ČSOB zimná séria 2022/2023 - 2. séria „Trojkráľová edícia“

Running
DATE :14.1.2023 PLACE  :Bratislava

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
RUSINA Martin
BMSC
SVK 0:33:19 0:00:00
2.
KOVALČÍK Matúš
BMSC : Kovalcuk_Team
SVK 0:36:15 0:02:56
3.
SRNÁNEK Rastislav
ŠK Triatlon Pezinok
SVK 0:36:36 0:03:17
4.
MACKOVIČ Tomáš
SVK 0:36:42 0:03:23
5.
MIROSSAY Matúš
Team Sportakus
SVK 0:37:01 0:03:42
6.
ONDREJ Michal
CNS Academy
SVK 0:37:08 0:03:49
7.
ŠRÁMEK Vladimír
Ďurikam running team
SVK 0:37:49 0:04:30
8.
HRCKA Lubomir
Run for fun
SVK 0:38:27 0:05:08
9.
NOVÁK Bronislav
SVK 0:38:32 0:05:13
10.
MIHÁLEK Michal
SVK 0:38:46 0:05:27
11.
JANKOVIČ Adrián
Devínske snežienky
SVK 0:38:48 0:05:29
12.
MIKO Peter
RomiRun team
SVK 0:38:49 0:05:30
13.
BARTOVIČ Juraj
RomiRun
SVK 0:38:58 0:05:39
14.
SIVÁK Michal
SVK 0:39:09 0:05:50
15.
ŠMÝKAL Mário
AK Baník Prievidza
SVK 0:39:10 0:05:51
16.
VRUBEL Martin
Šnek _@_y
SVK 0:39:15 0:05:56
17.
MADIGÁR Matthias
SVK 0:39:23 0:06:04
18.
KRIVIČKA Martin
SNP
SVK 0:39:26 0:06:07
19.
PETROVIČ Pavol
Malacké Šípy
SVK 0:39:57 0:06:38
20.
STUKOV Egor
6AM
RUS 0:39:59 0:06:40
21.
KOLÁŘ Jiří
Hammer OCR team
CZE 0:40:14 0:06:55
22.
KOHÚT Jakub
SVK 0:40:35 0:07:16
23.
REŠUTÍK Lukáš
SVK 0:40:37 0:07:18
24.
LICHTNEKER Lukáš
Pod Hruškou
SVK 0:40:51 0:07:32
25.
ĎURAČKA Miroslav
Liga lanovka
SVK 0:40:56 0:07:37
26.
MALATINO Gaetano
SVK 0:40:58 0:07:39
27.
PENZEŠ Lukaš
RomiRun
SVK 0:40:59 0:07:40
28.
HEGYI Zoltán
SVK 0:40:59 0:07:40
29.
HÁJEK Tomáš
Kovalcuk Team, ŠKP Bratislava
SVK 0:41:02 0:07:43
30.
KRALIK Marek
RPC
SVK 0:41:18 0:07:59
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PUKALOVIČOVÁ Petra
She runs
SVK 0:40:13 0:00:00
2.
DOLINAJOVA Monika
BMSC
SVK 0:40:58 0:00:45
3.
STOPJAKOVÁ Lenka
BMSC
SVK 0:42:24 0:02:11
4.
BEDNAROVA Paulina
SVK 0:42:28 0:02:15
5.
MIHALJEVIČOVÁ Ema
SVK 0:42:36 0:02:23
6.
BLŠTÁKOVÁ Jana
H40
CZE 0:42:56 0:02:43
7.
BIZIKOVA Andrea
RomiRun
SVK 0:43:39 0:03:26
8.
NOWAK Monika
AUT 0:44:25 0:04:12
9.
MIŽÚROVÁ Ela
ŠK Hadveo Banská Bystrica
SVK 0:44:28 0:04:15
10.
SKIRKANIČ Martina
Ladies Thaibox
SVK 0:44:34 0:04:21
11.
VAVROVA Lucia
Accenture Runners Club
SVK 0:44:54 0:04:41
12.
PEKAROVÁ Viktória
Pexton Unicorns
SVK 0:45:47 0:05:34
13.
BEKE Ema
Realiz SportTeam
SVK 0:45:54 0:05:41
14.
PULLMANNOVA Lujza
RomiRun
SVK 0:46:14 0:06:01
15.
SLEZACKOVA Monika
SVK 0:46:28 0:06:15
16.
BEKE Daniela
Realiz SportTeam
SVK 0:46:35 0:06:22
17.
RÉVAYOVÁ Denisa
SVK 0:46:59 0:06:46
18.
SCHITTENHELM Andrea
SHEruns
SVK 0:47:09 0:06:56
19.
STOLIČNÁ Zuzana
AK Veterán Bratislava
SVK 0:47:38 0:07:25
20.
HORINOVÁ Denisa
Bratislava runners
SVK 0:48:12 0:07:59
21.
JANŽOVÁ Ivana
SVK 0:48:15 0:08:02
22.
KRALOVIC Barbora
Pexton Unicorns
SVK 0:48:28 0:08:15
23.
SZILVÁSOVÁ Michaela
SVK 0:48:52 0:08:39
24.
PALKOVÁ Romana
SVK 0:49:34 0:09:21
25.
KĽUSKOVÁ Monika
Bratislava runners
SVK 0:50:19 0:10:06
26.
ZACHVEJOVÁ MASLENOVÁ Martina
M&P MEDICAL Team
SVK 0:50:29 0:10:16
27.
KRAJČOVIČ Lucia
Ladies Thaibox
SVK 0:50:32 0:10:19
28.
CIMBOROVA Lea
Atleticky klub Puma Senec
SVK 0:50:33 0:10:20
29.
KRCHNAKOVA Alena
Kobra
SVK 0:50:41 0:10:28
30.
SEKERKOVA Paulina
SVK 0:50:51 0:10:38

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered1095
Registered - Men601
Registered - Women494
Started985
Finished981