serie : serie logo

Mladá Boleslav Tour ŠKODA AUTO

MTB
DATE :11.5.2024 PLACE  :Mladá Boleslav

Summary

#Full nameClubCountryTimeGap
1.
HNÍK Karel
D2 mont Merida cycling team
CZE 1:36:51.3 0:00:00.0
2.
ADEL Filip
Superior Team
CZE 1:36:51.9 0:00:00.6
3.
RYDVAL Filip
D2 mont Merida cycling team
CZE 1:37:02.4 0:00:11.1
4.
BARTŮNĚK Marek
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:37:18.4 0:00:27.0
5.
RAKUS Ondřej
JK ANIMALS MTB TEAM
CZE 1:37:18.4 0:00:27.0
6.
HOVORKA Daniel
Greeny Cycling Club
CZE 1:37:31.7 0:00:40.4
7.
PRAVDA David
Pells unity
CZE 1:37:32.2 0:00:40.8
8.
SKÁLA Jaromír
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:37:41.7 0:00:50.3
9.
STROŽ Jan
ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
CZE 1:38:21.4 0:01:30.1
10.
TEKULA Hynek
JK ANIMALS MTB TEAM
CZE 1:40:56.9 0:04:05.6
11.
BUBÍLEK Michal
Merida Bikeranch Team
CZE 1:40:58.4 0:04:07.1
12.
HÁJEK Tomáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:41:11.4 0:04:20.1
13.
LÁVIČKA Adam
Merida Bikeranch Team
CZE 1:41:11.7 0:04:20.3
14.
MATOUŠEK Jan
Maty-bike-team Česká Lípa
CZE 1:41:12.4 0:04:21.1
15.
ZEITHAMMER Martin
Extreme Cycling team
CZE 1:41:12.4 0:04:21.1
16.
STRNKA Tomáš
PSG Mechanix
CZE 1:41:44.4 0:04:53.1
17.
DVOŘÁK David
MONDRAKER Racing team
CZE 1:41:44.9 0:04:53.6
18.
HORÁK Ondřej
D2mont Merida Cycling Team
CZE 1:41:45.4 0:04:54.1
19.
SLÁDEK Tomáš
MONDRAKER Racing team
CZE 1:43:15.9 0:06:24.6
20.
PROCHÁZKA Lukáš
ML TUNING FACTORY RACING
CZE 1:43:16.6 0:06:25.3
21.
BĚLKA Lukáš
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:43:16.9 0:06:25.6
22.
KUBÍN Michael
Rohozec Amix Team
CZE 1:43:17.1 0:06:25.8
23.
KRISTL Lukáš
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:43:17.4 0:06:26.0
24.
MITÁŠ Robert
Cyklostar Pirelli
CZE 1:43:17.6 0:06:26.3
25.
TRTEK František
PSG Mechanix
CZE 1:43:17.6 0:06:26.3
26.
ROTHE Matěj
UNLIMITED KM TRADING CZ
CZE 1:43:17.9 0:06:26.5
27.
STRÁNSKÝ Vojtěch
CZE 1:43:18.1 0:06:26.8
28.
HRADISKÝ Zdeněk
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:44:24.6 0:07:33.3
29.
REINER Jan
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:44:28.6 0:07:37.3
30.
RŮŽIČKA Zbyněk
Rohozec Amix Team
CZE 1:44:30.2 0:07:38.8
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
LÖFFELMANN Karla
ČESKÁ SPOŘITELNA - ACCOLADE
CZE 1:52:07.6 0:00:00.0
2.
FRIDRICHOVÁ Lenka
Endorphin Republic
CZE 1:54:37.1 0:02:29.5
3.
BISOVÁ Štěpánka
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:55:55.3 0:03:47.7
4.
ŠMÍDOVÁ Adéla
Training & Food
CZE 1:56:41.0 0:04:33.4
5.
KUCHAŘOVÁ Rozálie
CzechMultisportCoaching
CZE 1:56:56.3 0:04:48.7
6.
ŽÍDEKOVÁ Jana
Training & Food
CZE 1:58:31.8 0:06:24.2
7.
PANUŠOVÁ Anna
BRILON RACING TEAM MB
CZE 2:01:34.5 0:09:26.9
8.
GÁVELOVÁ Petra
Training & Food
CZE 2:01:35.5 0:09:27.9
9.
MATOUŠKOVÁ Michaela
BTK EURO BIKE Praha
CZE 2:03:28.4 0:11:20.8
10.
MAŤHOVÁ Andrea
GHOST Team
CZE 2:03:33.5 0:11:25.9
11.
BRUNCLÍKOVÁ Andrea
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
CZE 2:08:16.7 0:16:09.1
12.
KOTRČOVÁ Kateřina
Greeny Cycling Club
CZE 2:08:26.2 0:16:18.6
13.
FILIPOVÁ Klára
Čistý Sport - OXYLABS
CZE 2:09:28.7 0:17:21.1
14.
VANKOVÁ Jana
CykloTrener Varnsdorf
CZE 2:11:45.2 0:19:37.6
15.
URBANOVÁ Alena
GHOST Team
CZE 2:14:02.0 0:21:54.4
16.
IPPOLDTOVÁ Zdeňka
KUC Bikesport Ústí n.L.
CZE 2:15:25.4 0:23:17.8
17.
DOLEJŠÍ Vendula
CZE 2:16:09.8 0:24:02.2
18.
NEDOMLELOVÁ Lucie
CZE 2:16:13.8 0:24:06.2
19.
ZDEŇKOVÁ Zuzana
jdeprofessional.cz
CZE 2:16:58.3 0:24:50.7
20.
ZLATOHLÁVKOVÁ Lucie
ML Tuning CykloTrener Varnsdorf
CZE 2:18:02.8 0:25:55.2
21.
MÜLLEROVÁ Ivana
LAWI Stars
CZE 2:18:14.6 0:26:07.0
22.
NÁBĚLKOVÁ Kateřina
PSG Mechanix
CZE 2:18:37.2 0:26:29.6
23.
DINGOVÁ Anna
CZE 2:18:47.6 0:26:40.0
24.
HLACHOVÁ Radka
Extreme Cycling team
CZE 2:20:42.2 0:28:34.6
25.
KALBÁČOVÁ Dana
Jedu si svoje
CZE 2:29:41.7 0:37:34.1
26.
BOUKALOVÁ Blanka
SVK 2:30:30.3 0:38:22.7
27.
DINGOVÁ Michaela
CZE 2:32:10.9 0:40:03.3
28.
ŘEHÁKOVÁ Karolina
Triatlon na růžovo
CZE 2:32:13.9 0:40:06.3
29.
OSTŘANSKÁ Eva
Team NEXT Cycling
CZE 2:32:47.8 0:40:40.2
30.
ANDĚLOVÁ Šárka
TFD
CZE 2:33:07.7 0:41:00.1
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
ŠMÍD Jakub
Training & Food
CZE 1:04:33.2 0:00:00.0
2.
VONDRÁŠEK Jakub
Spectrumbike Specialized
CZE 1:04:35.7 0:00:02.5
3.
HRDINA Adam
CK Jihočeské naděje
CZE 1:04:36.2 0:00:02.9
4.
MATĚJKA Jakub
Dovedové Křešín
CZE 1:04:36.7 0:00:03.5
5.
NEJEDLÝ Lukáš
BB COM Cycling Team
CZE 1:04:38.5 0:00:05.2
6.
KVĚTOŇ Jiří
Strength for cyclists
CZE 1:04:39.5 0:00:06.2
7.
HORÁK Adam
North Bike Club
CZE 1:04:40.0 0:00:06.7
8.
DŘEVOJÁNEK Jan
CYKLOMIRA WALLACHIAN RACING
CZE 1:05:16.2 0:00:42.9
9.
ŠAROUN Libor
Premium Hotel Znojmo
CZE 1:06:17.7 0:01:44.4
10.
VAŠINA Timotej
Dukla Praha
CZE 1:06:18.2 0:01:44.9
11.
MAREŠ Pavel
SHS Holosmetky
CZE 1:06:18.7 0:01:45.4
12.
PAVLAS Sebastian
Coffeedent Cycling Team
CZE 1:06:20.2 0:01:46.9
13.
BLAŽEK Jakub
Dovedové Křešín
CZE 1:06:20.7 0:01:47.4
14.
MACH Miroslav
L27 integray cycling team
CZE 1:06:32.2 0:01:58.9
15.
NEJEDLÝ Jaroslav
Vokolek_Cycling_Team
CZE 1:08:34.2 0:04:00.9
16.
KUBA Libor
CK ZNOJMO
CZE 1:08:42.7 0:04:09.4
17.
KYNDL Jakub
Kid on Bike
CZE 1:08:42.9 0:04:09.7
18.
KYSELA Patrik
PROFY cycling team
CZE 1:08:44.2 0:04:10.9
19.
ŠELMECI Vojtěch
North Bike Club
CZE 1:08:44.4 0:04:11.2
20.
MALÝ Miroslav
Bike team žebrák
CZE 1:08:44.9 0:04:11.7
21.
BABČÁK Martin
BIKE puzzle team
CZE 1:08:46.0 0:04:12.7
22.
MATĚJKA Michal
Dovedové Křešín
CZE 1:08:53.2 0:04:19.9
23.
VILD Michal
SAC Bělá pod Bezdězem
CZE 1:09:04.9 0:04:31.7
24.
POPELKA Filip
Adastra Cycling Team
CZE 1:09:05.7 0:04:32.4
25.
BALÁK Pavel
MAX CURSOR
CZE 1:09:06.2 0:04:32.9
26.
NÁJEMNÍK Martin
AP Atelier Poledne
CZE 1:09:06.4 0:04:33.2
27.
HAMERNÍK Jaroslav
LOMAX Česká Třebová
CZE 1:09:06.5 0:04:33.3
28.
MATĚJKA Bohumil
Dovedové Křešín
CZE 1:09:09.4 0:04:36.2
29.
KOLAŘÍK Martin
T-MC66/Hope Studio
CZE 1:10:24.6 0:05:51.4
30.
RÁČEK Tomáš
GTL
CZE 1:10:28.2 0:05:55.0
#Full nameClubCountryTimeGap
1.
STRÁNSKÁ Adéla
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:15:19.3 0:00:00.0
2.
JIRÁNKOVÁ Lenka
LAWI Stars
CZE 1:16:39.3 0:01:20.0
3.
HORÁKOVÁ Ines
ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM
CZE 1:17:22.8 0:02:03.5
4.
MACHÁČKOVÁ Barbora
Čistý sport
CZE 1:18:00.2 0:02:40.9
5.
MATĚJKOVÁ Kristýna
Dovedové Křešín
CZE 1:18:12.8 0:02:53.5
6.
KOPŘIVOVÁ Adéla
Bike Team Nové Město na Moravě
CZE 1:18:42.5 0:03:23.2
7.
MATYSÍK Kateřina
Kolomat.cz
CZE 1:18:58.8 0:03:39.4
8.
SVOBODOVÁ Laura
BRILON RACING TEAM MB
CZE 1:19:00.8 0:03:41.5
9.
KOTLÍNOVÁ Hana
Stevens Cyklošvec Písek
CZE 1:19:02.6 0:03:43.2
10.
BENEŠOVÁ Anna
www.carla.kupkolo.cz
CZE 1:19:53.8 0:04:34.5
11.
PAVLATOVÁ Alena
Kolovna
CZE 1:21:02.0 0:05:42.6
12.
MAREŠOVÁ Natálie
Bike Team Nové Město na Moravě
CZE 1:21:49.2 0:06:29.9
13.
DRTINOVÁ Viktorie
Bajking Dubeč
CZE 1:22:46.3 0:07:27.0
14.
DOOVÁ Minh Phuong
CZE 1:22:52.3 0:07:33.0
15.
HOLANOVÁ Anděla
Future Cycling team
CZE 1:24:41.5 0:09:22.2
16.
TRUHLÁŘOVÁ Barbora
Merida Bikeranch Team Junior
CZE 1:26:18.0 0:10:58.7
17.
PŘIBÍKOVÁ Pavlína
ČS Bike Team
CZE 1:26:25.0 0:11:05.7
18.
ZRŮSTOVÁ Simona
Zzs JČk
CZE 1:27:01.5 0:11:42.2
19.
KOTENOVÁ Simona
MST Jihlava
CZE 1:27:10.2 0:11:50.9
20.
KAŠPAROVÁ Sarah
CZE 1:27:57.9 0:12:38.6
21.
VONDRÁŠKOVÁ Aneta
Spectrumbike Specialized
CZE 1:28:48.5 0:13:29.2
22.
MUŽÍKOVÁ Lenka
SKP Harrachov
CZE 1:29:34.5 0:14:15.1
23.
KOZÁKOVÁ Renata
CZE 1:30:11.5 0:14:52.2
24.
PUMRLOVÁ Kristýna
Krisfit.cz
CZE 1:31:36.3 0:16:17.0
25.
SKOUPÁ Michaela
Třetí zuby
CZE 1:31:48.2 0:16:28.9
26.
BAŤKOVÁ Kateřina
Kooperativa pojišťovna
CZE 1:32:08.7 0:16:49.4
27.
PETERKOVÁ Kateřina
CZE 1:32:11.5 0:16:52.2
28.
NOVAKOVA Valerie
Bike team Spindleruv Mlyn
CZE 1:32:12.0 0:16:52.7
29.
MENČLOVÁ Libuše
VETAS Kralupy
CZE 1:32:35.6 0:17:16.3
30.
PŮLPÁNOVÁ Bohdana
WWW.SCOTTMTB.CZ
CZE 1:32:44.5 0:17:25.2

Don't you find yourself in results list? Contact timekeeper's team.