YOKOHAMA CYCLE STYLE Day1

Virtual MTB
DATE :15.5.2021 PLACE  :Japan
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HASHIKEN kenji
Rouvy
JPN 0:50:19.2 0:00:00.0
2.
SVAJGER kristijan
Radsport Neubauer
AUT 0:50:35.4 0:00:16.2
3.
ROBINSON James
R2R CC
GBR 0:50:36.2 0:00:17.0
4.
FUJIWARA Masaki
JPN 0:50:36.8 0:00:17.6
5.
OPPERMANN Holger
Factor One
GER 0:50:58.6 0:00:39.4
6.
EVANS David
GBR 0:51:09.7 0:00:50.5
7.
DUSA Gabor
HUN 0:51:12.2 0:00:53.0
8.
KURO shu
JPN 0:51:12.3 0:00:53.1
9.
SNYDER Nelson
USA 0:51:12.9 0:00:53.7
10.
GERMONI Alessandro
Legends della Valle
ITA 0:51:13.2 0:00:54.0
11.
JONES Mark
FWRC
GBR 0:51:13.3 0:00:54.1
12.
BARRETT Murray
SNG 0:51:17.6 0:00:58.4
13.
STALLAN Dave
Ridge gravel
AUS 0:51:24.9 0:01:05.7
14.
GASCOYNE Paul
Rouvy Ambassador - Notes from the Coach
GBR 0:51:33.3 0:01:14.1
15.
JAMES Mike
AUT 0:51:35.2 0:01:16.0
16.
WARD Eric
Mental Anguish Cycling
USA 0:51:35.4 0:01:16.2
17.
COCHRANE David
GBR 0:51:41.5 0:01:22.3
18.
LINNE VON BERG Kai
GER 0:51:43.0 0:01:23.8
19.
CAPELLI Arnaud
Elite Cycling
FRA 0:51:44.7 0:01:25.5
20.
STEINMETZ Tilman
SUI 0:51:50.1 0:01:30.9
21.
DOLPP Bernd
TSV Moosbach
GER 0:51:52.0 0:01:32.8
22.
SCHNEIDER Heiko
VfB Stuttgart 1893 e.V.
GER 0:51:52.3 0:01:33.1
23.
NII/ZOU Kyosuke
JPN 0:51:56.6 0:01:37.4
24.
WEGNER Gunnar
GER 0:51:57.6 0:01:38.4
25.
OB Quint
Triathlon in Tokyo
JPN 0:52:00.3 0:01:41.1
26.
SCHMIDT Jens
KC / RBF
GER 0:52:07.7 0:01:48.5
27.
KREBS A.
Taunustaler.de
GER 0:52:14.5 0:01:55.3
28.
RITTINGHAUS Frank
BSG BWB Koblenz
GER 0:52:16.3 0:01:57.1
29.
ROBERTS del
GBR 0:52:17.8 0:01:58.6
30.
LINHART Milan
GOOFY TEAM
CZE 0:52:17.9 0:01:58.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
POKI Roki ( Nikica)
SLO 0:51:22.8 0:00:00.0
2.
FIOLLEAU Michele
CAN 0:52:56.0 0:01:33.1
3.
GRAEF Helga
AUT 0:53:49.1 0:02:26.3
4.
LECHNER Franzi
GER 0:53:49.4 0:02:26.6
5.
TOSBERG Minette
RVTEUTO
GER 0:53:50.4 0:02:27.5
6.
CICOGNANI Anna
AUS 0:54:15.6 0:02:52.8
7.
LECH Monika
POL 0:54:22.3 0:02:59.4
8.
CLAOUÉ Hilary
ACT
FRA 0:55:03.8 0:03:41.0
9.
- -
GBR 0:55:14.7 0:03:51.8
10.
MACCALLUM Davina
NZL 0:56:19.2 0:04:56.3
11.
LENZ Tanja
Team Erdinger Alkoholfrei
GER 0:56:35.9 0:05:13.0
12.
DRUZHININA Ksenija
RUS 0:56:42.8 0:05:20.0
13.
VOORTMAN Sybille
GER 0:56:54.6 0:05:31.7
14.
DUCKWORTH Sue
GBR 0:58:30.0 0:07:07.1
15.
KING Steph
GBR 0:59:15.6 0:07:52.8
16.
PARTES Bettina
GER 1:00:09.4 0:08:46.5
17.
YOSHINAGA Mizuki
Azamasu
JPN 1:01:52.4 0:10:29.5
18.
AICHLER Claudia
GER 1:02:07.7 0:10:44.9
19.
PERSSON M
SWE 1:03:01.2 0:11:38.3
20.
SHINADA Tomoko
Lapulem
JPN 1:13:10.9 0:21:48.1
21.
BACH Nicole
GER 1:17:04.8 0:25:41.9

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.