.3 0:24:45.7

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.