MČR mládeže v silniční cyklistice 2021

Road cycling
DATE :11.7.2021 PLACE  :Lovosice
ORGANIZER : Český svaz cyklistiky

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:52:36.8 0:00:00.0
2.
VAJSEJTL Jan
BIKE puzzle team
CZE 0:52:36.8 0:00:00.0
3.
BEČVÁŘ Oliver
BIKE puzzle team
CZE 0:52:36.9 0:00:00.1
4.
PAZOUREK Tadeáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:52:37.5 0:00:00.7
5.
HLADÍK František
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:52:37.7 0:00:00.9
6.
KRÁL Matyáš
DUKLA PRAHA
CZE 0:52:37.8 0:00:01.0
7.
PODHAISKÝ Ondřej
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:52:38.0 0:00:01.2
8.
KACHLÍK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:52:38.2 0:00:01.4
9.
PANUŠ Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:52:38.2 0:00:01.4
10.
JOHN Eduard
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:52:38.5 0:00:01.7
11.
TOMEČEK Vojtěch
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:52:39.0 0:00:02.2
12.
PRÝCA Oscar
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:52:39.0 0:00:02.2
13.
KMENT Šimon
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:52:39.4 0:00:02.6
14.
TROUSIL Jakub
TJ STADION LOUNY
CZE 0:52:39.6 0:00:02.8
15.
RAŠKA Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 0:52:39.8 0:00:03.0
16.
VAŠINA Timotej
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:52:40.8 0:00:04.0
17.
KANIŠČEV Alexandr
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:52:41.1 0:00:04.3
18.
CIBOCH Ondřej
KOVO PRAHA
CZE 0:52:41.1 0:00:04.3
19.
BRADÁČ Michal
DUKLA PRAHA
CZE 0:52:41.1 0:00:04.3
20.
HASAL Lukáš
DUKLA PRAHA
CZE 0:52:41.8 0:00:05.0
21.
JANŮ Tomáš
BIKE puzzle team
CZE 0:52:42.8 0:00:06.0
22.
POPOVIČ Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:52:43.8 0:00:06.9
23.
LANČA Dominik
VRV pro sport z.s.
CZE 0:52:44.6 0:00:07.8
24.
KOŘENSKÝ Jan
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:52:45.2 0:00:08.4
25.
MARKUSEK Nicolas
KOVO PRAHA
CZE 0:52:47.6 0:00:10.8
26.
DRÁBEK Nikola
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 0:52:47.8 0:00:11.0
27.
KOHOUT Jindřich
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:52:48.5 0:00:11.7
28.
PŘENOSIL Adam
TJ STADION LOUNY
CZE 0:52:51.6 0:00:14.8
29.
DEDEK Matěj
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 0:52:54.2 0:00:17.4
30.
ČASLAVSKÝ Petr
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:53:00.0 0:00:23.2
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HÁJEK Tomáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:12:34.2 0:00:00.0
2.
NOVÁK Filip
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:12:34.6 0:00:00.4
3.
RAŠKA Lukáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:12:35.7 0:00:01.5
4.
NÁGR Ondřej
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:12:36.3 0:00:02.1
5.
PITÁK Matěj
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:12:36.5 0:00:02.3
6.
RIEGER Marek
Carla.kupkolo.cz
CZE 1:12:40.1 0:00:05.8
7.
VRÁNA Tomáš
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:14:37.6 0:02:03.4
8.
PŘENOSIL Marek
TJ STADION LOUNY
CZE 1:14:37.8 0:02:03.5
9.
KRULIŠ Jan
TJ STADION LOUNY
CZE 1:14:37.8 0:02:03.6
10.
HŘEBEJK Dominik
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:14:39.8 0:02:05.6
11.
KORBEL Matyáš
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 1:14:39.8 0:02:05.6
12.
ŠEVČÍK Jakub
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 1:14:40.1 0:02:05.9
13.
RAUSCHERT Albert
DUKLA PRAHA
CZE 1:14:40.2 0:02:05.9
14.
MATĚJEK Šimon
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:14:40.4 0:02:06.2
15.
REJZEK Jiří
Akademie cyklistických sportů
CZE 1:14:40.5 0:02:06.3
16.
JOHN Antonín
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:14:40.5 0:02:06.3
17.
NOVÝ Tomáš
Akademie cyklistických sportů
CZE 1:14:40.9 0:02:06.7
18.
TRNA Šimon
TJ Sigma Hranice z.s.
CZE 1:14:40.9 0:02:06.7
19.
LADRA Tadeáš
SKP DUHA Lanškroun
CZE 1:14:41.5 0:02:07.3
20.
SEVERYN Richard
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:14:41.6 0:02:07.4
21.
KOČVARA Jakub
DRAHANSKÝ SPORT
CZE 1:14:41.9 0:02:07.6
22.
SASIN Jakub
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 1:14:41.9 0:02:07.7
23.
CHALOUPKA Štěpán
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:14:42.4 0:02:08.2
24.
FRAJBIŠ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 1:14:42.9 0:02:08.7
25.
MOKRÝ Matyáš
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:14:43.0 0:02:08.8
26.
ICHA Aleš
CYKLOTEAM OSTROV
CZE 1:14:43.0 0:02:08.8
27.
TESAŘÍK Jakub
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:14:43.1 0:02:08.8
28.
JANOVSKÝ Tomáš
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:14:43.7 0:02:09.5
29.
KRISTL Lukáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:14:44.2 0:02:10.0
30.
HAVELKA Matěj
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:14:44.3 0:02:10.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KOBR Richard
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 1:56:14.8 0:00:00.0
2.
ZAHÁLKA Štěpán
CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
CZE 1:56:15.4 0:00:00.5
3.
PÁTÍK Stanislav
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:56:15.5 0:00:00.6
4.
ELBADRI Jakub
DUKLA PRAHA
CZE 1:56:20.9 0:00:06.0
5.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:56:21.9 0:00:07.0
6.
KOBR Robert
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 1:56:43.1 0:00:28.2
7.
RUBEŠ Daniel
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:56:43.4 0:00:28.5
8.
ŠILHAVÝ Ondřej
KOVO PRAHA
CZE 1:56:43.5 0:00:28.7
9.
NOVOTNÝ Ondřej
DUKLA PRAHA
CZE 1:56:45.3 0:00:30.5
10.
PODAŘIL Jan
DUKLA PRAHA
CZE 1:56:47.5 0:00:32.6
11.
LIENERT Patrik
ČED Bike Team
CZE 1:56:48.9 0:00:34.0
12.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 1:56:49.5 0:00:34.6
13.
KUBA Jakub
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:56:49.7 0:00:34.8
14.
FALTÝNEK Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:56:50.3 0:00:35.5
15.
JOHÁNEK Dalibor
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:56:51.7 0:00:36.8
16.
KREŠÁK Kryštof
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:56:52.5 0:00:37.6
17.
JEŽEK Václav
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:56:52.9 0:00:38.0
18.
NETÍK Tomáš
CK SLAVOJ TEREZÍN - CYKLO CITY
CZE 1:56:53.3 0:00:38.4
19.
HOJKA František
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:56:53.4 0:00:38.5
20.
POLÁK Matyáš
LAWI junior team
CZE 1:56:53.6 0:00:38.7
21.
PEŠEK Adam
SK PETŘÍN PLZEŇ
CZE 1:56:53.7 0:00:38.8
22.
HRDLIČKA Adam
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:56:53.9 0:00:39.0
23.
ŠILHAVÝ Daniel
KOVO PRAHA
CZE 1:56:54.0 0:00:39.1
24.
KOTSCHY Vít
SK PETŘÍN PLZEŇ
CZE 1:56:54.1 0:00:39.2
25.
VLČEK Miroslav
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 1:56:54.6 0:00:39.7
26.
KARÁSEK David
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:56:55.3 0:00:40.4
27.
ZVĚDĚLÍK Ondřej
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 1:56:55.3 0:00:40.4
28.
KOBLÍŽEK Vojtěch
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:57:14.6 0:00:59.7
29.
BITTMAN Adam
KOVO PRAHA
CZE 1:57:14.6 0:00:59.8
30.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 1:57:17.3 0:01:02.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:21:32.6 0:00:00.0
2.
KOLÁŘOVÁ Babeta
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 0:21:32.9 0:00:00.3
3.
SÍTKOVÁ Linda
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:21:34.4 0:00:01.8
4.
LAZAROVÁ Barbora
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:21:36.0 0:00:03.4
5.
ROTHBAUEROVÁ Karolína
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:21:41.7 0:00:09.1
6.
KROUPOVÁ Jolana
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:21:42.0 0:00:09.4
7.
VOTÍPKOVÁ Andrea
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:21:49.2 0:00:16.6
8.
JAROŠOVÁ Emílie
Cyklomira Racing
CZE 0:22:55.3 0:01:22.7
9.
ŠEBESTOVÁ Barbora
TJ PLAMEN CHODOV z.s.
CZE 0:22:55.8 0:01:23.2
10.
JANÍKOVÁ Monika
KOVO PRAHA
CZE 0:23:34.1 0:02:01.5
11.
PAZOURKOVÁ Vilma
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:23:36.1 0:02:03.5
12.
FIALOVÁ Elen
MG Bike Team
CZE 0:23:39.8 0:02:07.1
13.
RUSŇÁKOVÁ Kamila
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:23:40.3 0:02:07.7
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CERMANOVÁ Antonie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:50:19.2 0:00:00.0
2.
DLOUHÁ Aneta
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:51:28.0 0:01:08.8
3.
HANÁKOVÁ Anna
CP team
CZE 0:51:28.2 0:01:09.0
4.
STRAKATÁ Vendula
DUKLA PRAHA
CZE 0:51:28.2 0:01:09.0
5.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:51:28.4 0:01:09.2
6.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 0:51:28.5 0:01:09.3
7.
GROHOVÁ Lucie
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 0:51:28.6 0:01:09.4
8.
VÁVROVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:51:28.9 0:01:09.7
9.
HERMANOVÁ Beata
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:51:29.2 0:01:10.0
10.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:51:29.4 0:01:10.2
11.
LHOTÁKOVÁ Adéla
Bike Freaks Holice
CZE 0:51:29.4 0:01:10.2
12.
DUBCOVÁ Anna
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:51:29.6 0:01:10.4
13.
VÁCLAVŮ Martina
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:51:57.1 0:01:37.9
14.
HURAČOVÁ Markéta
CK FESO PETŘVALD
CZE 0:52:09.1 0:01:49.9
15.
KRÁTKÁ Zuzka
Bike Freaks Holice
CZE 0:52:09.2 0:01:50.0
16.
POLÁŠKOVÁ Ema
TEAM FORMAN CINELLI
CZE 0:52:45.9 0:02:26.7
17.
STEHLÍKOVÁ Tereza
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:52:46.5 0:02:27.3
18.
LAZAROVÁ Elen
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:54:04.0 0:03:44.7
19.
HUDEČKOVÁ Anna
BIKE PRO RACING
CZE 0:54:04.0 0:03:44.8
20.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 0:54:48.7 0:04:29.5
21.
BENEŠOVÁ Ema
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:54:57.2 0:04:38.0
22.
KOTLÍNOVÁ Hana
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 0:55:46.7 0:05:27.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
DOSTÁLOVÁ Anna
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 1:15:54.2 0:00:00.0
2.
MARKOVÁ Adéla
DUKLA PRAHA
CZE 1:15:54.2 0:00:00.0
3.
RADOVÁ Daniela
LAWI junior team
CZE 1:15:54.2 0:00:00.0
4.
DLASKOVÁ Vanda
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:15:54.7 0:00:00.4
5.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 1:15:55.2 0:00:01.0
6.
GRULICHOVÁ Eliška
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:15:55.2 0:00:01.0
7.
PERNICKÁ Adéla
BIKE PRO RACING
CZE 1:15:55.2 0:00:01.0
8.
JADRNÁ Veronika
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:19:29.0 0:03:34.7
9.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:19:29.0 0:03:34.8
10.
DRHOVÁ Berenika
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 1:19:29.7 0:03:35.5
11.
RUSÍNOVÁ Simona
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:19:30.1 0:03:35.8
12.
KROUPOVÁ Zuzana
Akademie cyklistických sportů
CZE 1:19:31.5 0:03:37.3
13.
CIBULKOVÁ Tereza
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:19:32.2 0:03:38.0
14.
PITTNEROVÁ Adéla
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:19:32.7 0:03:38.5
15.
NAVRKALOVÁ Nikola
D2 Mont Merida cycling team
CZE 1:19:32.8 0:03:38.5
16.
MACHOVÁ Barbora
LAWI junior team
CZE 1:19:35.5 0:03:41.3
17.
LALÁKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 1:19:35.8 0:03:41.6
18.
MÜLLEROVÁ Patricie
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:19:37.9 0:03:43.7
19.
ČERNÁ Kateřina
SportRaces Cycling Team
CZE 1:20:29.5 0:04:35.3
20.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:20:29.5 0:04:35.3
21.
HERMANOVÁ Adéla
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:20:30.0 0:04:35.8
22.
ŠEDIVÁ Evelína
ELIMON Bicykl Team Ústí nad Labem
CZE 1:20:30.8 0:04:36.6
23.
KOTLÍKOVÁ Adéla
CK LOKO Rakovník
CZE 1:20:31.9 0:04:37.7
24.
PANUŠOVÁ Anna
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:21:42.3 0:05:48.1
25.
MÍČKOVÁ Magdaléna
ACS DRAK VRBNO
CZE 1:21:42.4 0:05:48.2
26.
DOLEŽALOVÁ Markéta
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:21:43.6 0:05:49.4
27.
BEYEROVÁ Kateřina
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 1:21:57.3 0:06:03.1
28.
RICHTEROVÁ Karolína
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:24:01.6 0:08:07.4
29.
RUPOVÁ Dominika
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 1:25:29.5 0:09:35.3
30.
ŠTEFANOVÁ Martina
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:25:29.7 0:09:35.5

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.