ČSOB zimná séria 2023/2024 - virtuálne preteky - 2. séria „Trojkráľová edícia“

Running
DATE :11.1.2024 PLACE  :SR

Official results

Official results are not yet available on this websites

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PAVLIK Ivan
Extra sviezi bazanti
SVK 0:19:00 0:00:00
2.
BEBJÁK Ivan
SVK 0:19:41 0:00:41
3.
RYBAK Adam
SVK 0:19:47 0:00:47
4.
BENKO Martin
RomiRun
SVK 0:20:25 0:01:25
5.
VESELÝ Ján
SVK 0:20:42 0:01:42
6.
KRUŠINSKÝ Martin
SVK 0:21:30 0:02:30
7.
KRÁLIK Miroslav
Telekom Running Team
SVK 0:21:52 0:02:52
8.
DROTOVÁN Štefan
Zber medaili
SVK 0:23:04 0:04:04
9.
ŠUŠOLIAK Michal
Telekom running team
SVK 0:23:32 0:04:32
10.
ADAMOVSKÝ Andrej
Okolo
SVK 0:24:08 0:05:08
11.
BOBOCKY Michal
SVK 0:24:23 0:05:23
12.
LYSÁK Patrik
SVK 0:25:54 0:06:54
13.
HABES Pavol
LoveThemRunning
SVK 0:25:55 0:06:55
14.
REČIČÁR Rastislav
SVK 0:25:58 0:06:58
15.
HRUSOVSKY Lubo
DELUrun
SVK 0:26:20 0:07:20
16.
POLUCH Marek
SVK 0:26:23 0:07:23
17.
NOVÁK Gabriel
SVK 0:27:21 0:08:21
18.
HULKA Jozef
SVK 0:27:25 0:08:25
19.
OTTINGER Tomáš
SVK 0:27:36 0:08:36
20.
KOSTOLANSKÝ Dušan
SVK 0:27:51 0:08:51
21.
PALUN Miroslav
SVK 0:28:24 0:09:24
22.
KALIČIAK Marian
SVK 0:28:34 0:09:34
23.
POTOČNÝ Dalibor
SVK 0:29:04 0:10:04
24.
BARANČÍK Jardo
toRun Stará Turá / Čachtice
SVK 0:29:04 0:10:04
25.
VALO Juraj
SVK 0:29:29 0:10:29
26.
KOVAROVIČ Tomáš
SVK 0:29:52 0:10:52
27.
MRAVEC Martin
SVK 0:30:11 0:11:11
28.
MAZURKOVIČ Andrej
SVK 0:31:13 0:12:13
29.
ORAVEC Vladimír
SVK 0:31:26 0:12:26
30.
ČIGÁŠ Branislav
SVK 0:31:31 0:12:31
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ONE Olha-valentyna
UKR 0:21:41 0:00:00
2.
MIKUŠOVÁ Magdaléna
RomiRun
SVK 0:22:10 0:00:29
3.
DURCOVÁ Anna
BMSC
SVK 0:23:45 0:02:04
4.
KALIČIAKOVÁ Lea
SVK 0:24:50 0:03:09
5.
DETKOVÁ Monika
SVK 0:24:50 0:03:09
6.
KOMÁČKOVÁ Paula
BILLA
SVK 0:24:58 0:03:17
7.
KUNSTÁTOVÁ Marie
Šneci v běhu
CZE 0:25:08 0:03:27
8.
ROZKYDALOVÁ Andrea
SVK 0:26:08 0:04:27
9.
KOCÁKOVÁ Monika
Atletický oddiel Partizánske
SVK 0:26:13 0:04:32
10.
ŠESTÁKOVÁ Michaela
AK Banik Prievidza/Dynasport
SVK 0:26:41 0:05:00
11.
GABRIŠKOVÁ Miroslava
SVK 0:26:49 0:05:08
12.
POSUCHOVA Janka
SVK 0:26:53 0:05:12
13.
PETRÁŠOVÁ Martina
SVK 0:26:57 0:05:16
14.
ČEPÁKOVÁ Denisa
Okolo
SVK 0:26:59 0:05:18
15.
VARGOVÁ Eva
SVK 0:27:09 0:05:28
16.
SEIDLOVÁ Jana
Atletický oddiel Partizánske
SVK 0:27:10 0:05:29
17.
BINDER Lenka
SVK 0:27:17 0:05:36
18.
ROKOŠNÁ Judita
SVK 0:27:21 0:05:40
19.
BALUŠÍKOVÁ Katarína
Babice v behu
SVK 0:27:24 0:05:43
20.
REMEŇOVÁ Martina
Atletický oddiel Partizánske
SVK 0:27:28 0:05:47
21.
RIOU Lucia
SVK 0:27:52 0:06:11
22.
DIOSSYOVÁ Denisa
SHEruns
SVK 0:28:03 0:06:22
23.
VRBOVÁ Tereza
SVK 0:29:26 0:07:45
24.
KISOVA Monika
SVK 0:29:27 0:07:46
25.
MAKAJOVÁ Martina
SVK 0:29:42 0:08:01
26.
MRÁZOVA Janka
Malokarpataci
SVK 0:29:45 0:08:04
27.
BRESTENSKÁ Zuzana
SVK 0:29:46 0:08:05
28.
MARTINKOVÁ Andrea
SVK 0:29:50 0:08:09
29.
SEKEREŠOVÁ Michaela
SVK 0:29:54 0:08:13
30.
KOVAROVIČ MAKAYOVÁ Lucia
SVK 0:29:56 0:08:15
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
PETROVIČ Pavol
AC Malacky
SVK 0:38:58 0:00:00
2.
AJPEK Lukáš
SVK 0:40:27 0:01:29
3.
BABIŠ Branislav
ŠRB-Šrobárová
SVK 0:43:12 0:04:14
4.
JURENKA Peter
SVK 0:45:27 0:06:29
5.
CVIČELA Miroslav
GFI Runnig Team
SVK 0:46:27 0:07:29
6.
JESENKA Ján
SVK 0:46:48 0:07:50
7.
HAVLIK Vladimir
SVK 0:46:55 0:07:57
8.
ŽEMLIČKA Martin
SVK 0:46:58 0:08:00
9.
BLAZEK Zdeno
SVK 0:47:56 0:08:58
10.
MARKOVIČ Peter
FPM EUBA
SVK 0:48:18 0:09:20
11.
VAVŘÍK Dušan
Telekom running team
SVK 0:48:25 0:09:27
12.
ŠVEC Peter
SVK 0:49:12 0:10:14
13.
MACKOVJAK Lukáš
SVK 0:49:52 0:10:54
14.
NAGY Gabriel
SVK 0:50:07 0:11:09
15.
MIHÁĽ Maroš
Telekom running team
SVK 0:50:55 0:11:57
16.
HODEK Dávid
SVK 0:51:52 0:12:54
17.
MUCKA Patrik
SVK 0:52:37 0:13:39
18.
ONDRUŠ Milan
SVK 0:52:51 0:13:53
19.
ŠLAHOR Dušan
SVK 0:53:14 0:14:16
20.
KUBIK Ľubomír
Ľubeľa
SVK 0:53:28 0:14:30
21.
RAMIREZ LONDONO Castulo
UNIVERSITY LIFE
COL 0:54:05 0:15:07
22.
DUBAŠÁK Branislav
SVK 0:54:19 0:15:21
23.
GEMZICKÝ Erik
Ľubeľa
SVK 0:54:28 0:15:30
24.
PREKOP Martin
SVK 0:54:40 0:15:42
25.
ZELINA Štefan
SVK 0:54:41 0:15:43
26.
TROPKO Tomas
SVK 0:55:48 0:16:50
27.
BENCZ Zoltán
SVK 0:56:01 0:17:03
28.
HISELSKÝ Filip
SVK 0:56:01 0:17:03
29.
BULKO Marek
Kemping rybníky Opatovce
SVK 0:56:12 0:17:14
30.
ZENGEVALD Patrik
SVK 0:56:54 0:17:56
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
BEDNÁRIKOVÁ Dominika
SLOVNAFT
SVK 0:39:48 0:00:00
2.
BOHÁČOVÁ Andrea
Keď dobehnem sa dobrá
SVK 0:44:10 0:04:22
3.
DUDONOVÁ Ľubica
SVK 0:47:33 0:07:45
4.
VAVROVA Zuzana
SVK 0:49:05 0:09:17
5.
RYCHTÁRIKOVÁ Beáta
SVK 0:51:22 0:11:34
6.
SOLÍKOVÁ Miroslava
SVK 0:51:55 0:12:07
7.
ZAHRADNIKOVA Andrea
SVK 0:52:06 0:12:18
8.
BARTOŠOVÁ Dáša
SVK 0:53:03 0:13:15
9.
MIŠKOVÁ Janka
SVK 0:53:32 0:13:44
10.
TÓTHOVÁ Janka
platon.sk
SVK 0:54:02 0:14:14
11.
CHLEBKOVÁ Judita
SVK 0:54:51 0:15:03
12.
NAGYOVÁ Dominika
SVK 0:55:40 0:15:52
13.
ŠUMICHRASTOVÁ Andrea
SVK 0:56:33 0:16:45
14.
ŠTEFANIČKA Daniela
SVK 0:56:47 0:16:59
15.
CANDI PELIKAN Mimi
Supershape
SVK 0:56:47 0:16:59
16.
KUĽKOVÁ Vladimíra
SVK 0:56:55 0:17:07
17.
ŠTIKAROVÁ Simona
SVK 0:58:19 0:18:31
18.
DURCOVÁ Martina
SVK 0:58:43 0:18:55
19.
BARANČÍKOVÁ Monika
toRun Stará Turá / Čachtice
SVK 0:59:01 0:19:13
20.
POĽAKOVÁ Denisa
DSV Slovakia
SVK 0:59:13 0:19:25
21.
CORMANOVÁ Mária
SVK 0:59:23 0:19:35
22.
BELÁKOVA Jana
SVK 1:00:09 0:20:21
23.
ZOZUĽÁKOVÁ Zuzana
BILLA
SVK 1:00:54 0:21:06
24.
HORVÁTHOVÁ Radka
SVK 1:01:21 0:21:33
25.
PEKAROVIČOVÁ Monika
SVK 1:01:41 0:21:53
26.
PARTELOVÁ Zuzana
CrossFit TRNAVA
SVK 1:01:50 0:22:02
27.
PEVNA Kristina
SVK 1:01:53 0:22:05
28.
PALYO Martina
SVK 1:01:54 0:22:06
29.
TOPOLČÁNYOVÁ Sylvia
Kemping rybníky Opatovce
SVK 1:01:59 0:22:11
30.
OZANIAKOVÁ Veronika
GFI Runnig Team
SVK 1:02:11 0:22:23

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.

Statistics

Number of registered344
Registered - Men117
Registered - Women227
Started344
Finished324