SCHLECK Gran Fondo LUXEMBOURG

Virtual MTB
DATE :29.5.2021 PLACE  :Luxemburg
ORGANIZER : ROUVY

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SCHWARZ Ben
GER 1:05:47.9 0:00:00.0
2.
DEMCENKO Evzen
CZE 1:06:02.6 0:00:14.7
3.
DRADER Blair
EQC
CAN 1:06:25.3 0:00:37.4
4.
IDEC Łukasz
Czarne Słońca
POL 1:07:27.7 0:01:39.8
5.
SOUSEK Karel
CK Vinohradske Slapky
CZE 1:07:28.2 0:01:40.2
6.
RODRIGUES Joni
Team Snooze
LUX 1:07:58.3 0:02:10.4
7.
EILERS Joerg
GER 1:08:10.0 0:02:22.1
8.
BARRETT Murray
SNG 1:08:10.7 0:02:22.8
9.
BENEDIK Jean-Philippe
FRA 1:08:24.7 0:02:36.8
10.
ODEKERKEN Christophe
NED 1:08:28.1 0:02:40.1
11.
DEN OUDEN DJ
NED 1:08:28.3 0:02:40.3
12.
KERRENS Alex
LUX 1:08:47.9 0:02:59.9
13.
RUIVO Pedro
POR 1:09:42.9 0:03:55.0
14.
ENDERS Christian
GER 1:09:54.4 0:04:06.4
15.
JANSE VAN RENSBURG Louis
Masters
RSA 1:09:54.6 0:04:06.7
16.
LEHTIMÄKI Kimmo
FIN 1:09:54.9 0:04:07.0
17.
I CHEN
USA 1:10:16.8 0:04:28.8
18.
DRÁBEK Dušan
CZE 1:10:29.9 0:04:42.0
19.
BICKERS Rob
Eastbourne Rovers
GBR 1:10:34.1 0:04:46.1
20.
MAFFEI Simone
Team Virginia Modena
ITA 1:10:34.6 0:04:46.7
21.
PARKER Ian
AUS 1:10:34.8 0:04:46.9
22.
KOMPIŠ Miroslav
SVK 1:10:37.2 0:04:49.2
23.
BENITEZ PANTION Francisco Javier
ESP 1:10:59.8 0:05:11.8
24.
HAAS Christian
GER 1:11:10.8 0:05:22.8
25.
RIEDEL Frank
GER 1:11:11.8 0:05:23.9
26.
THINES Georges
LUX 1:11:13.0 0:05:25.0
27.
SCHLEGEL Volker
Sport
GER 1:11:37.6 0:05:49.7
28.
KOCHEL Paweł
POL 1:11:45.6 0:05:57.6
29.
ZALESKI Pawel
POL 1:11:46.6 0:05:58.6
30.
VAN DER WANT David
RSA 1:11:53.2 0:06:05.3
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BASSON Linda
Procyclingcoaching
RSA 1:12:18.8 0:00:00.0
2.
HARDT Heike
GER 1:16:04.1 0:03:45.3
3.
WOOLSTON Kathryn
AUS 1:18:40.7 0:06:21.9
4.
KUFFER Liz
LUX 1:19:44.2 0:07:25.4
5.
BERTON Nina
Andy Schleck - CP NVST - Immo Losch
LUX 1:22:16.6 0:09:57.8
6.
PÖTTNER Maika
GER 1:24:24.8 0:12:06.0
7.
S Hana
Hanutri
SVK 1:24:55.6 0:12:36.8
8.
LENZ Tanja
Team Erdinger Alkoholfrei
GER 1:26:45.2 0:14:26.4
9.
HOUSEET Nathalie
FRA 1:28:00.1 0:15:41.3
10.
KUCZIENSKY Lisa
GER 1:28:38.8 0:16:20.0
11.
TING MEYA
TPE 1:30:02.4 0:17:43.6
12.
CHASÁKOVÁ Lída
CZE 1:31:05.2 0:18:46.4
13.
CLIFTON Rebecca
GBR 1:31:55.1 0:19:36.2
14.
PIT Ineke
LUX 1:35:15.5 0:22:56.7
15.
YAMAKOSHI Satoko
JPN 1:35:22.1 0:23:03.3
16.
SIMAL Isabelle
BEL 1:35:30.7 0:23:11.9
17.
VOORTMAN Sybille
GER 1:38:15.2 0:25:56.4
18.
ECHO Ho
TPE 1:43:00.7 0:30:41.9
19.
LEE SHIHYU
USA 1:47:10.5 0:34:51.7
20.
FABER Pascale
Lanternes Rouges Luxembourg
LUX 1:48:20.1 0:36:01.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.