MČR mládeže v silniční cyklistice - závod s hromadným startem - Jeseník

Road cycling
DATE :10.7.2022 PLACE  :Mikulovice
ORGANIZER : Český svaz cyklistiky

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RADA Vojtěch
REXONIX Racing Team
CZE 0:51:59.7 0:00:00.0
2.
HLADÍK František
BRILON RACING TEAM MB
CZE 0:52:00.3 0:00:00.5
3.
ZAVADIL Mikuláš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:52:00.8 0:00:01.0
4.
PŇOVSKÝ Sebastian
TJ SLOVAN BOHNICE-BMX
CZE 0:52:01.8 0:00:02.0
5.
MAŇAS Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:52:02.5 0:00:02.7
6.
BRADÁČ Michal
DUKLA PRAHA
CZE 0:52:15.1 0:00:15.3
7.
KALAŠ Štěpán
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 0:52:18.5 0:00:18.8
8.
ZAVADIL Tobiáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:52:27.8 0:00:28.0
9.
VIKTORA Michal
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:52:49.4 0:00:49.6
10.
HORN Josef
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:52:49.9 0:00:50.1
11.
KOHOUT Jindřich
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:52:50.2 0:00:50.4
12.
STRAKATÝ Šimon
DUKLA PRAHA
CZE 0:52:51.7 0:00:51.9
13.
ČTRNÁCTÝ Antonín
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:52:53.5 0:00:53.7
14.
DUCHEK Viktor
TJ STADION LOUNY
CZE 0:53:00.4 0:01:00.6
15.
FILGAS Lukáš
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 0:53:02.7 0:01:02.9
16.
PŘENOSIL Adam
TJ STADION LOUNY
CZE 0:53:56.1 0:01:56.3
17.
PELANEK Fabio
77 Gudizzolo
CZE 0:54:27.7 0:02:27.9
18.
ZAZVONIL Jáchym
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:54:29.4 0:02:29.6
19.
MARKUSEK Nicolas
KOVO PRAHA
CZE 0:55:11.8 0:03:12.0
20.
DRESLER Richard
Bike Pro Racing
CZE 0:55:34.8 0:03:35.1
21.
KNOTEK Adam
DUKLA PRAHA
CZE 0:55:50.0 0:03:50.2
22.
ZVĚDĚLÍK Jakub
ACS DRAK VRBNO
CZE 0:55:50.6 0:03:50.8
23.
TICHÝ Tadeáš
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 0:55:59.7 0:03:59.9
24.
KELBL Tobiáš
TJ Favorit Brno
CZE 0:56:49.3 0:04:49.5
25.
KALINA Matěj
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:56:49.9 0:04:50.1
26.
MELICHAR Tomáš
Cyklokramo Suchdol nad Odrou
CZE 0:56:51.1 0:04:51.3
27.
ICHA Mikoláš
DUKLA PRAHA
CZE 0:59:36.9 0:07:37.2
28.
KOLÁČEK Adam František
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 1:05:03.3 0:13:03.5
29.
HAPAL Matyáš
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 1:05:09.9 0:13:10.1
30.
STEHLÍK Daniel
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 1:08:16.3 0:16:16.5
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
TESAŘÍK Jakub
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:42:32.4 0:00:00.0
2.
ICHA David
CYCLO RACING TEAM RAKOVNÍK
CZE 1:42:32.4 0:00:00.0
3.
HRDINA Adam
CK Jihočeské naděje
CZE 1:42:32.8 0:00:00.4
4.
SVOBODA David
ADASTRA Cycling Team
CZE 1:42:33.1 0:00:00.7
5.
BURSA Filip
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 1:42:33.2 0:00:00.8
6.
PAZOUREK Tadeáš
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:42:33.2 0:00:00.8
7.
KRÁL Matyáš
DUKLA PRAHA
CZE 1:42:33.3 0:00:00.9
8.
REK Patrik
DUKLA PRAHA
CZE 1:42:33.4 0:00:01.0
9.
KACHLÍK Adam
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:42:33.5 0:00:01.0
10.
KACHLÍK Marek
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:42:33.5 0:00:01.1
11.
VOREL Lukáš
REXONIX Racing Team
CZE 1:42:33.7 0:00:01.3
12.
ROUS Martin
UNIKOVO MTB TEAM
CZE 1:42:33.8 0:00:01.4
13.
KMENT Šimon
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:42:33.8 0:00:01.4
14.
VAŠINA Matěj
TJ Favorit Brno
CZE 1:42:34.0 0:00:01.6
15.
BEČVÁŘ Oliver
BIKE puzzle team
CZE 1:42:34.0 0:00:01.6
16.
KALAUZ Petr
TJ STADION LOUNY
CZE 1:42:34.0 0:00:01.6
17.
KLVAŇ Mikuláš
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:42:34.2 0:00:01.8
18.
DOUDĚRA Petr
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:42:34.2 0:00:01.8
19.
ZAZVONIL Štěpán
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 1:42:34.3 0:00:01.9
20.
KUBĚNA Daniel
Akademie cyklistických sportů
CZE 1:42:34.3 0:00:01.9
21.
PANUŠ Jakub
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:42:34.4 0:00:02.0
22.
ŠVAGROVSKÝ Oliver
CK SLAVOJ TEREZÍN
CZE 1:42:34.4 0:00:02.0
23.
ŽUFÁNEK Antonín
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:42:34.5 0:00:02.1
24.
VOBORNÍK Filip
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:42:34.5 0:00:02.1
25.
BRADNA Vítek
LAWI junior team
CZE 1:42:34.6 0:00:02.2
26.
FILGAS Matouš
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 1:42:34.6 0:00:02.2
27.
BLAHOUT Jonáš
DUKLA PRAHA
CZE 1:42:34.9 0:00:02.5
28.
KOTAČKA Robin
Vysočina Cycling
CZE 1:42:35.0 0:00:02.6
29.
LA CARBONARA Matteo
TJ Favorit Brno
CZE 1:42:35.0 0:00:02.6
30.
KYAS Jan
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 1:42:35.8 0:00:03.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KRÁL Kryštof
DUKLA PRAHA
CZE 1:56:22.8 0:00:00.0
2.
BITTMAN Adam
KOVO PRAHA
CZE 1:56:22.9 0:00:00.0
3.
ZAHÁLKA Štěpán
CK SLAVOJ TEREZÍN
CZE 1:56:22.9 0:00:00.1
4.
MALÝ Jakub
REXONIX Racing Team
CZE 1:56:23.0 0:00:00.2
5.
KORBEL Matyáš
TJ LOKOMOTIVA BEROUN
CZE 1:56:23.1 0:00:00.3
6.
FALTÝNEK Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:56:23.2 0:00:00.3
7.
PODAŘIL Jan
DUKLA PRAHA
CZE 1:56:23.5 0:00:00.7
8.
POLÁK Matyáš
LAWI junior team
CZE 1:56:23.9 0:00:01.0
9.
REJZEK Jiří
Akademie cyklistických sportů
CZE 1:56:23.9 0:00:01.1
10.
ŠAFRÁNEK Ondřej
Akademie cyklistických sportů
CZE 1:56:24.0 0:00:01.2
11.
ŠUMPÍK Pavel
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:56:24.2 0:00:01.4
12.
KRATOCHVÍL Václav
LAWI junior team
CZE 1:56:24.2 0:00:01.4
13.
VLK Josef
AUTHOR TEAM STUPNO
CZE 1:56:24.4 0:00:01.5
14.
KRULIŠ Jan
TJ STADION LOUNY
CZE 1:56:25.2 0:00:02.4
15.
PITÁK Matěj
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:56:26.9 0:00:04.0
16.
JANOUT Jan
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:56:30.5 0:00:07.7
17.
SMEJKAL Adam
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:56:32.1 0:00:09.3
18.
BRADÁČ Adam
DUKLA PRAHA
CZE 1:56:35.8 0:00:13.0
19.
NETÍK Tomáš
CK SLAVOJ TEREZÍN
CZE 1:56:36.6 0:00:13.8
20.
ŽENÍŠEK Martin
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 1:56:37.1 0:00:14.3
21.
MITÁŠ Robert
REXONIX Racing Team
CZE 1:56:37.4 0:00:14.6
22.
RAUSCHERT Albert
DUKLA PRAHA
CZE 1:56:41.1 0:00:18.3
23.
PŘENOSIL Marek
TJ STADION LOUNY
CZE 1:56:41.4 0:00:18.6
24.
RICHTER Filip
TJ Favorit Brno
CZE 1:56:43.6 0:00:20.8
25.
LIENERT Patrik
REXONIX Racing Team
CZE 1:56:46.8 0:00:24.0
26.
RIEGER Marek
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:56:47.5 0:00:24.7
27.
SASIN Jakub
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 1:56:50.8 0:00:28.0
28.
VAŠUT David
Bike Pro Racing
CZE 1:56:52.2 0:00:29.4
29.
KOČVARA Jakub
DRAHANSKÝ SPORT
CZE 1:56:53.6 0:00:30.7
30.
MICHALOVIČ Ondřej
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:56:54.7 0:00:31.9
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
KRÁLOVÁ Eliška
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:24:18.4 0:00:00.0
2.
SVOBODOVÁ Laura
ADASTRA Cycling Team
CZE 0:24:23.0 0:00:04.6
3.
PAZOURKOVÁ Vilma
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:24:30.4 0:00:11.9
4.
RUSŇÁKOVÁ Kamila
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:24:32.3 0:00:13.9
5.
ZAVADILOVÁ Adéla
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 0:24:49.1 0:00:30.7
6.
RUSŇÁKOVÁ Lucie
VELO AKADEMIE KLADNO
CZE 0:25:02.1 0:00:43.7
7.
VÝBORNÁ Marianna
REXONIX Racing Team
CZE 0:25:02.4 0:00:44.0
8.
SMOLÍKOVÁ Nela
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:25:15.6 0:00:57.2
9.
HORNOVÁ Františka
Akademie cyklistických sportů
CZE 0:25:27.3 0:01:08.8
10.
ČECHOVÁ Eliška
HEAD PRO TEAM OPAVA
CZE 0:25:34.1 0:01:15.7
11.
SVITÁLKOVÁ Ema
CK DACOM PHARMA KYJOV
CZE 0:25:34.2 0:01:15.8
12.
POZORSKÁ Ivona
DRAHANSKÝ SPORT
CZE 0:25:44.4 0:01:25.9
13.
MÍČKOVÁ Terezie
ACS DRAK VRBNO
CZE 0:26:23.2 0:02:04.8
14.
KURKOVÁ Markéta
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:26:52.7 0:02:34.2
15.
SMOLÍKOVÁ Klára
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 0:32:57.2 0:08:38.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
SÍTKOVÁ Linda
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 1:20:32.8 0:00:00.0
2.
CERMANOVÁ Antonie
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 1:20:32.9 0:00:00.0
3.
KRÁTKÁ Zuzka
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 1:20:33.6 0:00:00.8
4.
GROHOVÁ Lucie
CK Příbram - Fany GASTRO
CZE 1:20:33.9 0:00:01.0
5.
ŠPICAROVÁ Karolína
Force team Špicar
CZE 1:20:41.6 0:00:08.7
6.
DRHOVÁ Eva
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:20:43.6 0:00:10.7
7.
FRYDRYCHOVÁ Karolína
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:21:08.3 0:00:35.4
8.
BENEŠOVÁ Ema
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:23:49.9 0:03:17.0
9.
STRÁNSKÁ Adéla
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:23:50.7 0:03:17.8
10.
PALAGYIOVÁ Klára
ACK Stará Ves nad Ondřejnicí
CZE 1:23:50.8 0:03:17.9
11.
NĚMCOVÁ Natálie
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:23:51.4 0:03:18.5
12.
DUBCOVÁ Anna
Team Forman profiq Cinelli
CZE 1:23:52.7 0:03:19.8
13.
KOLÁŘOVÁ Babeta
AUTO ŠKODA MLADÁ BOLESLAV
CZE 1:24:59.7 0:04:26.8
14.
JAROŠOVÁ Emílie
ASO DUKLA BRNO
CZE 1:25:44.3 0:05:11.4
15.
LAZAROVÁ Barbora
TJ Favorit Brno
CZE 1:28:21.4 0:07:48.5
16.
JŮNOVÁ Nela
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 1:29:00.4 0:08:27.5
17.
GRATZOVÁ Tereza
TJ Favorit Brno
CZE 1:31:56.8 0:11:23.9
18.
JAHODOVÁ Tereza
Team Forman profiq Cinelli
CZE 1:32:14.2 0:11:41.3
19.
LANÍČKOVÁ Kateřina
TJ Favorit Brno
CZE 1:32:35.3 0:12:02.4
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
VIKOVÁ Hanka
DUKLA PRAHA
CZE 1:52:17.1 0:00:00.0
2.
KAŇKOVSKÁ Nela
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:52:17.2 0:00:00.1
3.
HEZINOVÁ Daniela
TJ STADION LOUNY
CZE 1:52:17.3 0:00:00.1
4.
HANÁKOVÁ Anna
REXONIX Racing Team
CZE 1:52:17.7 0:00:00.5
5.
JADRNÁ Veronika
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:52:17.8 0:00:00.6
6.
DOUDĚROVÁ Kateřina
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:52:17.8 0:00:00.7
7.
KOVAŘÍKOVÁ Iva
Ústecké centrum cyklistiky
CZE 1:52:17.8 0:00:00.7
8.
DUBCOVÁ Štěpánka
Team Forman profiq Cinelli
CZE 1:52:18.0 0:00:00.8
9.
HERMANOVÁ Beata
SPORTCOMPLEX BŘECLAV
CZE 1:52:18.5 0:00:01.4
10.
HRDINOVÁ Anna
CYCLING ACADEMY TÁBOR
CZE 1:52:18.8 0:00:01.6
11.
STRAKATÁ Vendula
DUKLA PRAHA
CZE 1:52:19.0 0:00:01.8
12.
RICHTEROVÁ Karolína
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:52:19.6 0:00:02.4
13.
JUROVÁ Hana
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:52:19.9 0:00:02.7
14.
VÁCLAVŮ Martina
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:52:20.1 0:00:03.0
15.
LALÁKOVÁ Anna
DUKLA PRAHA
CZE 1:52:21.5 0:00:04.3
16.
PITTNEROVÁ Adéla
MAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ
CZE 1:52:23.6 0:00:06.4
17.
LEHKÁ Lucie
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:52:28.9 0:00:11.8
18.
VÁGNEROVÁ Nikola
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:52:29.7 0:00:12.5
19.
SEDLÁČKOVÁ Veronika
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:52:32.3 0:00:15.1
20.
HURAČOVÁ Markéta
CK FESO PETŘVALD
CZE 1:52:32.5 0:00:15.4
21.
PANUŠOVÁ Anna
Jaroslav Kulhavy Cycling Team
CZE 1:52:35.2 0:00:18.0
22.
MIKULÁŠKOVÁ Alice
TUFO PARDUS Prostějov z.s.
CZE 1:52:42.1 0:00:24.9
23.
SLAVÍČKOVÁ Sára
EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN
CZE 1:52:43.9 0:00:26.8
24.
POLÁŠKOVÁ Ema
Team Forman profiq Cinelli
CZE 1:52:44.1 0:00:27.0
25.
SYSLOVÁ Barbara
ČEZ Cyklo Team Tábor
CZE 1:52:46.7 0:00:29.5
26.
DLOUHÁ Aneta
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:53:04.6 0:00:47.4
27.
HODINOVÁ Nicol
LYKO KLUB PRACHATICE z.s.
CZE 1:53:05.2 0:00:48.1
28.
KADLECOVÁ Tereza
SportRaces Cycling Team
CZE 1:53:07.3 0:00:50.1
29.
JEDLIČKOVÁ Nela
MS BIKE ACADEMY RACING
CZE 1:53:08.3 0:00:51.1
30.
MÍČKOVÁ Magdaléna
FORCE TEAM JESENÍK
CZE 1:56:21.4 0:04:04.3

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.