STELLANTIS Polmaratón Trnava 2022 - jeseň
DATE : | 16.10.2022 | PLACE : | Trnava |
---|
RESULTS RESULT
Official results
Summary
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | KALINA Rastislav |
Mk Rajec |
SVK | 1:16:04 | 0:00:00 |
2. | ZAŤKO Martin |
Stellantis |
SVK | 1:17:33 | 0:01:29 |
3. | BURZA Michal |
BERNOHY.sk |
SVK | 1:18:45 | 0:02:41 |
4. | SRNÁNEK Rastislav |
ŠK triatlon Pezinok |
SVK | 1:18:57 | 0:02:53 |
5. | KNAPČOK Martin |
AK VETERÁN BA |
SVK | 1:18:57 | 0:02:53 |
6. | KRÁLIK Michal |
Atletický klub Krupina |
SVK | 1:18:59 | 0:02:55 |
7. | ZAŤKO Dominik |
Running motivation |
SVK | 1:19:04 | 0:03:00 |
8. | KRAJČOVIČ Patrik |
Strong power team |
SVK | 1:21:05 | 0:05:01 |
9. | SÁDOVSKÝ Miloš |
SVK | 1:23:27 | 0:07:23 | |
10. | KRŠEK Matúš |
ŠKP Triax Bratislava |
SVK | 1:26:42 | 0:10:38 |
11. | HRAŠNA Pavol |
Stellantis |
SVK | 1:28:50 | 0:12:46 |
12. | KOZMÉR Bálint |
SVK | 1:30:10 | 0:14:06 | |
13. | MASARYK Pavol |
AK Senica |
SVK | 1:30:44 | 0:14:40 |
14. | MIKLOŠOVIČ Daniel |
SVK | 1:31:49 | 0:15:45 | |
15. | MRVA Tomáš |
Galantská elita |
SVK | 1:32:54 | 0:16:50 |
16. | TAČÁR Miroslav |
Leskys runners |
SVK | 1:33:06 | 0:17:02 |
17. | GEMMEL Marian |
Cabaj-Čapor |
SVK | 1:33:14 | 0:17:10 |
18. | HRCKA Lubomir |
Run For Fun |
SVK | 1:33:42 | 0:17:38 |
19. | GALBA Peter |
Stellantis |
SVK | 1:35:00 | 0:18:56 |
20. | TICHÝ Peter |
PRuské |
SVK | 1:35:14 | 0:19:10 |
21. | HODOSSY Rastislav |
Trnava |
SVK | 1:36:05 | 0:20:01 |
22. | CINTULA Juraj |
Behá celé záhorie |
SVK | 1:36:09 | 0:20:05 |
23. | PIEŠŤANSKÝ Peter |
SVK | 1:36:26 | 0:20:22 | |
24. | ŠRANC Igor |
Lesky's runners |
SVK | 1:36:41 | 0:20:37 |
25. | KOZÁR Rastislav |
BK Slávia Veľký Krtíš |
SVK | 1:36:51 | 0:20:47 |
26. | JAVORSKÝ Martin |
SVK | 1:38:13 | 0:22:09 | |
27. | HAMERLÍK Stanislav |
Triatlon Trnava |
SVK | 1:38:33 | 0:22:29 |
28. | FARKAŠ Juraj |
BERNOHY.sk |
SVK | 1:38:43 | 0:22:39 |
29. | ČERVIENKA Milan |
SVK | 1:38:48 | 0:22:44 | |
30. | LIPTÁK Juraj |
SVK | 1:39:36 | 0:23:32 |
# | Full name | Club | Country | Time | Gap |
---|---|---|---|---|---|
1. | ABIA Dagmara |
Senec |
SVK | 1:39:47 | 0:00:00 |
2. | MATHIASOVÁ Alexandra |
SVK | 1:41:19 | 0:01:32 | |
3. | ORSI Hrubá |
Galantská elita |
SVK | 1:41:34 | 0:01:47 |
4. | KOBETIČOVÁ Daniela |
SVK | 1:47:03 | 0:07:16 | |
5. | VADOCKÁ Gabriela |
SVK | 1:52:02 | 0:12:15 | |
6. | SCHMIDT Dominika |
SVK | 1:56:53 | 0:17:06 | |
7. | BYRTUSOVÁ Karolína |
SVK | 1:57:24 | 0:17:37 | |
8. | FETAIOVÁ Petra |
Crossfit Senec |
SVK | 2:01:33 | 0:21:46 |
9. | URBANOVÁ Lenka |
SVK | 2:04:04 | 0:24:17 | |
10. | ŠTEDLOVÁ Lucia |
SVK | 2:22:41 | 0:42:54 | |
11. | ZÁVOJNOVÁ Janka |
SVK | 2:26:17 | 0:46:30 | |
12. | VAFINOVÁ Dáša |
NITRA |
SVK | 2:48:22 | 1:08:35 |
13. | MACEJAKOVA Soňa |
Priatelia behu ležérneho |
SVK | 3:03:41 | 1:23:54 |
Statistics
Number of registered | 338 |
---|---|
Registered - Men | 231 |
Registered - Women | 107 |
Started | 282 |
Finished | 278 |