RESULTS RESULT
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠAFÁŘOVÁ Adéla |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:13:02.0 | 0:00:00.0 |
2. | KOZELSKÁ Petra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:13:35.0 | 0:00:33.0 |
3. | KRUPOVÁ Lucie |
VRV TEAM |
CZE | 0:13:41.0 | 0:00:39.0 |
4. | VOPATOVÁ Kateřina |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:14:06.0 | 0:01:04.0 |
5. | LUKEŠOVÁ Denisa |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:14:07.0 | 0:01:05.0 |
6. | OLIVOVÁ Alexandra |
BIKE 2000 |
CZE | 0:14:14.0 | 0:01:12.0 |
7. | DŽERENGOVÁ Barbora |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:14:42.0 | 0:01:40.0 |
8. | NOVÁKOVÁ Barbora |
VRV TEAM |
CZE | 0:14:43.0 | 0:01:41.0 |
9. | KNAPKOVÁ Denisa |
VRV TEAM |
CZE | 0:14:49.0 | 0:01:47.0 |
10. | PREJDOVÁ Marie |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:14:56.0 | 0:01:54.0 |
11. | SLÁMOVÁ Michaela |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:15:00.0 | 0:01:58.0 |
12. | JOANNIDU Sofie |
BIKE 2000 |
CZE | 0:15:01.0 | 0:01:59.0 |
13. | SOUČKOVÁ Celestýna |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:15:08.0 | 0:02:06.0 |
14. | LACINOVÁ Kateřina |
AŠŠTÍ BAJKEŘI o.s. |
CZE | 0:15:34.0 | 0:02:32.0 |
15. | SANDANYOVÁ Saša |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:15:37.0 | 0:02:35.0 |
16. | POLÁKOVÁ Karolína |
CK TEAM BIKE BŘEZOVÁ |
CZE | 0:15:39.0 | 0:02:37.0 |
17. | NOVÁKOVÁ Anežka |
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB |
CZE | 0:15:49.0 | 0:02:47.0 |
18. | MIŠOŇOVÁ Magdalena |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:16:29.0 | 0:03:27.0 |
19. | HAUPTOVÁ Karolína |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:16:55.0 | 0:03:53.0 |
20. | MATĚJŮ Kamila |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:18:28.0 | 0:05:26.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | MARTINEK Tomáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:22:00.0 | 0:00:00.0 |
2. | JELÍNEK Josef |
BIG SHOCK TEAM o. s. |
CZE | 0:22:22.0 | 0:00:22.0 |
3. | ZEŤÁK Michael |
VRV TEAM |
CZE | 0:23:13.0 | 0:01:13.0 |
4. | BÁRTEK David |
VRV TEAM |
CZE | 0:24:42.0 | 0:02:42.0 |
5. | POLÁČEK Albert |
BIKE 2000 |
CZE | 0:25:28.0 | 0:03:28.0 |
6. | BŘEZINA Jonáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:26:01.0 | 0:04:01.0 |
7. | HONZÁK David |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:26:12.0 | 0:04:12.0 |
8. | MUSIL Filip |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:26:30.0 | 0:04:30.0 |
9. | KLAUDA Jan |
SK VELO PRAHA |
CZE | 0:26:32.0 | 0:04:32.0 |
10. | SOLAŘ Kryštof |
VRV TEAM |
CZE | 0:26:44.0 | 0:04:44.0 |
11. | SIRŮČEK Václav |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:26:55.0 | 0:04:55.0 |
12. | PRUDEK Dominik |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:27:22.0 | 0:05:22.0 |
13. | LUTOVSKÝ Ondřej |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 0:27:38.0 | 0:05:38.0 |
14. | HERMAN Ondřej |
VRV TEAM |
CZE | 0:27:48.0 | 0:05:48.0 |
15. | PEŠŤÁK Martin |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:27:49.0 | 0:05:49.0 |
16. | VANÍČEK Šimon |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:28:01.0 | 0:06:01.0 |
17. | SANDANY David |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:28:03.0 | 0:06:03.0 |
18. | ČERNOHORSKÝ Zdeněk |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:28:11.0 | 0:06:11.0 |
19. | VAVŘÍK Michael |
BIKE PRO RACING o.s. |
CZE | 0:28:15.0 | 0:06:15.0 |
20. | ČAPEK Tomáš |
TJ CYKLOPRAG |
CZE | 0:29:19.0 | 0:07:19.0 |
21. | BARTOŠ Martin |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:30:18.0 | 0:08:18.0 |
22. | SCHIERL Jakub |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 0:30:36.0 | 0:08:36.0 |
23. | VOZNIČKA Vojtěch |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 0:30:50.0 | 0:08:50.0 |
24. | NOVÁK Oskar |
SK BRNO |
CZE | 0:30:58.0 | 0:08:58.0 |
25. | MIŠOŇ Matěj |
SOKOL VELTĚŽ |
CZE | 0:31:06.0 | 0:09:06.0 |
26. | VOPAT Milan |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:31:42.0 | 0:09:42.0 |
27. | WEBER Lukáš |
LYKO KLUB PRACHATICE |
CZE | 0:31:57.0 | 0:09:57.0 |
28. | PELIKÁN Tomáš |
VRV TEAM |
CZE | 0:32:00.0 | 0:10:00.0 |
29. | KRÝDA Miloslav |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:32:18.0 | 0:10:18.0 |
30. | TLÁSKAL Hynek |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 0:34:08.0 | 0:12:08.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOGUSŁAWSKI Marceli |
Integral Collections MTB Team LKK LUKS Sławno |
POL | 0:55:49.0 | 0:00:00.0 |
2. | KOBES Lukáš |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 0:56:35.0 | 0:00:46.0 |
3. | RAJCHART Jan |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 0:57:01.0 | 0:01:12.0 |
4. | PRŮDEK Matěj |
BIKE 2000 |
CZE | 0:57:20.0 | 0:01:31.0 |
5. | DEJMEK Martin |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:58:20.0 | 0:02:31.0 |
6. | ŤOUPALÍK Adam |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:59:31.0 | 0:03:42.0 |
7. | KOVÁŘ Jan |
MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ |
CZE | 1:00:30.0 | 0:04:41.0 |
8. | PAPEŽ Vít |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 1:00:41.0 | 0:04:52.0 |
9. | OUDA Matěj |
AUTHOR TEAM STUPNO |
CZE | 1:01:38.0 | 0:05:49.0 |
10. | LEHKÝ Roman |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:01:48.0 | 0:05:59.0 |
11. | SROVNALÍK Filip |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:01:52.0 | 0:06:03.0 |
12. | DUDEK Ondřej |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 1:02:25.0 | 0:06:36.0 |
13. | JÍLEK Zdeněk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:03:56.0 | 0:08:07.0 |
14. | BYSTROŇ Vilém |
BIKE PRO RACING |
CZE | 1:04:15.0 | 0:08:26.0 |
15. | ŠÍREK Adrian |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:04:32.0 | 0:08:43.0 |
16. | VRÁNA Dominik |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:05:17.0 | 0:09:28.0 |
17. | NOVÁK Přemysl |
PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB |
CZE | 1:05:22.0 | 0:09:33.0 |
18. | DZIEWA Mikołaj |
KTM Racing Team Złoty Stok |
POL | 1:05:34.0 | 0:09:45.0 |
19. | MATĚJKA Petr |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:05:35.0 | 0:09:46.0 |
20. | NAVAŘÍK Robert |
SALITH - SUMTEX |
CZE | 1:06:49.0 | 0:11:00.0 |
21. | KRUMPHANZL Matyáš |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:07:05.0 | 0:11:16.0 |
22. | STARÝ Dominik |
CYKLO BENDL CLUB 98 |
CZE | 1:07:41.0 | 0:11:52.0 |
23. | VYKOUKAL Marek |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:08:23.0 | 0:12:34.0 |
24. | BARTOŇ Jan |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:08:54.0 | 0:13:05.0 |
25. | MORAVEC Karel |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:09:36.0 | 0:13:47.0 |
26. | BARTOSZ Lesiuk |
Warszawski Klub Kolarski |
POL | 1:09:54.0 | 0:14:05.0 |
27. | ŠORM Jiří |
Carla Dvůr Králové n.L |
CZE | 1:10:29.0 | 0:14:40.0 |
28. | KOUKAL Filip |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:10:30.0 | 0:14:41.0 |
29. | KOLÁŘ Patrik |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:10:45.0 | 0:14:56.0 |
30. | ŠUBR Martin |
CK Carla Dvůr Králové nad Labem |
CZE | 1:11:12.0 | 0:15:23.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | MACHULKOVÁ Barbora |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 0:54:20.0 | 0:00:00.0 |
2. | PODGORSKA Aleksandra |
VIKING DREAM BIKE SZCZAWNO ZDROJ |
POL | 0:55:04.0 | 0:00:44.0 |
3. | HLUBINKOVÁ Nikola |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 0:58:38.0 | 0:04:18.0 |
4. | ZIÓŁKOWSKA Maria |
Integral Collections MTB Team LKK LUKS Sławno |
POL | 1:04:32.0 | 0:10:12.0 |
5. | DRAHOVZALOVÁ Markéta |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:06:30.0 | 0:12:10.0 |
6. | PAROLKOVÁ Markéta |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:09:58.0 | 0:15:38.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BOGAR Kryštof |
BOHEMIE NOVÝ BOR |
CZE | 1:09:42.0 | 0:00:00.0 |
2. | VASTL Jan |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:10:30.0 | 0:00:48.0 |
3. | LUKEŠ Daniel |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:10:41.0 | 0:00:59.0 |
4. | STOŠEK Martin |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:11:37.0 | 0:01:55.0 |
5. | FUSEK Martin |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:11:54.0 | 0:02:12.0 |
6. | ŠELLER Luděk |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:12:43.0 | 0:03:01.0 |
7. | SEKANINA Adam |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:13:17.0 | 0:03:35.0 |
8. | VOMÁČKO Václav |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:13:53.0 | 0:04:11.0 |
9. | JOHÁNEK Jakub |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:14:06.0 | 0:04:24.0 |
10. | RYDVAL Jakub |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:14:14.0 | 0:04:32.0 |
11. | SVRČINA Karel |
SK JIŘÍ TEAM OSTRAVA |
CZE | 1:14:25.0 | 0:04:43.0 |
12. | KUBÍN Filip |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:14:51.0 | 0:05:09.0 |
13. | BLAŽEK Josef |
TJ STADION LOUNY |
CZE | 1:14:52.0 | 0:05:10.0 |
14. | JĘDRZEJCZYK Maksymilian |
Integral Collections MTB Team LKK LUKS Sławno |
POL | 1:15:41.0 | 0:05:59.0 |
15. | POMEZNÝ Lukáš |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:16:18.0 | 0:06:36.0 |
16. | SÁDLO Dominik |
APACHE BIKE TEAM ÚPICE |
CZE | 1:17:18.0 | 0:07:36.0 |
17. | GRZYBOWSKI Jacek |
VIKING DREAM BIKE SZCZAWNO ZDROJ |
POL | 1:17:45.0 | 0:08:03.0 |
18. | ZÁBRANSKÝ Stanislav |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:18:22.0 | 0:08:40.0 |
19. | SVOBODA Jiří |
ČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM |
CZE | 1:18:57.0 | 0:09:15.0 |
20. | ŠAFÁŘ Jakub |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:19:07.0 | 0:09:25.0 |
21. | CÍSAŘ Vojtěch |
SK VELO PRAHA |
CZE | 1:20:13.0 | 0:10:31.0 |
22. | ŘEHÁK Vít |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:20:19.0 | 0:10:37.0 |
23. | KALITA Lukáš |
KL SPORT MOST |
CZE | 1:20:20.0 | 0:10:38.0 |
24. | KADLEC Josef |
VELOSPORT VALENTA SCOTT TEAM |
CZE | 1:21:26.0 | 0:11:44.0 |
25. | KALOJÍROS Tomáš |
BEMANIAX |
CZE | 1:21:39.0 | 0:11:57.0 |
26. | ZRŮST Adam |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:22:35.0 | 0:12:53.0 |
27. | PATRY Martin |
PATRY CYCLING TEAM TŘEŠŤ |
CZE | 1:22:47.0 | 0:13:05.0 |
28. | SCHÜHLER Tomáš |
KL SPORT MOST |
CZE | 1:23:49.0 | 0:14:07.0 |
29. | HECZKO Filip |
TJ TŽ TŘINEC |
CZE | 1:25:01.0 | 0:15:19.0 |
30. | BERECKEI Ondřej |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:25:39.0 | 0:15:57.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠTEVKOVÁ Janka |
CK EPIC Dohnany |
SVK | 1:29:13.0 | 0:00:00.0 |
2. | ŠKARNITZLOVÁ Jitka |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:32:06.0 | 0:02:53.0 |
3. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:33:46.0 | 0:04:33.0 |
4. | VESELÁ Lucie |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:34:29.0 | 0:05:16.0 |
5. | PIRZKALLOVÁ Zuzana |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:36:06.0 | 0:06:53.0 |
6. | ZIÓŁKOWSKA Michalina |
KROSS RACING TEAM |
POL | 1:36:30.0 | 0:07:17.0 |
7. | ŠULCOVÁ Pavlína |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:37:33.0 | 0:08:20.0 |
8. | BERKOVÁ Irena |
JUVACYKLO TEAM |
CZE | 1:39:22.0 | 0:10:09.0 |
9. | TUROBOŚ Marta |
Integral Collections MTB Team LKK LUKS Sławno |
POL | 1:40:05.0 | 0:10:52.0 |
10. | JURKOVÁ Soňa |
BIKE 2000 |
CZE | 1:41:34.0 | 0:12:21.0 |
11. | RYBARCZYK Weronika |
SUPERIOR MTB Energy team |
CZE | 1:42:42.0 | 0:13:29.0 |
12. | BULISOVÁ Lenka |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:43:10.0 | 0:13:57.0 |
13. | JEŽKOVÁ Hana |
GT bicycles opportunity |
CZE | 1:44:22.0 | 0:15:09.0 |
14. | POSPÍŠILOVÁ Radka |
MAIRACING TEAM |
CZE | 1:45:10.0 | 0:15:57.0 |
15. | VALEŠOVÁ Jana |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 1:46:57.0 | 0:17:44.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | MALÍK Michal |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:54:52.0 | 0:00:00.0 |
2. | PODRAZIL Jiří |
TJ SOKOL HOLÉ VRCHY |
CZE | 0:55:05.0 | 0:00:13.0 |
3. | VLČEK Michal |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 0:57:24.0 | 0:02:32.0 |
4. | KOHOUTEK Michal |
KELLYS BIKEranch |
CZE | 0:58:08.0 | 0:03:16.0 |
5. | BAMBULA Stanislav |
ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR |
CZE | 0:58:48.0 | 0:03:56.0 |
6. | HRABAL Jakub |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:00:06.0 | 0:05:14.0 |
7. | ŠIRC Matěj |
KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N |
CZE | 1:00:16.0 | 0:05:24.0 |
8. | BOŘIL Petr |
MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM |
CZE | 1:01:22.0 | 0:06:30.0 |
9. | FRANK Petr |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:01:27.0 | 0:06:35.0 |
10. | STRACH Jakub |
Hořovice |
CZE | 1:01:31.0 | 0:06:39.0 |
11. | KUBÍN Michael |
JOHNSON CONTROLS AŠ ML.BOL. |
CZE | 1:02:32.0 | 0:07:40.0 |
12. | NOSEK Pavel |
Allroad cycling team M.B. |
CZE | 1:05:20.0 | 0:10:28.0 |
13. | VOBORA Pavel |
ALLROAD CYCLING TEAM MB |
CZE | 1:05:47.0 | 0:10:55.0 |
14. | ŠTICHA Pavel |
CYKLOmax specialized |
CZE | 1:06:09.0 | 0:11:17.0 |
15. | HAPALA Radim |
SUPERIOR RIDERS |
CZE | 1:06:20.0 | 0:11:28.0 |
16. | SLÁMA Michal |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:07:12.0 | 0:12:20.0 |
17. | KOS Pavel |
UNIQA Jihlava |
CZE | 1:07:55.0 | 0:13:03.0 |
18. | KOLAJA Jan |
MTB Trilogy |
CZE | 1:09:04.0 | 0:14:12.0 |
19. | POSPÍŠILÍK Martin |
4EVER CYKLOBULIS BYSTŘICE p.H. |
CZE | 1:10:49.0 | 0:15:57.0 |
20. | STUPKA Ondřej |
KC Brno |
CZE | 1:14:26.0 | 0:19:34.0 |
21. | ŠEDIVÝ Pavel |
BIKE TEAM Kralupy rozlet servis.cz |
CZE | 1:15:50.0 | 0:20:58.0 |
22. | MÜLLER Martin |
dimp GIANT team |
CZE | 1:18:21.0 | 0:23:29.0 |
23. | SVITÁK Pavel |
KH tour |
CZE | 1:19:12.0 | 0:24:20.0 |
24. | ŠTĚPÁN Petr |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:19:22.0 | 0:24:30.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | BARTOŇ Pavel |
EUROFOAM SPORT TEAM |
CZE | 0:54:31.0 | 0:00:00.0 |
2. | ZELENÝ Ondřej |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 0:56:45.0 | 0:02:14.0 |
3. | KOBES Miroslav |
VELOSPORT DOMAŽLICE |
CZE | 0:58:17.0 | 0:03:46.0 |
4. | KLAP David |
ALLVICTUS KOFOLA |
CZE | 0:59:37.0 | 0:05:06.0 |
5. | KOUDELKA Petr |
KONA CYCLING POINT |
CZE | 1:01:44.0 | 0:07:13.0 |
6. | DOBRÝ Robert |
Rakovník |
CZE | 1:02:47.0 | 0:08:16.0 |
7. | PITHART Jan |
AMULET RACING TEAM |
CZE | 1:04:49.0 | 0:10:18.0 |
8. | VOKOUN Jan |
KL SPORT MOST |
CZE | 1:06:28.0 | 0:11:57.0 |
9. | NOVOTNÝ Petr |
AMULET RACING TEAM |
CZE | 1:07:06.0 | 0:12:35.0 |
10. | WOJCZAL Jarek |
WOJCZAL-BIKE |
POL | 1:09:52.0 | 0:15:21.0 |
11. | DOLEŽAL Ladislav |
HNÍZDIL TEAM |
CZE | 1:16:11.0 | 0:21:40.0 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KONWA Marek |
Milka Superior MTB Racing Team |
POL | 1:25:45.0 | 0:00:00.0 |
2. | NOVÁK Jiří |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:26:09.0 | 0:00:24.0 |
3. | ŠKARNITZL Jan |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:26:34.0 | 0:00:49.0 |
4. | CINK Ondřej |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:27:05.0 | 0:01:20.0 |
5. | BOUDNÝ Pavel |
ČESKÁ SPOŘITELNA - SPECIALIZED |
CZE | 1:27:23.0 | 0:01:38.0 |
6. | SPĚŠNÝ Milan |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:28:00.0 | 0:02:15.0 |
7. | ULMAN Matouš |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:29:18.0 | 0:03:33.0 |
8. | PAPRSTKA Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:29:32.0 | 0:03:47.0 |
9. | FRIEDL Jiří |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:30:06.0 | 0:04:21.0 |
10. | BRZOZKA Piotr |
JBG-2 Professional MTB Team |
POL | 1:30:22.0 | 0:04:37.0 |
11. | RAUCHFUSS Marek |
S&H SUPERIOR MTB TEAM |
CZE | 1:31:59.0 | 0:06:14.0 |
12. | JOBÁNEK Jan |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:33:16.0 | 0:07:31.0 |
13. | SÁBLÍK Lukáš |
RUBENA AUTO-MENČÍK SPECIALIZED |
CZE | 1:33:37.0 | 0:07:52.0 |
14. | NEPUSTIL Matěj |
MERIDA BIKING TEAM |
CZE | 1:34:02.0 | 0:08:17.0 |
15. | KANĚRA Michal |
GHOST - MOJEKOLO |
CZE | 1:34:42.0 | 0:08:57.0 |
16. | KURCZAB Piotr |
KTM Racing Team Złoty Stok |
POL | 1:35:12.0 | 0:09:27.0 |
17. | ALCHIMOWICZ Rafał |
KTM RACING TEAM ZLOTY STOK |
POL | 1:35:52.0 | 0:10:07.0 |
18. | POLNICKÝ Radek |
JIRAPO-GIANT |
CZE | 1:37:09.0 | 0:11:24.0 |
19. | MICHALSKI Karol |
SUPERIOR MTB Energy team |
CZE | 1:38:29.0 | 0:12:44.0 |
20. | BOHATA Tomáš |
REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN |
CZE | 1:38:55.0 | 0:13:10.0 |
21. | KAWALEC Marcin |
KTM Racing Team Złoty Stok |
POL | 1:39:04.0 | 0:13:19.0 |