serie : ČSOB Zimná séria 2020/2021 - virtuál

ČSOB zimná séria 2020/2021 - virtuálne behy5 - 2021

Running
DATE :3.3.2021 PLACE  :Bratislava

Official results

Official results are not yet available on this websites

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HONEC Martin
KolagenDrink.sk
SVK 0:19:30 0:00:00
2.
HANČIN Mikuláš
KolagenDrink.sk
SVK 0:20:52 0:01:22
3.
PADO Rudolf
Liptovský Mikuláš
SVK 0:22:12 0:02:42
4.
MALIŠ Peter
Magazín Radar
SVK 0:22:44 0:03:14
5.
RYCHNAVSKÝ Martin
SVK 0:22:58 0:03:28
6.
LOBO Jakub
Trimood
SVK 0:23:29 0:03:59
7.
GODÁL Jozef
Telekom Running Team
SVK 0:23:38 0:04:08
8.
RUSNÁK Marcel
STG Prievidza
SVK 0:23:46 0:04:16
9.
MILLNER Norbert
AUT 0:24:09 0:04:39
10.
KONEČNÝ Maroš
Prebehč team
SVK 0:25:31 0:06:01
11.
TAKAC Marian
#za_kamelot
SVK 0:26:08 0:06:38
12.
ČAČÍK Peter
SVK 0:26:34 0:07:04
13.
BAČA Jozef
SVK 0:26:36 0:07:06
14.
CVIK Ľubomír
SVK 0:27:05 0:07:35
15.
ŠTEFÁNIK Matúš
SVK 0:27:09 0:07:39
16.
KUCHTA Dominik
SVK 0:29:11 0:09:41
17.
CHOCHLIK Matej
SVK 0:29:21 0:09:51
18.
ČAJBÍK Viktor
SVK 0:29:28 0:09:58
19.
KOLAČAN Ivan
K&K Racing
SVK 0:30:19 0:10:49
20.
PAJGERT Vladimír
Třista60 SK
SVK 0:31:06 0:11:36
21.
ŠEVČÍK Marek
Motel Skalka & Autostop
SVK 0:33:57 0:14:27
22.
DROTOVÁN Štefan
Magazín Radar
SVK 0:36:10 0:16:40
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LINCOLN Jennifer
Arete Women's Running Club
USA 0:22:06 0:00:00
2.
STRAKOVA Monika
BK Slávia Veľký Krtíš
SVK 0:23:06 0:01:00
3.
VU Anna
KolagenDrink.sk
SVK 0:23:55 0:01:49
4.
TALAJKOVÁ Lucia
FitCurves
SVK 0:24:22 0:02:16
5.
HLAVATA Dana
SVK 0:26:07 0:04:01
6.
TRNKOVÁ Katarína
SVK 0:26:10 0:04:04
7.
GABRIŠKOVÁ Miroslava
SVK 0:26:29 0:04:23
8.
FORNADEĽOVÁ Zuzana
SHEruns
SVK 0:27:02 0:04:56
9.
MÁJKOVÁ Michaela
SVK 0:27:05 0:04:59
10.
GYURKOVICSOVÁ Erika
SVK 0:27:56 0:05:50
11.
SABOVÁ Erika
SVK 0:28:04 0:05:58
12.
KOŠICKÁ Lucia
SVK 0:28:30 0:06:24
13.
KUZMINOVA Ingrid
SVK 0:28:31 0:06:25
14.
HRICKOVÁ Michaela
SVK 0:29:01 0:06:55
15.
GERLÁKOVÁ Anna
SVK 0:29:22 0:07:16
16.
LUKÁČOVÁ Dana
SVK 0:29:25 0:07:19
17.
CHRENOVÁ Miroslava
Húrky ZM
SVK 0:29:43 0:07:37
18.
KOŽARIKOVÁ Veronika
SVK 0:29:50 0:07:44
19.
JAMRICHOVÁ Dagmar
SVK 0:30:16 0:08:10
20.
BLECHOVÁ Monika
SVK 0:30:22 0:08:16
21.
UHLIAROVÁ Simona
SVK 0:30:24 0:08:18
22.
STRÍŽENCOVÁ Michaela
SVK 0:30:44 0:08:38
23.
PUHOVÁ Iveta
SVK 0:30:47 0:08:41
24.
GOLEŇOVÁ Miroslava
SVK 0:31:01 0:08:55
25.
LIŠKOVÁ Zlatica
Modra v pohybe
SVK 0:31:20 0:09:14
26.
WEISSOVÁ Vladimíra
SVK 0:32:48 0:10:42
27.
LOHNERTOVÁ Zuzana
SVK 0:32:57 0:10:51
28.
KUPČOVÁ Zuzana
SVK 0:33:07 0:11:01
29.
ZAUŠKOVÁ Michaela
SVK 0:33:25 0:11:19
30.
BREZANIOVA Silvia
Run team zilina
SVK 0:33:36 0:11:30
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
JURAN Martin
Run For Fun
SVK 0:34:18 0:00:00
2.
MACH Ján
SVK 0:40:19 0:06:01
3.
MIKO Peter
Bežíme čo to dá
SVK 0:40:35 0:06:17
4.
KUBOSEK Peter
Hlavice
SVK 0:43:06 0:08:48
5.
ONDRUŠ Milan
SVK 0:44:27 0:10:09
6.
MADERIC Radek
SVK 0:45:36 0:11:18
7.
PILINSKY Michal
SVK 0:46:59 0:12:41
8.
VACULA Ján
SVK 0:47:22 0:13:04
9.
RAK Michal
SVK 0:47:44 0:13:26
10.
VAVŘÍK Dušan
Telekom Running Team
SVK 0:48:00 0:13:42
11.
OPAVSKY Peter
SVK 0:49:57 0:15:39
12.
MESÁROŠ Jozef
SVK 0:50:11 0:15:53
13.
MILLNER Norbert
AUT 0:50:38 0:16:20
14.
GRÓF Nikolas
SVK 0:51:14 0:16:56
15.
ZÁLUSZKÝ Miroslav
SVK 0:53:24 0:19:06
16.
PUCHOVSKY Pavel
iRun Rača
SVK 0:56:55 0:22:37
17.
MICHÁLEK Patrik
SVK 0:57:01 0:22:43
18.
KUNDLA Patrik
SVK 0:57:28 0:23:10
19.
SCHWEIGER Ján
SVK 0:57:31 0:23:13
20.
HRUŠA Radovan
Clinipharma Team
SVK 0:57:44 0:23:26
21.
KOPECSNI Roland
Anjelský beh
SVK 0:58:14 0:23:56
22.
SZABÓ Bálint
SVK 0:58:50 0:24:32
23.
KUPEC Miroslav
Nitrianska Hokejbalová Organizácia
SVK 0:59:06 0:24:48
24.
JANKULIAK Juraj
TJ Oravan Namestovo
SVK 1:01:25 0:27:07
25.
BARANČÍK Jaroslav
toRun Stará Turá
SVK 1:11:20 0:37:02
26.
VOLODIN Sergey
Triatleta
RUS 1:12:44 0:38:26
27.
BAROŇÁK Ivan
IBASTERISK
SVK 1:15:51 0:41:33
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HRČKOVÁ Nikoleta
Bernohy.sk
SVK 0:46:28 0:00:00
2.
PASTUCHOVÁ Lucia
porád mám nervy
SVK 0:49:46 0:03:18
3.
NEKORANCOVA Miroslava
SVK 0:51:49 0:05:21
4.
URBANOVÁ Martina
SVK 0:51:51 0:05:23
5.
TABAČÁKOVÁ Eva
SVK 0:55:07 0:08:39
6.
MILLNER Sarah
Slovenské národné divadlo
AUT 0:56:14 0:09:46
7.
BARANČÍKOVÁ Monika
toRun Stará Turá
SVK 0:56:57 0:10:29
8.
PETREKOVÁ Tamara
SVK 0:57:48 0:11:20
9.
ŠTOBROVÁ Natália
SVK 0:57:52 0:11:24
10.
BOČKAJOVÁ Nadežda
S úsmevom
SVK 1:00:49 0:14:21
11.
BITTEROVÁ Valéria
SVK 1:01:17 0:14:49
12.
RAJNOVÁ Andrea
SVK 1:01:24 0:14:56
13.
ŠELIGOVÁ Natália
SVK 1:02:31 0:16:03
14.
SEDLIAČKOVÁ Emília
SVK 1:02:31 0:16:03
15.
ŠKODOVÁ Zuzana
SVK 1:03:33 0:17:05
16.
OLOSOVÁ Martina
TRAMP HUBOVÁ
SVK 1:05:03 0:18:35
17.
VANČOVÁ Andrea
SVK 1:05:47 0:19:19
18.
HODÁLIKOVÁ Alžbeta
SVK 1:11:41 0:25:13
19.
MOLNÁROVÁ Lívia
SVK 1:13:10 0:26:42
20.
SLIMÁKOVÁ Miroslava
SVK 1:14:34 0:28:06
21.
KULICHOVÁ Ivana
SVK 1:16:39 0:30:11
22.
KLEMBAROVA Zuzana
SVK 1:19:50 0:33:22
23.
HEYNES Dana
SVK 1:19:52 0:33:24
24.
HESEKOVÁ Marta
SVK 1:22:14 0:35:46

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.