serie : serie logo

Real Spring Classics - EU - Stage 5

Virtual MTB
DATE :5.4.2021 PLACE  :EU
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PETR Jiří
Salomon/Suunto
CZE 0:59:57.9 0:00:00.0
2.
ŠNEBERGER Jan
TT Příbram
CZE 0:59:58.2 0:00:00.2
3.
HARRILL Tom
CZE 1:00:22.4 0:00:24.4
4.
GLATZ Martin
SK FUGA
CZE 1:01:49.6 0:01:51.6
5.
VERGNES JN
Equipe CMI
FRA 1:02:42.7 0:02:44.7
6.
LOPES Joao
Pimpoes
POR 1:02:42.9 0:02:44.9
7.
SNYDER Nelson
USA 1:02:45.1 0:02:47.1
8.
NOVÁK Aleš
Czech Tallboys
CZE 1:02:51.7 0:02:53.7
9.
MAIER Christoph
Hilti gives virtual power ... :-)
GER 1:03:22.7 0:03:24.7
10.
DE BLOCK Ludwig
BEL 1:03:49.5 0:03:51.6
11.
ALEH Dubrounik
Audax club Lida
BLR 1:04:15.7 0:04:17.7
12.
ROLINK Ben
NED 1:04:24.2 0:04:26.2
13.
HALVA Jakub
CZE 1:04:24.3 0:04:26.3
14.
UHLÍŘ Vojtěch
CZE 1:04:28.1 0:04:30.1
15.
SCHWARTZ Daniel
GUA 1:04:31.3 0:04:33.3
16.
HRVOJIC Mirko
CRO 1:04:31.5 0:04:33.5
17.
BYRD Eamonn
Dublin Wheelers
IRL 1:04:37.8 0:04:39.8
18.
PEETERS Danny
Looking for one :)
BEL 1:05:03.1 0:05:05.1
19.
BRICLET FREDERIC
FRA 1:05:11.9 0:05:13.9
20.
ROSKOSZ Robert
POL 1:05:24.4 0:05:26.4
21.
KŘOUSTEK Martin
FERODO Racing
CZE 1:05:28.0 0:05:30.0
22.
HABLE Krispin
AUT 1:05:55.5 0:05:57.6
23.
ERASMUS Ronald
RSA 1:06:17.1 0:06:19.1
24.
DAMIEN_RFR Damien
Amicale Cyclotouriste de la Banlieue Est
FRA 1:06:21.7 0:06:23.7
25.
JENSEN Dan
NOR 1:06:29.9 0:06:31.9
26.
VÁVRA Jiří
www.hbrebel.cz
CZE 1:06:30.5 0:06:32.5
27.
GASTINEL Phil
FRA 1:06:45.9 0:06:47.9
28.
ANYWHERE Jack
Lymington Tuesday Cycling
GBR 1:06:53.1 0:06:55.1
29.
MALGOUYRES Laurent
ASSM St Médard en Jalles - ROUVY FR
FRA 1:06:59.6 0:07:01.6
30.
PIETSCHMANN Robin
SUI 1:07:23.2 0:07:25.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SWARTZ Margot
USA 1:19:53.1 0:00:00.0
2.
JUNG Sabine
Team Fire
AUT 1:20:50.9 0:00:57.8
3.
ZEELIE Adele
RSA 1:21:13.8 0:01:20.6
4.
WILDER Lauren
USA 1:21:44.0 0:01:50.9
5.
MACCALLUM Davina
NZL 1:25:12.6 0:05:19.5
6.
GAUVIN Dajana
ITA 1:27:45.9 0:07:52.8
7.
KREUZOVA Marta
CZE 1:28:33.5 0:08:40.4
8.
LEONTE Madalina
ROM 1:29:58.8 0:10:05.7
9.
KLEIBEROVÁ Eliška
CZE 1:30:11.0 0:10:17.8
10.
MURPHY Gloria
USA 1:39:41.0 0:19:47.9
11.
LAURIA Ligia
BRA 1:49:32.4 0:29:39.2
12.
ABBOTT Lynn
GBR 1:55:08.4 0:35:15.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.