serie :
Ralsko MTB Tour ŠKODA AUTO
DATE : | 1.10.2022 | PLACE : | Ralsko - Letiště Hradčany |
---|
ORGANIZER : | Petr Čech Sport, a.s. |
---|
RESULTS RESULT + DIPLOMS
Official results
- Trasa B overall
- Trasa B by category
- Trasa C overall
- Trasa C by category
- Trasa JTM overall
- Trasa JTM by category
- Ralsko Gravel Ride overall
- Ralsko Gravel Ride by category
- Děti 12-13 let by category
- Děti 10-11 let by category
- Děti 8-9 let by category
- Děti 6-7 let by category
- Děti do 5 let by category
- Odstrkovadla by category
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | HNÍK Karel |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:58:04.6 | 0:00:00.0 |
2. | STROŽ Jan |
D2.MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:58:05.3 | 0:00:00.7 |
3. | RAUCHFUSS Marek |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 1:58:05.8 | 0:00:01.2 |
4. | ULMAN Matouš |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 1:58:05.9 | 0:00:01.2 |
5. | MORÁVEK Tomáš |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 1:58:06.2 | 0:00:01.6 |
6. | RYDVAL Filip |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:58:08.6 | 0:00:04.0 |
7. | PETRUŠ Lubomír |
D2 MONT MERIDA CYCLING TEAM |
CZE | 1:59:00.1 | 0:00:55.5 |
8. | VIŠŇOVSKÝ Tomáš |
Česká spořitelna - Accolade |
SVK | 2:01:01.1 | 0:02:56.5 |
9. | MATOUŠEK Jan |
Cyklo-spinn Česká Lípa |
CZE | 2:01:46.7 | 0:03:42.0 |
10. | NERADIL Vojtěch |
PSG Mechanix |
CZE | 2:02:26.1 | 0:04:21.4 |
11. | HOFMAN Lukáš |
Ski a Bike centrum Radotín |
CZE | 2:04:33.1 | 0:06:28.4 |
12. | ŠORF Pavel |
BIKE FREAKS HOLICE |
CZE | 2:04:33.2 | 0:06:28.6 |
13. | RŮŽIČKA Zbyněk |
ROHOZEC AMULET TEAM |
CZE | 2:04:33.3 | 0:06:28.7 |
14. | HNÍK Jakub |
D2mont Merida Cycling Team |
CZE | 2:05:58.4 | 0:07:53.8 |
15. | KONHEFR Matěj |
JH Cycling |
CZE | 2:06:04.5 | 0:07:59.8 |
16. | KALOJIROS Tomáš |
AC Sparta Praha Cycling |
CZE | 2:06:06.4 | 0:08:01.8 |
17. | KRAUS Lukáš |
Ghost team |
CZE | 2:06:07.6 | 0:08:02.9 |
18. | DRGA Daniel |
Finančné centrum Team |
SVK | 2:06:41.8 | 0:08:37.2 |
19. | TOMAN Petr |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:06:42.8 | 0:08:38.2 |
20. | ŠTÍPALA Milan |
PSG Mechanix |
CZE | 2:06:45.3 | 0:08:40.7 |
21. | MILERET Milan |
BITTERS SUPERIOR CYKLOLIVE TEAM |
CZE | 2:08:05.0 | 0:10:00.4 |
22. | KŘIVÁNEK Jiří |
EthicSport Cycling team |
CZE | 2:08:27.8 | 0:10:23.2 |
23. | ŠÍPAL Ivan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:09:35.8 | 0:11:31.1 |
24. | BRABEC David |
Česká spořitelna - Accolade cycling team |
CZE | 2:09:38.5 | 0:11:33.9 |
25. | KOBES Miroslav |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:09:39.3 | 0:11:34.6 |
26. | NĚMEC Patrik |
CK Příbram |
CZE | 2:09:39.8 | 0:11:35.1 |
27. | KOZÁK Tomáš |
CykloATOM |
CZE | 2:09:40.0 | 0:11:35.4 |
28. | KOPEC Jiří |
Veřejná Sportovní Akademie zs |
CZE | 2:09:41.0 | 0:11:36.4 |
29. | JASAN Lukáš |
Velosport Domažlice |
CZE | 2:09:43.8 | 0:11:39.2 |
30. | ČAPEK Jan |
AUTHOR MASTERS |
CZE | 2:09:44.0 | 0:11:39.4 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ŠTĚPÁNOVÁ Karla |
Česká spořitelna - Accolade |
CZE | 2:18:25.7 | 0:00:00.0 |
2. | FRIDRICHOVÁ Lenka |
Eleven Head CST Cyklolive |
CZE | 2:19:18.5 | 0:00:52.7 |
3. | HOVORKOVÁ Aneta |
JAROSLAV KULHAVÝ CYCLING TEAM |
CZE | 2:22:00.0 | 0:03:34.2 |
4. | FLAŠAROVÁ Nikol |
Endorphin Republic |
CZE | 2:22:04.2 | 0:03:38.4 |
5. | LOUBKOVÁ Ivana |
CykloTrener - Varnsdorf |
CZE | 2:24:31.8 | 0:06:06.0 |
6. | BRUNCLÍKOVÁ Andrea |
Eleven Head CST Cyklolive |
CZE | 2:29:06.1 | 0:10:40.4 |
7. | ŽÍDEKOVÁ Jana |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:29:31.6 | 0:11:05.8 |
8. | MILEC JIŘINCOVÁ Jana |
CZE | 2:31:47.6 | 0:13:21.9 | |
9. | VITÁSKOVÁ Klára |
CYKLOTRENINK.com |
CZE | 2:33:43.9 | 0:15:18.1 |
10. | MAŤHOVÁ Andrea |
Ghost team |
CZE | 2:36:00.8 | 0:17:35.0 |
11. | MATYSÍK Kateřina |
Matysík MTB Racing |
CZE | 2:36:02.9 | 0:17:37.1 |
12. | BARTOŠOVÁ Martina |
BRILON RACING TEAM MB |
CZE | 2:39:36.4 | 0:21:10.6 |
13. | MAŘÍKOVÁ Kamila |
Born In Šumava |
CZE | 2:40:02.1 | 0:21:36.3 |
14. | URBANOVÁ Alena |
Ghost team |
CZE | 2:42:58.1 | 0:24:32.3 |
15. | SMETANOVÁ Lucie |
alltraining.cz |
CZE | 2:49:49.8 | 0:31:24.0 |
16. | KALBÁČOVÁ Dana |
MelCon bike |
CZE | 3:06:41.2 | 0:48:15.4 |
17. | BOUŠKOVÁ Eliška |
Česká Kamenice |
CZE | 3:08:47.7 | 0:50:21.9 |
18. | MIČKE Bianka |
CZE | 3:45:15.3 | 1:26:49.5 | |
19. | VALAPKOVÁ Barbora |
CZE | 3:55:21.4 | 1:36:55.7 | |
20. | ŠŤASTNÁ Veronika |
CZE | 4:17:51.2 | 1:59:25.4 |