TECHNISERV CUP 2022 - Kyjovské Slovácko

Road cycling
DATE :15.5.2022 PLACE  :Kyjov
ORGANIZER : Český svaz cyklistiky

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZÁCHENSKÝ Jakub
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:27:16.0 0:00:00.0
2.
ZAVADIL Mikuláš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:27:58.7 0:00:42.6
3.
MAŇAS Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:28:12.9 0:00:56.9
4.
TROUSIL Jakub
TJ STADION LOUNY
CZE 0:28:15.6 0:00:59.6
5.
TRNKA Sebastián
CYKLISTICKÁ TOUR
SVK 0:28:21.5 0:01:05.4
6.
HLADÍK František
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:28:22.0 0:01:05.9
7.
GALOVIČ Matej
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:28:22.8 0:01:06.8
8.
PŇOVSKÝ Sebastian
TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
CZE 0:28:44.3 0:01:28.2
9.
JELÍNEK Lukáš
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:28:58.3 0:01:42.3
10.
ZAVADIL Tobiáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:29:36.8 0:02:20.8
11.
MARKUSEK Nicolas
KOVO PRAHA
CZE 0:29:49.2 0:02:33.1
12.
ČTRNÁCTÝ Antonín
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:29:50.9 0:02:34.8
13.
BRADÁČ Michal
DUKLA PRAHA
CZE 0:29:58.9 0:02:42.8
14.
FIRÁK Matej
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:30:01.2 0:02:45.2
15.
LANČA Dominik
Team Forman profiq Cinelli
CZE 0:30:07.2 0:02:51.2
16.
SAMÁK Oliver
Cycling Academy Bratislava
SVK 0:31:02.7 0:03:46.6
17.
FILGAS Lukáš
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:31:19.2 0:04:03.1
18.
HORN Josef
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:31:32.7 0:04:16.6
19.
STRAKATÝ Šimon
DUKLA PRAHA
CZE 0:31:33.1 0:04:17.0
20.
KNOTEK Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:32:04.8 0:04:48.8
21.
PRÁGR Šimon
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 0:32:07.1 0:04:51.1
22.
KARAJANIS Nikos
NIKO ON BIKE racing team
CZE 0:32:28.7 0:05:12.7
23.
VIDOVIČ Michal
CK Olympik Trnava
SVK 0:32:29.7 0:05:13.6
24.
DUCHEK Viktor
TJ STADION LOUNY
CZE 0:32:35.8 0:05:19.7
25.
ZVĚDĚLÍK Jakub
ACS DRAK VRBNO
CZE 0:32:54.4 0:05:38.4
26.
BOLEDOVIČ Juraj
CK Olympik Trnava
SVK 0:33:00.8 0:05:44.7
27.
MAREK Matěj
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:33:31.2 0:06:15.2
28.
FRANK Marek
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 0:33:43.3 0:06:27.2
29.
MELICHAR Tomáš
Cyklokramo Suchdol nad Odrou
CZE 0:34:50.5 0:07:34.5
30.
RUMPLÍK Daniel
TJ FAVORIT BRNO
CZE 0:34:54.5 0:07:38.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ICHA David
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 1:22:09.3 0:00:00.0
2.
MIKUŠ Jakub
Slávia Trenčín
SVK 1:22:16.9 0:00:07.6
3.
ŠIMUNEK Michal
CK Olympik Trnava
SVK 1:22:17.8 0:00:08.5
4.
SOBOTA Ondrej
CK Olympik Trnava
SVK 1:22:23.3 0:00:14.0
5.
LA CARBONARA Matteo
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:22:24.0 0:00:14.7
6.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 1:22:25.7 0:00:16.3
7.
KLVAŇ Mikuláš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:22:31.4 0:00:22.1
8.
GARDIAN Lukáš
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 1:22:36.2 0:00:26.9
9.
PANUŠ Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:22:38.9 0:00:29.6
10.
TESAŘÍK Jakub
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:22:43.4 0:00:34.1
11.
HULALA Dávid
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 1:22:44.4 0:00:35.1
12.
VOREL Lukáš
REXONIX Racing Team
CZE 1:22:45.5 0:00:36.2
13.
KALAUZ Petr
TJ STADION LOUNY
CZE 1:22:49.8 0:00:40.5
14.
VOBORNÍK Filip
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:22:53.1 0:00:43.8
15.
LISÝ Vít
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:22:55.6 0:00:46.3
16.
IŠTVÁNIK Tomáš
CYKLO SPIŠ
SVK 1:22:57.2 0:00:47.9
17.
KACINA Michal
CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín
SVK 1:22:57.4 0:00:48.1
18.
HRDINA Adam
CK Jihočeské naděje
CZE 1:22:59.0 0:00:49.7
19.
ŽUFÁNEK Antonín
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:23:09.0 0:00:59.7
20.
DRUŽKOVSKÝ Miroslav
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 1:23:16.9 0:01:07.6
21.
STANO Martin
ŠK Topoľčianky
SVK 1:23:17.2 0:01:07.9
22.
PAZOUREK Tadeáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:23:23.7 0:01:14.4
23.
JOHN Antonín
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:23:25.9 0:01:16.6
24.
KOLESÁR Maroš
CYKLO SPIŠ
SVK 1:23:31.5 0:01:22.2
25.
KACHLÍK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:23:34.2 0:01:24.9
26.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:23:37.5 0:01:28.2
27.
MICHALÍK Timotej
ŠK Topoľčianky
SVK 1:23:38.0 0:01:28.7
28.
TOMEČEK Vojtěch
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:23:39.3 0:01:29.9
29.
VAŠINA Matěj
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:23:45.8 0:01:36.5
30.
BEČVÁŘ Oliver
BIKE puzzle team
CZE 1:23:48.9 0:01:39.6
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:36:37.1 0:00:00.0
2.
ZAHÁLKA Štěpán
CK SLAVOJ TEREZÍN
CZE 1:37:54.0 0:01:16.9
3.
PEŠEK Adam
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 1:37:54.3 0:01:17.2
4.
RIEGER Marek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:38:10.9 0:01:33.8
5.
VAVRO Kristián
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:38:53.4 0:02:16.3
6.
VRANÁK Lukáš
CK EPIC DOHŇANY
SVK 1:40:35.1 0:03:58.0
7.
FALTÝNEK Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:40:41.2 0:04:04.1
8.
KRATOCHVÍL Václav
LAWI junior team
CZE 1:40:43.9 0:04:06.7
9.
ZEDNÍK Jiří
TJ STADION LOUNY
CZE 1:40:48.4 0:04:11.3
10.
NÁGR Ondřej
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:40:49.9 0:04:12.8
11.
KORBEL Matyáš
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 1:40:54.0 0:04:16.9
12.
VIEHBÖCK Paul
LRV Oberösterreich
AUT 1:40:54.9 0:04:17.8
13.
MALÝ Jakub
REXONIX Racing Team
CZE 1:40:55.0 0:04:17.9
14.
MICHALOVIČ Ondřej
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:40:55.1 0:04:18.0
15.
DROBNÝ Tomáš
CAT Trenčín
SVK 1:40:55.1 0:04:18.0
16.
HUSÁR Jakub
Flaviol - Bike Team Spiš
SVK 1:40:55.7 0:04:18.6
17.
PEKAŘ Matěj
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:40:55.8 0:04:18.7
18.
REJZEK Jiří
Akademie cyklistických sportů
CZE 1:40:55.9 0:04:18.8
19.
RAŠKA Lukáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:40:56.3 0:04:19.2
20.
JAVOR Jakub
Slávia Trenčín
SVK 1:40:56.3 0:04:19.2
21.
VAĽO Roman
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 1:40:56.8 0:04:19.7
22.
GARSTENAUER Sebastian
RC ARBÖ Felbermayr Wels
AUT 1:40:57.2 0:04:20.0
23.
HODULÍK Tomáš
CK Olympik Trnava
SVK 1:40:57.3 0:04:20.1
24.
PITÁK Matěj
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:40:57.6 0:04:20.5
25.
KOČVARA Jakub
DRAHANSKÝ SPORT
CZE 1:40:57.7 0:04:20.6
26.
MITÁŠ Robert
REXONIX Racing Team
CZE 1:40:57.8 0:04:20.7
27.
BŘÍZA Vojtěch
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:40:59.2 0:04:22.1
28.
POLÁK Matyáš
LAWI junior team
CZE 1:40:59.5 0:04:22.4
29.
STREJČEK Adam
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:41:03.7 0:04:26.6
30.
MATOULEK Jiří
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:41:07.2 0:04:30.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
MRÁZ Daniel
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:24:29.7 0:00:00.0
2.
KADLEC Milan
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:25:48.1 0:01:18.3
3.
PŘIDAL Tomáš
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:25:48.2 0:01:18.4
4.
RIŠKA Richard
CK EPIC DOHŇANY
SVK 2:25:55.8 0:01:26.1
5.
CHÝLE Filip
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 2:25:57.1 0:01:27.3
6.
ELBADRI Jakub
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:26:16.5 0:01:46.8
7.
VYSOČAN Daniel
TJ FAVORIT BRNO
CZE 2:26:35.5 0:02:05.8
8.
MLEJNEK Daniel
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:26:44.7 0:02:15.0
9.
KOBLÍŽEK Matyáš
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:28:56.9 0:04:27.2
10.
ŠILHAVÝ Daniel
KOVO PRAHA
CZE 2:30:04.1 0:05:34.4
11.
MAJDANICS Marek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:31:26.7 0:06:56.9
12.
PURTSCHELLER Jakob
RC ARBÖ Felbermayr Wels
AUT 2:31:51.2 0:07:21.5
13.
PÁTÍK Stanislav
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 2:32:34.6 0:08:04.9
14.
ŠTEC Radovan
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:33:38.7 0:09:09.0
15.
KOBR Robert
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 2:34:02.4 0:09:32.6
16.
POKORNÝ Ondřej
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:34:04.7 0:09:34.9
17.
HÁK Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 2:34:06.5 0:09:36.8
18.
ŠILHAVÝ Ondřej
KOVO PRAHA
CZE 2:34:07.3 0:09:37.5
19.
VANÍČEK Šimon
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 2:34:07.5 0:09:37.8
20.
ĎURÍK Matúš
MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub
SVK 2:34:08.1 0:09:38.4
21.
VENC Adam
ASPIRE OPPORTUNITY Brno
CZE 2:34:09.3 0:09:39.6
22.
PROCHÁZKA Ondřej
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:34:10.8 0:09:41.1
23.
KUPSKÝ Michal
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 2:34:12.1 0:09:42.4
24.
VOSTAL Vilém
TJ FAVORIT BRNO
CZE 2:34:12.2 0:09:42.5
25.
SOBOTA Gabriel
CK Olympik Trnava
SVK 2:34:12.3 0:09:42.6
26.
SKLADAN Samuel
BRS - Kaktus bike
SVK 2:34:12.8 0:09:43.1
27.
KÁŇA Robin
Team Forman profiq Cinelli
CZE 2:34:17.5 0:09:47.8
28.
HORÁČEK Jakub
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 2:34:20.5 0:09:50.8
29.
MAYER Jakub
KC SLAVIA PRAHA
CZE 2:34:20.7 0:09:51.0
30.
MIKLOŠÍN Matyáš
LAWI junior team
CZE 2:34:21.6 0:09:51.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KRÁLOVÁ Eliška
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:29:23.9 0:00:00.0
2.
GALOVIČOVÁ Alexandra
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:29:24.8 0:00:00.8
3.
PAZOURKOVÁ Vilma
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:30:04.0 0:00:40.0
4.
SVOBODOVÁ Laura
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:30:43.5 0:01:19.5
5.
KŘENKOVÁ Adina
BIKE PRO RACING
CZE 0:32:05.2 0:02:41.2
6.
HORNOVÁ Františka
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:33:01.5 0:03:37.5
7.
MEĆÍROVÁ Katarína
CK Olympik Trnava
SVK 0:33:08.6 0:03:44.6
8.
POZORSKÁ Ivona
DRAHANSKÝ SPORT
CZE 0:33:22.0 0:03:58.1
9.
SVITÁLKOVÁ Ema
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 0:36:48.0 0:07:24.1
10.
PRNKOVÁ Viktorie
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:37:54.8 0:08:30.8
11.
MÍČKOVÁ Terezie
ACS DRAK VRBNO
CZE 0:38:37.7 0:09:13.7
12.
JADRNÁ Adéla
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 0:40:13.8 0:10:49.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
CERMANOVÁ Antonie
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 0:55:54.5 0:00:00.0
2.
GROHOVÁ Lucie
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 0:58:55.1 0:03:00.5
3.
ŠPICAROVÁ Karolína
Force team Špicar
CZE 0:58:55.9 0:03:01.3
4.
GALOVIČOVÁ Emma
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 0:59:02.1 0:03:07.5
5.
ŠICHTOVÁ Miriam
CYKLISTICKÁ TOUR
SVK 0:59:08.4 0:03:13.9
6.
DRHOVÁ Eva
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 0:59:13.8 0:03:19.2
7.
KRÁTKÁ Zuzka
Bike Freaks Holice
CZE 0:59:51.1 0:03:56.5
8.
BORTELOVÁ Karolína
CYKLISTICKÁ TOUR
SVK 1:00:12.4 0:04:17.9
9.
HAJDUKOVÁ Karolína
CK EPIC DOHŇANY
SVK 1:00:24.9 0:04:30.3
10.
DUBCOVÁ Anna
Team Forman profiq Cinelli
CZE 1:01:03.2 0:05:08.6
11.
BORTELOVÁ Romana
CYKLISTICKÁ TOUR
SVK 1:02:13.8 0:06:19.3
12.
BENEŠOVÁ Ema
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:02:16.4 0:06:21.8
13.
JAKLOVÁ Ema Magdalena
JANUŠKA KOMPRESOR Cycling
CZE 1:02:18.0 0:06:23.5
14.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:02:30.1 0:06:35.5
15.
HUDOKOVÁ Lucia
CK EPIC DOHŇANY
SVK 1:02:32.3 0:06:37.7
16.
KOLÁŘOVÁ Babeta
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:02:33.5 0:06:39.0
17.
ĎURÍKOVÁ Tereza
MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub
SVK 1:03:01.4 0:07:06.9
18.
STRÁNSKÁ Adéla
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:03:03.9 0:07:09.4
19.
PAVLISOVÁ Barbora
CK EPIC DOHŇANY
SVK 1:03:40.3 0:07:45.8
20.
JAROŠOVÁ Laura
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 1:04:41.2 0:08:46.7
21.
LAZAROVÁ Barbora
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:04:43.7 0:08:49.1
22.
SOBOTOVÁ Michaela
CK Olympik Trnava
SVK 1:05:02.2 0:09:07.6
23.
NĚMCOVÁ Natálie
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:05:03.0 0:09:08.4
24.
TURČEKOVÁ Alexandra
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 1:05:39.2 0:09:44.7
25.
LAZAROVÁ Zuzana
CYKLO SPIŠ
SVK 1:05:40.3 0:09:45.7
26.
KŘUPALOVÁ Kristýna
BIKE PRO RACING
CZE 1:09:42.5 0:13:48.0
27.
JEZNÁ Sarah
CK EPIC DOHŇANY
SVK 1:09:48.2 0:13:53.6
28.
MEČÍROVÁ Mária
CK Olympik Trnava
SVK 1:10:29.3 0:14:34.7
29.
JAHODOVÁ Tereza
Team Forman profiq Cinelli
CZE 1:11:24.0 0:15:29.4
30.
HORÁČKOVÁ Barbora
CK SLAVOJ TEREZÍN
CZE 1:11:33.5 0:15:38.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HEZINOVÁ Daniela
TJ STADION LOUNY
CZE 1:30:12.4 0:00:00.0
2.
CHLADOŇOVÁ Viktória
CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín
SVK 1:30:14.3 0:00:01.8
3.
FEREJOVÁ Hana
ŠK Topoľčianky
SVK 1:30:24.1 0:00:11.6
4.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 1:30:26.1 0:00:13.6
5.
RŽONCOVÁ Anna
CK EPIC DOHŇANY
SVK 1:30:26.3 0:00:13.9
6.
KAŇKOVSKÁ Nela
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:30:26.8 0:00:14.4
7.
HANÁKOVÁ Anna
REXONIX Racing Team
CZE 1:30:36.2 0:00:23.8
8.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:30:36.7 0:00:24.2
9.
PITTNEROVÁ Adéla
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:30:40.2 0:00:27.7
10.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:30:46.7 0:00:34.3
11.
SIKELOVÁ Stanislava
CyS - Akadémia Petra Sagana
SVK 1:30:50.9 0:00:38.5
12.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 1:30:54.5 0:00:42.0
13.
HERMANOVÁ Beata
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:30:55.4 0:00:43.0
14.
STRAKATÁ Vendula
DUKLA PRAHA
CZE 1:31:11.8 0:00:59.3
15.
LALÁKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 1:31:19.4 0:01:07.0
16.
MIKULÁŠKOVÁ Alice
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:31:24.1 0:01:11.7
17.
DUBCOVÁ Štěpánka
Team Forman profiq Cinelli
CZE 1:32:05.0 0:01:52.5
18.
VÁGNEROVÁ Nikola
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:34:08.5 0:03:56.1
19.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:34:10.6 0:03:58.1
20.
SYSLOVÁ Barbara
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:34:12.5 0:04:00.1
21.
ŠATKOVÁ Vanesa
CK EPIC DOHŇANY
SVK 1:35:21.0 0:05:08.6
22.
HEGEDUŠOVÁ Barbora
ŠK Topoľčianky
SVK 1:35:24.3 0:05:11.9
23.
PANUŠOVÁ Anna
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:37:30.7 0:07:18.2
24.
VOJTÍŠKOVÁ Dorota
CLIMBERG SPORT TEAM Trenčín
SVK 1:38:00.5 0:07:48.0
25.
SLAVÍČKOVÁ Sára
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:39:10.3 0:08:57.9
26.
RICHTEROVÁ Karolína
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:40:15.5 0:10:03.0
27.
MACHOVÁ Veronika
TUFO CZ OTROKOVICE
CZE 1:40:20.7 0:10:08.2
28.
DLOUHÁ Aneta
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:40:27.8 0:10:15.4
29.
HODINOVÁ Nicol
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 1:40:47.4 0:10:34.9
30.
LAZAROVÁ Elen
TJ FAVORIT BRNO
CZE 1:42:15.4 0:12:02.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SLANÍKOVÁ Nela
Roman Kreuziger Cycling Academy
CZE 2:20:15.1 0:00:00.0
2.
KVASNIČKOVÁ Eliška
SportRaces Cycling Team
CZE 2:20:27.8 0:00:12.6
3.
RŮŽIČKOVÁ Anna
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:21:31.2 0:01:16.0
4.
MÜLLEROVÁ Patricie
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:23:54.1 0:03:38.9
5.
GRULICHOVÁ Eliška
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:24:08.8 0:03:53.6
6.
NĚMCOVÁ Barbora
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 2:24:31.1 0:04:15.9
7.
RUNTOVÁ Hanka
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:28:16.6 0:08:01.4
8.
DLASKOVÁ Vanda
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 2:32:10.0 0:11:54.8
9.
JEŘÁBKOVÁ Barbora
BRILON RACING TEAM MB
CZE 2:38:33.9 0:18:18.7
10.
RUSÍNOVÁ Simona
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 2:38:48.0 0:18:32.8
11.
PAVLISOVÁ Ivona
CK EPIC DOHŇANY
SVK 2:51:33.7 0:31:18.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ZEMANOVÁ Kristýna
BRILON RACING TEAM MB
CZE 2:20:11.2 0:00:00.0
2.
BAJGEROVÁ Nikola
FORCE KCK ZLÍN
CZE 2:20:13.5 0:00:02.3
3.
NOSKOVA Nikola
LAWI junior team
CZE 2:20:14.6 0:00:03.3
4.
HÁJKOVÁ Markéta
BEPINK
CZE 2:20:22.4 0:00:11.1
5.
PARMOVÁ Barbora
TJ STADION LOUNY
CZE 2:20:53.7 0:00:42.4
6.
SLÁMOVÁ Denisa
CYKLOTRENINK
CZE 2:20:56.1 0:00:44.9
7.
HARTYCHOVÁ Nicole
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:21:38.9 0:01:27.7
8.
KOHOUTKOVÁ Kateřina
TEAM DUKLA PRAHA
CZE 2:23:44.5 0:03:33.3
9.
MACKOVÁ Pavlína
Cykloklub Chýnov z.s.
CZE 2:24:03.5 0:03:52.3
10.
LASZLO Tamara
Ride for Women Cycling Project
HUN 2:24:16.0 0:04:04.7
11.
DEBNÁROVÁ Laura
BRS - Kaktus bike
SVK 2:24:17.5 0:04:06.3
12.
MACHÁČKOVÁ Šárka
SportRaces Cycling Team
CZE 2:27:44.3 0:07:33.0
13.
BERGER-SCHAUER Tina
STP cycling club
AUT 2:27:56.3 0:07:45.1
14.
DRBOHLAVOVÁ Eliška
LAWI junior team
CZE 2:28:07.0 0:07:55.8
15.
VORÁČOVÁ Naďa
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 2:38:24.7 0:18:13.4
16.
RINAGLOVÁ Anna
SportRaces Cycling Team
CZE 2:38:25.5 0:18:14.2
17.
KRUTÍLKOVÁ Kateřina
BIKE PRO RACING
CZE 2:38:41.1 0:18:29.9
18.
ZELINOVÁ Vladimíra
MŠK Žiar nad Hronom - Cyklistický klub
SVK 2:39:02.9 0:18:51.6
19.
ZÁHORCOVÁ Simona
BRS - Kaktus bike
SVK 2:39:16.8 0:19:05.5
20.
HEJHALOVÁ Dagmar
Watersley R&D Cycling Team
CZE 2:39:53.2 0:19:42.0

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.